Świat jest inny

TAJNA BROŃ, CZARNA MAGIA CZY TRUCIZNA – JAK ZGINĄŁ W POLSCE SUPER ŻOŁNIERZ MAX SPIERS ?

TAJNA BROŃ, CZARNA MAGIA CZY TRUCIZNA – JAK ZGINĄŁ W POLSCE SUPER ŻOŁNIERZ MAX SPIERS ?

Badacz przygotowywał się do ujawnienia społeczeństwu informacji o kręgu czarnej magii, w którym uczestniczyło wielu polityków i celebrytów. Według 31-letniej Sarah Adams, która była zaręczona z tym pechowcem, Spiers spędziła ostatnie miesiące swojego życia na badaniu obwodu praktyki czarnej magii, w którym uczestniczyły gwiazdy.

Czy został otruty, porażony przez obce promienie, czy zabity czarną magią – w wersji jego fanów i dziennikarzy prawda zderza się z najbardziej szalonymi teoriami.

Ojciec dwójki dzieci, 39-letni Spiers, zmarł w lipcu 2016 r. w domu swojej przyjaciółki w Warszawie, śmierć tak dziwna, że jej okoliczności były badane w Polsce i Wielkiej Brytanii, choć bez większego powodzenia. Polska policja skupiła się na “naturalnych przyczynach” jego śmierci, nie robiąc nawet autopsji, co wywołało oburzenie jego krewnych i fanów. Kiedy ciało Brytyjczyka dotarło do domu, eksperci kryminalistyczni nie byli w stanie nawet ustalić przyczyny jego śmierci. Następnie, w grudniu 2016 roku, rozpoczęto śledztwo koronera, które wciąż trwa.

Wiadomo tylko z całą pewnością, że teoretyk spisku przed śmiercią był chory z powodu krwi lub jakiegoś rodzaju czarnego płynu.

Pan Spiers zachorował, miał gorączkę i ogólne osłabienie. Następnego dnia pan Spiers zwymiotował dwa litry czarnego płynu. Przyjaciel zadzwonił do lekarza, który próbował reanimować pacjenta, ale później przyznał się do faktu jego śmierci
– Z oficjalnego oświadczenia.

Spiers chodził do tej samej szkoły co aktor Orlando Bloom, ale nie jest za to pamiętany. Był niezwykłym człowiekiem, nawet jak na standardy swojego kręgu. Spędziwszy wiele lat na poszukiwaniach w stylu X-Files, Max zyskał popularność wśród ufologów i teoretyków spisku jako bystry orator, który nie boi się najbardziej szokujących wypowiedzi. Na przykład, otrzymał swój pseudonim “Super Żołnierz” za twierdzenie, że od urodzenia był częścią tajnego programu rządowego mającego na celu stworzenie elitarnych wojowników. Jednak Max nie zdołał tego udowodnić.


Ostatnie dni jego życia są rzeczywiście owiane tajemnicą. W wielu wywiadach i programach telewizyjnych realizowanych w następstwie tej historii powtarza się kilka głównych punktów: przeprowadził nowe dochodzenie, otrzymał groźby od nieznanych osób, próbował przed śmiercią ostrzec o czymś swoich krewnych.

Tuż przed jego śmiercią Spiers zaczął studiować biografie bogatych ludzi: biznesmenów, polityków i gwiazd show biznesu. Opowiadała o tym jego matka Vanessa Bates, bez podawania konkretnych nazwisk. Dwa dni przed śmiercią wysłał niezwykle dziwny SMS, w którym faktycznie przewidział swoją śmierć.

Twój syn jest w niebezpieczeństwie. Jeśli coś się ze mną stanie – zbadajcie
SMS do matki Spiersa

Kiedy matka dostała komputer zmarłego syna, wszystkie jego akta zostały usunięte, wspomina. Jej zdaniem, dochodzenie Maxa doprowadziło go do “ciemnych miejsc”, ktoś poważnie chciał go zabić. “Był bardzo twardym człowiekiem w kwiecie wieku, a jednak po prostu umarł na kanapie w Polsce”.

Popularny teoretyk spisku został zabity przez szatanistów w celu wypędzenia z niego demonów, niektórzy mówią, że chodziło o jego dziewczynę. Według niej, Spiers zdołał zadzwonić do niej z Warszawy i powiedzieć jej, że był tam wbrew jego woli. Podobno czciciele diabła złapali go i próbowali “przeprogramować”, dając mu substancję, która zanurzyła go w śpiączce na dwa dni.

“Max nie mógł uciec, ponieważ był trzymany w domu w lesie, był otoczony płotem pod prądem. Powiedział, że dzieje się coś “demonicznego”, musiał wydostać się i znaleźć kościół lub inne święte miejsce. Ale dwa dni później był już martwy”, powiedział Adams, cytując tabloid “Sun“.

Nie ma żadnego potwierdzenia tej rozmowy, ale Adams wielokrotnie wspominał w rozmowach z dziennikarzami Spiers’a o tajnym stowarzyszeniu fanów szatana związanych z najwyższymi kręgami władzy i show biznesu.

Już wcześniej grożono nam śmiercią, ale tym razem wyglądały na prawdziwe. Napisali do nas, że oboje umrzemy… Miał zamiar zdemaskować krąg czarnej magii, do której należeli przywódcy polityczni i celebryci.

– Sarah Adams

Szukanie prawdy

Z każdym dniem coraz mniej jest możliwości wiarygodnego ustalenia przyczyny i sprawców śmierci Spiersa. Wielu z jego znajomych i fanów wierzy w rękę “światowego rządu” lub w cios zadany spoza naszej planety. Bycie zabitym przez agentów tajnego rządu światowego jest najwyższym komplementem, dowodzącym, że jesteś ogromnym zagrożeniem dla nich i ich planów, pisze popularny blog UFO Exopolitics.

Max Spiers mawiał między innymi, że ludzie zostali poddani pewnego rodzaju hipnozie i żyją w Matriksie, z praniem mózgu przez media i ich ważne źródła, itp.

Inny materiał dostarcza długiej listy badaczy i naukowców UFO, którzy rzekomo zginęli brutalną śmiercią.

“Śmierć od strzału w głowę. Śmierć wyglądająca na zatrucie, śmierć wyglądająca na uduszenie, śmierć w wyniku ewentualnego wszczepienia śmiertelnego wirusa… To tylko potwierdza od dawna znany fakt, że życie doświadczonego ufologa jest znacznie krótsze niż zwykle”.

Ale jest bardziej prozaiczne wytłumaczenie śmierci Spiersa. Kanał BBC poświęcił tej historii swoje własne śledztwo, podczas którego dowiedział się o jego uzależnieniu od narkotyków. Kilka lat temu przypadkowo doznał urazu miednicy, zaczął brać leki przeciwbólowe, a wkrótce rzekomo przestawił się na heroinę.

Matka Spiersa bała się o jego zdrowie psychiczne i martwiła się, że spotyka się z niewłaściwymi ludźmi. Czy śmierć Spiersa może być banalnym przedawkowaniem heroiny? Nie musielibyśmy zgadywać, gdyby polskie władze udzieliły natychmiastowej odpowiedzi. Pozostaje czekać na zakończenie śledztwa – jego wyniki mogą dać Wielkiej Brytanii szansę na rozpoczęcie międzynarodowego dochodzenia.

Udostępnij

TAJNA BROŃ, CZARNA MAGIA CZY TRUCIZNA – JAK ZGINĄŁ W POLSCE SUPER ŻOŁNIERZ MAX SPIERS ?

Globalna Świadomość25 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUKRYWANE ANTYCZNE MAPY MARSA Z BIBLIOTEKI W ALEKSANDRII.Następny artykułCZY AILSTER CROWLEY OTWORZYŁ 100 LAT TEMU MIEDZYWYMIAROWY PORTAL I ROZPOCZĄŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNA BROŃ, CZARNA MAGIA CZY TRUCIZNA – JAK ZGINĄŁ W POLSCE SUPER ŻOŁNIERZ MAX SPIERS ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?