Alternatywna historia świata

TAJEMNICE IV RZESZY, TOM 1 – TESLA, ELITY BANKOWE, TECHNOLOGIE OBCYCH.

TAJEMNICE IV RZESZY, TOM 1 – TESLA, ELITY BANKOWE, TECHNOLOGIE OBCYCH.

Nasza ludzka historia została wypełniona tymi, którzy czują, że mają prawo rządzić, dyktować i zniewalać innych, narzucając ich wolę, nie szanując równości każdej istoty, prawa wyboru i wolnej woli, która nikomu nie szkodzi. Gdzie oryginalna Złota Reguła jest interpretowana jako oznaczająca, że ​​ktokolwiek ma złoto, ustala zasady, zapewniając przetrwanie wielu w oparciu o system monetarny, w którym dobro całej ludzkości może zostać zepsute przez siłę finansową i wpływ nielicznych bogatych. 

Zapraszamy na pierwszą część niesamowitej alternatywnej historii naszych obecnych czasów, aby zrozumieć jak została ukształtowana nasza rzeczywistość musimy poznać odpowiednią linię zdarzeń.

1900 – Pierwszy sygnał radiowy odebrany na Ziemi,

Według Nikoli Tesli, pochodzący od istot pozaziemskich Nikoli Tesli podczas pracy z nadajnikiem powiększającym, otrzymał sygnał wzorców, który nazwał „kodami zliczającymi”. W rzeczywistości był to pierwszy kosmiczny sygnał radiowy, jaki kiedykolwiek wykryto. Wierzył, że pochodzi z Wenus lub Marsa i że jako pierwszy otrzymał wiadomość od pozaziemskiej cywilizacji.

Tesla napisał następujący pozytywny, entuzjastyczny list o potencjalnym kontakcie … “Do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Jorku. Retrospektywa jest wspaniała, perspektywa inspirująca: Wiele można powiedzieć o obu. Ale jeden pomysł dominuje w mojej głowie. To – moja najlepsza, moja najdroższa – jest dla twojej szlachetnej sprawy. Obserwowałem działania elektryczne, które wydawały się niewytłumaczalne. Chociaż były słabe i niepewne, dały mi głębokie przekonanie i uprzednią wiedzę, które są dawno temu wszyscy ludzie na tym świecie, jako jeden, z uczuciem miłości i czci zwrócą oczy na sklepienie górne, zachwyceni radosną nowiną: „Bracia! Mamy wiadomość z innego świata , nieznanego i odległego. Brzmi: jeden… dwa… trzy… ”

1905 – Elita bankowa JP Morgan powstrzymuje uwolnienie darmowej energii Tesli na świat.

W momencie, gdy JP Morgan, który był finansistą Nikoli Tesli, dowiedział się, że projekt komunikacyjny, który finansował dla Nikoli Tesli, przyniesie również darmową energię elektryczną światu, w którym Morgan nie mógł mierzyć lub kontrolować, wyciągnął fundusze i miał wszystkie Tesli. praca została zdemontowana, a Tesla, człowiek odpowiedzialny za wynalezienie komunikacji bezprzewodowej i sieci elektroenergetycznej, z których używamy na co dzień, stał się niejasny w książkach historycznych, przypisując w zamian kredyt Edisonowi i Marconi. Tesla został bez grosza przy duszy ze względu na jego niesamolubne motywacje wobec ludzkości, aby JP Morgan mógł utrzymać swoją dochodową kontrolę. Jest to uwzględnione na osi czasu jako wgląd w priorytety elity bankowej, czy uwolnią darmową energię dla całego świata, wbrew istniejącym imperiom energetycznym.

1913 – Międzynarodowi bankierzy globalni ustanowili plan pożyczki za pośrednictwem Rezerwy Federalnej, aby wprowadzić Stany Zjednoczone w ustawę o stałym oprocentowanym zadłużeniu.

Federal Reserve Act, napisaną częściowo przez Paula Warburga (33 ° masona) którego brat Max Warburg współpracował z IG Farben w Niemczech, który finansował Hitlera. Stany Zjednoczone rozpoczynają teraz ściąganie długu odsetkowego przez IRS na rzecz międzynarodowych bankierów globalnych, wykorzystując banknoty Rezerwy Federalnej gromadzące biliony dolarów długu dla Amerykanów. Wielkie banki z Wall Street, które dominują w Rezerwie Federalnej, to te same nazwy, które wciąż pojawiają się w kółko: Rockefellerowie, Rotszyldowie, Warburgowie, Lazardowie, Schiffowie i rodziny królewskie Europy. Prezydent Wilson był później cytowany, mówiąc: „Nieświadomie zrujnowałem swój kraj”.

1917 – banksterzy nabywają główne gazety aby kontrolować postrzeganie informacji do wiadomości publicznej.

Początek kontroli mediów głównego nurtu w XX wieku zapoczątkował JP Morgan, Rockefeller i Paul Warburg (33-mason), ta sama osoba, która pomogła w utworzeniu Rezerwy Federalnej w 1913 roku. Kupili główne dwadzieścia pięć gazet w kraju i podyktowali: redaktorzy, których umieścili w tych gazetach, w jaki sposób informacje zostały ujawnione zgodnie z ich wytycznymi i polityką kontrolowania odbioru informacji przez opinię publiczną. Polityki te były później kontrolowane i tworzone przez Radę ds. Stosunków Zagranicznych, tak jak ma to miejsce obecnie.

1919 – Mediumiści dostarczają technologię planów okrągłych maszyn latających, które ostatecznie mają zostać opracowane przez nazistów.

Instrukcje technologiczne dotyczące stworzenia okrągłej maszyny latającej otrzymała Maria Orsic, utalentowana medium, która była przywódczynią Vrilerinnen, zespołu psychicznych dziewcząt służących Vril Gesellschaft. Spotkanie odbyło się w starym domku myśliwskim niedaleko Berchtesgaden w Niemczech, gdzie Maria Orsic przedstawiła małej grupie zgromadzonej z Towarzystw Thule , Vril i Czarnego Słońca telepatyczne wiadomości, które, jak twierdziła, otrzymała od pozaziemskiej cywilizacji istniejącej w odległym Układzie Słonecznym Aldebaran , sześćdziesiąt osiem lat świetlnych stąd, w gwiazdozbiorze Byka. Informacje dotyczyły budowy niezwykłego pojazdu latającego, który mógł zmieniać bieg czasu wokół niego.

Kobiety z Vril Gesellschaft wierzyły, że ich wyjątkowo długie włosy działają jak antena wspomagająca ich zdolności intuicyjne i psychiczne. Według badań zleconych przez rząd podczas wojny w Wietnamie, potwierdzono, że długie włosy stanowią przedłużenie tych zdolności. Otrzymane instrukcje technologiczne dotyczące budowy pojazdu latającego, który mógłby zniekształcić czas wokół niego

Po przestudiowaniu tych nieziemskich projektów dr WO Schumann i jego współpracownicy z Uniwersytetu w Monachium i Towarzystwa Thule zdali sobie sprawę, że channeling zawiera rzeczywistą fizykę i przez kolejne lata rozpoczęto budowę. W 1922 r. Opracowano działający prototyp, ponownie zaprojektowany pięciometrowy RFZ-2, który z powodzeniem oblatano w 1934 r., A ostatecznie projekt latającego dysku został przejęty przez dywizję SS E-IV III Rzeszy Hitlera. Mogło to dać nazistom nieujawnioną ogromną przewagę technologiczną.

Późniejsze postępy statków lewitacyjnych między 1941 a 1944 rokiem zrodziły serię „Haunebu” – „ciężkie uderzenia” floty spodków Rzeszy, napędzane przez potężne tachionowe silniki magneto-grawitacyjne zwane „Thule-tachyonatorami”, które miały być dużymi kulistymi pojemnikami rtęć wiruje wokół pionowej osi. Te opancerzone statki spodkowe różnej wielkości były wyposażone w uzbrojenie, takie jak wieże dział czołgów pancernych zamontowane na spodzie oraz klistronowe działa laserowe.

Według zeznań podpułkownika USAF Wendelle Stevensa, pod koniec wojny Niemcy mieli 9 przedsiębiorstw badawczych opracowujących i testujących latające dyski. Dochodzenia wykazały, że 8 z tych fabryk wraz z naukowcami i kluczowymi postaciami zostało pomyślnie ewakuowanych z Niemiec, a dziewiąta została zniszczona.

Stevens stwierdził, że „Mieliśmy tajne informacje, że niektóre z tych przedsiębiorstw badawczych zostały przetransportowane na Antarktydę, do miejsca zwanego Nową Szwabią. Przynajmniej jedna firma zajmująca się badaniem dysków została przetransportowana do tego miejsca. Inny trafił do Amazonii, a trzeci na północ wybrzeża Norwegii. Zostali ewakuowani do tajnych podziemnych obiektów ”

Najwyraźniej połączenie badań naukowych wybitnych niemieckich naukowców z analizą starożytnej wiedzy, informacji o medium i inżynierii odwrotnej rozbitego ETV w 1936 roku oraz być może program wymiany technologii z istotami pozaziemskimi przyniosło niesamowite rezultaty.

1920 – Instytut Tavistock stał się ośrodkiem badań ludzkich zachowań, kontroli umysłu, propagandy i manipulacji społecznej.

W 1920 roku Instytut Tavistock miał swoje początki i stał się ośrodkiem badań ludzkich zachowań, kontroli umysłu, propagandy i manipulacji społecznej. Utworzony w Londynie, rozprzestrzenił się za granicą dzięki pomocy finansowej Fundacji Rockefellera . Jego wpływ wzrósł, gdy połączył badania antropologii, ekonomii, organizacji, polityki, psychologii, psychoanalizy, psychiatrii i socjologii. W tajemnicy Tavistock prowadzi potężne międzynarodowe korporacje, takie jak Rand Corp.

Dziś, po 90 latach badań, jedno z głównych odkryć Tavistock dotyczy seksualności dzieci. Ma to ogromny wpływ na rozwój osobowości. Odkryli, że wczesna stymulacja seksualna prowadzi do powstania dorosłych, których rozwój emocjonalny jest podobny do rozwoju neurotycznego dziecka. Ich drugie odkrycie wiąże się ze strachem i stresem. Naukowcy z Tavistock odkryli, że ludzie poddawani kontrolowanemu stresowi stali się bardziej infantylni i porzucili silnie wyznawane przekonania pod presją grupy, aby dostosować się do powszechnej opinii. To może wyjaśniać, dlaczego w mediach głównego nurtu jest tak wiele przekazów wywołujących przemoc, seks i strach. To zmienia ludzi w przestraszone, uległe dzieci, które próbują uniknąć stresu codziennego życia poprzez emocjonalną sublimację telewizji, radia, filmów i gier wideo .

Wiadomo, że ludzie są wrażliwi i czasami naśladują to, co widzą . Czy to naprawdę wydaje się „normalne”, że tak wiele obrazów transmitowanych przez telewizję i filmy do podświadomości milionów umysłów, ukazujących ludzi zabijających i krzywdzących innych ludzi, jest przekazywanych za pośrednictwem ogromnego asortymentu dramatów kryminalnych i brutalnych filmów?

W serialach mydlanych, które dotyczą relacji, oszustwo jest częstym tematem. Czy jesteśmy zaprogramowani, że to jest nowa „normalność”? W wiadomościach można zobaczyć „przestępstwa naśladowcze” i inne sytuacje skrajnej przemocy, które pojawiają się z większą częstotliwością w wiadomościach.

W Chinach stworzyli całą branżę usuwania przemocy z filmów pochodzących z USA, ponieważ uważają, że mają one niezdrowy wpływ na ich społeczeństwo. Nie można lekceważyć wpływu telewizji, ponieważ przeciętny Amerykanin ogląda 153 godziny telewizji miesięcznie.

Już w latach czterdziestych Tavistock pośpiesznie zbadał wpływ telewizji na ludzkie zachowanie. Naukowcy odkryli, że 30 sekund po rozpoczęciu oglądania telewizji mózg automatycznie zaczyna wytwarzać fale alfa , czyli zmodyfikowany stan świadomości. Widz przechodzi w stan podobny do transu, rodzaj lekkiej hipnozy. Cała ich uwaga skupia się na ekranie, podczas gdy reszta otoczenia jest ignorowana. W tym stanie półświadomości stają się bardzo podatni na komunikaty zawarte w programach.

Metoda osadzania sugestii w telewizji wysokiej rozdzielczości

Dziś z HD-TV Telewizja cyfrowa o wysokiej rozdzielczości, która umożliwia przesyłanie znacznie większej ilości informacji w celu przesłania cichego dźwięku rozproszonego (SSSS). Ta niegdyś tajna psychotroniczna technologia Pentagonu działa od 1990 roku. W 1991 roku została użyta podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej do zmanipulowania irackich żołnierzy do masowej kapitulacji. Jak uległe dzieci, 200 000 mężczyzn wyszło ze swoich bunkrów na pustyni i padło na kolana, zanim zbliżyło się do wojsk amerykańskich.

SSSS może być transmitowany zarówno w telewizji cyfrowej HD o wysokiej rozdzielczości, jak i dowolnym cyfrowym strumieniu wideo, który umożliwia każdej osobie posiadającej komputer osobisty podłączony do Internetu dostęp i oglądanie popularnych programów telewizyjnych. Jest to dostępne bezpłatnie za pośrednictwem firm takich jak Hulu. W ten sposób monitory komputerowe i ekrany HD-TV transmitują SSSS i łączą je z podprogowo pulsującymi obrazami, aby wywołać określone emocje i reakcje fizyczne u wszystkich słuchaczy lub wybrany typ DNA (Czarni, Orientalni, kobiety itp.).

Jeśli uzyskana zostanie próbka DNA osoby, może ona być skierowana nawet do wybranych osób. Eksperymenty wykazały, że jest skuteczny – przy różnym poziomie skuteczności – u około 85% populacji, podczas gdy pozostałe 15% wydaje się być odporne na takie próby kontroli umysłu. Możesz zobaczyć, dlaczego niektórzy mówią …

To, co widzimy w telewizji i realia kreowane przez aktorów rozrywki, podpowiada podświadomości możliwe realia. Chociaż świadomy umysł neguje niedopuszczalne rzeczywistości, podświadomość akceptuje wszystko bez oceniania. Nigdy nie należy lekceważyć siły sugestii, jeśli chodzi o jej wpływ na nasze życie.

Ważne jest, aby wiedzieć, że każdy z nas jest podłączony do globalnej zbiorowej świadomości i że wspólnie tworzymy „uzgodnioną rzeczywistość”, której doświadczamy. Niepokojące rzeczy, które dzieją się na świecie, trwają nadal, gdy wyrażamy zgodę na ich kontynuację, ponieważ jesteśmy zmuszeni wierzyć, że są konieczne i że nie ma innej opcji. Wiedz, że te kontrolne elementy mediów głównego nurtu zainwestowały dużo w psychologiczną „inżynierską zgodę” mas za pośrednictwem mediów głównego nurtu, aby wierzyć, że pewne działania są konieczne.

Dlatego jeśli zobaczysz w mediach cokolwiek, na co nie chcesz wyrazić zgody, zamiast tego przywołaj swoją osobistą moc i autorytet oraz mentalnie i lub głośno wykrzyknij coś w rodzaju: „NIE ZGADZAM SIĘ NA TO”. Im więcej ludzi to robi że, tym mniejsze poparcie dla tej rzeczywistości w zbiorowej świadomości, wszyscy jesteśmy połączeni z holograficznym udziałem, a zatem wsparcie dla tej rzeczywistości w zbiorowości jest zmniejszone. Wiedz, że twoje myśli i to, na co się zgadzasz, są ważne i mają znaczenie.

Allen Dulles odegrał historyczną rolę w promowaniu faszystowskiego programu kliki i nazistowskiej infiltracji po wojnie do Ameryki. Od samego początku był zaangażowany w pierwsze spotkanie Hitlera, podczas którego w 1933 roku doszedł do władzy jako prawnik w Schröder Bank, który finansował Hitlera. Poczynił przygotowania, aby umożliwić nazistowskim szpiegom dostęp do CIA, wydał nowe dokumenty identyfikacyjne, aby umożliwić ucieczkę tysiącom nazistów i sfałszował raporty dla prezydenta Trumana, aby rozszerzyć operacje infiltracji wykorzystując CIA jako przykrywkę.

Dulles był najdłużej siedzącym dyrektorem CIA, który później został zwolniony przez JFK za swoje ukryte działania wywrotowe. Poprzez wysiłki restrukturyzacyjne Nelsona Rockefellera podczas administracji Eisenhowera, które umieściły Dullesa na stanowisku szefa MJ-12, gdzie opracował dyrektywę o zabójstwach dla przyszłych prezydentów, którzy próbowali ujawnić ich ukrytą działalność. W 1963 roku, po zabójstwie JFK, został następnie przydzielony przez prezydenta Johnsona do szefa Komisji Warrena, która ustaliła, że ​​w zabójstwo JFK nie był zamieszany żaden spisek.

Implikacje powiązań Rockefeller-Allen Dulles-Bank of International Settlements-Gestapo, które zostały później ujawnione, są niczym innym jak zdumiewającym, ponieważ to Dulles negocjował umowę z nazistowskim generałem Reinhardem Gehlenem, szefem niemieckiej grupy wywiadu wojskowego na całą Europę Wschodnią i Związek Radziecki, okazja, która później pozostawiła ogromną nazistowską wojskową organizację wywiadowczą nienaruszoną po wojnie i nadal pozostaje pod dowództwem operacyjnym Gehlena w ramach naszej CIA.

W 1921 r. Powstała Rada ds. Stosunków Zagranicznych (CFR). Oddział w Nowym Jorku był zdominowany przez współpracowników banku JP Morgan.


Wśród członków Rady Stosunków Zagranicznych jest Allen Dulles. Lista członków CFR.

„Musi nastąpić pewne osłabienie suwerenności, na bezpośrednią szkodę tych narodów, które obecnie mają przewagę władzy … ustanowienie wspólnego pieniądza mogłoby zostać powierzone organowi stworzonemu i odpowiedzialnemu za główny handel i inwestowanie ludzi. To pozbawiłoby nasz rząd wyłącznej kontroli nad pieniądzem narodowym ”.

„Będziemy mieć rząd światowy, czy ci się to podoba, czy nie, przez podbój lub zgodę”. – Oświadczenie członka Rady ds. Stosunków Międzynarodowych (CFR), Jamesa Warburga, skierowane do Komisji Spraw Zagranicznych Senatu z 17 lutego 1950 r. „Nowy Porządek Świata będzie musiał być budowany oddolnie, a nie odgórnie… ale w koniec runąć wokół suwerenności narodowej; podkopywanie jej kawałek po kawałku przyniesie znacznie więcej niż staromodny frontalny atak. “

Rada Stosunków Zagranicznych i Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych są jednymi z początkujących Grup Okrągłego Stołu zamożnej elity między Europą a Stanami Zjednoczonymi. Okrągłe Stoły zaczęły być tajne grupy utworzone na wzór iluminatów i masonerii z kręgami „wewnętrznymi” i „zewnętrznymi” oraz hierarchią piramid. Wewnętrzny krąg nazwano Kręgiem Wtajemniczonych (lub Wybrańców), podczas gdy zewnętrzny krąg nazwano Stowarzyszeniem Pomocników.

Okrągłe Stoły były wspierane przez pieniądze Rothchilda, które pierwotnie tworzyły ogromne bogactwo zdobyte dzięki kontroli złota, diamentów i narkotyków. Były brytyjski oficer wywiadu dr John Coleman napisał:„ Okrągłe tablice rozeszły się po całym świecie, aby przejąć kontrolę nad polityką fiskalną i monetarną oraz przywództwem politycznym we wszystkich krajach, w których działały”.

1929 PAŹ – Krach na Wall Street – Komisja Senacka powołana w celu zbadania Wielkiego Krachu odkryła, że ​​między bankami a maklerami miała miejsce korupcja i „handel poufny”.

1933 – Do władzy dochodzą naziści pod rządami Hitlera.

1933 4 stycznia – Hitler dochodzi do władzy z finansową pomocą elity bankowej
Adolf Hitler dochodzi do władzy i zostaje kanclerzem Niemiec. Pod ręką byli wybitni przemysłowcy, co najmniej jeden dyrektor gigantycznego Deutsche Bank, a także Hermann Schmitz z IG Farben i dr Georg von Schnitzler reprezentujący zarząd Farben. Według autora Eustace Mullins, w spotkaniu uczestniczyli również John Dulles i Allen Dulles z nowojorskiej firmy prawniczej Sullivan and Cornwall, która reprezentowała bank Schroeder. Uważano, że Adolf Hitler pochodził z rodu Rothchildów . Niektórzy badacze uważają, że istnieją dowody na to, że Hitler był początkowo szkolony przez brytyjski wywiad w Instytucie Tavistock w Londynie.

1933 LUTY 27 – Nazistowska operacja pod fałszywą flagą uzasadnia wojnę i zawieszenie swobód obywatelskich Hitler, aby usprawiedliwić wojnę, przeprowadza operację pod fałszywą flagą na budynek Reichstagu . Z powodzeniem obarczyli winą za pożar komunistów, twierdząc, że zapoczątkował powszechny terroryzm i niepokoje zagrażające bezpieczeństwu niemieckiej „ojczyzny”.

Po pożarze Hitler powołał się na niemiecką ustawę o uprawnieniach (podobną do amerykańskiej ustawy o patriotach) , która zezwalała na zawieszenie swobód obywatelskich podczas narodowych sytuacji kryzysowych. Niektóre przykłady tego dekretu Prezydenta Rzeszy w sprawie ochrony ludu i państwa uchyliły następujące zabezpieczenia konstytucyjne: wolność prasy, swoboda wyrażania opinii, indywidualne prawa majątkowe, prawo do zgromadzeń i zrzeszania się, prawo do prywatności poczty i komunikacja, prawa samorządu państwowego oraz ochrona przed bezprawnymi rewizjami i zajęciami.

„Prawda jest taka, jak ty i ja wiemy, że element finansowy w dużych centrach jest właścicielem rządu Stanów Zjednoczonych od czasów Andrew Jacksona”. – Prezydent USA Franklin D. Roosevelt w liście napisanym 21 listopada 1933 r. Do pułkownika E. Man dell House

„W polityce nic nie dzieje się przypadkowo. Jeśli tak się stanie, można się założyć, że tak było zaplanowane”. – FDR

„Prezydenci są wybierani, a nie wybierani” – FDR

Prezydent Roosevelt (33-mason) nakazuje skierować wszystkowidzące oko na wszystkie nowe banknoty dolarowe wraz z mottem „Novus Ordo Seclorum”.
To po łacinie znaczy „nowy porządek wieków”.

1933 – Faszyści z Wall Street Banking próbują przejąć rząd USA

W tym samym roku Hitler doszedł do władzy w bankowości z Wall Street Faszyści JP Morgan, Rockefeller i Prescott Bush ( Skull and Bones) (ojciec George’a HW Busha) zorganizowali zamach stanu USA w celu stworzenia rządu faszystowskiego wraz z obozami śmierci w USA, aby pozbyć się niepożądanych, używając do tego celu generała dywizji USMC Smedley D. Butlera i 500 000 weteranów pod nim

Bohater demaskatora infiltruje spisek i ratuje Amerykę przed zamachem reżimu faszystowskiego Gdyby nie genialny bohater, generał Butler, stracilibyśmy naszą konstytucję i kartę praw i znaleźlibyśmy się pod pełną faszystowską dyktaturą w 1933 roku. John J. Raskob (Rycerz Malty) był skarbnikiem SMOM, który był głównym finansistą w spisku mającym na celu zorganizowanie faszystowskiego zamachu stanu w Stanach Zjednoczonych. Generał Butler zamiast iść zgodnie z planem, zinfiltrował i dmuchnął w gwizdek. Ten bohater Ameryki opublikował później w 1935 roku książkę zatytułowaną „ Wojna to rakieta ”, w której napisał …

„Wojna to rakieta. Zawsze była. Prawdopodobnie najstarsza, z pewnością najbardziej dochodowa, z pewnością najbardziej okrutna. Jedyna o zasięgu międzynarodowym. Jedyna, w której zyski liczone są w dolarach i straty w ludziach. Uważam, że rakietę najlepiej opisać jako coś, co nie jest tym, czym się wydaje większości ludzi. Tylko niewielka grupa „wewnątrz” wie, o co chodzi. Jest prowadzona z korzyścią dla bardzo niewielu, kosztem bardzo wielu . Na wojnie kilka osób robi ogromne fortuny. ” Przeczytaj całą jego książkę tutaj

Należy zauważyć, że niemieckie i amerykańskie frakcje tego imperium pieniądza, takie jak Schröder w Niemczech oraz Rockefellers i JP Morgans w Ameryce, istniały przed wojną. Nowością w czasie wojny i po wojnie było wstrzyknięcie nazizmu jako kolejnej rywalizującej frakcji w jej obrębie, ze wszystkimi jej ideologicznymi i tajnymi zobowiązaniami do operacji. Dlatego też dla zrozumienia tej oderwanej cywilizacji istotne jest zrozumienie przedwojennej struktury tych układów.

1933 13 czerwca – rozbicie się statku UFO w Lombardii w północnych Włoszech W
tym celu wykorzystano wysoce zaawansowany statek przypominający latający spodek. Ściśle tajna włoska organizacja o nazwie Cabinet RS / 33 została utworzona w celu zbadania schwytanego statku, wraz z rosnącą liczbą obserwacji latających spodków. Na jej czele stał słynny włoski wynalazca Guglielmo Marconi. Włoscy doradcy projektu przedstawili Mussoliniego determinację, by nazistowskie Niemcy były zaangażowane. To może wyjaśniać decyzję Mussoliniego o sojuszu z Hitlerem. Według uwierzytelnionych w wyniku przecieków włoskich dokumentów tajne porozumienie między Hitlerem i Mussolinim dotyczące badań i rozwoju technologii latających spodków zostało osiągnięte w 1938 roku.

Pojawił się również list senatorski opisujący szczegółowo strategię, jaką należy zastosować po odzyskaniu statku, który obejmował cenzurę gazet, aresztowanie naocznych świadków przez OURA (policję polityczną rządu włoskiego), opracowanie szeregu konwencjonalnych wyjaśnień dla dysk (balony, meteory, zjawisko pogodowe), który ma być podawany do publicznej wiadomości za pośrednictwem Obserwatorium Astronomicznego Breara w Mediolanie oraz powiadomienie prefekta (gubernatora cywilnego).

Tajne porozumienie między Hitlerem i Mussolinim dotyczące badań i rozwoju technologii latających spodków zostało osiągnięte później, mniej więcej w 1938 roku, według jednego z ujawnionych włoskich dokumentów UFO:

„… W tej ostatniej przesyłce materiałów załączył kopie nowych dokumentów, które – jak powiedział – wykazały istnienie porozumień między Hitlerem i Mussolinim na badanie obcej technologii, umów, które zostały zawarte w 1938 roku; były to: Wiadomość agencji Stefani z Florencji zawierająca wywiad z Führerem Hitlerem podczas jego wizyty we Włoszech; banknot o wartości nominalnej miliona lirów (być może „czarne fundusze SZAFY RS / 33”); protokół dotyczący przysięgi zachowania tajemnicy złożonej przez profesorowie, którzy współpracowali z rządem faszystowskim; zaproszenie (zarejestrowane) dla Benito i Rachele Mussolini do Villa Torlonia (powiedziane przez „pana X” jako na… niezwykle prywatne spotkanie poświęcone GABINET RS / 33). ” Ref Ref Ref

1933 20 LIPCA – Nazistowskie Niemcy podpisują konkordat z Watykanem.

Konkordat podpisuje kardynał Pacelli (późniejszy papież Pius XII). W 1933 r. Był watykańskim sekretarzem stanu. Drugi z jego lewej strony siedzi Franz von Papen ( kawaler maltański ), który był nuncjuszem papieskim w Niemczech. Po prawej stronie widać mało znanego prałata watykańskiego Montiniego, późniejszego papieża Pawła VI. Hitler i Papież zawarli tajne porozumienie: Papież udzieli Hitlerowi WSZYSTKIEGO wsparcia, jakiego potrzebował w podboju Rosji, a Hitler ponownie podzieli Włochy i odda Papieżowi Państwa Kościelne. Baron Franz von Papen ( kawaler maltański) był wiodącą postacią w dojściu Hitlera do władzy. Nr ref

1933 – Naziści zawierają porozumienie z istotami pozaziemskimi Federacji Reptilian Draco. Twierdzi się, że oryginalny „traktat” z Szarakami został ustanowiony przez bawarskie stowarzyszenia Thule i Illuminati już w 1933 roku, które dzieliły się technologią z nazistami. Kolejny traktat z Tall Greys pracującymi z rasą gadów zostanie zawarty znacznie później, w 1955 roku, przez administrację Eisenhowera. Jeśli to prawda, dałoby to nazistom ponad dwie dekady przewagi w pozaziemskim programie transferu technologii.

The Reptilian Draco Space Navy zawarła umowy prawne z Hitlerem i SS. Te umowy, aby naziści mogli zdobyć całą tę technologię, zablokowały SS, aby postępowali zgodnie z wytycznymi Draco. Draco wykorzystali sytuację pod koniec II wojny światowej na swoją korzyść z SS. Kiedy Dracos podbijają rasę, zawierają sojusz z Dracos i są używane do walki u boku Dracosów. W ten sposób nazistowskie SS stało się teraz „Mroczną Flotą”. Inne podbite rasy, takie jak wysokie nordyckie istoty o sześciu palcach, muszą działać w taki sam sposób, jak nazistowska Dark Fleet.

Ostatecznym celem Reptilian, pomagając niemieckim tajnym stowarzyszeniom i nazistowskiemu SS, było stworzenie zaawansowanych grup bojowych lotniskowców, które byłyby zdolne do podboju międzyplanetarnego. Ostateczne niemiecko-nazistowskie grupy bojowe stały się tym, co Goode opisał jako „Mroczną Flotę”.

Po osiągnięciu porozumień z Hitlerem, Drakonianie dostarczyli rzeczywiste działające modele latających spodków oraz informacje o podziemnych bazach na Antarktydzie, gdzie te modele można było poddać inżynierii wstecznej podczas II wojny światowej.

Gady nie miały żadnego etycznego ani duchowego programu, który chcieliby promować wśród Niemców lub w imieniu ludzkości, i pracowali głównie z rządem nazistowskim nad opracowaniem statków kosmicznych, które zasadniczo miały stać się bronią wojenną. Ostateczny cel sojuszu Niemiec i Gadów wykraczał daleko poza zwycięstwo w drugiej wojnie światowej i zwykły podbój planetarny, o czym Tompkins potwierdza, że ​​marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych alarmująco nauczyła się od swoich szpiegów.

Szpiedzy marynarki wojennej dowiedzieli się, że celem planu gadów jest nie tylko pomoc nazistom w wygraniu wojny i podboju planet, ale także zbudowanie flot statków kosmicznych z antygrawitacją, które mogłyby zostać użyte do podboju międzyplanetarnego w innych systemach gwiezdnych.

Przed załamaniem się ogólnych relacji między frakcjami, które kiedyś były zjednoczone przez „Tajne Rządy Ziemi” (i ich „Syndykaty” znane jako Cabal / Illuminati i różne inne tajne stowarzyszenia), a ich kontrolerami (Królewska Federacja Draco i starożytna Ziemia / Human Break Away Civilizations, które oszukały wiele i przedstawiały się jako istoty pozaziemskie z różnych Gwiezdnych Systemów), wśród tych grup panował spory chaos, który spowodował, że zwrócili się przeciwko sobie. Doprowadziło to do konfliktów w różnych podziemnych / podmorskich obiektach sieciowych, które były odpowiedzialne za niektóre trzęsienia ziemi w ostatnich miesiącach, które miały miejsce na całej planecie Ziemi, a także niektóre incydenty na Marsie i innych ciałach w Układzie Słonecznym.

1934 CZERWIEC – Victor Schauberger zostaje zaproszony przez Hitlera oraz stowarzyszenia Vril i Thule do współpracy. W końcu musiał współpracować z rozwijającym się rzemiosłem SS, wykorzystując swoją wiedzę o dynamice płynów, którą zaobserwował w przyrodzie.

1934 – Pierwszy prototypowy dysk z powodzeniem oblatany przez Towarzystwo Thule, a następnie kontrolowane przez nazistowskie SS.

Dr WO Schumann i jego współpracownicy z Uniwersytetu w Monachium i Towarzystwa Thule zrealizowali od 1922 roku rozwój działającego prototypu przeprojektowanego pięciometrowego RFZ-2, który został pomyślnie oblatany w 1934 roku i ostatecznie opracowano latający dysk, który został ostatecznie przejęty przez Dywizję SS E-IV Trzeciego Riech Hitlera. Profesor Winfried Schumann, dyrektor Laboratorium Elektrofizycznego Uniwersytetu Technicznego w Monachium (1924-1961), był członkiem Towarzystwa Thule i miał za zadanie zbudować pierwszy statek Orsic. Schumann był ekspertem w dziedzinie plazmy wysokoenergetycznej i elektrostatyki wysokiego napięcia, które były kluczowymi elementami w rozwoju egzotycznych układów napędowych dla proponowanego statku kosmicznego. Po wojnie Schumann został skierowany do pracy w USA.

Utworzono dwa specjalne wydziały, które miały skoncentrować się na rozwoju tej nowej technologii lotniczej Towarzystwa Vril: U-13 i SS-E-4. Ten ostatni znajdował się pod bezpośrednim nadzorem Heinricha Himmlera i był znany jako czwarta grupa rozwojowa Czarnego Słońca [tajne stowarzyszenie składające się z nazistowskiej elity SS]. Głównym celem SS-E była praca Viktora Schaubergera. SS-E-4 Himmlera rozpoczął pracę nad własnymi latającymi dyskami. Pod koniec 1938 roku faktycznie konstruowali śmigła w kształcie spodka.

Późniejsze postępy statków lewitacyjnych między 1941 a 1944 rokiem zrodziły serię „Haunebu” – „ciężkie uderzenia” floty spodków Richa, napędzane przez potężne tachionowe silniki magneto-grawitacyjne zwane „Thule-tachyonatorami”, które spekulowano, że są dużymi kulistymi pojemnikami rtęć wiruje wokół pionowej osi. Te opancerzone statki spodkowe różnej wielkości były wyposażone w uzbrojenie, takie jak wieże dział czołgów pancernych zamontowane na spodzie oraz klistronowe działa laserowe. Ref Ref Ref

W 1942 roku powiększony Haunebu II o średnicy 26 metrów był gotowy do testów w locie. Ten dysk miał dziewięcioosobową załogę i mógł również osiągnąć ponaddźwiękowy lot z prędkością od 6000 do 21000 km / h przy długości lotu 55 godzin. Zarówno on, jak i dalej rozwijany Do-Stra [Dornier Stratosphärenflugzeug] o średnicy 32 metrów miał osłony termiczne dwóch kadłubów Victalen. Siedem z tych jednostek zostało zbudowanych i przetestowanych w latach 1943-44. Jednostka wykonała 106 lotów testowych.

W 1944 roku przetestowano udoskonalony model wojny, Haunebu II Do-Stra [Dornier Dornier Stratosphärenflugzeug]. Zbudowano dwa prototypy. Te masywne maszyny, wysokie na kilka pięter, były obsługiwane przez 20 ludzi. Były również zdolne do osiągania prędkości hipersonicznej powyżej 21 000 km / h. SS zamierzało produkować maszyny z ofertami zarówno dla Junkersa, jak i Dorniera, ale na przełomie 1944 i 1945 roku wybrano Dorniera. Dornier działał jako firma prywatna od 1914 do 1996 roku, kiedy to został przejęty przez firmę Fairchild Aircraft w 1996 roku i ostatecznie wchłonięty przez Airbusa. Z dokumentu Terziskiego wynika, że ​​udany model Dorniera został wprowadzony do produkcji.

Jeszcze większy był Haunebu III o średnicy 71 metrów. Samotny prototyp powstał przed zakończeniem wojny. Miał 32 załogi i mógł osiągać prędkość od 7 000 do 40 000 km / h. Miał potrójny kadłub Victalen. Mówi się, że miał czas lotu od 7-8 tygodni! Jednostka wykonała 19 lotów testowych. Ten pojazd miał być używany do ewakuacji Thule i Vril w marcu 1945 roku.

Należy zauważyć, że prędkość ucieczki Ziemi wynosi 40270 km / h (25020 mil / h), co oznacza, że ​​Haunebu III był w stanie opuścić orbitę Ziemi. Jest to zatem pierwszy na świecie statek kosmiczny. Terziski wyjaśnia, że ​​modele Vril i Haunebu posiadały układ napędowy elektro-grawitacyjny zwany napędami Thule-Tachyonator. Zostały one po raz pierwszy opracowane w 1939 roku przez nazistowską jednostkę rozwojową SS E-IV, która była częścią „Zakonu Czarnego Słońca” według badacza Roba Arndta:

Grupa ta opracowała do 1939 r. Rewolucyjny silnik elektromagnetyczno-grawitacyjny, który ulepszył maszynę darmowej energii Hansa Colera w konwerter energii połączony z generatorem pasmowym Van De Graafa i dynamem wirowym Marconiego [sferycznym zbiornikiem rtęci] w celu wytworzenia silnych wirujących pól elektromagnetycznych, które wpływa na grawitację i zmniejszoną masę. Został wyznaczony Thule Triebwerk [Thrustwork, a.ka. Napęd Tachyonator-7] i miał być zainstalowany na dysku zaprojektowanym przez Thule. Terziski twierdzi, że do 1943 roku niemieckie firmy Siemens i AEG zbudowały linie montażowe do masowej produkcji napędów Thule-Tachyonator, które napędzały latające spodki Vril i Haunebu, które wkrótce przeniesiono na Antarktydę. Nr ref

Według zeznań podpułkownika USAF Wendelle Stevensa, pod koniec wojny Niemcy mieli 9 przedsiębiorstw badawczych opracowujących i testujących latające dyski. Dochodzenia wykazały, że 8 z tych fabryk wraz z naukowcami i kluczowymi postaciami zostało pomyślnie ewakuowanych z Niemiec, a dziewiąta została zniszczona. Stevens stwierdził, że

1935 LIPIEC 1 – Powstaje Ahnenerbe

Ahnenerbe (niem. „Dziedzictwo przodków”) było projektem w nazistowskich Niemczech, mającym na celu zbadanie archeologicznej i kulturowej historii rasy aryjskiej. Założona 1 lipca 1935 roku przez Heinricha Himmlera. Grupa Ahnenerbe przeprowadziła później eksperymenty i rozpoczęła ekspedycje, próbując udowodnić, że mitologiczne populacje nordyckie kiedyś rządziły światem.

członków Towarzystwa Heinricha Himmlera Thule wierzyło, że te zaawansowane technologie są ukryte w różnych miejscach na całym świecie. Ponad dziesięć lat później nazistowscy SS przyjęli te wierzenia Towarzystwa Thule, korzystając ze specjalistycznego działu edukacji o nazwie SS Ahnenerbe. SS Ahnenerbe sponsorowało wyprawy do odległych miejsc w Tybecie, Peru i innych miejscach w poszukiwaniu rękopisów zawierających informacje o korzeniach rasy aryjskiej i technologiach używanych przez starożytne cywilizacje. Nr ref

1936 – Międzynarodowi bankierzy, którzy finansowali nazistów.

W miarę zbliżania się wojny więzi między Rockefellerami a rządem nazistowskim stawały się coraz silniejsze. W 1936 roku J. Henry Schröder Bank z Nowego Jorku zawarł partnerstwo z Rockefellerami. Schröder, Rockefeller and Company, Investment Bankers, została utworzona jako część ogólnej firmy, którą magazyn Time ujawnił jako „ekonomiczny wzmacniacz osi Rzym-Berlin”.

Partnerami Schröder, Rockefeller and Company byli Avery Rockefeller, bratanek Johna D., baron Bruno von Schröder w Londynie oraz Kurt von Schröder z BIS (Bank Rozrachunków Międzynarodowych) i gestapo w Kolonii. Avery Rockefeller posiadał 42 procent udziałów w Schröder, Rockefeller i Baron Bruno oraz 47 procent jego nazistowskiego kuzyna. Ich prawnikami byli John Dulles i Allen Dulles z Sullivan i Cornwall.

1936 – Naziści wykonują inżynierię wsteczną pozaziemskiego pojazdu, który rozbił się w Schwarzwaldzie w Niemczech.

Niemiecki pisarz John Von Helsing opisuje odkrycie rozbitego talerza w Schwarzwaldzie, niedaleko Freiburga, latem 1936 roku i mówi, że ta technologia była poddane inżynierii wstecznej i połączone z informacjami, które Towarzystwo Vril otrzymało poprzez channeling, i zostało przekształcone w kolejny projekt SS zwany Haunebu.

1937 20 LIPCA – Guglielmo Marconi stał na czele włoskiej grupy badawczej Latających Spodków utworzonej przez Mussoliniego w 1933 roku. Postanowił udawać swoją śmierć i zniknąć w Ameryce Południowej, aby stworzyć tajny program cywilnych latających spodków. Nr ref

1938 PAŹDZIERNIK 30 – Fundacja Rockefellera finansuje psychologiczne badanie reakcji strachu publicznego na fałszywą audycję radiową zapowiadającą inwazję kosmitów

CBS „Wojna światów” jest nadawana przez Orsona Wellsa, który był finansowany pośrednio przez Fundację Rockefellera za pośrednictwem Princeton Radio Project i prowadzony na każdym etapie przez CFR i psychologa dr Paula F. Lazarsfelda. Frank Stanton, który później został szefem radia i telewizji CBS, oraz dr Hadley Cantril zatrudnił Orsona Wellsa do adaptacji historii HGWells (który był również 33- stopniowym masonem.) klasyczną książkę science fiction w formie słuchowiska radiowego w celu zbadania zachowań obywateli.

Orson Wells przeprosił i powiedział, że to tylko żart na Halloween. Ale został stworzony, aby wywołać terror i przeanalizować reakcję. Podobno Orson Wells otrzymał groźby śmierci od Rockefellerów, gdyby kiedykolwiek ujawnił, że nieprzewidziana reakcja na tę transmisję jest dokładnie tym, co jej sprawcy mieli nadzieję osiągnąć i przeanalizować, demograficznie, psychograficznie i statystycznie. Ref.

Była to pierwsza operacja psychologiczna głównego nurtu, którą usłyszało 6
000 000 ludzi 1700 000 uważało, że transmisja jest autentyczna
1 200 000 było na tyle przestraszonych, że podjęło działania uciekając lub przygotowując się do walki z najeźdźcami z kosmosu

Dr Hadly Cantril napisał później artykuł zatytułowany „Inwazja z Marsa – studium psychologii paniki ”, w którym
badał siłę przekazu radiowego i jego wpływ na populację pod bezpośrednim wpływem strachu.

1938 – Roosevelt i Churchill wysyłają generała Donovana z tajną misją do Tavistock Institute. W 1938 roku Roosevelt podpisał tajne porozumienie z Churchillem, które w efekcie scedowało suwerenność Stanów Zjednoczonych na Anglię, ponieważ zgodziła się ona na to, aby Specjalna Agencja Operacyjna kontrolowała politykę USA. Aby wdrożyć to porozumienie, Roosevelt wysłał generała Donovana (kawalera maltańskiego) do Londynu na indoktrynację przed utworzeniem OSS (obecnie CIA) pod egidą SOE-SIS . Cały program OSS, a także CIA zawsze pracowały nad wytycznymi ustalonymi przez Tavistock Institute . Zarówno Roosevelt, jak i Churchill byli (33-masoni)

Instytut Tavistock zapoczątkował masowe bombardowania cywilne przeprowadzone przez Roosevelta i Churchilla wyłącznie jako eksperyment kliniczny w masowym terrorze, rejestrując wyniki, gdy obserwowali reakcję „ świnek morskich ” w „ kontrolowanych warunkach laboratoryjnych ”. Wszystkie techniki fundacji Tavistock i amerykańskich mają jeden cel – przełamać psychologiczną siłę jednostki i uczynić ją bezradną, by przeciwstawić się dyktatorom Porządku Świata. Każda technika, która pomaga rozbić rodzinę i wpojone rodzinie zasady religii, honoru, patriotyzmu i zachowań seksualnych, jest wykorzystywana przez naukowców z Tavistock jako broń do kontroli tłumu.

Metody psychoterapii Freuda wywołują trwałe choroby psychiczne u osób poddawanych temu leczeniu destabilizując ich charakter. Ofierze następnie zaleca się „ ustanowienie nowych rytuałów interakcji osobistych ”, to znaczy oddawanie się krótkim kontaktom seksualnym, które w rzeczywistości powodują, że uczestnicy tracą stałe relacje osobiste w ich życiu, niszcząc ich zdolność do założenia lub utrzymania rodziny. Tavistock Institute rozwinął w Stanach Zjednoczonych taką potęgę, że nikt nie osiąga znaczącej pozycji w żadnej dziedzinie, jeśli nie został przeszkolony w dziedzinie nauk behawioralnych w Tavistock lub jednej z jego filii.

Obecnie Tavistock Institute prowadzi w USA sieć fundacji o wartości 6 miliardów dolarów rocznie, finansowanych z pieniędzy amerykańskich podatników. Pod jego bezpośrednią kontrolą znajduje się dziesięć głównych instytucji, z 400 filiami i 3000 innych grup badawczych i think tanków, które tworzą wiele rodzajów programów mających na celu zwiększenie kontroli Porządku Świata nad narodem amerykańskim. Stanford Research Institute, sąsiadujący z Hoover Institution, działa 150 milionów dolarów rocznie i zatrudnia 3300 pracowników. Prowadzi nadzór programowy dla Bechtel, Kaiser i 400 innych firm oraz szeroko zakrojone operacje wywiadowcze dla CIA. Jest to największa instytucja na Zachodnim Wybrzeżu promująca kontrolę umysłu i nauki behawioralne.

Jedną z kluczowych agencji jako kanału dla tajnych instrukcji od Tavistock jest Fundacja Ditchley, założona w 1957 roku. Amerykański oddział Fundacji Ditchley jest prowadzony przez Cyrusa Vance’a, byłego sekretarza stanu i dyrektora Fundacji Rockefellera oraz Winstona Lorda , przewodniczący Rady Stosunków Zagranicznych.

Starożytne mapy pokazują, że Antarktyda mogła kiedyś być kontynentem Atlantydy przed przesunięciem bieguna.
Mapa Antarktydy Piri Reisa z 1513 roku, w której eksperci stwierdzili, że starożytne mapy Antarktydy były dokładniejsze niż mapy XX wieku 300 lat później. Nr ref

Dało to nazistom nadzieję na poszukiwanie tego, co uważali za aryjskie dziedzictwo Atlantydy. Jedna z hipotez głosi, że Antarktyda to dawna Atlantyda pogrzebana pod lodem w wyniku wcześniejszego przesunięcia bieguna. Kiedy naziści odkryli te starożytne mapy, zdali sobie sprawę, że tajemna wiedza okultystyczna może być przechowywana na kontynencie, który kiedyś był Atlantydą.

W książce „Mapa starożytnych królów morza” Charlesa Hapgooda (1904–1982), ten profesor historii po raz pierwszy przedstawił teorię, że Atlantyda znajdowała się na Antarktydzie i została zniszczona przez przemieszczenie skorupy ziemskiej.

1938 DEC 17 – Naziści rozpoczęli wysyłanie licznych misji rozpoznawczych na Antarktydę w ramach przygotowań do budowy podziemnej bazy.

Zanim ekspedycja kapitana Ritschera ze Schwabenland wyruszyła na Antarktydę 17 grudnia 1938 r., Admirał Byrd został zaproszony do nazistowskich Niemiec jako gość honorowy na ceremonię otwarcia, którą musiał odmówić. Jak na ironię, 8 lat później, w 1946 roku, admirał Byrd poprowadził siły zbrojne przeciwko podziemnej bazie Antarktyki.

Ponad 230 000 mil kwadratowych zamarzniętego kontynentu zostało zmapowanych z powietrza, a Niemcy odkryli rozległe obszary, które były zaskakująco wolne od lodu, a także jeziora z ciepłą wodą i jaskinie.

Odkryto podobno jedną ogromną jaskinię lodową w lodowcu, rozciągającą się na 30 mil do dużego jeziora geotermalnego z gorącą wodą głęboko poniżej. Przeniesiono na ten obszar różne zespoły naukowe, w tym myśliwych, traperów, kolekcjonerów i zoologów, botaników, rolników, specjalistów od roślin, mikologów, parazytologów, biologów morskich, ornitologów i wielu innych. Liczne oddziały rządu niemieckiego brali udział w tajnej projec t .

Po zebraniu wszystkich danych do przemianowanej na „Neu-Schwabenland” ekipy budowlane wlały się głęboko pod ziemię. Przybywali na statkach towarowych, wojskowych statkach transportowych i łodziach podwodnych. Statki towarowe przybywające z Republiki Południowej Afryki były chronione przez mnóstwo zabójczych łodzi podwodnych i okrętów wojskowych.

1939 LIPIEC 7 – New York Times doniósł, że nazistowskie bazy na Antarktydzie stały się powodem prawdziwego zaniepokojenia prezydenta Roosevelta.

Admirał Canaris był szefem Abwehry, niemieckiego wywiadu wojskowego, od 1935 do 1944 roku. Był głównym nazistowskim urzędnikiem, który nadzorował całą operację na Antarktydzie od jej powstania w 1938/39. Jego główna lojalność nie była jednak nigdy wobec Hitlera, ale wobec nacjonalistycznego programu propagowanego przez niemiecki wywiad marynarki wojennej i Towarzystwo Thule, które coraz bardziej wchodziło w konflikt z lekkomyślną polityką militarystyczną Hitlera, której kulminacją była II wojna światowa. Nr ref


Według Tompkins, marynarka wojenna USA dowiedziała się o istnieniu tych tajnych baz antarktycznych bezpośrednio od swoich szpiegów osadzonych w nazistowskich Niemczech, którzy odkryli, że naziści / Niemcy wykorzystali te odległe bazy do uruchomienia pierwszych misji kosmicznych współczesnej ludzkości. Rozwijając to, Tompkins mówi, że Niemcy zaczęli przenosić sprzęt i zapasy na Antarktydę już w 1913 roku.

Wysłano tam duże ilości sprzętu. Ale tuż obok nich znajdowały się trzy olbrzymie jaskinie, które posiadały Gady. Nie Szarzy, ale Gady. Niemcy dostały jeszcze dwa, mniej więcej jedną dziesiątą wielkości wielkich gadów [jaskini]. Udało im się… [zejść] na dół, zwykle łodzią podwodną. Zbudowali te płaskie łodzie podwodne, te zwykłej klasy, żeby mogli wysłać to wszystko na dół.

Tompkins dowiedział się, że najbardziej zaawansowane elementy tego programu zostały przeniesione na Antarktydę po podpisaniu tajnego porozumienia z pozaziemską rasą gadów, zwaną Draconians. Ten niemiecki / nazistowski program kosmiczny na Antarktydzie przekształcił się w coś, co Goode później opisał jako „Mroczną Flotę”, która zasadniczo miałaby stworzyć najemną siłę kosmiczną, która miałaby pomóc Draconianom w ich planach podboju galaktycznego.

„Pozostałości nazistów, które składały się głównie z tajnych stowarzyszeń, które stworzyły„ cywilizację zerwania ”, utrzymywały najbardziej zaawansowaną technologię w tajemnicy nawet przed swoimi najwyższymi przywódcami wojskowymi i politycznymi, organizowały enklawy w Ameryce Południowej i na Antarktydzie. Na Antarktydzie było kilka starożytne ruiny cywilizacji, które pozostały zajęte przez pewne grupy w obszarach termalnych, które powodują obszary podobne do rur lawy i kopuł pod lodowcami. Był tam podziemny i pod lodowcem kompleks miejski, który był już zajęty i ustawiony w kilku miejscach, a NAZI odnowione obszar, który był w większości zmiażdżony nad powierzchnią, ale miał dużo miejsca pod wypukłym lodem, podziemna energia cieplna i jaskinie (dostępne za pośrednictwem łodzi podwodnej pod lodowymi strumieniami i otworami, co czyniło go idealnym miejscem na ukrytą bazę wielofunkcyjną), które były dla nich idealne do potajemnego budowania podczas całej drugiej wojny światowej.

CDN…

 część 2, część 3 i część 4 znajdziecie tutaj.

Źródło : https://thewebmatrix.net/disclosure/1933.html

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY, TOM 1 – TESLA, ELITY BANKOWE, TECHNOLOGIE OBCYCH.

Globalna Świadomość26 grudnia 20206 sierpnia 2023

CDN…

 część 2, część 3 i część 4 znajdziecie tutaj.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY AILSTER CROWLEY OTWORZYŁ 100 LAT TEMU MIEDZYWYMIAROWY PORTAL I ROZPOCZĄŁ FENOMEN UFO NA ZIEMI ?Następny artykułJAKIE CELE MA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE – KTO ZNISZCZYŁ ATLANDYDĘ ? PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY, TOM 1 – TESLA, ELITY BANKOWE, TECHNOLOGIE OBCYCH.
  • CDN…
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?