extra-terrestrial

KULT ”VRIL” I ”THULE”. MARIA ORSIC – MEDIUM HITLERA, KTÓRE DAŁO NAZISTOM OBCĄ TECHNOLOGIĘ.

KULT ”VRIL” I ”THULE”. MARIA ORSIC – MEDIUM HITLERA, KTÓRE DAŁO NAZISTOM OBCĄ TECHNOLOGIĘ.

Nazwijmy tę historię mitem, aniżeli prawdziwymi wydarzeniami. Oficjalna historia stara się nie poruszać tego tematu. W świecie nauki uważają, że każda wzmianka o Marii Orsic może doprowadzić do końca ich kariery. Słynny historyk niemieckiego okultyzmu Nicholas Goodrick-Clark postanowił otworzyć zasłonę tajemnicy związaną z imieniem Orsic i poświęcił cały rozdział tej historii w swojej książce “Black Sun”. Kulty aryjskie, ezoteryczny nazizm i polityka”. Zrobił to w sposób jak najbardziej poprawny naukowo, nazywając tę historię mitem współczesnego neonazizmu.

My, jako prawdziwi bezstronni badacze nieznanego, musimy wspomnieć o samym fakcie istnienia takiej historii, aczkolwiek na poziomie mitu, i spróbować zebrać w Internecie wszystko, co jest dzisiaj znane o tej medium Trzeciej Rzeszy.

Oczywiście, jesteśmy przeciwni nazizmowi, faszyzmowi i wszelkim przejawom ekstremizmu, dlatego też będziemy rozważać “figurę” Orsic wyłącznie z punktu widzenia popularnonaukowego, a nie obskurantystycznego, aczkolwiek z elementami fantazji. Weźmy na przykład nazistowskie społeczeństwo Thule, zorganizowane na początku XX wieku, ale współcześni badacze “gubią się” w domysłach – skąd wzięła się tak dziwna nazwa, lecz mamy tu wersję, w której być może to społeczeństwo bierze swoją nazwę od nazwiska oraz niemieckiej księżniczki.

Towarzystwo Thule i i dama Orsic.

Towarzystwo Thule jest organizacją nazistowską zorganizowaną na początku XX wieku która przyjęła nazwę od księżniczki niemieckiej, jak i siostry żony Mikołaja II – Alex. Żona Mikołaja II miała na imię Alex, a jej siostra Tula. Co oznacza służba Damy, to bardzo poważny temat. Niestety, nie możemy go poruszyć do ogólnej dyskusji. Zbyt zamknięty temat. Nie każdy jest przygotowany na świętą wiedzę. Święta wiedza jest czasem szokująca, czasem przerażająca, niezrozumiała. Dlatego nie każdy może i nie powinien wiedzieć, na przykład, czym jest służba Damy.

Sądząc po publikacjach w sieci, nie ma udokumentowanych informacji o tej kobiecie, jest po prostu fakt istnienia oparty na historiach – nie ma materiałów z linkami, jak również materiałów obalających jej istnienie.

Wyjdziemy z założenia, że mogła istnieć jakaś kobieta, której daje się wierzyć, jak w ludowym eposie czy micie. Mówią, że Maria miała jakieś nieziemskie zdolności, lecz jakie, nie ma o tym ani słowa. Niektóre wersje mówią o jej pomocy nazistowskim naukowcom w stworzeniu latających dysków Trzeciej Rzeszy, technologii zdolnej do penetracji przestrzeni i czasu – wehikułu czasu, ale nie ma dokumentów potwierdzających te historie.

Maria Orsic (czasami nazywana Marią Orsik), urodziła się w Wiedniu (Austria-Węgry). Jej ojciec był chorwackim imigrantem z Zagrzebia, a matka z Wiednia.

Maria była znanym medium i stała się liderem Vril Society.

Ona jest legendą, którą sugeruje się uważać za ludowy epos. Ufolodzy wierzą, że pomogła Hitlerowi stworzyć latający spodek zdolny przeniknąć przestrzeń i czas. Ale nie ma wiarygodnych informacji, nie mówiąc już o dokumentach. Co więcej, latający spodek został zaprojektowany przez Bartini’ego, którego Stalin wykradł z Włoch. Przy okazji, wszystkie prawdziwe informacje o nim są również tajne.


Maria była aktywnym uczestnikiem niemieckiego ruchu nacjonalistycznego w Austrii, który działał w tym czasie i miał na celu zjednoczenie Austrii z Rzeszą Niemiecką. W 1919 roku Maria przeniosła się do Monachium do swojego chłopaka, który później został jej narzeczonym, ale to, czy w końcu się pobrali, jest nieznane, ponieważ oboje zaginęli w 1945 roku.

Maria Orsic zorganizowała pewną strukturę, składającą się z kobiet, na której opierało się społeczeństwo takie jak Vril.

W Monachium Maria nawiązała kontakt z grupą Thule, a wkrótce wraz z inną dziewczyną, Traute A. z Monachium i kilkoma jej przyjaciółmi stworzyła ich wewnętrzny krąg “Alldeutsche Gesellschaft für Metaphysik” (oficjalna nazwa “Vril Society”).

Zgodnie z tym mitem grupa Marii Orsic była inicjatorem powstania “Vril Society”. Według innych źródeł, Maria Orsic stworzyła własną grupę w ramach “Vril Society”, ale to właśnie środki przekazu jej grupy były źródłem najważniejszych informacji dla “Vril Society”.


Wszystkie były młodymi dziewczynami, które sprzeciwiały się modzie na krótkie włosy. Zarówno Maria jak i Trout były pięknymi dziewczynami o bardzo długich włosach. Nosiły długie włosy z kucykiem, który był wówczas bardzo nietypowy i seksowny. Stało się to cechą charakterystyczną wszystkich kobiet, które należały do grupy Marii Orsic w “Vril Society”. Wiadomo z całą pewnością, że grupa ta istniała do maja 1945 roku. Kobiety z tej grupy uważały, że ich luźne, długie włosy działały jak anteny, które odbierały wiadomości od istot pozaziemskich.

Dla własnej identyfikacji członkinie Vril nosiły krążek z obrazami swoich dwóch najsilniejszych nośników: Marii Orsic i Sigrun. O Sigrun nie wiadomo nic poza jej imieniem. Symbolika “VRIL Society” – dziedzicznego towarzystwa templariuszy.

Fryzury w koński ogon były swoistą wizytówką towarzystwa. W tamtych czasach prawie nikt nie nosił takich fryzur, Frauleins i Frau plecieły długie włosy w warkocze. To właśnie długie włosy pomagają aktywować podkorową warstwę mózgu, odgrywając rolę swoistych anten, które przyciągają życiową energię Chi z kosmosu. Maria była wyjątkowo piękną kobietą. Otaczali ją zawsze bardzo potężni mężczyźni. Nie ma jednak żadnych dowodów na istnienie jej opowieści. Twierdziła, że udało jej się nawiązać kontakt z przedstawicielami pozaziemskiej inteligencji z konstelacji Taurus.


Na niebie jest taka gwiazda – Aldebaran. Zgodnie z zapisami przekazów otrzymywanych za pośrednictwem dziewczyn- medium, to Albdebarzyńcy założyli cywilizację sumeryjską. Język, w którym zapisywane były przekazy inteligencji pozaziemskiej, uderzająco przypomina tabliczki sumeryjskie, a także runiczne listy Niemców i Rosjan!

W grudniu 1919 r. niewielka grupa przedstawicieli towarzystwa Thule i DHvSS (Władców Czarnego Kamienia) wynajęła niewielki domek w lesie koło Berchtesgaden (Niemcy), gdzie spotkali się z Marią Orsic i Sigrun. Maria ogłosiła, że otrzymała nieznaną jej wiadomość. Wiadomość ta zawierała informacje techniczne dotyczące budowy maszyny latającej z systemu gwiezdnego Aldebaran, która znajduje się w konstelacji Taurus oddalonej o 68 lat świetlnych. Zapisy z Vril Society, jakie do nas dotarły, przekazane telepatyczne, pochodziły z Aldebaranu. Maria Orsic spisała dwa katalogi dokumentów: jeden w języku, napisany w kodzie templariuszy, drugi w niezrozumiałym języku.

Historia, że Maria odleciała na latającym spodku do Aldebaranu w 1945 roku wraz z narzeczonym, jest również bardzo niezwykła. Jak taka dziewczyna mogła być jednym z inspiratorów Trzeciej Rzeszy?

Wpływy templariuszy.

W Niemczech, niemieckie zakony templariuszy zawsze były silne. Maria została wychowana w tej atmosferze i ideologii. W Austrii stała się członkiem ruchu nacjonalistycznego. Dział naukowy tajnego zakonu templariuszy mieścił się w Wiedniu. W tym społeczeństwie wierzono, że jest tam centralne słońce, wokół którego krąży nasze słońce. Jego promienie, według templariuszy, niosą boską miłość.


Długość fali jego światła jest niedostępna dla ludzkiego oka, dlatego jest postrzegana jako niewidzialna. Nazywano je Czarnym Słońcem. Templariusze wierzyli, że żyjemy w ciemnych czasach, a na Ziemię dociera niewiele energii boskiej miłości. Szukali technologii, jak zwiększyć energię tej gwiazdy w naszym świecie, jak wzmocnić Boskie źródło. Maria Orsic była zaznajomiona z ideami i rytuałami Templariuszy.

Jedną z technologii były rytuały poświęcone Bafometowi i Pannie Młodej Bafomet. Baphomet (15 lasso na tradycyjnym pokładzie Tarota) oznacza diabła w postaci kozy. Interpretuje się go jako gromadzenie dóbr materialnych, tworzenie efektywnych relacji. W Tarocie Toth Alistera Crowleya Baphomet oznacza nabycie osobistej siły poprzez świadomość i akceptację ich cienistych stron.

Templariusze tłumaczyli słowo Bafomet jako Bab Ilu – “brama do promienia światła”, niewidzialnego duchowego słońca. W dźwięku przypomina ono boginię 11. lasso Bababalon – A. Crowley. Babalon (“pożądanie”) symbolizuje rozwój duchowego początku poprzez opanowanie energii seksualnej.

Postać Bafometa była magiczną maszyną służącą do strojenia się w starożytny egregore. Za jej pomocą wpływała ona na świadomość ludzi i środowiska. Templariusze wierzyli, że kiedy figura zostanie aktywowana, jej wibracje otworzą możliwość przeniknięcia boskich sił do naszego świata. W tym momencie nadejdzie złoty wiek. Aktywacja dokona się poprzez rytualne połączenie Kapłanki z jednym z męskich ministrów.

Kim była Macaara? Bogini – kobieta z bardzo długimi włosami, reprezentująca duchowe skrzydła. Kapłankami Bogini były trzy kobiety o ciemnych, jasnych i brązowych włosach. Kobiety te posiadały wiedzę na temat techniki Macaar, zgodnie z którą włosy astralne znajdują się we włosach żeńskich. Przyciągają one oscylacje mocy Czarnego Słońca. Oczywiście, do tego potrzebna jest świadoma i celowa kontrola tej energii przez samą kobietę.

Pierwszy kontakt.

Maria Orsic na początku 1917 roku w wiedeńskiej kawiarni spotkała się z ezoterykami Karlem Haushoferem, baronem Rudolfem von Sebottendorfem, Saint Gernotem. Wszyscy byli członkami Orderu Złotego Świtu i praktykowali jego nauki i rytuały. Haushofer podzielił się swoją wiedzą na temat Zakonu Żółtych Kapeluszy, odbył podróż z Indii i Tybetu i przekazał tajemnice tajnego braterstwa “Władców Czarnego Kamienia”.

Ks. prałat Gernot podzielił się tajemnicami orderów templariuszy, którzy od 1307 r. przekazywali jego tajemnice z ojca na syna. W wyniku połączenia wiedzy, znaleźli klucze. Po tym spotkaniu, Orsic pogrążyła się w transie w domu. Była w śpiączce przez kilka godzin. Maria powiedziała matce, że widziała jasne, wysokie stworzenia. Po ośmiu dniach, Maria zaczęła otrzymywać od nich wiadomości. Były one zwiastunami Aldebarana.

Według rozpowszechnionych informacji, Marii i jej grupie udało się nawiązać kontakt z przedstawicielami pozaziemskiej inteligencji z konstelacji gwiazdy Aldebarana z Taurusa, która jest oddalona od nas o 68 lat świetlnych. Zgodnie z zapisami przekazów otrzymanych za pośrednictwem dziewcząt – medium, to właśnie Aldebaranowie założyli cywilizację sumeryjską.

Język, w którym zapisywane były przekazy inteligencji pozaziemskiej, uderzająco przypomina tabliczki sumeryjskie, a także runiczne listy Niemców i starożytnych Słowian. To właśnie w celu otrzymania tych wiadomości od Aldebarana w grudniu 1919 r. niewielka grupa przedstawicieli społeczeństwa Thule i DHvSS (Władców Czarnego Kamienia) wynajęła mały domek w lesie koło Berchtesgaden (Niemcy), gdzie spotkali się z Marią Orsic i Sigrun.


Maria oznajmiła, że otrzymała wiadomość o charakterze mediacyjnym. Wiadomość ta zawierała informacje techniczne dotyczące konstrukcji maszyny latającej.

Informacje otrzymane przez Marię dotyczyły: wzorca cywilizacyjnego Aldebaran oraz dokumentacja dotycząca stosowania nowych technologii. Dowiedziała się, że Aldebaran jest w konstelacji Taurus. A dwie planety obracają się wokół swojego Słońca.

Przedstawiciele cywilizacji Aldebarana mają zupełnie inną kulturę, historię i inny światopogląd. Na Aldebaranie społeczeństwo jest podzielone na rasę dżentelmenów-Aryjczyków i innych słabiej rozwiniętych narodów. Każda rasa szanuje drogę rozwoju drugiej. Wszyscy dogadują się pokojowo. Jest to żeńska cywilizacja, na czele z Kapłanką. Osiągnąwszy wysoki postęp techniczny, utrzymali harmonię z naturą. Mieszkańcy Aldebaranu korzystają z alternatywnych źródeł energii. Uważają, że technologia zbudowana w oparciu o zasadę wybuchu i spalania jest destrukcyjna. Nawet operacje wojskowe na Aldebaranie były prowadzone przy użyciu wibracji. Korzystają z technologii opartych na zasadzie implozji, opanowali właściwości antymaterii. Aby rozwiązać problem grawitacji, aldebaranczycy używają silnika tachionowego. Kompresja zamiast wybuchu. Niektóre technologie samolotów mogły być kontrolowane tylko przez kobiety, ponieważ wykorzystywały one swoje specyficzne kobiece zdolności.

Maria Orsic uzyskała sporą liczbę instrukcji o ich technologii, według których zostały wyprodukowane te samoloty. Otrzymane informacje nie były przeznaczone do działań wojskowych. Samoloty były zamykane przez pole magnetyczne, przez które nie przechodziły żadne rodzaje broni ani wewnątrz, ani na zewnątrz.

Głównym celem kontaktu z kosmitami przez towarzystwo Vryl była właśnie chęć dzielenia się nowoczesnymi technologiami. Chcieli oni skierować cywilizację ziemską na bardziej harmonijną, przyjazną dla środowiska ścieżkę rozwoju. Ostatni zbudowany statek przeznaczony był na ogół do lotów międzyplanetarnych, i planowanego lotu eksperymentalnego na Aldebaran. Kontakt z kosmitami miał miejsce w maju 1945 roku. Możliwe, że kapłanki Aldebaranu były bliskie ideom i zasadom praktykowanym przez damy Vril.

Towarzystwo Vril.

Założycielem Vril Society jest Karl Haushofer. Jeżeli społeczeństwo Thule było zaangażowane w politykę i ekonomię, to Vril jako swój cel postawił sobie rozwój supermocarstw, kontakty i pozyskiwanie informacji od pozaziemskich cywilizacji. Vril nie miał pierwotnie wojskowego charakteru. Maria Orsic zgromadziła grupę długowłosych, młodych, pięknych, podobnie myślących kobiet. Zaangażowane w praktykę koncentracji świadomości i kontroli energii seksualnej, rozwinęły zdolności mediumistyczne.


Towarzystwo Vril odpowiadało za część ideologiczno-duchową projektu, a dział projektowy SS zapewniał budowę urządzeń, co przebiegało w tajności gdzieś na północnym zachodzie kraju.

Jedną z wiodących doktryn Vril była koncepcja “Czarnego Słońca” – boskiego światła o nieskończonej mocy, niewidocznego dla ludzkiego oka; teoria ta jest najbliższa współczesnemu rozumieniu antymaterii. Dział techniczny 4 SS (Entwicklungsstelle 4) pod kierownictwem Reichsfürrera Himmlera, który sam był wyznawcą okultyzmu, był zaangażowany w stworzenie generatora energii Czarnego Słońca, stworzonego przez człowieka.

Motto Vril “Nie wszystko co dobre pochodzi z góry” ilustruje historię samego społeczeństwa Vril Gesellschaft od jego powstania aż do ostatnich dni II wojny światowej, kiedy to ta grupa okultystów zdaje się znikać z powierzchni ziemi.

Nazwa “Vril” jest skrótem od “VRI-IL”, co oznacza “boski”. Oficjalnie Vril został nazwany Ogólnoniemieckim Towarzystwem Metafizycznym i powstał stosunkowo równocześnie z Thule Gesellschaft i mało znanym społeczeństwem DHvSS (People of the Black Stone) w 1919 roku. Wierzenia i pochodzenie tych grup okultystycznych były bardzo zróżnicowane.


Członkowie DHvSS (1912) czcili starożytną niemiecką boginię gór Isais i czarny kamień Schwarz Stein. Przedstawiciele Thule Gesellschaft (1917) wierzyli w teorię pustej ziemi. Zwolennicy Vril czcili Czarne Słońce (niewidzialne boskie luminarium), które ich zdaniem generowało niesamowitą moc i otwierało się, poprzez tzw. “Kanał psychiczny”, kanał komunikacji z Obcymi – Aryjczykami żyjącymi w gwiezdnym układzie Aldebarana.

Aldebaran jest czerwonym olbrzymem, częścią konstelacji Taurus i jest znany jako “Oko Taurusa” ze względu na swoje położenie w konstelacji. Medium Vril nazwał go również “Drogą” i “Gwiazdą Oświecenia”, co oznacza metafizyczne oświecenie.


W odróżnieniu od adeptów dwóch pozostałych grup, żeńskie medium z wewnętrznego kręgu Vril Gesellschaft przekroczyło swój czas i kulturę. Nosiły one kucyki i uważały, że ich długie włosy działają jak antena kosmiczna, która pomaga im porozumiewać się z obcymi. Pierwszą osobą kontaktową była medium Maria Orsic z Thule.

Zaniepokojona nieznanym językiem i niezrozumiałymi obrazami psychicznymi przekazywanymi jej za pośrednictwem kanału psychicznego, Maria z “Thule” przeniosła się do Vril Gesellschaft, której członkiem było medium Sigrun, które mogło pomóc Orsic w tłumaczeniu języka obcego (który okazał się językiem starożytnych Sumerów) i rozszyfrowaniu tajemniczych obrazów psychicznych przedstawiających tajemniczą maszynę latającą w kształcie dysku.

Dla wyznawców Vrilu “ponad” to miejsce oddalone o 64 lata świetlne od Ziemi. Jest to punkt orientacyjny, do którego prowadzą WSZYSTKIE okultystyczne projekty tworzenia dysków w hitlerowskich Niemczech. Możemy się tylko domyślać: czy któryś z nich dotarł do odległego celu?

Listy runiczne otrzymane przez Marię zostały napisane w nieznanym jej języku. Po rozszyfrowaniu okazało się, że był to język sumeryjski. Wynikało to z faktu, że Aldebaranie odwiedzili Mezopotamie i utworzyli państwo sumeryjskie.


Niewielka część przybyłych Aldebaranów pozostała na Ziemi. Więc, ich sumeryjski język znalazł rozpowszechnienie. Ich obecność znajduje odzwierciedlenie w symbolicznych tematach i zabytkach architektonicznych. Tak więc, na przykład, skrzydlaty byk o ludzkiej twarzy, znaleziony w Mezopotamii, uosabiał erę Taurusa i konstelacji Taurusa. Architektura Mezopotamii jest podobna do architektury Aldebaranu.


Język sumeryjski wyglądał jak znaki runiczne. Te symbole miały wielkie magiczne moce. Szczególne znaczenie miały również litery runiczne. Ich dekodowanie zajęło dużo czasu. Znaki runiczne były powszechnie używane przez ideologów Trzeciej Rzeszy do wpływania na masy. Jako znak rozpoznawczy oddziałów SS stosowano runę Zig (Soulu). W pozdrowieniu użyto jej fizycznej ekspresji.


Symbol runiczny oznacza chwałę i osiągnięcie celów. Dzięki tej runie możesz wybrać najlepszy moment na rozwój i kardynalne zmiany w życiu. Runa Hagal została przedstawiona na mundurach wszystkich członków organizacji SS. Użyto jej do zainicjowania w nich jakości niezachwianej wiary. Z pomocą run przywódcy Trzeciej Rzeszy zmienili stan świadomości swoich podwładnych i osiągnęli całkowite posłuszeństwo.

Maria Orsic i Hitler.

W 1919 roku Maria została członkiem mistycznej organizacji Thule, do której należeli Adolf Hitler, Himmler i inni przywódcy Trzeciej Rzeszy. Członkowie tej organizacji uważali się za potomków Aryjczyków. Podjęli oni dwie wyprawy do Himalajów w celu uzyskania informacji od podziemnych cywilizacji. Adolf Hitler był wielbicielem niemieckiego mistycyzmu.

Uważał się za potomka aryjskiej rasy mistycznej. Hitler był pod dużym wrażeniem protokołu syjonistycznych mędrców. Był oratorem, ale z trudem otrzymywał zdolności mediumistyczne.

Hitler z pewnością interesował się informacjami o nowych technologiach. Spotkał się z Marią Orsic w 1919 r., wspierał jej badania i pracę grupy mediów z Vrilu. Kilka samolotów zostało zbudowanych według rysunków zaakceptowanych przez członków grupy. Kiedy jednak zorientował się, że technologia nie może być wykorzystana do celów wojskowych, jego zainteresowanie zanikało. Grupa miała trudności z finansowaniem.


Towarzystwo Thule i Vril oraz dział techniczny SS były prawdopodobnie pierwszą w historii ekipą, która podjęła próbę odtworzenia obcego samolotu z rozbitego UFO, który został znaleziony w Schwarzwaldzie koło Freiburga w 1936 roku. Historia odkrycia rozbitego statku kosmicznego została opisana w książce Johna von Helsinga. W oparciu o rewolucyjną technologię opracowaną w wyniku badań pozostałości urządzenia, oraz informacje uzyskane przez medium Vril podczas sesji okultystycznych z kosmosu, H-Gerät, czy Haunebu, powstał samolot dyskowy, którego rozwój sfinansowała organizacja Thule.

Konkluzja.

Maria Orsic zniknęła wraz z narzeczonym i całą grupą w 1945 roku. 11 marca 1945 roku do wszystkich członków stowarzyszenia Thule został wysłany list, napisany przez Marię Orsic i zakończony był słowami “niemand bleibt hier” (“nikt tu nie zostanie”). Było to ostatnie świadectwo o jej grupie i od tego czasu nikt nie słyszał o Marii ani o reszcie jej kręgu. Zasugerowano, że wszyscy odlecieli na latających spodkach albo na Antarktydę, albo na Aldebaran.

Podane tu informacje nie są udokumentowane. Są one oparte na relacjach naocznych świadków i tajnej wiedzy. Życie i wydarzenia, w których brała udział Maria Orshich, były raczej jak z bajki, choć nie ma też żadnych zaprzeczeń tych materiałów.

Udostępnij

KULT ”VRIL” I ”THULE”. MARIA ORSIC – MEDIUM HITLERA, KTÓRE DAŁO NAZISTOM OBCĄ TECHNOLOGIĘ.

Globalna Świadomość28 grudnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKIE CELE MA ŚWIATOWY RZĄD ? – ANTYCZNE PLANY HYBRYDYZACJI LUDZKOŚCI.Następny artykułMASOŃSKI FILM ”TENET” – TAJEMNICA GLOBALNYCH PORTALI CZASOWYCH.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KULT ”VRIL” I ”THULE”. MARIA ORSIC – MEDIUM HITLERA, KTÓRE DAŁO NAZISTOM OBCĄ TECHNOLOGIĘ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?