Zdrowo i pozytywnie

JEŚLI DOŚWIADCZASZ TYCH SYMPTOMÓW TO ZNACZY ŻE WYRWAŁEŚ SIĘ Z MATRIXA.

JEŚLI DOŚWIADCZASZ TYCH SYMPTOMÓW TO ZNACZY ŻE WYRWAŁEŚ SIĘ Z MATRIXA.

Przebudzenie duchowe jest ciągłym procesem, w którym człowiek staje się świadomy swojego związku z nieskończonością oraz wrażliwością na swoją duchową naturę. Wielu ludzi ma wrażenie, że wydarzy się coś wielkiego, ale tak naprawdę nikt nie wie, czym będzie ta wielka zmiana. Zaczyna się ona ujawniać na skraju horyzontu. W ciągu ostatnich kilku dekad znacznie więcej ludzi zaczęło odczuwać rosnące zamiłowanie do duchowości.

Sytuacja zmienia się nie tylko w świecie, ale i wewnątrz nas. Wydaje się, że istnieje związek między tymi zmianami. Więcej ludzi zaczyna się budzić i doświadczać tak zwanego “przebudzenia duchowego”.

Jest to proces uwalniania się od osoby, którą się stało, by stać się osobą, którą ma się stać. Bycie bardziej spostrzegawczym na to, co dzieje się w nas samych i na to, co dzieje się wokół nas. Duchowe przebudzenie jest dla każdego człowieka inne, tak samo jak sposób, w jaki człowiek doświadcza duchowości i w jakim stopniu wpływa ono na jego codzienne życie. Niektórzy ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że doświadczają symptomów duchowego przebudzenia, ponieważ nie wiedzą, jak skategoryzować swoje doświadczenie.

Poniżej znajduje się lista różnych symptomów, które są związane z przebudzeniem duchowym. Które z tych symptomów doświadczasz, a które możesz rozpoznać?

Niezwykle żywe i klarowne sny.

Czy kiedykolwiek po przebudzeniu się z głębokiego snu mieliśmy wrażenie, że nie jesteśmy pewni, czy rzeczywiście coś się wydarzyło, czy też śniliśmy?

To są te niesamowicie żywe sny. Czasami można nawet stwierdzić, że jest się świadomym we śnie. W momencie, w którym zdasz sobie sprawę, że śnisz, możesz przejąć kontrolę nad snem i doświadczyć nieskończonych możliwości przejrzystego snu.

Nagłe zainteresowanie tematami o charakterze paranormalnym i metafizycznym.

To nagłe zainteresowanie może pomóc człowiekowi rozwinąć się i dowiedzieć się więcej na temat prawdy o świecie, które nie są prezentowane w mediach głównego nurtu. Niektórzy ludzie są pochłonięci medytacją, kryształami, leczeniem i pracą energetyczną, podczas gdy inni zajmują się obcymi, spiskiem, technologią i sprawami rządowymi. Chodzi o to, aby znaleźć to, co rezonuje z tobą najbardziej.

Wydarzenia zmieniające życie.

Będzie to zdarzenie, które zmusi cię do refleksji nad swoim życiem. Przez większość czasu będzie to sygnał, że musicie spokojniej i wolniej brać sprawy w swoje ręce. Może to nastąpić u każdego człowieka w inny sposób. Niektórzy będą tego świadkami w postaci śmierci lub utraty bliskiej osoby, inni rozwodu, utraty domu lub pracy.

W niektórych przypadkach dochodzi nawet do wypalenia. Innymi słowy, życie zmienia wydarzenie, które zmusza cię do ponownej oceny swojego życia i sprawia, że widzisz szerszy obraz.

Chęć pożegnania się z restrykcyjnymi wzorcami.

Nagle masz skrajne pragnienie, aby naprawdę zacząć żyć swoim życiem. Wszystko i każdy, kto stoi na drodze do osiągnięcia tego celu, z pewnością będzie odsunięta. To wszystko odnosi się do okropnej pracy, która wyciska z ciebie życie, ale także do toksycznych ludzi, którzy cię wstrzymują. Proces odnajdywania siebie i odkrywania, gdzie leży twoja prawdziwa pasja, sprawi, że będziesz się rozwijał w procesie duchowego przebudzenia.

Czas wydaje się płynąć szybciej.

Przyspieszenie czasu jest również wyraźnym symptomem, co można wyjaśnić dużymi wydarzeniami, które mają miejsce w twoim życiu. Wszystko zmienia się wokół ciebie i nie możesz tego zatrzymać. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to spróbować żyć świadomie jak tylko to możliwe, zaakceptować “teraz”.

Uzyskanie nowego spojrzenia na życie.

Kiedy człowiek rozumie, że jest nieskończoną i wieczną istotą, jest w stanie spojrzeć z większej perspektywy. Nagle problemy i kwestie, które dzieją się w obecnej chwili, zaczynają być postrzegane jako to, czym są naprawdę: tymczasowe i w dużej mierze nieistotne. Skutkiem tego jest to, że jesteście w stanie traktować rzeczy mniej poważnie.

Synchroniczność staje się zauważalna.

Synchronizacje, czyli znaczące zbiegi okoliczności, pojawiają się częściej. Jest to oznaka twojej intuicji i powiązania ze wszystkim i wszystkimi. Jest to fenomen, który daje nam do zrozumienia, że jesteśmy otwarci na duchowe ukierunkowanie i znajdujemy się na właściwej drodze.

Doświadczanie jedności.

Synchroniczność może być postrzegana jako część odczuwania tego uczucia. Uczucia bycia częścią wszystkiego i wszystkim, co jest częścią ciebie. Jest to symptom, który pokazuje zaawansowane duchowe przebudzenie.

Kiedy ktoś jest w trakcie duchowego przebudzenia, może mieć wrażenie, że dzieje się coś wyjątkowego, może być mu trudno wskazać, co to dokładnie jest. Dla tych, którzy czują, że mogą przechodzić taką przemianę, oto kilka uniwersalnych znaków, których doświadczają inni, którzy przeszli owe przebudzenie.

Duchowe przebudzenie jest różnie opisywane przez rozmaite systemy przekonań, ale każdy z nich opisuje osobę, która staje się bardziej świadoma innej rzeczywistości, ponieważ istnieje ona poza granicami jaźni. Przedstawiają one doświadczenie wyjścia poza własne egoistyczne troski, światopogląd oraz uzyskania szerszej i wyraźniejszej perspektywy.

Podczas gdy słowo “duchowe przebudzenie” przywołuje na myśl obrazy buddyjskiego spokoju i wyciszenia, większość tych, którzy przeszli duchowe przebudzenie, opisuje je jako bolesny proces, ponieważ są zobowiązani do wyzbycia się fundamentalnych przekonań. Może to często wstrząsnąć fundamentami, na których zbudowali swoje życie i zmusić ich do podejmowania trudnych decyzji o tym, jak iść do przodu i żyć z nową perspektywą.

Zintensyfikowane postrzeganie świata.

Ci, którzy przechodzą lub przeszli duchowe przebudzenie, mają tendencję do większej świadomości otaczającego ich świata i donoszą, że widzą rzeczy, które wcześniej wydawały się prozaiczne i zwyczajne, a które łatwo przeoczyć w nowym świetle.

Gwiazdy świecą nieco jaśniej, kwiaty pachną nieco bardziej zmysłowo, a drzewo, budynek lub osoba, którą mijali każdego dnia i która tworzyła tło, są teraz w centrum uwagi. Często zauważają nowe rzeczy o osobowościach ludzi, których znają od dawna, ujawniając ukryte wcześniej cechy charakteru.

To wzmożone postrzeganie świata prowadzi tych, którzy przechodzą duchowe przebudzenie, do tego, że czują się bardziej obecni tu i teraz, i są mniej przejęci tym, co robią inni ludzie i co może im umknąć. Są też generalnie mniej zatroskani błędami z przeszłości i planami na przyszłość. Zintensyfikowane postrzeganie zazwyczaj prowadzi do zwiększenia intuicji, pozwalając tym, którzy przechodzą duchowe przebudzenie widzieć ludzi i sytuacje wyraźniej.

Intuicja jest często naszym umysłem przetwarzającym dane zebrane przez nasze zmysły, które są po prostu nadmiernie obszerne i złożone, aby nasz świadomy umysł mógł je strawić i kontrolować. Gdy osoba przebudzona duchowo zauważa więcej o swoim świecie, jej intuicja ma dużo do zrobienia. W związku z tym wydaje się, że osoby te mają lepsze wyczucie, kiedy zaryzykować, z kim nawiązać duchową więź, a także, komu nie ufać i jakich sytuacji unikać.

Choć wszystko to wydaje się być bardzo pozytywne, to jednak może być również dość trudne, ponieważ ludzie uczą się, że rzeczy, które uważali za prawdziwe, a także ludzie, którym ufali, są inne niż wcześniej sądzili. To może zmusić ich do dokonania pewnych znaczących i trudnych zmian w ich życiu.

Wewnętrzna cisza i spokój.

Ci, którzy przechodzą duchowe przebudzenie często donoszą, że ich wewnętrzny głos, monolog, który towarzyszy każdemu z nas przez cały czas, wycisza się. Wszyscy wiemy, że ten wewnętrzny głos może być okrutny i że mówimy sobie rzeczy, o których nigdy byśmy nie powiedzieli innej osobie.

Nie dlatego, że jesteśmy wewnętrznie okrutni czy źli jako ludzie, ale raczej dlatego, że nasz wewnętrzny głos stara się nas chronić, mówiąc to, czego potrzebuje, by utrzymać nas w przestrzeni, którą określił jako bezpieczną na podstawie wcześniejszych doświadczeń, norm społecznych i instynktu samozachowawczego. W ramach duchowego przebudzenia człowiek świadomie lub podświadomie zdaje sobie sprawę, że nie musi przebywać w tej bezpiecznej przestrzeni.

Połączony z czymś większym.

Osoby przechodzące duchowe przebudzenie czują się mniej skrępowane przez swój wewnętrzny świat i bardziej związane z otaczającym światem, zaczynają też odczuwać mocniej energię wszechświata i zdają sobie sprawę, że są częścią czegoś większego niż oni sami i że mogą się do niego przyłączyć i czerpać z tego siłę. Jak dokładnie to uczucie więzi przejawia się w dużej mierze zależy od osoby i jej podstawowych przekonań, ale często czuje, że nie jest sama i ma jakiś wyższy cel.

W wyniku tego uczucia więzi, wielu ludzi zaczyna widzieć oznaki, jakby wszechświat, którego są częścią, wiedział, co myślą i czego pragną, i wysyłał im informacje, których potrzebują.

Znakiem może być wszystko, i znów często zależy od tego, w co dana osoba wierzy. Cechą wspólną znaków jest to, że pojawiają się one w chwili i w formie, która jest znacząca, a odbiorca wewnętrznie uznaje znaczenie znaku.

Pozytywność i pewność siebie.

Ci, którzy przeszli duchowe przebudzenie powszechnie donoszą, że czują się szczęśliwsi i bardziej pewni swoich przekonań i decyzji. Proces duchowego przebudzenia może być bardzo bolesny, gdy ludzie poznają twardą prawdę o sobie i otaczającym ich świecie.

Ta nowa wiedza często prowadzi do konieczności podejmowania trudnych decyzji, takich jak opuszczenie partnera, zakończenie toksycznej przyjaźni, zmiana zawodu lub opuszczenie wspólnoty religijnej lub innej ważnej społeczności, która już nie wydaje się właściwa. Może to prowadzić do wstrząsów materialnych i skrajnego stresu emocjonalnego. Ale każdy, kto wyszedł z drugiego końca tych zmian i osiągnął duchowe przebudzenie, donosi, że czuje się w zgodzie z podjętymi przez siebie decyzjami. Donoszą oni również, że przebudzenie duchowe nie może być przyspieszone. Ból i zwątpienie są częścią tego procesu i nie ma żadnego skrótu na drugą stronę. Każdy musi stawić czoła swoim demonom na własną rękę.

Źródło : https://dreamcatcherreality.com/questions-ascension/

Udostępnij

JEŚLI DOŚWIADCZASZ TYCH SYMPTOMÓW TO ZNACZY ŻE WYRWAŁEŚ SIĘ Z MATRIXA.

Globalna Świadomość10 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE, FBI, KATY PERRY , MILEY CYRUS.Następny artykułGLOBALNY RESET W XIX WIEKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JEŚLI DOŚWIADCZASZ TYCH SYMPTOMÓW TO ZNACZY ŻE WYRWAŁEŚ SIĘ Z MATRIXA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?