Świat jest inny

PROJEKT ”W1” – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA HISZPANSKIEJ GRYPY I PIERWSZYCH PROJEKTÓW SZ/CZ/EP/IE/Ń.

Co historia mówi nam o „hiszpańskiej grypie” z 1918 r. Historia mówi nam, że hiszpańska grypa z 1918 r. Zabiła 50-100 milionów ludzi. W tamtym czasie źródła medyczne i farmaceutyczne opisały to jako NAJBARDZIEJ przerażający proces chorobowy od czasu czarnej zarazy w 1347 roku, w której zginęło około 25-30 milionów ludzi.

„Hiszpańska grypa” z 1918 roku: zmarli tylko szczepieni ?

W książce Vaccination Condemned , dr Eleanor McBean, ND, autorka szczegółowo opisuje osobiste i rodzinne doświadczenia podczas pandemii „hiszpanki” w 1918 roku.

Relacja McBean na temat „hiszpańskiej grypy” z 1918 r., Jako reportera i niezaszczepionej osoby, która przeżyła, wymaga rewizji historycznych podstaw wydarzenia, nie jako „ teorii spiskowej ”, ale z dowodami, które „podpalą twoje włosy” .

W książce „Szczepienia… Cichy zabójca” . McBean dostarcza dowodów, że zagrożone były nie tylko historyczne wydarzenia „hiszpańskiej grypy” z 1918 r., Ale także epidemie polio i świńskiej grypy.

Hiszpański kozioł ofiarny.

Hiszpania była neutralna podczas pierwszej wojny światowej i NIE cenzurowała swojej prasy, w przeciwieństwie do walczących krajów. W rezultacie Hiszpania jako pierwsza zgłosiła epidemię grypy w 1918 r., A źródłem tego kraju była Hiszpania „kozła ofiarnego”. W ten sposób rodzi się „hiszpańska grypa” .

Pierwszy przypadek: Wojskowy szczepień Eksperymenty w Fort Riley, Kansas. W ramach przygotowań do I wojny światowej w Fort Riley w stanie Kansas odbył się masowy wojskowy eksperyment szczepień obejmujący wiele wcześniej opracowanych szczepionek , gdzie odnotowano pierwszy przypadek „hiszpańskiej grypy”.

 W1 Projekt

Raczkujący przemysł farmaceutyczny, sponsorowany przez „Instytut Badań Medycznych Rockefellera”, miał coś, czego nigdy wcześniej nie miał – dużą podaż obiektów testowych na ludziach. Zestaw testowy, dostarczony przez armię amerykańską w pierwszym projekcie, rozrósł się do ponad 6 milionów ludzi.

Szczepionka przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych: pole śmierci. Autopsje po wojnie wykazały, że grypa z 1918 roku wcale nie była „GRYPĄ” . Spowodowane to było przypadkowymi dawkami eksperymentalnej „ szczepionki przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych” , która do dziś naśladuje objawy grypopodobne. Masowe, wielokrotne ataki z dodatkowymi szczepionkami na nieprzygotowany układ odpornościowy żołnierzy i cywilów stworzyły „pole śmierci”. Te, które nie zostały zaszczepione, nie zostały dotknięte.

Pierwsza wojna światowa zakończyła się wcześniej niż oczekiwano, pozostawiając OGROMNE ilości niewykorzystanych eksperymentalnych szczepionek.

Obawiając się, że żołnierze wracający do domu będą przenosić choroby na ich rodziny, rząd USA przeprowadził największą kampanię „strachu” dotyczącą szczepionek w historii. Wykorzystali populację ludzką jako laboratorium badawczo-rozwojowe do testowania eksperymentalnych szczepionek w terenie.
Dziesiątki milionów cywilów zginęło w taki sam sposób, jak żołnierze.
Zamiast zaprzestać szczepień, lekarze zintensyfikowali je, nazywając to wielką „hiszpańską grypą roku 1918”.

W rezultacie tylko osoby zaszczepione umarły. „Siedmiu mężczyzn zmarło w gabinecie lekarskim po szczepieniu. Wysłano listy do ich rodzin, że zginęli w akcji ”.

Żołnierze amerykańscy podczas I wojny światowej otrzymali 14 – 25 nietestowanych, eksperymentalnych szczepionek w ciągu kilku dni, co wywołało nasilone przypadki WSZYSTKICH chorób naraz. Lekarze nazwali to nową chorobą i przystąpili do tłumienia objawów dodatkowymi lekami lub szczepionkami .

Współczesna historia jest pełna umyślnych kłamstw, które mówi się opinii publicznej, by albo „zachować twarz”, albo oszukać w nikczemnych celach. „Hiszpańska grypa” z 1918 roku nie była wyjątkiem.

Brytyjski naukowiec i profesor Neil Ferguson z The Imperial College w Londynie, ten sam Imperial College of London sponsorowany przez Fundację Billa Gatesa był odpowiedzialny za opracowanie komputerowych modeli matematycznych pandemii pandemii COVID-19.

Świat poszedł za radą Fergusona, ale wszystkie jego modele okazały się rażąco przesadzone i wprowadzające w błąd. Na przykład Ferguson stworzył model, że Szwecja doświadczy 100 000 zgonów do czerwca 2020 r. Do tej pory Szwecja osiągnęła szczyt z 2854 zgonami ogółem. Te matematyczne modele komputerowe są podstawą do produkcji szczepionek ?

Media uciszają niekonformistyczne poglądy.

Media, Facebook, Google, YouTube i inne „prywatne” media stały się samozwańczymi „strażnikami” (cenzorami) informacji. W dniu 26 kwietnia 2020 r. Twitter zawiesił konto notowanej na giełdzie firmy biotechnologicznej za udostępnianie informacji o nieleczniczej terapii światłem UV w przypadku COVID-19.

„YouTube zablokuje filmy, które są sprzeczne z wytycznymi WHO w sprawie pandemii lub udostępni fałszywe lub niesprawdzone środki zaradcze na koronawirusa”.

Weryfikatorzy z ”NewsGuard” (USA) niedawno sklasyfikował największą stronę alternatywnej medycyny w USA : Mercola.com jako fałszywą wiadomość, informując, że wirus COVID potencjalnie wyciekł z laboratorium na poziomie bezpieczeństwa biologicznego 4 w Wuhan City w Chinach.

„Sprawdzanie faktów” jest często dostarczane przez opłacanych autorów z firm farmaceutycznych, a nie ze zweryfikowanych, niezależnych źródeł.

„ Zawód lekarza kupuje przemysł farmaceutyczny, nie tylko w zakresie praktyki lekarskiej, ale także dydaktycznej i naukowej. Instytucje akademickie tego kraju pozwalają sobie na bycie płatnymi agentami przemysłu farmaceutycznego. Myślę, że to haniebne ”.

Promotorzy szczepionek twierdzą, że szczepionki zlikwidowały większość chorób zakaźnych. Historia opowiada nam inną historię. Początek XX wieku przyniósł poprawę warunków sanitarnych (kanalizacji), stacji uzdatniania wody i znacznie lepsze odżywianie.

Powyższe przykładowe wykresy pokazują, że choroby zakaźne, takie jak odra, krztusiec, błonica, dur brzuszny i polio, były na najniższym poziomie i spadały przed wprowadzeniem szczepionek .

„Hiszpańska grypa” z 1918 roku skrywała złowrogie tajemnice przez 100 lat, czy dowiemy się, że zmieniający świat CO¥ID-19 mogą również zawierać ukryte tajemnice?

Ostatnie wpisy

Kategorie

PROJEKT ”W1” – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA HISZPANSKIEJ GRYPY I PIERWSZYCH PROJEKTÓW SZ/CZ/EP/IE/Ń.

29 grudnia 2020 / Możliwość komentowania PROJEKT ”W1” – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA HISZPANSKIEJ GRYPY I PIERWSZYCH PROJEKTÓW SZ/CZ/EP/IE/Ń. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ICH WROGIEM JESTEŚMY MY ! – DOKUMENT N.A.S.A UJAWNIA DZIAŁANIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI. 28 lutego 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PROJEKT ”W1” – NAJWIĘKSZA TAJEMNICA HISZPANSKIEJ GRYPY I PIERWSZYCH PROJEKTÓW SZ/CZ/EP/IE/Ń.
  • Może Ci się spodobać