extra-terrestrial

PRZEKAZY RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW Z CAŁEGO ŚWIATA – HISTORIE ”GWIEZDNYCH LUDZI” ŻYJĄCYCH WEWNĄTRZ ZIEMI.

PRZEKAZY RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW Z CAŁEGO ŚWIATA – HISTORIE ”GWIEZDNYCH LUDZI” ŻYJĄCYCH WEWNĄTRZ ZIEMI.

Wiara w podziemne światy była przekazywana jako mity lub legendy wśród pokoleń ludzi z całego świata. Na przykład Sokrates mówił o ogromnych zagłębieniach na Ziemi, które były zamieszkane, oraz o ogromnych jaskiniach, w których płynęły rzeki. Indianie Cherokee opowiadają, że kiedy po raz pierwszy przybyli do południowo-wschodnich Stanów Zjednoczonych, znaleźli wiele dobrze utrzymanych ogrodów, nie stworzonych przez ”ludzi”.

W końcu odkryli grupę istot, które mieszkały pod ziemią i wychodzili tylko nocą, aby zajmować się ogrodami. Zebrali żywność i zabrali ją pod ziemię do swoich miast. Ci ludzie byli drobni, mieli niebieską skórę i duże czarne oczy. Promienie słoneczne były dla nich zbyt ostre, więc budowali swoje miasta pod ziemią i wychodzili tylko nocą, korzystając ze światła księżyca. Cherokee nazywali ich „Księżycowym Ludem”.

Ardy Sixkiller Clark, emerytowany profesor z Montana State University, który jest Cherokee / Choctaw i od wielu lat prowadzi badania nad Gwiezdnymi Ludami. Niedawno opublikował dwa artykuły szczegółowo opisujące historie rdzennych mieszkańców o spotkaniach z „Gwiezdnymi Ludami”. Jedna dotyczyła rdzennego starszego, który podzielił się historią o „Gwiezdnych Ludziach”, którzy rozbili się w jego rezerwacie. Drugi artykuł, opublikowany kilka dni temu, dotyczył starszego, który pokazał dr Clarke’owi skamieniałe serce, które, jak twierdził, należało do Gwiezdnych Ludzi.

O tych osobach wspomniano również w książce z 1797 roku  Benjamina Smitha Bartona , który wyjaśnia, że ​​nazywa się ich „księżycowookimi”, ponieważ słabo widzieli w ciągu dnia. Późniejsze warianty dodają dodatkowe szczegóły, twierdząc, że ludzie mieli białą skórę i że stworzyli prekolumbijskie ruiny w okolicy.

W swojej książce Clarke przytacza historię opowiedzianą jej przez 84-letniego starszego, którego nazwała „wujkiem Beau”. Według niego „Starzy opowiadają historie o ludziach z gwiazd, którzy mieszkali pod ziemią w pobliżu Tanany na Alasce. Istnieje wiele historii, które dawni opowiadali o Gwiezdnych Ludziach, którzy mieszkają wśród nich i zeszli do podziemia, rdzenni mieszkańcy wierzą, że przybyli oni na Ziemię statkiem kosmicznym.

Urodziłem się tutaj, na terytorium Atabaski. Byłem tu, zanim Alaska stała się państwem, a mój lud żył tu przez tysiące lat, zanim przybył tu jakikolwiek biały człowiek. Statki kosmiczne odwiedzały Alaskę, kiedy ta nazywała się jeszcze Alaxsxaq myślę, że będą odwiedzać to miejsce długo po tym, jak nie będzie już Alaski. Zawsze tu byli, tak jak mówili starzy. Rząd o tym wie, ale niewiele mogą zrobić. Byli tutaj na długo przed powstaniem rządu. Myślę, że w tym momencie wojsko po prostu próbuje uciszyć temat. Nie chcą, żebyśmy o tym wiedzieli.

W pobliżu miejsca zamieszkania Beau znajduje się również baza wojskowa, a kiedy Clarke zapytał, czy kiedykolwiek rozmawiał z kimś w bazie o UFO, odpowiedział:

Jeden z chłopców mojej siostrzenicy pracował w bazie około 10 lat temu. Zatrudnili w bazie około stu cywilów. Powiedział, że pewnego ranka poszedł do pracy i baza była zamknięta. Powiedzieli robotnikom, żeby poszli do domu. Kiedy następnego dnia zgłosił się do pracy, jeden z jego przyjaciół, który tam stacjonował, powiedział mu, że UFO wylądowało poprzedniej nocy. Powiedział, że znajduje się tam miejsce, gdzie UFO schodzą pod ziemię. Miejsce to jest strzeżony dzień i noc. Nikomu nie wolno było się tam zbliżać.

Następnie wyjaśnił, jak uważa, że ​​jest to miejsce, w którym obcy współpracują z wojskiem.

”Nie wiem, co robią razem, ale myślę, że tak właśnie wykorzystują to miejsce. Przyjaciel mojego siostrzeńca powiedział, że obcy wyglądają jak my. Więc może oni są naszymi przodkami”.

Tanana na Alasce jest tuż obok góry Hayes na Alasce. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, rząd USA we współpracy z CIA i Stanford Research Institute zainicjował program o nazwie STARGATE , a jedną z jego funkcji było badanie zdalnego widzenia, czyli zdolności postrzegania i opisywania wybranych miejsc niezależnie od odległości. To zdolność, która pozwala „widzowi” opisać położenie geograficzne oddalone nawet o kilkaset tysięcy kilometrów od jego fizycznej lokalizacji, miejsce w którym nigdy nie był.

Krótko mówiąc, był niezwykle udany, renomowany i dokładny w zbieraniu danych wywiadowczych. Po jej odtajnieniu w 1995 r. Lub przynajmniej częściowym odtajnieniu, Departament Obrony i osoby zaangażowane wykazały wyjątkowo wysoki wskaźnik sukcesu.

Na przestrzeni lat udoskonalanie metod tego typu zdalnego widzenia w niezależnych laboratoriach dostarczyły znaczących naukowych dowodów na istnienie zjawiska zdalnego widzenia . Dodatkowym atutem tych wyników było odkrycie, że coraz więcej osób wykazywał wysoką zdalnego widzenia, często ku ich własnemu zaskoczeniu… Rozwój tej zdolności w SRI ewoluował do tego stopnia, że wprawiło to w zdumienie ​​odwiedzający placówkę personel CIA ” ( źródło )

Wielu zdalnych wizjonerów z tego programu, po jego odtajnieniu, nagle zaczęło dużo mówić o zjawiskach pozaziemskich. Jedną z omawianych kwestii była lokalizacja wielu baz obcych na Ziemi. Jeden z najlepszych widzów programu z powodzeniem zdalnie obejrzał 4 pozaziemskie „bazy” stacjonujące na Ziemi. Jeden znajdował się pod górą Ziel, inny pod górą Perdido w Hiszpanii, inny pod górą Inyangani w Zimbabwe, a inny  pod górą Hayes na Alasce.

Lyn Buchanan, jeden ze zdalnych widzów armii STARGATE, twierdzi, że miał za zadanie znaleźć informacje o pozaziemskich grupach, które odwiedzały / odwiedzają planetę. Wspomina również o tych podstawach.

Nazwy te są zawsze obecne w elektronicznej czytelni CIA, więc możesz je wyszukać i zweryfikować ich wiarygodność. Po odtajnieniu programu większość osób zaangażowanych w program również stała się publicznie znana.

Więc o co chodzi? Góra Hayes znajduje się tuż obok Tanany na Alasce. A w pobliżu znajduje się wiele baz wojskowych, takich jak Baza Sił Powietrznych Eielson. 

Inna ciekawa historia opowiedziana przez dr Clarke pochodzi od Mary Winston. W wieku 87 lat była uważana za jedyną wciąż żyjącą artystkę tradycyjną. 

Nasza historia opowiada o tym jak nasi przodkowie zostali przywiezieni na tę ziemię w wielkich metalowych maszynach latających przez Gwiezdnych Ludzi. Przodkowie żyli na zimnej planecie, podobnie jak region arktyczny. Więc przywieźli nas tutaj, żeby skolonizować tę planetę. W tym czasie lód pokrywał Ziemię. Wiedzieliśmy o Gwiezdnych Ludziach od naszych dziadków. Historie były przekazywane przez tysiące lat. Przywieźli nas tu Gwiezdni Ludzie, którzy żyją na szczycie naszego świata. Mieszkają pod biegunem północnym. To jest szczyt świata. Mój dziadek rozmawiał z nimi, kiedy żył. Powiedział, że wyglądają jak my, ale mają większe oczy, ponieważ na rodzinnej planecie wszyscy żyją pod ziemią. Powiedział, że kiedy przywieziono nas tu po raz pierwszy, też mieliśmy duże oczy, ale słońce i śnieg sprawiły, że nasze oczy były małe.

Clarke przytacza kilka innych bardzo interesujących wywiadów z rdzenną starszyzną na temat życia pod ziemią na naszej planecie.

„Moi ludzie opowiadają o Gwiezdnych Ludziach, którzy przybyli do nas wiele pokoleń temu. Gwiezdni ludzie przynieśli duchowe nauki, historie i mapy kosmosu i ofiarowali je za darmo. Byli mili, kochający i dawali wspaniały przykład. Kiedy nas opuścili, moi ludzie mówią, że była to samotność jak żadna inna ”.  ( źródło ) – Richard Wagamese, jeden z czołowych kanadyjskich autorów i gawędziarzy z Wabaseemoong First Nation w północno-zachodnim Ontario.

Kilka starożytnych tekstów z różnych kultur wspomina o istotach z „innego świata”, które istnieją w naszym własnym. Jednym z takich światów, o którym wspominają tradycje buddyzmu tybetańskiego i hinduizmu, jest Szambala, opisana jako ukryte królestwo na naszej własnej planecie, miejsce, którego nie rozumiemy i które jest trudne do znalezienia. 

Udostępnij

PRZEKAZY RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW Z CAŁEGO ŚWIATA – HISTORIE ”GWIEZDNYCH LUDZI” ŻYJĄCYCH WEWNĄTRZ ZIEMI.

Globalna Świadomość3 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHEGLOWSKA DIALEKTYKA – NIEWIDZIALNE NARZĘDZIE ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI.Następny artykułSUPERKONTYNENT GONDWAN – PRZEDRESETOWA ANTARKTYDA, INDIE I AFRYKA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRZEKAZY RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW Z CAŁEGO ŚWIATA – HISTORIE ”GWIEZDNYCH LUDZI” ŻYJĄCYCH WEWNĄTRZ ZIEMI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?