extra-terrestrial

SŁYNNY NIEMIECKI INŻYNIER : ”LATAJĄCE SPODKI ZNAJDOWAŁY SIĘ NA ETAPIE PLANOWANIA JUŻ W 1941 ROKU”.

SŁYNNY NIEMIECKI INŻYNIER : ”LATAJĄCE SPODKI ZNAJDOWAŁY SIĘ NA ETAPIE PLANOWANIA JUŻ W 1941 ROKU”.

„Niedawno niemiecka gazeta opublikowała wywiad z George’em Kleinem, słynnym niemieckim inżynierem i ekspertem od lotnictwa, opisujący eksperymentalną konstrukcję 'latających spodków’, którą prowadził w latach 1941-1945”. ( źródło , za pośrednictwem elektronicznej czytelni CIA).

Nie brakuje dziwnych dokumentów w elektronicznej czytelni CIA według ustawy o wolności informacji (FOIA). Wiele z nich ujawnia starania agencji o śledzenie rozwoju technologicznego innych krajów, zwłaszcza podczas i po II wojnie światowej.

Jeden z  dokumentów  dotyczy słynnego niemieckiego inżyniera imieniem Georg Klein, który, jak stwierdza dokument, stwierdził, że  

„chociaż wielu ludzi uważa, że„ latające spodki ”są powojennym wynalazkiem, tak naprawdę już na etapie planowania w niemieckich fabrykach samolotów byli jak w 1941 r. ”

Następnie dokument wspomina o eksperymencie opisanym przez Kleina:

„Latający talerz” osiągnął wysokość 12400 metrów w ciągu 3 minut i prędkość 2200 kilometrów na godzinę. Klein podkreślił, że zgodnie z niemieckimi planami prędkość tych „spodków” sięgnie 4000 kilometrów na godzinę. Według Kleina jedną trudnością był problem z pozyskaniem materiałów do budowy „spodków”, ale nawet ten problem został rozwiązany przez niemieckich inżynierów pod koniec 1945 r., A budowa obiektów miała się rozpocząć, dodał Klein.

Według Kleina do 1944 roku Niemcy zbudowali już trzy spodki do testów. Czy to były myśliwce „foo”, o których mówili wszyscy ci amerykańscy piloci? Dokument  opisuje  trzy dyski:

Jeden typ faktycznie miał kształt dysku, z wewnętrzną kabiną i został zbudowany w (niezidentyfikowanych) fabrykach, które również budowały rakiety V2. Ten model miał 42 metry średnicy. Drugi model miał kształt pierścienia, z podniesionymi bokami i kulistą kabiną pilota umieszczoną na zewnątrz, pośrodku pierścienia. . . oba modele miały możliwość startu w pionie i lądowania w bardzo ograniczonym obszarze, tak jak helikoptery.

Inżynierom nakazano zniszczyć te spodki, w tym wszystkie plany dla nich. 

„Inżynierowie z fabryk Mite we Wrocławiu nie zostali jednak w odpowiednim czasie ostrzeżeni o sowieckim podejściu, dlatego Sowieci zdołali przejąć ich materiał. Plany, a także wyspecjalizowany personel, zostały natychmiast wysłane bezpośrednio do Związku Radzieckiego pod silną strażą”.

Pisarz lotniczy Nick Cook jest jednym z wielu, którzy badali ten temat, w 2002 roku doszedł do wniosku, że naziści eksperymentowali z „formą nauki, której reszta świata nigdy nie rozważała” i która nadal jest tłumiona do dziś . ( źródło )

To sprawia, że ​​zastanawiasz się, co otrzymały Stany Zjednoczone, biorąc pod uwagę, że dzięki operacji ”Paperclip” wielu czołowych niemieckich naukowców zostało przetransportowanych do Stanów Zjednoczonych.

„Włoski badacz Renato Vesco argumentował, że Niemcy rozwinęli antygrawitację. Statki w kształcie dysków i rur zostały zbudowane i przetestowane pod koniec drugiej wojny światowej, co, jak argumentował, było właściwym wyjaśnieniem dla zjawiska myśliwców ”foo”. Twierdził, że koncepcje te zostały opracowane przez Amerykanów i Sowietów i doprowadziły bezpośrednio do powstania latających spodków”.

Dr David Clarke jest dziennikarzem śledczym, czytelnikiem i wykładowcą na  Uniwersytecie Sheffield Hallam  w Anglii. Był także kuratorem projektu The  National Archives  UFO w latach 2008–2013 i regularnie komentuje w mediach krajowych i międzynarodowych na temat UFO.

Dr Clarke powiedział The Daily Mail , 

Mimo że dane zostały częściowo ocenzurowane, nie mogą ukryć faktu, że brytyjskie wojsko było zainteresowane przechwyceniem technologii UFO lub tego, co nieśmiało nazywają „nowatorską technologią broni”… dokumenty ujawniają, że desperacko chcieli przechwycić tę technologię w obawie że zrobą to Rosjanie lub Chińczycy. Chociaż był to rok 1997, Rosja nadal była uważana za niepokonanego wroga z programem zbrojeniowym uważanym za zagrożenie dla Zachodu.

Tak więc może badania nad ”odwrotna inżynierią” zaczęły się dawno temu?

Konkluzja.

Temat UFO wciąż zyskuje na popularności, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że co roku jest legitymizowany w głównym nurcie. Intencje, które się za tym kryją, to inny temat, naszym zdaniem jedno jest pewne. ”Zjawisko to jest czymś realnym”. – Generał Nathan Twining ( źródło )

Ludzkość ma historię wiary w jedną rzecz, a następnie przeżywa moment, w którym przełamuje paradygmat, niszcząc to przekonanie. Weźmy, na przykład, wybitny fizyk Lord Kelvin, który stwierdził w 1900 roku, że „Nie ma nic nowego do odkrycia w fizyce. Pozostaje tylko coraz dokładniejszy pomiar ”

Niedługo po tym stwierdzeniu Einstein opublikował artykuł na temat szczególnej teorii względności. Teorie Einsteina zakwestionowały przyjęte wówczas ramy wiedzy i zmusiły społeczność naukową do otwarcia się na alternatywne spojrzenie na rzeczywistość. Tego typu rzeczy będą się zdarzać w całej historii ludzkości, a dzieje się to dziś częściej niż kiedykolwiek w odniesieniu do różnych tematów.

Udostępnij

SŁYNNY NIEMIECKI INŻYNIER : ”LATAJĄCE SPODKI ZNAJDOWAŁY SIĘ NA ETAPIE PLANOWANIA JUŻ W 1941 ROKU”.

Globalna Świadomość6 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIKOLA TESLA – WYWIAD Z GENIUSZEM UKRYWANY PRZEZ PONAD 100 LAT.Następny artykułSKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE,

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SŁYNNY NIEMIECKI INŻYNIER : ”LATAJĄCE SPODKI ZNAJDOWAŁY SIĘ NA ETAPIE PLANOWANIA JUŻ W 1941 ROKU”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?