Skok w króliczą norę

SKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE, FBI, KATY PERRY , MILEY CYRUS.

SKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE, FBI, KATY PERRY , MILEY CYRUS.

Zjawisko “Pizzagate” wywołało burzę na Internecie, szczególnie na stronie You Tube – oglądanej przez wiekowe pokolenia. Rozpoczęło się to od tego, gdy pewne specyficzne frazy związane z pożywieniem takie jak: pizza, hot-dog, ser, makaron, sosy, lody i orzechy włoskie zaczęły się często pojawiać w ujawnionych przez WikiLeaks mailach wysyłanych do powiązanego z Clintonami Johna Podesty.

A pełen zakres tego … jest to tak daleko jak możecie się zagłębić w ten artykuł bez ryzyka natknięcia się na pewne bardzo bulwersujące informacje, które być może będą dla was nowością.

Jeśli oskarżenia te są prawdziwe, to jesteśmy winni to tym wszystkim ofiarom, aby zebrać siły i spojrzeć prawdzie w oczy.

ZNAKI GRAFICZNE ODKRYTE PRZEZ FBI.

Odkrycie tych określeń używanych w swoisty sposób i związanych z jedzeniem bardzo pięknie łączy się z niemalże równoczesnym ujawnieniem przez WikiLeaks dokumentacji FBI z 2007-go roku o tytule: “Symbole I Grafika Używana Przez Pedofilów w celu Ustalenia Preferencji Seksualnych”.

Na podstawie tych dokumentów stworzony został pokaz slajdów zaraz po początkowym ujawnieniu ich przez FBI w 2008 roku. Znaleźliśmy ten pokaz slajdów przez wpisanie kodu: Q-FBI-2200-005-06.

Poniżej przedstawiamy niektóre ze slajdów oraz obrazy z oryginalnego, prawnego dokumentu.

09-fbi_logos
10-fbi_logos2

Maile Podesty ujawniono Opinii Publicznej 7-go października 2016 roku i miały one dewastujący wpływ na kampanię wyborczą Hillary Clinton choć na początku przyczyny wydawały się inne.

Sprawozdanie ze strony internetowej The Millenium Report wskazuje: “John Podesta jest nie tylko najlepszym demokratycznym pośrednikiem, informatorem zza “zamkniętych drzwi” i potężnym politycznym czarodziejem, ale także jego zawodowy życiorys od długiego już czasu osadzony jest głęboko w Rządzie Federalnym USA.” 

“[Podesta] był Szefem Personelu Białego Domu za kadencji Billa Clintona w latach dziewięćdziesiątych, doradcą Baraka Obamy i przewodniczącym kampanii wyborczej Hillary Clinton w 2016 roku.” 

KLUCZOWE SŁOWA UŻYWANE SĄ W FORMIE KODU

Z całkowitej ilości 2060 maili  w zbiorach Podesty jest tam: 149 odniesień do słowa “pizza”73 do “hot-dogów”85 do “sera”78 do “makaronu”41 do “sosu”84 do “lodów” i 47 do “orzechów włoskich”.

Słowo “mapa”, które odnosi się do wskazówki mogącej zniszczyć cały zbrodniczy krąg jeśli pozostawione jako dowód, np. taki jak DNA, pojawia się tam 917 razy. Jest to niemalże połowa wszystkich maili. Słowa te pojawiają się bardzo często w bardzo dziwnym kontekście, nie mającym żadnego związku z jedzeniem. Jest to kluczowym elementem skandalu “Pizzagate”.

Samo słowo “pizza” wydaje się być zakodowanym słowem dla partnera seksualnego, szczególnie jeśli jest on nieletni i pojawia się tam 149 razy. Pomimo tego, że “orzech włoski” pojawia się tam 47 razy w bardzo dziwnych okolicznościach, to równie popularny “orzech nerkowca” nie występuje tam ani razu. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że “orzech włoski” jest zaszyfrowanym słowem a “orzech nerkowca” nie.

Niewinne, niezaszyfrowane słowo związane ze “śmieciowym jedzeniem” (junk food) takie jak “frytki” pojawia się tylko 13 razy“Koktail lodowy” (milkshake) występuje tam tylko 6 razy Słowo “warzywo”  występuje tylko 24 razy, “gruszka”pojawiła się 25 razy“winogrona” – 6 razy“awokado”tylko 4 razy “truskawka” występuje tylko dwukrotnie. Żadne z tych słów, nie niesie za sobą żadnego szyfru.

Aparat ścigania oraz zasoby “Urban Dictionary” zidentyfikowały specyficzne określenia, które właśnie wspomnieliśmy: pizza, ser, sos, makaron itd. – jako zakodowane słowa na handel dziecięcymi usługami seksualnymi. Zakodowane słowa pozwalają ludziom zaangażowanym w tych kryminalnych działaniach na wymyślenie historii tuszującej w przypadku gdyby ich komunikacja została odkryta.

Prostszym i znacznie mniej poważnym przykładem zaszyfrowanych słów byłby student odnoszący się do działki trawki jako do “książki”, rozmawiając o tym przez telefon lub drogą elektroniczną. Ludzie zaangażowani w działalność kryminalną zawsze mają na uwadze czynnik inwigilacji i używają zaszyfrowanych określeń, aby uniknąć bycia schwytanym lub przynajmniej, aby zmniejszyć to ryzyko.

MAGAZYN “WSPÓŁCZESNY MIŁOŚNIK CHŁOPCÓW” (BOYLOVER MAGAZINE) 

Znaleźliśmy komputerową wersję czternastego wydania magazynu “Modern Boylover”, który nie posiada tych jednoznacznych symboli graficznych w oparciu o kryteria dokumentów FBI umieszczonych na Linkedln SideShare.

41-1_logo07-small

Wydaje się on być tam zachowany jako dalszy dowód, który będzie użyty w dochodzeniu. Jest to coś, czego ja osobiście nie polecam czytać, ze względu na “czynnik odrażania”, który wychodzi poza skalę.

Trójkątne logo “Miłośnika Chłopców” widoczne jest wszędzie w całym magazynie, włączając w to logo Radia KBLR (BoyLoveR):

42-modern-boylover-magazine-issue-14-3-1024

Artykuł na temat tego gdzie możesz zabrać swojego młodego przyjaciela (Young Friend, YF) kończy się tak jak przedstawiono to poniżej, co obecnie nabiera znacznie więcej sensu:

43-modern-boylover-magazine-issue-14-14-1024

Jednym z najbardziej szokujących szczegółów w tym wszystkim jest przypadek “Besta Pizza”, który używa jako swojego logo stylizowanej grafiki w kształcie trójkąta “Miłośnika Chłopców” widniejącego w dokumentach FBI.

Możesz zamówić wydruk poniższego zdjęcia z oficjalnej strony “Miłośnika Chłopców” wspominanej w dokumentach FBI, lecz osobiście nie polecałbym tego.

“Besta” w języku portugalskim oznacza “bestia”. W chwili gdy dochodzenie odkryło prawdziwe znaczenie ich logo, firma natychmiast zmieniła je na swojej witrynie internetowej nawet pomimo tego, że to oryginalne wciąż jest widoczne w ich menu.

45-besta_pizza

KSIĘGARNIA “POLITYKA I PROZA” (POLITICS & PROSE) 

Nowa, odmieniona wersja loga “Besta Pizza” pojawiła się również na stronie internetowej księgarni “Polityka i Proza”, która jest jeszcze jedną firmą z tego samego bloku, które zostały wskazane od czasu gdy skandal “Pizzagate”.

Na Wikipedii ukazano, że frontowy napis księgarni posiada logo “Miłośnika Małych Chłopców”, który jest wpisany w znak “ampersand” (&) po środku ich nazwy.

48-945px-politics_and_prose_2_cropped_to_storefront
49-fbi_logos_pnp

Firma ta pozostaje najwidoczniej w posiadaniu osób piszących przemówienia dla Hillary Clinton.

Centralne miejsce poszukiwania wydarzeń związanych ze skandalem “Pizzagate” na witrynie Reddit zostało ocenzurowane gdy osiągnęło prędkość “rozpowszechniania wirusowego”, tak samo jak i wszystkie jej kopie zapasowe, jednak na całe szczęście strona internetowa archive.org przechwyciła wszystko to w szczytowym momencie poszukiwań dnia 22-go listopada 2016 r.

Z powodu tego, że opublikowaliśmy ten odnośnik może być on również ocenzurowany na stronie archive.org jednakże na razie każdy może przechwycić te dane i przekazać dalej. Wszystkie początkowe, charakterystyczne filmy związane z “Pizzagate” były wyszukiwane w oparciu o ten wątek, choć ciągle znajdowane są również nowe odnośniki.

Przykładem może być tutaj fraza “Ping Pong”, która jest najwidoczniej slangowym określeniem używanym w odniesieniu do czynności seksualnych, ze względu na zawartą tam rytmikę jego ruchu.

Fakt, że pizzeria “Comet Ping Pong” posiada wiele różnych stołów do pingponga jest zapewne pewnego rodzaju “wewnętrznym żartem”.

56-comet-ping-pong-1

Na menu tej pizzerii widnieje logo z dwoma rakietkami do tenisa stołowego, które wyglądają bardzo podobnie do zidentyfikowanego przez FBI symbolu dla “Miłości Dziecięcej”.

Napis na tych rakietkach mówi: “Graj. Jedz. Pij.” (Play. Eat. Drink). Może to być angielskim akronimem  dla PED – pedofilia. Wszystko to, a nawet jeszcze więcej może być znalezione w archiwach dla witryny Reddit. Oczywiście jest to tragicznym przykładem tego w jaki sposób Fake-newsy mogą szkodzić uczciwym ludziom – pisze New York Times.

JAK SIĘ MA SPRAWA 650 tys. PRZEJĘTYCH MAIL? 

Największym “punktem zwrotnym” elekcji z 2016 roku był fakt ogłoszenia przez dyrektora FBI Jamesa Comeya faktu odkrycia ewidencji w postaci 650 tys. maili dnia 28-go października 2016 r. – na trzy dni przed Halloween.

Kierownik Kampanii Wyborczej Hillary Clinton Huma Abedin jest zamężna z Anthonym Weinerem, który został przyłapany na wielomiesięcznym związku seksualnym zainicjowanym przez internet z piętnastoletnią dziewczyną.

Tych 650 tys. maili, z których tysiące ma powiązanie z Clinton zostało odnalezionych na laptopie Weinera w folderze o nazwie “Ubezpieczenie na Życie”.

Tak wiele ludzi sprzeciwiało się pogłoskom o śmierci samobójczej Clintonów, że od czasu gdy Bill Clinton objął stanowisko gubernatora stanu Arkansas, wprowadzono nowe pojęcie “Arkancide” (szarada słów: Arkansas – nazwa stanu i Suicide – samobójstwo, przyp. tłum.).

Sensacyjnie dzień przed wyborami Comey ogłosił, że żadne nowe dowody nie zostały znalezione w mailach, które jeszcze nie wyciekły do opinii publicznej.

Donald Trump rzucił prosto w twarz Comeyowi to niedorzeczne ogłoszenie. Comey znalazł się najwidoczniej pomiędzy dwoma grupami, które groziły mu śmiercią.

Tylko trzy dni wcześniej informator Erik Prince ujawnił nową “bombę informacyjną” pochodzącą z NYPD i FBI.

OSZAŁAMIAJĄCE “OBJAWIENIA” ERIKA PRINCE’A

4-go listopada Wiadomości Breitbart opublikowały artykuł o ogromnym znaczeniu zatytułowany: “Erick Prince: NYPD gotowe do aresztowań w sprawie Anthony Weiner”.

58-breitbart_prince

Wiele ludzi, którzy poprzednio działali na rzecz Kabala/Nowego Porządku Świata zbiegli stamtąd i stali się informatorami (whistleblowers).

Tak samo ma się sprawa z założycielem prywatnej armii zabójców o nazwie “Blackwater” Erikiem Princem, który ostatecznie oddzielił się od nich i przyłączył do grupy, którą my nazywamy Sojuszem.

W tym przełomowym artykule możemy przeczytać:

Założyciel formacji Blackwater i były żołnierz jednostki Navy Seal Erik Prince … twierdzi, że posiada wewnętrzną wiedzę z dochodzenia, która może wyjaśnić dlaczego Dyrektor FBI James Comey musiał ogłosić tydzień temu wznowienie śledztwa dotyczącego maili Clintonów …  

[NYPD] odkryło wiele innych dowodów świadczących o działaniach kryminalnych [w zbiorach 650 tys. maili na laptopie Wernera] … co obejmuje fakt, że Hillary udawała się na seks-wyspę z karanym pedofilem Jeffrey Epsteinem. 

Bill Clinton wybierał się tam ponad 20 razy a Hillary przynajmniej sześć” twierdził on … 

“NYPD chciało zwołać konferencję prasową, aby ogłosić dowody oraz w celu dalszych aresztowań, które miały nastąpić w wyniku dalszego postępowania lecz napotkali na ogromny sprzeciw graniczący z przymusem ze strony Departamentu Sprawiedliwości”. 

DOWODY W MAILACH SĄ “MIAŻDŻĄCE”

W miarę jak czytamy w tym kluczowym artykule “Breitbart” to dowiadujemy się, że Burmistrz miasta Nowy Jork nie chce mieć nic wspólnego z tym zbiorem 650  tys. nowych maili a NYPD widzi to, jako dowód “wielkiego zła”.

“Przytaczając [Billa de Blasio]  Burmistrza Nowego Jorku, [Założyciel formacji Blackwater Erik] Prince mówi, że będzie on trzymał się do tego z daleka.”

“Uważam, że nowa [nowe maile Clintonów] ewidencja jest tak bardzo obciążająca, że nawet [de Blasio] pragnie trzymać się od tego z daleka, co samo mówi za siebie”, dodał on …

“Wszyscy gliniarze, którzy są świadomi tak nikczemnych czynów na tym poziomie i którzy posiadają weteranów w swoich rodzinach … winni są to im, aby wstać i … świecić światłem prawdy na to wielkie zło.” … 

“Rzeczy te pochodzą prosto z twardego dysku należącego do Weinera  i jego żony Humy Abedin, najbliższego doradcy Hillary pracującej z nią przez ostatnie 20 lat” mówi on w swojej nowej “bombie informacyjnej”.

“Nie pochodzi to od hakerów ani od kogoś przypadkowego. Informacje te pochodzą z laptopa zabezpieczonego na rzecz postępowania karnego” …

“To jest zło, są to prawdziwe plamy na Hillary Clinton – nie musisz wydawać swojej opinii. Po prostu opublikuje tę całą korespondencję.” [Erik Prince] nalega. 

“Po prostu zrzuć je do Internetu. Niech sobie tam będą. Niech ludzie zobaczą światło prawdy.” 

STRASZLIWE RZECZY

Alefantis opublikował raz na Instagramie swój wpis wraz ze zdjęciem niemowlęcia z etykietką “hotard” (“ho” – prostytutka, “retard” – debil, zacofany , przyp. tłum.) oraz mężczyzny ubranego w koszulkę z napisem “J” (heart) L’Enfants” (I love children – Kocham Dzieci). Jakby tego wam było mało to co powiecie na odrażającą zamrażarkę, całą wykonaną z żelaza z etykietką “ubojnia” (killroom) i “mord” lub dziewczynkę z nadgarstkami przymocowanymi taśmą samoprzylepną do stołu pingpongowego? Jest to tylko kilka z bardzo niepokojących zdjęć z jego Instagramu, które są pokazywane w wielu filmach o tematyce “Pizzagate”.

Nie opublikujemy ich tutaj gdyż niemalże każda strona, która je publikuje doświadcza bardzo agresywnych ataków. Rysunki na ścianach pizzerii “Comet Pizza” obejmują obrazy kobiety trzymającej kilka dziecięcych głów oraz uskrzydlonego demona. Filmy donoszą, że na ścianach ubikacji widnieją demoniczne obrazy, na których jest napisane “Zamknij i Spier…aj”, co jest bardzo niestosowne dla restauracji przeznaczonej dla dzieci. Obrazy te zostały usunięte jak wskazuje na to film konfrontacyjny z Jamesem Alefantisem  z dnia 22-go listopada 2016 r.

Alefantis twierdzi, że malunki te zostały usunięte już pięć lat temu lecz to ciągle nie odpowiada na pytanie dlaczego zostały one tam umieszczone na samym początku?

Hakerzy na forum witryny “4Chan” twierdzą, że odnaleźli tajemne miejsca na serwerze pizzerii “Comet Pizza” gdzie umieszczone zostały zakodowane filmy.

Pomimo tego, że nie udało się im ich odkodować to jednak zdołali wyciągnąć z nich obrazy wraz z tekstem, które dostarczają instrukcji dla tych, którzy chcą je oglądnąć.

Instrukcje te używają zakodowanego języka omawiającego program, który oglądający może ściągnąć i użyć tylko jednorazowo.

Poniżej przedstawiamy instrukcje … jeśli wytrzymacie psychicznie czytanie ich:

Dla nowoprzybyłych (newcummers)***

W ostatnim miesiącu zadowoleni klienci zachwycali się naszą “pizzą” i jesteśmy przekonani, że też do nich dołączysz!  Ci powracający znają zasady. Uwaga dla nowoprzybyłych (newcummers): najpierw uruchom program przekazany ci przez specjalnego wysłannika a następnie znalezione tam instrukcje odnośnie tego jak czerpać przyjemność z tego radosnego hobby staną się zrozumiałe. Proszę pamiętać, o dotkliwych karach za złamanie zasad, które również załączone są w tym programie. Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara. Cennik wbudowany jest w programie. Oprogramowanie to może być użyte tylko jednorazowo i należy przestrzegać poniższych wymagań: 

 • Program musi być uruchomiony z prywatnego komputera do którego tylko ty posiadasz dostęp,
 • W trakcie działania programu musisz posiadać dostęp do Internetu,
 • Program musi być użyty w twoim domu,
 • Musisz zniszczyć nośnik na którym dostarczono ci program,
 • Zapamiętaj hasło, które aktywuję program gdyż nie zostanie utworzona żadna ikona na twoim komputerze.

Listopad, nowoprzybyłych: 0

Listopadowa specjalna oferta

W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy. Posiadamy również 4 pizze z sesji z ostatniego miesiąca – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy. 

W tym miesiącu oferta specjalna obejmuje 30% zniżki na ciężkie tortury! Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości. Andrew posiada również inne zdjęcia na sprzedaż, tak więc w celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z nim (są to prawdziwe arcydzieła). 

*** – newcummer – słowo pochodzące od słowa “new” – nowy i “cum” – wytrysk; to można również fonetycznie przetłumaczyć jako “nowoprzybyły” od słowa “newcommer”, przyp. tłum.

Wyciąg tekstu z obrazów tego programu będzie wystarczającymi dowodami obciążającymi w postępowaniu sądowym, jeśli okaże się on prawdziwy:

“… W tym miesiącu wyprodukowaliśmy 5 nowych pizz dla waszej uciechy …”

“… – wszystkie wystawione na sprzedaż po bardzo niskiej cenie –  gdyż znajdują się w bardzo kiepskim stanie zdrowia i spodziewamy się, że nie przetrwają zbyt długo …”

“… co pociąga za sobą wymagania, aby po skończonej sesji zakończyć konsumpcję pizzy …“

“… Tylko nieliczni złamali zasady i nie musimy tutaj dodawać, że spotkała ich straszliwa kara …“

Było to opisane w artykule Joe Biggsa i Sgt. Reporta umieszczonym na witrynie “Infowars”pośród wielu innych.

W zdaniu: “… Każde poniższe zdjęcie dostępne jest za $1000 w wydruku o wysokiej jakości …” będziesz najprawdopodobniej musiał dodać jeszcze jedno zero na końcu tej kwoty, aby uzyskać cenę za każde schwytane dziecko.

MILEY CYRUS I PIZZA

15-go grudnia 2014 roku artykuł na stronie internetowej “Life & Style Weekly” donosił: 

Jeśli śledzisz życie Miley Cyrus na Instagramie to prawdopodobnie zauważyłeś obsesję dotyczącą pizzy tej dwudziestodwulatki. Prawie każdy jej wpis posiada odniesienie do pizzy.”

Cyrus stworzyła w Photoshopie niezliczone obrazy siebie z pizzą – włączając w to badanie ultradźwiękiem macicy matki gdzie nieurodzone dziecko zrobione jest z pizzy.

Artykuł “Life & Style” rozpoczyna się od zdjęcia twarzy Miley nałożonej na pływające dziecko gdzie z wyciągniętym językiem próbuje polizać kawałek pizzy umieszczony na haczyku do łowienia ryb.

Nie załączymy tutaj tych wszystkich zdjęć tak, aby całościowy wgląd w ten artykuł był trochę bardziej łagodny. Wyszukiwarka obrazów na Google zwraca niezliczone przykłady takich zdjęć. Wiele z tych zdjęć sugeruje, że otoczenie wokół pizzy jest mocno przesiąknięte atmosferą seksualną.

Cyrus zaczęła swoją karierę aktorską jako Hanna Montana, dziecięcy bohater w najbardziej popularnym pokazie Disneya. Nagle, zanim jeszcze osiągnęła wiek pełnoletni zamieniła się w super-seksualną osobę, ujawniającą niezliczone przykłady symboli Kabala w swoich filmach.

Ojciec Miley Billy Ray Cyrus powiedział na łamach GQ, że jego rodzina jest atakowana przez Szatana i boi się on o swoją córkę. W 2015 roku, Miley przebrana za super-seksowne niemowlę ze smoczkiem w ustach wystąpiła w video BB Talk.

Angielska strona internetowa “Independent” uznała ten klip muzyczny “za najbardziej niepokojące video roku” (2015).

“Popatrzmy na to, prawdopodobnie nie warto nawet wyjaśniać wszystkich szczegółów dla których dorosła kobieta przebrana za gigantyczne niemowle, ssąca swój własny palec oraz śpiewająca o stosunku seksualnym jest uznana za niepokojące … 

Czy naprawdę jednak musimy zabierać naszą wyobraźnię na tak koszmarny poziom?”

KATY PERRY I PIZZA

Katy Perry również posiada obsesję odnośnie pizzy, którą można zobaczyć w jej muzycznych klipach. W utworze “This Is How We Do” (Tak to robimy) dochodzi do ekstremum.

“Na szczęście w dniu dzisiejszym zarówno Katy jak i jej zespół opublikowali  film “zza kurtyny” (behind the scene, BTS) ukazujący w jaki sposób powstał utwór “This is How We Do” (Tak to robimy), który pokazuje nam jej wyczyny w kostiumie kąpielowym w pizze oraz więcej. Znacznie więcej … 

Nasza ulubiona część ujawnionego filmu “zza kurtyny” jest oczywiście ta z “Pizza Perry”

Oczywiście byliśmy już doskonale świadomi jej kolczyków w kształcie kawałka pizzy i jej kostiumu kąpielowego lecz jest tam jeszcze więcej pizzy o której jeszcze nie wiemy. 

WZORKI PIZZY NA PAZNOKCIACH”

64-katy-perry-pizza-nails

KANAŁ MUZYCZNY MTV NAPISAŁ ARTYKUŁ O KATY PERRY I PIZZY

Podobnie jak w poprzednim przypadku, MTV.com napisało artykuł zatytułowany: “Oddanie Kate Perry dla Piżamy w Pizzę Topi Nasze Serca.”

“Wczoraj, KP próbowała wspiąć się po schodach do Filadelfijskiego Muzeum Sztuki w stylu “Rocky” (błogosławione niech będzie jej serce) lecz została otoczona przez tłum fanów zanim udało jej się osiągnąć cel przeznaczenia. 

(Zgadujemy, że rozciągnięty od stóp do głowy ser mógł przyczynić się temu.)

Odkryj w jaki sposób poruszać się płynnie z pizzą tak jak Katy Perry … Zobacz jak Katy walczy z psem w kostiumie w pizze.

W kolejnym artykule również pochodzącym z kanału MTV.com pt. “Ślizgaj się po Pizzy Pepperoni jak Katy Perry” (Smoother Yourself in Pepperoni Pizza Like Katy Perry), czytamy:

“Nie jest dla nas tajemnicą obsesja Katy w kierunku pizzy. 

Została spostrzeżona jak walczyła z psem w piżamie w pepperoni, gdy ucinała sobie drzemkę pod kawałkiem tego serowego przysmaku, a raz nawet zobaczono ją jak zjadła całą pizzę w wannie … sama jedna.

(To jest miłość, dla was wszystkich.)”

POŚRÓD CELEBRYTÓW JEST TO BARDZIEJ POWSZECHNE NIŻ WAM SIĘ WYDAJE.

Miley Cyrus została również sfotografowana w ubraniu tej samej “piżamy w pizzę” (link tutaj:  ) i sfotografowano również jej upstrzoną w pizzę narzutę na łóżko.

Strona internetowa “Twist Magazine” opublikowała 14-częściowy pokaz slajdów celebrytów, w tym: Beyonce i Cara Delevigne, ubranych w mundurki, które stylizowane są na pizzę pepperoni.

65-twist_pizza

Artykuł ten zatytułowany jest: “Pysznie! Miley Cyrus, Jake Miller & Inni Celebryci Pokazują ich Smak na Pizzę”.

“Inne wasze ulubione gwiazdy takie jak: Jake Miller Victoria Justice Selena Gomez zostały zauważone z dumą ubrane w kostiumy z motywem pizzy! 

Przejdź przez całą galerię, aby wyszukać zabawne zdjęcia! Ostrzeżenie: możesz trochę zgłodnieć po wpatrywaniu się w te ubrania.” 

Z jakichś niezrozumiałych powodów każdy z tych kostiumów i zdjęć przedstawia pizzę pepperoni i prawie nigdy z samą mozarellą ani z innymi dodatkami.

Samo pepperoni może sugerować związek z kultem fallusa. Film dokumentalny Amy Berg pt. “An Open Secret” (Jawna tajemnica) ukazujący pełen zakres tego problemu został całkowicie zmiażdżony przez władze zaraz po premierze.

Pokazano go tylko w dziewięciu kinach w Denver i Seattle zaczynając od 5-go czerwca 2015 roku po czym został on szybko usunięty z repertuaru.

Ostatecznie został on rozprowadzony poprzez obniżenie wieku oglądalności z “dozwolony od lat 18-stu”  do “dozwolony od lat 13-stu” długo po tym, jak atmosfera wokół niego ostygła.

Obecnie, jednakże, wydaje się niemożliwym odnalezienie go poza nielegalnymi kopiami istniejącymi na You Tube.

ZESPÓŁ MACAULAYA CULKINA “PIZZA UNDERGROUND”

Macaulay Culkin był jednym z najbardziej wyeksponowanych dzieci w Hollywood w latach osiemdziesiątych przez wzgląd na serię filmów “Kevin Sam w Domu”.

W 2012 roku założył on zespół muzyczny “Pizza Underground” śpiewający piosenki innego zespołu z lat 60-tych “Velvet Underground”  gdzie słowa piosenek zostały nakierowane na tematykę pizzy. Zespół “Velvet Underground” w wielu swoich piosenkach otwarcie nawoływał do używania heroiny.

68-macaulay_pizza

Zespół “Pizza Underground” wydał w 2013 roku klip muzyczny i rozpoczął tournee po USA z tym dziwnym pomysłem, aby wszyscy przeprowadzający z nimi wywiad zadawali im tylko pytania związane z tematyką pizzy.

Eugenia Williamson, pisarka-freelancer pracując przy najbardziej popularnych wydaniach postanowiła zadać pięć związanych z pizzą pytań – w tym insynuacje o podtekście seksualnym takie jak kiełbasa siedząca na pizzy.

Przyznała się ona później, że jej pytania zawierały “coraz więcej nieodpowiednich” insynuacji np. takie jak do rancha Michaela Jackson “Nibylandii” (Neverland Ranch). Wielu wierzy w to, że Macaulay Culkin mógł doświadczyć tam seksu z dziećmi.

Odbiło się to ogromnym echem w mediach i niemalże zrujnowało to życie Eugenii Williamson:

“Zwykli ludzie, dziennikarze, sławni komicy tacy jak Nikki Glaser oraz fani komedii wszyscy zjednoczyli się i wystąpili przeciwko mnie mówiąc, że: jestem zgorzkniałym nieudacznikiem, jestem zazdrosna, grubą i okropną dziennikarką, straszną osobą, zdzirą … i że spalę się w piekle a nikt nigdy nie będzie mnie poważnie traktował …”

“Od czasu skandalu “Pizzagate” wyrobiłam sobie swoje własne zdanie na temat tego, dlaczego tych 300 słów spowodowało tak wiele antagonizmów.”

PIXAR AND “PIZZA PLANET”

Każdy film wyprodukowany przez wytwórnię komputerową filmów animowanych “Pixar” od samego początku w roku 1995, poza “Iniemamocni”, posiada gdzieś ukrytą furgonetkę dostawczą “Pizza Planet” co można zobaczyć na poniższym video.

71-1988-toyota-pickup-pizza-planet-boba-fett

To sugeruje wieloletni “żart wewnętrzny” dotyczący pedofilii od najwyższych poziomów struktury Hollywood. Wytwórnia “Pixar” produkuje oczywiście filmy animowane dla dzieci z najlepszą grafiką komputerową w całej branży. Kiedyś było to postrzegane jako ciekawe “wielkanocne jajo” lecz po rewelacjach Wikileaks i skandalu “Pizzagate”, musimy jeszcze raz się nad tym zastanowić.

Informator Svali omawiała to już latach 2000 – 2001, zanim nie uciszono jej. Dopiero 16-go maja 2015 roku odkryliśmy, że udało jej się przeżyć.

Gdy usiłujesz poszukiwać w wyszukiwarce Google imienia “Svali” to automatycznie zamieniane jest to na wyrazy “sivilli” lub “civili” o ile nie wymusisz na Google tej dokładnej frazy. Zerknijcie na stronę  http://svalispeaks.com gdzie zgromadzono większość tego co opisała. Aż do dnia dzisiejszego jest to największe naświetlenie sprawek Kabala jakie świat widział.

Wszystkie rzeczy, o których tutaj czytacie są tam szczegółowo omawiane z precyzyjnymi detalami pomimo tego, że nie używa ona szyfru dotyczącego jedzenia.

BARDZO DZIWNE SKŁADNIKI 

W 2014 roku na łamach strony foodbeast.com Peter Pham zauważył, że wiele z tych pizz spożywanych przez Wojownicze Żółwie Ninja zrobionych jest z bardzo dziwnych składników, których nie spotkalibyśmy w prawdziwym menu.

“Jedną z rzeczy, która uderzyła mnie najbardziej były te żałosne pizze Michelangelo i jego braci, które zamawiali przez całą serię filmów.” 

Film w tym odnośniku zawiera cały repertuar dziwnych pizz, które zostały dla nich przygotowane. Wiele z nich zamawianych jest z niezwykłymi sosami.

Sosy te obejmują: sos karmelowy, sos z małży, sos czekoladowy, bitą śmietanę, roztopioną krówkę i sos anchovy.

Słowo “sos” jest jednym z szyfrów, który pojawia się w bardzo dziwnym kontekście w mailach Podesty.

Inne seksualne insynuacje ukryte w dziwnych dodatkach do pizzy mogą obejmować: tuńczyka, małże, ogórek kiszony, pepperoni, żelki, salami, kiełbasę i banany.

Peter Pham stworzył prawdziwą paletę “24 najobrzydliwszych zamówień pizzy z tego filmu”, oczywiście bez żadnej wiedzy odnośnie szyfru, który od tamtego czasu został odkryty.

Kurczaka, sos guacamole, klopsiki, bitą śmietanę, kiełbasę, lody, ryby, sos czekoladowy, czekoladowe ciasteczka “Oreos”, piankę żelową, polewę karmelowo-kokosową, omlet “foo young”, języczki z kurczaków, gałki oczne, ryż, ziemniaki tłuczone, podsmażane zielone pomidory, spaghetti, makarony, paluszki rybne, keczup, roladę z mięsa i tacos.

Większość z tych określeń jest albo bezpośrednim szyfrem słownym lub może być postrzegane jako insynuacja seksualna, którą omawialiśmy wcześniej.

Komentarze pod tym video oraz 4 miliony oglądnięć świadczą, że niezliczone rzesze ludzi składają już ze sobą te wszystkie fakty.

PODZIEMNA KOMNATA PODESTY 

Brytyjski dziennik “The Guardian” ujawnia w swoim artykule z 2004 roku, że Podesta wybudował w piwnicy swojego domu zamykane pomieszczenie, aby oglądać “krępujące filmy”.

“[Podesta] znany jest z zakupów “krępujących” dzieł, takich jak zestawy filmów, które inni kolekcjonerzy nie braliby nawet pod uwagę.”

“Są one łatwe w przechowywaniu, lecz bardzo niezręczne w oglądaniu” mówi Podesta.

Aby przeskoczyć ten problem oboje z żoną wykopali ogromne podziemne pomieszczenie pod ich domem poza Waszyngtonem.

[Jest to] biała komnata o powierzchni 5 m kwadratowych i wysokości 4m, w której możliwe będzie wyświetlanie “bardzo trudnych filmów” na wszystkich ścianach jednocześnie.”

W ujawnionym przez Wikileaks mailu z 31-go stycznia 2014 roku pisze on do swojego brata: “Niezła zabawa ostatniej nocy” i dalej “Ciągle jestem w sali tortur. Jeszcze jedno pytanie. Czy wy dwoje chcecie obiad Walentynkowy?”

Oczywiście słowo “obiad” posiada całkiem nowe znaczenie w świetle zaszyfrowanych słów, które odkryliśmy.

Stanięcie “twarzą w twarz” z tą prawdą jest bardzo wzburzające i wymaga czasu na przyswojenie oraz zrozumienie faktów. Satanistyczna kabała zrobi wszystko co tylko możliwe, aby przytłumić ujawnienie pedofilii i handlu dziećmi odbywającymi się na najwyższych szczeblach Zachodniego społeczeństwa.

Źródło : https://kosmiczneujawnienie.com/2016/12/17/etap-koncowy-ujawnienie-oraz-ostateczne-zwyciezenie-grup-kabala-czesc-i/

Udostępnij

SKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE, FBI, KATY PERRY , MILEY CYRUS.

Globalna Świadomość9 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSŁYNNY NIEMIECKI INŻYNIER : ”LATAJĄCE SPODKI ZNAJDOWAŁY SIĘ NA ETAPIE PLANOWANIA JUŻ W 1941 ROKU”.Następny artykułJEŚLI DOŚWIADCZASZ TYCH SYMPTOMÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • SKOK W ”KRÓLICZĄ NORĘ” – OKULTYSTYCZA PEDOFILIA, PIZZAGATE, FBI, KATY PERRY , MILEY CYRUS.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?