Przekraczając Rubikon

PLANY MASONERII NA KOLEJNE 25 LAT ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI – TECHNOLOGIE ”EARTHLINK” I ”BRAINTRUST”.

PLANY MASONERII NA KOLEJNE 25 LAT ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI – TECHNOLOGIE ”EARTHLINK” I ”BRAINTRUST”.

Wraz z nadejściem ukrytej pandemii, szczepień, paszportów zdrowptnych i innych podobnych cudów, teoretycy spiskowi byli zaskoczeni, gdy odkryli, że wszystko to zostało napisane zwykłym tekstem w Internecie wiele lat temu. 

Osoby, od których zależy strategiczny bieg świata, otwarcie zakomunikowały swoje plany na , które do pewnego momentu nikt nie zwracał uwagi.

Jednak teraz, gdy wszystko, co się dzieje, stało się mniej więcej jasne, wielu entuzjastów zaczęło ponownie czytać teksty z wielkim zainteresowaniem i badać filmy z 2010 roku i lat wcześniejszych, próbując znaleźć w nich oznaki wydarzeń, które mają miejsce obecnie.

Teoretykom spiskowym nie udało się wkopać zbyt głęboko, więc wyraźnie nie ma tam wszystkich informacji, zwłaszcza informacje dla ogółu społeczeństwa.

Niemniej jednak, niektóre okruchy wiedzy są nadal lepsze niż jej całkowity brak, więc powtórzymy film ogólnie. Jeden z filmów, który znajdziesz poniżej pt: ”Gaja – future of politics” jest niezmiernie ciekawy.

W 2008 roku Casaleggio Associati – intelektualne zaplecze włoskiej globalistycznej partii Ruchu Pięciu Gwiazd opracowało raport zatytułowany “Gaia – The future of politics”, w którym opisano przyszłość kraju i polityki światowej. W nim intelektualne zaplecze partii opracowało przyszłość Włoch i wydaje się, iż jest to realny plan obecnie wdrażany w życie, z którego niektóre elementy takie jak spalenie katedry Notre-Dame i rozpoczęcie epidemii już zrealizowano…

Powstały w 2008 roku raport na temat przyszłości świata zawiera w sobie niepokojące wydarzenia, które znalazły już swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Czy to dopiero początek?

W 2008 roku Casaleggio Associati będące intelektualnym zapleczem włoskiej globalistycznej partii Ruchu Pięciu Gwiazd, opracowało raport pod tytułem: „Gaia – The future of politics”. Opisano w nim nie tylko przyszłość Włoch, ale także całej polityki światowej.

To, co on w sobie zawiera wzbudza podejrzenia, że jest to plan dość realnie wdrażany obecnie w życie. Niektóre jego elementy, jak spalenie katedry Notre-Dame czy wybuch pandemii zostały już zrealizowane.

Analitycy przewidują, że w 2021 roku rozpocznie się III wojna światowa, która będzie trwała 20 lat. Zniszczone zostaną symbole zachodniego świata, takie jak: Plac Św. Piotra, wspomniana już katedra Notre-Dame czy katedra Sagrada Familia. Dojdzie do wykorzystania broni bakteriologicznych (SARS-CoV-2?) oraz przyspieszenia zmian klimatu, co doprowadzi do podniesienia poziomu mórz o 12 metrów.

W 2047 roku każdy mieszkaniec planety ma posiadać swoją cyfrową tożsamość w globalnej sieci społecznościowej o umownej nazwie Earth Link, za której stworzenie miałaby odpowiadać firma Google. Aby istnieć trzeba będzie być częścią Earth Link. Bez tej tożsamości nie będzie można funkcjonować, więc jeśli ktoś się nie zgodzi na podłączenie do tej sieci nie będzie w stanie żyć.

W 2050 roku powstanie Brain Trust – kolektywna zbiorowa inteligencja wszystkich ludzi, która pozwoli w kilka dni rozwiązywać złożone problemy, współdzieląc wszelkie rodzaje informacji.

W 2054 roku mają odbyć się pierwsze globalne wybory przez Internet. Zostanie utworzony Rząd Światowy o nazwie Gaia. Powstanie oficjalny zakaz tworzenia tajnych organizacji.

W tej nowej rzeczywistości każdy będzie mógł zostać prezydentem świata i kontrolować rządy przez światową Sieć. W Gaii znikną partie, polityka, ideologie oraz religie, a populacja ludzi obniży się do poziomu jednego miliarda.

Wydaje się, że #EarthLink może być odpowiednikiem projektu ID2020, w którym każdy ma otrzymać właśnie cyfrową tożsamość. Koncepcja „Internetu mózgów” zostanie rozwinięta dzięki mającym pojawić się już wkrótce interfejsom!

Nowy Porządek Świata, narodzi – 13 kwietnia 2053 roku.

W XXI wieku losy świata są wciąż determinowane przez masońskie, religijne i finansowe grupy. 130 najbardziej wpływowych osobistości świata znanych jako Grupa Bilderberg mają coroczne prywatne spotkania na których omawiają przyszłość światowej ekonomii. Ponadto komunikacja, wiedza i organizacja należy do grup trzymających władzę, natomiast w sieci należy do wszystkich obywateli.

Po 2020 –  Rozpoczęcie 3 wojny światowej, która będzie trwała 20 lat. Zniszczenie symboli Zachodu: Plac Św Piotra, katedry Notre-Dame, katedry Sagrada Familia. Wykorzystanie broni bakteriologicznych, przyspieszenie zmian klimatu, i podniesienie mórz o 12 metrów.

Głód. Koniec ery paliw kopalnych. Redukcja światowej populacji do 1 miliarda.

 • 2040 – Zachód zwycięża. Demokracje tryumfują.
 • 2043 – na całym świecie powstają oddolne ruchy, by zarządzać lokalnymi problemami związanymi z energią, żywnością, środowiskiem, zdrowiem. Na Ziemi istnieją tysiące komun połączonych przez sieć.
 • 2047 – każdy ma swoją cyfrową tożsamość w Earth Link – globalnej sieci społecznościowej stworzonej przez Google. Aby istnieć musisz być częścią Earth Link… albo nie istnieć. Nie wymaga się już paszportów.
 • 2050 –  Brain Trust – kolektywna zbiorowa inteligencja pozwala w kilka dni rozwiązywać złożone problemy współdzieląc wszelkie rodzaje informacji, danych w sieci.
 • 2051 – w sieci odbywa się globalne referendum za obaleniem kary śmierci.
 • 2054 – pierwsze globalne wybory przez sieć. Powstaje Rząd Światowy o nazwie Gaia. Istnienie tajnych organizacji jest zakazane. Każdy może zostać prezydentem świata i kontrolować rządy przez sieć. W Gaii partie, polityka, ideologie, religie znikają. Człowiek jest jedynym odniesienim kształtującym swoje przeznaczenie. Kolektywna wiedza jest nową polityką.


Oto taka interesująca masońska opowieść o modelu świata z 2008 roku. Co dziwne, ale jak dotąd chronologia wydarzeń się spełnia…

Udostępnij

PLANY MASONERII NA KOLEJNE 25 LAT ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI – TECHNOLOGIE ”EARTHLINK” I ”BRAINTRUST”.

Globalna Świadomość16 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”GADY W GARNITURACH” – CZY NASZYM ŚWIATEM RZĄDZĄ PSYCHOPACI ?Następny artykułW JAKIM CELU GATES I ELITY WYKUPUJĄ ZIEMIE ROLNE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • PLANY MASONERII NA KOLEJNE 25 LAT ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI – TECHNOLOGIE ”EARTHLINK” I ”BRAINTRUST”.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?