Przekraczając Rubikon

JUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA KONTAKT Z KOSMITAMI.

JUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA KONTAKT Z KOSMITAMI.

W 2019 roku zjawisko UFO stało się jednym z głównych nurtów. Ale ta prawda była znana już od wielu dziesięcioleci. Zbiorowa świadomość jest teraz bardziej niż kiedykolwiek gotowa do kontaktu i jesteście na to przygotowani.

Zastanów się: Dlaczego ludzkość jest tak głęboko zainteresowana tematem UFO i istot pozaziemskich. Jasne, możesz powiedzieć, że istnieje „program” dotyczący ujawnienia obcych, ale czy jest w tym coś więcej ? Dlaczego to zjawisko stało się najbardziej poszukiwaną informacją?

Media głównego nurtu i kierujące nimi agencje przez dziesięciolecia ukrywały prawdę o UFO i w tym roku ostatecznie nagle zmieniły swoją narrację. Biorąc pod uwagę, że wiedzieliśmy, że UFO są prawdziwe przez wiele dziesięcioleci wcześniej to, czy naprawdę będziemy czekać jeszcze wiele lat, aż mainstream przyzna, że ​​istoty pozaziemskie też są prawdziwe? A może powinniśmy słuchać tego, co od dziesięcioleci mówią nam niezależne media?

Ludzkość przygotowuje się do kontaktu na poziomie masowym. To szczera prawda, ale niezaprzeczalna, jeśli spojrzeć na zainteresowanie i głód mas na treści związanych z tym tematem. Niektóre z najczęściej oglądanych, czytanych i wyszukiwanych treści w Internecie, Netflix i YouTube, wszystkie odnoszą się do ET i UFO. 

Ale dlaczego przez tak długi czas było to tajemnicą? Prawda jest taka, że ​​największym sekretem ukrywania ujawniania informacji o ET i UFO jest coś, o czym się nie mówi. Zwykle słyszymy o takich rzeczach, jak tłumienie technologii, szczególnie o systemach energetycznych. Skąd się biorą te rzemiosła? Jakich układów napędowych używają? Te pytania prowadzą ludzi do rzeczywistości, że technologie statków UFO ostatecznie zakłóciłyby naszą oligarchię energetyczną opartą na paliwach kopalnych do tego stopnia, że ​​w pewien sposób załamałyby również nasze gospodarki.

Oczywiście nie byłoby to takie złe. Czemu? Ponieważ biorąc pod uwagę, że oznaczałoby to nieograniczoną i „darmową” energię, koszt towarów gwałtownie by spadł. Nie tylko to, ale kiedy zaczniesz badać łatwość tworzenia systemów opartych na obfitości, zastanowienie się, co jest naprawdę możliwe, staje się niewiarygodne.

Niekończące się zapasy żywności uprawianej lokalnie, wszędzie! Nieskończona energia, zainstalowana wszędzie! Samochody i obiekty budowlane, które nie powodują zanieczyszczeń. Zasadniczo moglibyśmy żyć w społeczeństwie zbudowanym w taki sposób, że nie musimy być zniewoleni pieniędzmi lub długiem, ponieważ dostatek stałby się po prostu naturalnym czynnikiem społeczeństwa zbudowanego nową technologią, która jest harmonijna z naturą.

Wszyscy widzimy wartość takich ujawnień i powód, dla którego miałoby to być uwzględnione, ale. Ale jest coś jeszcze głębszego.

Największy sekret.

Pytanie brzmi, czy wiemy, że te technologie istnieją i są one tłumione. A jeśli wiemy, że demaskatorzy i ludzie już dokonali inżynierii wstecznej. Jaki jest powód, dla którego te rzeczy są wstrzymywane? Dlaczego wciąż masowo zaprzeczamy tym faktom ?

Prawda jest taka, że ​​sprowadza się to do świadomości. Rozwiązania istnieją, ale nie nadejdą, dopóki ludzkość nie będzie gotowa. Co to właściwie oznacza być gotowym? Oznacza to, że dorastając jako rasa, możemy być odpowiedzialni za to, do czego będziemy mieli dostęp. Nie tylko to, ale możliwość powiedzenia, że ​​w pewnym sensie „ukończyliśmy lekcje”.

Ludzkość utknęła w cyklu doświadczeń, w których nieustannie widzimy wszystko i wszystkich jako oddzielnych od nas. Jesteśmy jednostkami, żyjemy zgodnie z własną tożsamością i życiem i jesteśmy tu po prostu, aby przetrwać. Wierzymy w ograniczające wyobrażenia o tym, jaka jest i powinna być nasza rzeczywistość, dlatego świadomie ją tworzymy. Nasze zbiorowe przekonanie o tym, jaki powinien być nasz świat, jest bezpośrednio związane z tym, co faktycznie się na nim dzieje.

To, jak traktujemy siebie nawzajem, nasze systemy polityczne, elity manipulacji i kontroli, które istnieją, egzystencjalna rzeczywistość tego, kim jesteśmy i jak naprawdę jesteśmy po prostu świadomością – wszystko to jest połączone. Te głębokie pytania proszą nas o zbadanie, kim naprawdę jesteśmy i dlaczego naprawdę tu jesteśmy. Wielu z nas to robi. To zaczyna powodować niestabilność i zmiany w naszym systemie, ponieważ świadomość, która podtrzymuje nasz stary świat, zaczyna pękać i wyłania się nowy.

Pierwszy kontakt.

Przygotowujemy się do kontaktu. To nie dzieje się przez kogoś innego, to zbiorowe zjawisko, które jest po prostu kolejnym etapem wędrówki ludzkości. W miarę jak nasza świadomość wciąż się zmienia, poprzez zadawanie własnych pytań, zmianę własnych wzorców, nawyków, myśli i działań, zaczniemy naprawdę tworzyć rozwiązania niezbędne do stworzenia świata, w którym możemy się rozwijać. 

Pojawi się ujawnienie technologii. Sprowadza się to do tego, że ludzie muszą wykonać tę pracę, a nie rządy, czy ktoś inny, kto nas uratuje. Chodzi o stworzenie całej populacji z silną mentalnością bycia odpowiedzialnym za siebie, w przeciwieństwie do poczucia bezradności w otaczającym nasz systemie.

Oto dlaczego największy powód, dla którego rzeczywistość istot pozaziemskich jest tak stłumiona, sprowadza się do świadomości, ponieważ wraz z wprowadzeniem do życia istot pozaziemskich pojawia się całe mnóstwo doświadczeń, na które nie byliśmy gotowi.

Udostępnij

JUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA KONTAKT Z KOSMITAMI.

Globalna Świadomość19 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZMARŁ BENJAMIN DE ROTSCHILD – ELITY JESZCZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE.Następny artykułOKULTYSTYCZA III RZESZA – JAK NAZIŚCI WIELOKROTNIE UŻYWALI NADPRZYRODZONYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY PRÓBA ROZBICIA FIRMAMENTU – TAJEMNICA MASOŃSKIEGO PROJEKTU ”ARTEMIS”

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA KONTAKT Z KOSMITAMI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?