Alternatywna historia świata

GIGANCI – TYSIĄCE GIGANTYCZNYCH SZKIELETÓW ZNISZCZONYCH W XIX WIEKU PRZEZ OFICJALNĄ NAUKĘ.

GIGANCI – TYSIĄCE GIGANTYCZNYCH SZKIELETÓW ZNISZCZONYCH W XIX WIEKU PRZEZ OFICJALNĄ NAUKĘ.

Od stuleci dowody na istnienie gigantów znajdowano w różnych cywilizacjach, ale elity zapobiegały ich ujawnieniu. Jednak orzeczenie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych zmusiło jeden z najważniejszych instytutów archeologicznych do opublikowania dokumentów niejawnych dzięki którym można by ujawnić prawdę.

Instytut Smithsonian to jedna z najbardziej wpływowych placówek w archeologii i badania starożytnych cywilizacji, ponieśli oni historyczną porażkę przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych i zostali zmuszony do opublikowania dokumentów niejawnych pochodzący z początku lat 1900.

Podczas procesu wykazano, że organizacja nie tylko miała wiedzę, ale była zaangażowana w historyczne odkrycia gigantycznych szczątków ludzkich w całej Ameryce, które zostały ukryte i zniszczone przez jej administrację. W ten sposób zadbali o ochronę tradycyjnej historycznej chronologii ewolucji ludzkości.

Instytut Smithsonian zataił informacje o gigantach, oraz różnorodne, stare publikacje w gazetach dotyczące znalezionych szczątków kości należących do olbrzymów. Skargi zostały formalnie złożone przez American Institution of Alternative Archaeology. Jednym z zarzutów było to, że Instytut zniszczył tysiące ludzkich szczątków kolosalnych rozmiarów na początku ubiegłego wieku.

Placówka broniła się, przeciwstawiając się zniesławieniu, naruszeniu wiarygodności 168 lat doświadczenia . Jednak podczas procesu przedstawiono nowe dowody, które przeważyły ​​na korzyść AIAA. Kilku skarżących, którzy pracują i pracowali dla Instytutu przyznało, że istnieją dokumenty, które rzekomo ujawniły, że wydano rozkaz usunięcia dziesiątek tysięcy ludzkich szkieletów o wysokości od 1,80 do 3,20 metra.

James Churward, rzecznik AIAA, powiedział, że powodem, dla którego Smithsonian zniszczył te dowody, jest to, że archeologia „ nie może ” przyznać się do takiej rzeczywistości z różnych powodów. Churward wyjaśnia, że ​​zachodnie instytucje archeologiczne ukrywały te informacje od 1900 roku w jednym celu; każ nam wierzyć, że Ameryka została po raz pierwszy skolonizowana przez ludy azjatyckie, które migrowały przez Cieśninę Beringa 15 000 lat temu.

Jednak setki tysięcy pochówków w kopcach na całym kontynencie pokazały, że wcześniej istniała tu cywilizacja , która wykazywała oznaki rozwoju znacznie bardziej złożonego, posiadająca wiedzę i posługująca się nieznanymi dotąd stopami metali.

Znaleziono również wiele gigantycznych ludzkich szkieletów , o których nigdy nie donoszono mediom. Niezbite dowody? W szczytowym momencie procesu pojawiły się nowe dowody; 1,3 metrowy ludzka kość udowa , który został pokazany w sądzie, w celu potwierdzenia istnienia gigantycznych ludzi. Grupa prawników Smithsona nie mogła obalić takich dowodów, ponieważ kość udową przedstawił komisarz wysokiego szczebla , który ukradł kość w połowie lat 30.

Na łożu śmierci napisał, że to tylko jedna z wielu tajnych operacji przeprowadzonych przez instyt. W związku z tym w 2011 roku Amerykański Instytut Archeologii Alternatywnej (AIAA) odkrył w Ohio kość udową o podobnych wymiarach , która została wykorzystana w sądzie do potwierdzenia prawdziwości kości przedstawionej jako dowód. Fragment listu brzmiał następująco:

„To straszna rzecz, jaką robi się nauce ukrywając prawdę o przodkach ludzkości, naszych przodków, gigantów, którzy przemierzali ziemię jak pisano w Biblii oraz w starożytnych tekstach świata. Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zobowiązał instytut Smithsonian do publicznego ujawnienia wszelkich informacji, które mają lub są związane z zniszczeniem dowodów należących do kultury budowniczych kopców i ludzkich gigantycznych szkieletów”

Hans Guttenberg, dyrektor AIAA, wyjaśnił, że publikacja tych dokumentów będzie bardzo pomocna dla sumiennych archeologów i historyków w ponownym przestudiowaniu wszystkich teorii dotyczących ewolucji człowieka. Ponadto pomoże to lepiej zrozumieć starożytną kulturę „budowniczych kopców” w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Jedno z ustaleń, które mogło potwierdzić skargę złożoną przez AIAA, zostało dokonane w 1912 r. Przez zespół archeologów z Beloit College w Stanach Zjednoczonych. Podczas wykopalisk w jeziorze Delevan w stanie Wisconsin znaleziono ponad 200 kopców z wizerunkami, które uznano za klasyczny przykład kultury leśnej. Uważa się, że kultura należała do amerykańskiego okresu prehistorycznego 1000 lat pne.

Dowody na istnienie gigantów w starożytności i na całym świecie są tym, co naprawdę zaskoczyło badaczy – odkrycie 18 kolosalnych szkieletów i wydłużonych czaszek. Nie pasowały one w żaden sposób do klasycznej historii. Szczątki, pomimo ludzkich cech, wydawały się nawet należeć do innego gatunku. Ta wiadomość rozprzestrzeniła się i została opublikowana w New York Times.

Oczywiście ówczesna cenzura była dużo mniej zjadliwa niż obecnie. Jest to kolejny dowód na monopol elit, które dowolnie przepisały naszą historię . Sto lat później w końcu pojawia się nadzieja na prawdę.

Udostępnij

GIGANCI – TYSIĄCE GIGANTYCZNYCH SZKIELETÓW ZNISZCZONYCH W XIX WIEKU PRZEZ OFICJALNĄ NAUKĘ.

Globalna Świadomość22 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.Następny artykuł”CYFROWA NEKROMANCJA” – GATES I MUSK BĘDĄ OŻYWIAĆ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GIGANCI – TYSIĄCE GIGANTYCZNYCH SZKIELETÓW ZNISZCZONYCH W XIX WIEKU PRZEZ OFICJALNĄ NAUKĘ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?