AGENDA 2030

”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

Ponownie, ryzyka środowiskowe będą dominować przez najbliższą dekadę pod względem prawdopodobieństwa wystąpienia i dotkliwości skutków wystąpienia szkód. Podziały społeczne, niepewność i niepokój będą komplikować natomiast prowadzenie współpracy potrzebnej do powstrzymania postępującej degradacji naszej planety. Po raz pierwszy, raport przeprowadza ocenę ryzyk, które zdaniem respondentów stanowią najpoważniejsze zagrożenia dla świata.

Potrzeba kształtowania nowych systemów gospodarczych i społecznych.

Aktualne niebezpieczeństwa (w perspektywie do 2 lat) dotyczą troski o życie i zachowania źródeł utrzymania. Należą do nich: choroby zakaźne, kryzys zatrudnienia, wykluczenie cyfrowe oraz rozczarowanie młodego pokolenia.

W perspektywie średnioterminowej (3‒5 lat), według badanych, światu będą zagrażać dodatkowo ryzyka gospodarcze i technologiczne, takie jak: pęknięcie bańki cenowej na rynku aktywów, awaria infrastruktury IT, niestabilność cen i kryzys zadłużenia. Ich urzeczywistnienie może zająć kilka lat.

Zagrożenia egzystencjalne (5‒10 lat), jak: broń masowego rażenia, upadek państwa, utrata bioróżnorodności oraz negatywne skutki postępu technicznego, dominują zaś wśród ryzyk długoterminowych.

Podziały społeczne, niepewność i niepokój będą komplikować natomiast prowadzenie współpracy potrzebnej do powstrzymania postępującej degradacji naszej planety

W 2020 roku ryzyko wybuchu globalnej pandemii, na które nasz raport zwraca uwagę od 2006 roku, stało się rzeczywistością. Wiemy, jak trudne zadanie dla rządów, biznesu i pozostałych interesariuszy stanowią zagrożenia długoterminowe, lecz jest to lekcja dla nas wszystkich, aby zdać sobie sprawę, że lekceważenie ich nie zmniejszy prawdopodobieństwa ich wystąpienia.

W momencie, kiedy rządy, przedsiębiorstwa i społeczeństwa zaczynają powoli wychodzić z cienia pandemii, rodzi się pilna potrzeba kształtowania nowych systemów gospodarczych i społecznych, które wzmocnią naszą zbiorową zdolność do reagowania na tego typu kryzysy, przy jednoczesnym zmniejszaniu się nierówności, poprawie ochrony zdrowia i dbaniu o ochronę planety.

Aby sprostać temu wyzwaniu, tegoroczne Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) w Davos postara się zaangażować światowych liderów do aktywności na rzecz kształtowania zasad polityki i partnerstwa, niezwykle istotnych w tym roku ‒ komentuje Saadia Zahidi, Managing Director w World Economic Forum.

NWO w białych rękawiczkach.

Prorocy z Davos albo raczej realizatorzy globalnych zmian nie kryją się z tym co nadchodzi. Opublikowali na swojej stronie raport pt: “Raport o globalnym ryzyku 2021”. Tutaj macie LINK  polecam wejść w to i w przeglądarce w opcji “znajdź” wpiszcie sobie “collapse” będzie Wam o wiele łatwiej to przejrzeć. Znajdziecie tam praktycznie wszystko to o czym ja pisałem ostatnio tutaj na stronie.

Jest jedna konkretna strona, która zwróciła moją uwagę i budzi we mnie niepokój.

 • Przypadkowa Wojna – “Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania.”
 • Powstanie Anarchii (lub Powstanie Anarchistyczne) – “Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny.”
 • Wykorzystany Interfejs Mózg-Maszyna – “Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię “czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych.”
 • Upadek Ugruntowanej Demokracji – “Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych.”
 • Zakłócenie Geomagnetyczne – “Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka.”
 • Edycja Genów Dla Udoskonalania Człowieka – “Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami o nieokreślonych konsekwencjach etycznych.”
 • Kontrola Neurochemiczna – “Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych ma na celu kontrolowanie przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa.”
 • Topnienie Wiecznej Zmarzliny Uwalnia Starożytne Mikroorganizmy – “Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych.”
 • Wdrażanie Broni Jądrowej Na Małą Skalę – “Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej.”

Strona 85 dokumentu, po przeczytaniu tego włos jeży się na głowie. Ja sobie tego nie wymyśliłem, to jest na ich oficjalnej stronie jako część raportu. Dzielą to na 3 etapy.

Najwyższe ryzyko według horyzontu
– Krótkoterminowy (0-2 lata): “pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, “kryzysy życiowe” i “choroby zakaźne”.

– Średnioterminowy (3-5 lat): “Podział infrastruktury informatycznej”, “geopolityzacja zasobów”, “niestabilność cen” i “pęknięcie bańki cenowej”.

– Długoterminowo (5-10 lat): “broń masowego rażenia”, “upadek multilateralizmu” i “upadek państwa”.

Czyli jasnym już jest po co jest tegoroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego najpierw online pod koniec stycznia, a następnie w Singapurze. Elity dostaną wytyczne w kierunku jakim mają podążać. Ten raport to nie jest żadne ostrzeżenie tylko jasny plan działania na najbliższe 5-10 lat czyli do roku 2030 zgodnie z tzw. Agendą 2030. Kto potrafi łączyć kropki ten wie co mam na myśli. I mi się zarzuca, że jestem teoretykiem spiskowym, a jak jedna z największych globalnych organizacji publikuje takie coś na swojej stronie to, to jest normalne tak?

Od lat o tym piszę co nadchodzi i jeśli ktoś teraz po tej lekturze nie zrozumie przekazu to nic już nie da się zrobić. Takie są fakty i choćbyście się zapierali rękomi i nogami to tego nie podważycie. Są na tyle bezczelni, że się z tym nie kryją. A ludzie to mają pod nosem i nie chcą tego widzieć. To jest kurwa szczyt ignornacji.

Udostępnij

”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

Globalna Świadomość22 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”Q-ANON” JAKO WOJSKOWA OPERACJA PSYCHOLOGICZNA – TRUMP UŁASKAWIA CHAZARSKĄ MAFIĘ.Następny artykułGIGANCI – TYSIĄCE GIGANTYCZNYCH SZKIELETÓW ZNISZCZONYCH W XIX WIEKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?