Otwórz oczy

”Q-ANON” JAKO WOJSKOWA OPERACJA PSYCHOLOGICZNA – TRUMP UŁASKAWIA CHAZARSKĄ MAFIĘ.

”Q-ANON” JAKO WOJSKOWA OPERACJA PSYCHOLOGICZNA  – TRUMP UŁASKAWIA CHAZARSKĄ MAFIĘ.

Q-Anon – ruch ten powstał w Stanach Zjednoczonych zaraz jakoś po objęciu urzędu prezydenta przez Donalda Trumpa. Dokładne miejsce powstania jest trudne do ustalenia tym bardziej po tak długim czasie ale jak dobrze mnie pamięć nie myli to był to tzw. 8chan, a później przeniósł się na 4chana miejsce gdzie wysyp różnej maści trolli to normalka. W jakiś „magiczny” sposób ludzie to podchwycili budując wokół tego Q-anona ruch, który publikował różne niezrozumiałe wiadomości.

Zasada bardzo prosta puść w eter masę niesprawdzonych informacji zadając pytania i oczekuj rezultatów. Masa ludzi na to poszła, niektórzy zaczęli to traktować jako jakiś „kod” dosłownie jak taką mini gierkę z zagadkami. Oczywiście czas zweryfikował wszystko to co ten ruch głosił.

Nie znajdziecie tam żadnych konkretnych informacji, oj nie. Wszystko opiera się na domysłach i im więcej tych domysłów tym lepiej dla twórcy Q. Nie będę teraz jakoś za bardzo wchodził w szczegóły, bo to już zwyczajnie nie ma znaczenia ogólnie podsumuje to tak – to była i jest nadal jedna wielka ściema. Ludzie ślepo zapatrzeni w Trumpa uwierzyli, że ten Q to jakiś gość od Trumpa lub może nawet sam Trump, który szyfrem przekazuje im informacje. Słyszeliście pewnie, że mieli aresztować Papieża, Toma Hanksa i cholera wie ile jeszcze osób, tego jest taka ilość, że trudno policzyć natomiasta gdy sobie sprawdzicie każdą z tych informacji to zobaczycie, że nikogo nie aresztowano.

Papież hasa sobie po Watykanie, Tom Hanks otwierał wieczorną ceremonię na zakończenie zaprzysiężenia Bidena itd. Oczywiście tutaj zaraz zlecą się zwolennicy Q, którzy napiszą Wam, że to były klony, hologramy i cholera wie co jeszcze wymyślą. Zero faktów tylko domysły, tak działa ruch Q. Rola ruchu Q w całym tym szaleństwie zaszkodziła bardzo poważnym badaczom, w tym mi. Niektórzy kojarzą moje wpisy z ruchem Qanon mimo, że nigdy nie miałem zamiaru wspierać tej iluzji.

W tematyce teorii spiskowych siedzimy od 20 lat lat i z własnego doświadczenia wiem jak bardzo trzeba uważać. Ten ruch Q to nic nowego, już wcześniej były podobne akcje dezinformacji mające na celu ośmieszenie Teorii Spiskowych i ludzi, którzy naprawdę zadają niewygodne pytania. Pamiętacie Patricka Geryla i Rok 2012, koniec świata, Lucyna Łobos, Projekt Cheops, Channelingi od niejakiego Enki, nawet wystąpiła w Rozmowach w Toku w TVN.

Albo temat płaskiej ziemi, który zrobił najwięcej szkód, bo teraz każdy kto jest za wolnym wyborem w temacie szczepień jest uważany za płaskoziemcę. Tego jest o wiele, wiele więcej ale ja nie mam zamiaru tutaj o wszystkim pisać. Chcę po prostu podsumować działalność ruchu Qanon, który zrobił więcej szkód niż pożytku.

Dał ludziom iluzję – konformizm, że przyjdzie dobry wujek i ich uratuje spod jarzma globalnych elit. Ta iluzja jest tak silna, że dalej działa i to chyba jest najbardziej w tym wszystkim przerażające. Jeśli się nie obudzicie i sami nie zaczniecie działać to nikt Wam nie pomoże.

Nie przyjdzie żaden dobry wujek i nas nie uratuje, żadna siła wśród elit nie jest przychylna ludziom tym żyjącym na dole. Dla elit jesteśmy zwykłym bydłem. Politycy z lewa i prawa czy tam celebryci to tylko kukiełki, to teatrzyk którym jesteśmy karmieni.

Prawdziwe decyzje zapadają w kompletnie innych miejscach i nie eksponuje się tego na pierwszych stronach gazet ani też w głównych wydaniach wiadomości jako najbardziej istotne informacje. Przykładem może być tutaj Grupa Bilderberg i nawet jeśli mainstream cokolwiek o tym puszcza to informacje są tak okrojone, że zwykły zjadacz chleba nic na ten temat nie wie. Dopiero głębokie poszukiwania informacji pozwalają zrozumieć kto należy do takiego klubu, jakie mają cele, jakimi zasadami się kierują i dlaczego tak bardzo zależy im na tym tajemnicy.

Chcę byście zrozumieli, że Qanon to kłamstwo. Nie chce tutaj nikogo atakować, każdy ma prawo popełniać błędy i wcale mnie to nie dziwi, że tak się dzieje. W sieci panuje ogromny chaos informacyjny i trudno się w tym wszystkim odnaleźć. Ludzie szukają nadziei, czegoś lub kogoś co zapewni im obietnicę na lepsze jutro. Łatwo się w tym pogubić, dlatego ja zawsze apeluję o to samo sprawdzajcie informacje, które otrzymujecie, nawet ja publikując tutaj różne informacje mogę się mylić.

Ruch Q będzie trwał dopóki Trump się nie przekręci i dalej będzie podsycał iluzję i to jest właśnie ten właściwy moment w którym ludzie powinni podjąć decyzję czy chcą być dalej częścią tej iluzji, czy iść dalej i się rozwijać, albo może inaczej i zacząć sami działać i przestać czekać na zbawiciela świata. Żaden Trumpa, którego celem było załatwienie wielu spraw dla Izraela Was nie uratuje, oj nie.

Może i Trump zrobił kilka dobrych ruchów, ale to nie zmienia faktu, że wywodzi się z elit i dla elit robił robotę po części się wyłamał i spotkała go kara, niech się cieszy, że jeszcze żyje, bo mogli go zabić. A jak ktoś ma wątpliwości to zapytajcie zwolenników Q o powiązania Trumpa z Sheldonem Adelsonem, polecamy obejrzeć też sweet focie Trumpa z Epsteinem…

Kolejny fakt , który dyskredytuje Trumpa jak wielkiego orędownika ”Q” jest fakt, że zrobił on ”dobrze” swoim czarnogłowym przyjaciołom.

Przed odejściem ze stanowiska Trump ułaskawił niejakiego Sholam Weiss z członka żydowskiej mafii z Florydy, skazany był ona na 845 lat za oszustwo, oszustwa, pranie pieniędzy i transport skradzionych rzeczy, po oszustwa ubezpieczycieli na kwotę 91 milionów dolarów. Weiss, lat 66, uciekł z USA, zanim został oskarżony i został skazany zaocznie w 2000. Inny ułaskawiony to Anthony Lewandowski, były inżynier Google, który ukradł sekrety samojezdnych samochodów i przekazał je swojemu nowemu pracodawcy Uberowi, gdzie został szefem konkurencyjnej firmy.

Sędzia powiedział, że to była ′′ największa zbrodnia handlowa, jaką kiedykolwiek widziałem „.

Kolejni ułaskawieni to Abel Holtz, lat 86, były prezes banku, który okłamał wielkie ławy przysięgłych i Salomon Melgen, chirurg okulistyczny z Florydy i polityczny dobroczyńca, niegdyś działający w pro-Izraelu w Miami. Melgen został skazany za przekupstwo, konspirację, oszustwo i naruszenie ustawy o podróżach, promując interesy osobiste i biznesowe. Melgen został wcześniej skazany za kradzież 50 milionów dolarów z Medicare poprzez przekonanie pacjentów w podeszłym wieku do poddania się niepotrzebnym zabiegom oczu, uzyskując odrębny 17-letni wyrok pozbawienia wolności.

Aviem Sella, obywatel Izraela oskarżony w 1986 r. za wsparcie szpiega amerykańskiego Jonathana Pollarda, który sprzedał Izraelowi amerykańskie sekrety wojskowe o łaskę dla niego wniusł sam był premier Izraela Benjamin Netaynahu.

Kolejny na liście to Eliyahu Weinstein A Ponzi, jego oszustwo inwestycyjne w nieruchomości kosztowało ofiary około 150 milionów dolarów. On też fałszywie twierdził, że ma dostęp do blokad udostępnień na Facebooku.

Ken Kurson, przyjaciel zięcia Trumpa i doradcy prezydenckiego Jareda Kushnera, który został aresztowany w październiku pod zarzutem cyberstalkingu otaczającego jego byłą żonę.

Były dziennikarz i cyfrowy przedsiębiorca, Kurson został kiedyś dziennikarzem roku uznanym przez żydowską gazetę Algemeiner.

Elliott Broidy, republikańska lobbystka, która naruszyła zagraniczne prawa lobbingowe w imieniu chińskich i malezyjskich interesów Prokuratorzy powiedzieli, że program ten miał na celu zatopienie przez administrację Trumpa śledztwo w sprawie wielomilionowego grabieży malezyjskiego funduszu inwestycyjnego.

Alex Adjmi, biznesmen z New Jersey, który odsiadywał pięcioletni wyrok za pranie pieniędzy w 1996 r.

Michael Ashley, kierownik hipoteki na Long Island, który został skazany w 2019 do trzech lat więzienia za oszustwo bankowe. przyznał się do oszustwa bankowego w implozji kredytodawcy 1 miliardów dolarów rocznie, który doprowadził do strat ponad 49 milionów dolarów.

Drew Brownstein, menedżer funduszu hedgingowego w Denver, który przyznał się do winy do zarzutów handlowych. przyznał się do winy w 2011 r. do robienia nielegalnych transakcji towarowych rok wcześniej, dzięki czemu został ok. 2.4 mln

Stephen Odzer przyznał się do konspiracji i oszustw bankowych, co doprowadziło do wyroku 18 miesięcy.

HILLL NAHMAD, który początkowo był oskarżony o gangsterstwo, pranie pieniędzy, konspiracje i inne przestępstwa, przyznał się do jednego zarzutu prowadzenia działalności hazardowej.

Wszyscy ci ludzie zostali ułaskawieni w ostatnich dniach prezydentury ”Q”Trumpa… Jak zwykle jesteśmy świadkami kolejnego przedstawienia dla gojów i wojskowej operacji psychologicznej oznaczonej literą Q.

Udostępnij

”Q-ANON” JAKO WOJSKOWA OPERACJA PSYCHOLOGICZNA – TRUMP UŁASKAWIA CHAZARSKĄ MAFIĘ.

Globalna Świadomość22 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJBARDZIEJ ENIGMATYCZNE WYNALAZKI TESLI – OD LASERÓW DO TELEPORTACJI.Następny artykuł”RAPORT O GLOBALNYM RYZYKU 2021” – WPROWADZANIE NWO W BIAŁYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”Q-ANON” JAKO WOJSKOWA OPERACJA PSYCHOLOGICZNA – TRUMP UŁASKAWIA CHAZARSKĄ MAFIĘ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?