extra-terrestrial

TAJNE AKTA FBI – WOJSKO USA WIELOKROTNIE ZESTRZELIŁO UFO Z OBCYMI NA POKŁADZIE.

TAJNE AKTA FBI – WOJSKO USA WIELOKROTNIE ZESTRZELIŁO UFO Z OBCYMI NA POKŁADZIE.

Najczęściej oglądany dokument z archiwów FBI dotyczy pomysłu, że rząd Stanów Zjednoczonych był odpowiedzialny za trzy katastrofy UFO w 1950 r. A w każdym statku były wewnątrz trzy ciała.

Jak długo nas odwiedzano? Ile różnych ras nas odwiedziło? Czemu? Skąd ta tajemnica? Czy ludzkość jest gotowa na „kontakt”? Jakie są tego konsekwencje? Czemu „oni” unikają masowego i otwartego kontaktu?

Astronauta Apollo 13, dr Edgar Mitchell, powiedział kiedyś światu, że „Tak, statek rozbił się, a ciała odzyskano”. Widać go, jak wypowiada się nma ten temat w tym dokumencie. Eric W. Davis, znany astrofizyk, który współpracował z programem UFO w Pentagonie, stwierdził , że jeszcze w marcu 2020 r. Udzielił tajnej informacji Agencji Departamentu Obrony na temat odzyskania „pojazdów pozaziemskich, które nie zostały wykonane na Ziemi”.

 Christopher Mellon, były zastępca zastępcy sekretarza obrony ds. Wywiadu w latach 1997-2002,  potwierdził swoją obecność podczas tego świadectwa. On sam otwarcie mówił o tym zjawisku w ciągu ostatnich kilku lat. Dr David Clarke, dziennikarz śledczy, czytelnik i wykładowca na Uniwersytecie Sheffield Hallam, który był także kuratorem Projektu UFO w National Archives w  latach 2008–2013, natknął się na kilka interesujących dokumentów sugerujących, że Wielka Brytania desperacko pragnęła uchwycić technologię UFO. 

Paul Hellyer, były kanadyjski minister obrony, twierdził, że protokół, w którym odrzutowce wojskowe próbowano przechwycić UFO, polegał na „strzelaniu jako pierwszym i zadawaniu pytań później”.

Myśl o próbie agresywnych działań wobec przedmiotów, które same w sobie nie wykazują agresji, niepokoi mnie. Ta aktywność z naszej strony (ludzi) pojawia się, gdy zachowanie tych obiektów nie wskazuje na żadne zagrożenie. Często wykonują manewry omijające, aby ominąć nasz samolot i przez większość czasu nie obserwuje się żadnego rodzaju odwetu. To stawia pytanie o nasze własne zachowanie i sposób, w jaki sposób wojsko zareagowały na zjawisko UFO.

Powyższe informacje nie są nawet wierzchołkiem góry lodowej, jeśli chodzi o temat katastrofy / odzyskiwania UFO. Istnieje wiele opowieści sugerujących, że wielu rządom udało się zniszczyć te statki, próbując dowiedzieć się więcej na ich temat, a także, być może, poddać je wstecznej inżynierii. Roswell to nie jedyny przypadek. Oto artykuł, który napisałem o katastrofie UFO w Cape Girardeau w 1941 roku.

Pułkownik Ross Dedrickson, który przez długi czas pracował w Siłach Powietrznych oraz w amerykańskiej Komisji Energii Atomowej, stwierdził, że detonacja broni jądrowej zanieczyściła pole magnetyczne, na którym działały niektóre z tych statków.

 Dokument, który narobił szumu w głównym nurcie w 2013 roku, ponieważ był oglądany ponad milion razy i według FBI jest najczęściej oglądanym dokumentem:

Badacz z Sił Powietrznych stwierdził, że w Nowym Meksyku odnaleziono trzy tak zwane latające spodki. Opisywano je jako okrągłe z wypukłymi środkami, o średnicy około 50 stóp. W każdym z nich znajdowały się trzy ciała o ludzkich kształtach, ale wysokie na metr, ubrane w metalową tkaninę o bardzo delikatnej fakturze. Każde ciało zostało zabandażowane w sposób podobny do kombinezonów zaciemniających używanych przez szybkich lotników i pilotów testowych.

Według pana (zredagowanego) informatora, spodki zostały znalezione w Nowym Meksyku ze względu na fakt, że rząd ma na tym obszarze ustawienia radaru o bardzo dużej mocy i uważa się, że radar zakłóca mechanizmy kontrolne spodków .

Została napisana przez Guya Hottela, który był wówczas szefem biura terenowego FBI w Waszyngtonie i skierowana do dyrektora FBI J. Edgara Hoovera. Wielu uważa, że ​​notatka jest oparta na oszustwie przeprowadzonym przez skazanego oszusta imieniem Silas Newton. Ostatecznie jedno jest pewne, wiemy, że „te obiekty są tutaj, są prawdziwe”.

Dokument pochodzi z lat pięćdziesiątych XX wieku, kiedy UFO były dość popularne w głównym nurcie ze względu na to, że zaobserwowano i udokumentowano eksplozję obserwacji po zrzuceniu przez Stany Zjednoczone bomby atomowej. Zainteresowanie opinii publicznej było tak duże, że prezydent Truman zorganizował w tym czasie konferencję prasową i stwierdził, że rozmawiają na temat UFO na „każdej konferencji, jaką mieli z wojskowymi”. 

 Było to również mniej więcej w czasie (1952), kiedy kilka nieznanych obiektów przeleciało nad Białym Domem. Odrzutowce były mieszane i gdy zbliżały się do otoczenia obiektów, one (obiekty) przyspieszały w ogromnym tempie i znikały.

Główne media od dekady wyśmiewały zjawisko UFO. Wiele osób jest tym zaniepokojonych, biorąc pod uwagę fakt, że zaufanie do rządu i dużych mediów zastraszająco spadło. Moim zdaniem dzieje się tak, ponieważ wielkie media znane są z kontrolowania naszego postrzegania różnych wydarzeń i problemów. Dlatego mają tak silne powiązania z agencjami wywiadowczymi, rządem i dużymi korporacjami. Uważam, że to wielka forma kontroli umysłu.

Z moich badań wynika, że ​​ten temat jest w pewien sposób, związany z ludzką świadomością. Uważam, że jest to dla nas katalizator uświadomienia sobie aspektów nas samych, których jeszcze nie jesteśmy w pełni świadomi, a także dla zadawania pytań, dlaczego żyjemy na tej planecie w taki sposób, w jaki żyjemy. 

Uważam, że zmusza nas to do zadawania większej liczby pytań na temat nas samych i natury rzeczywistości, jaką znamy, i być może zastanowienia się, czy istnieją lepsze sposoby działania na planecie Ziemia. Jesteśmy rasą o nieograniczonym potencjale, nie mam wątpliwości, że możemy stworzyć doświadczenie, w którym ludzie będą mogli żyć w harmonii z planetą, a całe życie może się rozwijać. 

Czuję, że jesteśmy naturalnymi odkrywcami i naturalnie ciekawskimi istotami, nie czuję, że wszyscy powinniśmy chodzić do szkoły, znaleźć pracę, płacić rachunki i umrzeć. Musi istnieć sposób, w którym każdy może zaspokoić swoje podstawowe potrzeby, co otworzy nas wszystkich na nowy poziom wolności. Zadaj sobie pytanie, co byśmy zrobili, gdyby pieniądze nie były „rzeczą” ani problemem, a wszyscy mielibyśmy zaspokojone potrzeby? 

Czy ludzkość jest gotowa na pierwszy kontakt? Czy ludzka świadomość jest we właściwym momencie? Czy nadal rządzi nami chciwość, ego, pragnienie władzy i kontroli ?

Opracował : Arsus.

Udostępnij

TAJNE AKTA FBI – WOJSKO USA WIELOKROTNIE ZESTRZELIŁO UFO Z OBCYMI NA POKŁADZIE.

Globalna Świadomość7 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”STREFA ŚMIERCI” – JEDYNE MIEJSCE NA ZIEMI GDZIE MORDERSTWO UJDZIE CI BEZKARNIE.Następny artykułANTYCZNE RĘKOPISY UJAWNIAJĄCE UKRYTE WYDARZENIA I NOWE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNE AKTA FBI – WOJSKO USA WIELOKROTNIE ZESTRZELIŁO UFO Z OBCYMI NA POKŁADZIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?