AGENDA 2030

TAJEMNICZA ŚMIERĆ W KORPORACJI MERCK💉. CZEMU CHINY I ROSJA MAJĄ SWOJE 💉 ?

W ostatnich dniach w Holandii wykradziono dane osób zarejestrowanych do 💉. Zapytacie po co komuś takie dane ? Odpowiedź jest niezwykle ważna, otóż po to żeby potem sprawdzić jak umierają ludzie po 💉. Dlatego w pierwszej kolejności szła bitwa w Polsce o Ministerstwo Cyfryzacji żeby odseparować społeczeństwo od tej wiedzy, żeby można było te dane “odpowiednio przetwarzać”, ukrywać zgony, manipulować nimi, aby nie można było ich powiązać ze💉 .

Te dane mają kapitalne znaczenie wywiadowcze, każdy wywiad zapłaci za nie krocie. Niby wojna skończyła się , ta światowa, w 1945 roku, to jednak nieprawda, rozwój technik inwigilacji, narzędzi do zabijania, technik walki wywiadów dowodzi że ta wojna trwa , to wojna na śmierć i życie.

Wyobraźmy sobie że podobno wroga zachodowi Rosja przejmie wszystkie dane osób 💉 w zachodniej Europie i Rosjanie będą wiedzieć kiedy fala zgonów uderzy w ludzi młodych , co osłabi zdolności obronne krajów zachodu. Oto wytłumaczenie dlaczego sole fizjologiczne zostaną wszczepione żołnierzom, służbom i resortom siłowym.

Jeżeli w 💉 znajdują się się nanocząsteczki tworzące system do kontroli jednostki to wiedząc kto otrzymał taką szczepionkę można zhakować system przez tę jednostkę lub z drugiej strony starać się przejąć kontrolę nad siecią, znając jej elementy. Nie trzeba prowadzić żadnej wojny. Teraz już rozumiecie dlaczego Rosjanie i Chińczycy mają swoje 💉 .

Tajemnicza śmierć w korporacji Merck.

Brandy Vaughan, była handlowa przedstawicielka wielkiej farmaceutycznej firmy Merck i założycielka informacyjnego portalu na temat ryzyka związanego ze szczepionkami pod nazwą learntherisk.org, została znaleziona martwa przez jej 9-letniego syna. Przyczyną zgonu są oficjalnie “komplikacje z woreczkiem żółciowym”, ale policja wszczęła śledztwo w celu dokładnego ustalenia powodu śmierci tej zaledwie 45-letniej kobiety.

W grudniu 2019 roku Vaughan zadeklarowała na Facebooku, iż nie bierze żadnych środków mogących spowodować nagły zgon i nie myśli o samobójstwie, gdyż nazbyt kocha swego syna Bastiena. Dalej pisze:

“Gdyby przydarzyło mi się coś złego, będzie to morderstwo – wiecie dokładnie przez kogo i dlaczego, biorąc pod uwagę moją działalność i życiową misję”

(If something were to happen to me, it’s foul play and you know exactly who and why — given my work and mission in this life).

Vaughan zrezygnowała ze stanowiska w firmie Merck po tym, jak odkryła, że sprzedawany przez nią środek pod nazwą Vioxx powodował dwukrotnie większą liczbę ataków serca i udarów mózgu od statystyki podanej do publicznej wiadomości przez producenta. Vioxx został po pewnym czasie wycofany ze sprzedaży.

Dobrowolne przymuszenie.

W związku z tym że aparatem pomocniczym terroru jest wymiar sprawiedliwości także tu nikt nie będzie na razie masowi pozbywał się ludzi. To oznacza że szczepionki muszą być różne, mieć różne cele, jedne zabijać szybko, inne z opóźnieniem, jeszcze inne rejestrować sztuki bydła, inne tworzyć system podobny do Windows, w którym operować będą inne programy.

Tak więc 💉 wektorowe i użyte w nich wektory umożliwią RNA wirusa wejście do komórek i przypięcie się do DNA gospodarza i wmontowanie materiału do ludzkiego genomu ( transfekcja stabilna ) .

W ten sposób organizmy 💉 już do końca życia będą produkować klony wirusa i zarażać innych. Tak właśnie chcą dobrać się do polskich dzieci, wykreować potrzebę szczepienia wśród dzieci i młodzieży przez nauczycieli.

Każdy kto ma choć trochę pojęcia o globalnej polityce zdaje sobie sprawę że nasz kraj stoi na drodze do połączenia Europy Zachodniej i Rosji. Przypomnę że 15.11.2020 roku 10 krajów Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), a także Chiny, Japonia, Korea Południowa, Australia i Nowa Zelandia utworzyły największą na świecie strefę wolnego handlu. I wszystko staje się jasne, Polskę i Polaków trzeba usunąć z drogi za wszelką cenę.

Po pandemii sars-cov 1 w Azji prowadzono liczne badania w celu wytworzenia 💉 na tego wirusa. W ramach wielkiego programu badawczego stworzone 💉 podawano testowo fretkom. Fretki otrzymywały , tak jak w przypadku 💉 na sars-cov2, po dwie dawki. Potem wystawiono fretki na działanie wirusów w naturalnym środowisku i wszystkie zdechły. Dlaczego ?

💉 zostały tak stworzone aby organizm, antyciała wytworzone przez adiuwanty, zamiast walczyć z infekcja potęgował ją. Innymi słowy po podaniu drugiej dawki organizmy zaszczepionych atakują swój własny układ immunologiczny. Program zamknięto. Dlaczego dalej nie poszukiwano przez 15 lat innego rozwiązania ?

Dlatego że cel został osiągnięty, badania przeprowadzono po to by znaleźć 💉 jaka zabija , a nie jaka ratuje życie. Te szczepionki jakie oferują nam koncerny to jest właśnie ta szczepionka z 2005 roku, dlatego tak szybko ją “stworzono”, w tak krótkim czasie.

Mamy już 💉 dla seniorów, teraz dla grup wiekowych poniżej 60/55 roku życia. Są już przygotowane dla dzieci, najpierw trzeba jednak wykreować potrzebę ich 💉 przez nauczycieli. To musi być szokujące że podobno wykształceni ludzie, uczący biologii, chemii, fizyki powinni alarmować środowisko, nic takiego się jednak nie dzieje.

Na zakończenie warto zwrócić uwagę na to że chyba Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał ostatnio orzeczenie otwierające drogę do odmowy zatrudnienia lub dopuszczenia do pracy z powodu braku 💉.

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICZA ŚMIERĆ W KORPORACJI MERCK💉. CZEMU CHINY I ROSJA MAJĄ SWOJE 💉 ?

9 lutego 2021 / Możliwość komentowania TAJEMNICZA ŚMIERĆ W KORPORACJI MERCK💉. CZEMU CHINY I ROSJA MAJĄ SWOJE 💉 ? została

Może Ci się spodobać

POKŁOSIE ”PANDEMII” ? – RAPORTY AGENCJI WOJSKOWYCH PRZEWIDUJĄ DRASTYCZNY SPADEK POPULACJI EUROPY. 14 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICZA ŚMIERĆ W KORPORACJI MERCK💉. CZEMU CHINY I ROSJA MAJĄ SWOJE 💉 ?
  • Może Ci się spodobać