Przekraczając Rubikon

NAJCIEKAWSZE TAJNE PODZIEMNE BAZY OBCYCH W AMERYCE.

NAJCIEKAWSZE TAJNE PODZIEMNE BAZY OBCYCH W AMERYCE.

Często w internecie znajduję debaty na temat ścisłe tajnych, konstrukcji okazujących się wojskowymi, wywiadowczymi obiektami o tajemniczym pochodzeniu znajdujących się głęboko pod ziemią. Niektóre obiekty mają swoje potwierdzenie w oficjalnych źródłach wojskowych,  a nawet są tematem licznych debat w telewizji, to zdecydowana większość tych placówek jest ukryta przed nieświadomą opinią publiczną.

Większość, zdaję sobie sprawę, z łatwością określa się mianem – kolejnych teorii spiskowych. I na tym temat powinien się kończyć.  

Abstrahując od nonsensownego rozumienia owego sloganu, ośmieszenia i zdyskredytowania owej tematyki, pojawiają się ludzie, uparci w dążeniu odkrycia prawdy badacze, którzy z rzetelną postawą naukowców zbierają materiały, przeprowadzają wywiady, i najważniejsze, kompletują dowody potwierdzające nie tylko istnienia samych podziemnych baz – ale i całego podziemnego świata, które swoimi rozmiarami może prowadzić do mocnego zawrotu głowy.

Te obszary zostały znalezione poza rządową mapą przedstawiającą tylko niektóre z podziemnych baz w Stanach Zjednoczonych.

Tunele i jaskinie w Arizonie

GRAND KANYON – Jaskinie w pobliżu zbiegu rzek Kolorado i Little Colorado. Legendy Hopi mówią, że ich przodkowie żyli kiedyś pod ziemią z przyjazną rasą „mrówek” (nie należy ich mylić ze złowrogimi
„modliszkami” opisanymi przez kilku uprowadzonych), ale niektórzy z nich zawarli sojusz z innymi rasami co zmusiło pokojowych Indian Hopi do wyjścia na powierzchnię.  Smithsonian archeologists SA Jordan i współpracownicy odkryli sztuczne jaskinię z setkami pomieszczeń, które mogą pomieścić ponad 50 tysięcy ludzi. 


SEDONA – Słynie z ogromnych wirów, jest uważana za starożytną kolonię Lemurian. David Icke, Children of the Matrix zauważa, że ​​Sedona jest powiązana z działaniami ufo , baza wydawałaby się znajdować pod kanionem Boynton w Sedonie. Nie jest to daleko od rezerwatu plemienia Hopi, które ma powiązania lemuryjskie.

ARIZONA, SUPERSTITION MTS. – Kilka osób twierdzi, że miało doświadczenia ze wszystkimi rodzajami obcych istot zamieszkujących. Niektóre spotkania obejmują biało-szarych obcych i humanoidalnych lub reptilian.

FORT HUACHUCA, ARIZONA – Miał i prawdopodobnie nadal ma duży system podziemnych i tunelowych zajmowany przez ściśle tajną jednostkę komunikacyjną i kryptograficzną. NSA wydaje polecenia lub używa go peryferyjnie
Placówka. Stanowisko wojskowe w Arizonie jest również jednym z wielu wyznaczonych obozów przetrzymywania (koncentracyjnych) zatwierdzonych przez rząd, na podstawie ustawy o bezpieczeństwie wewnętrznym.

CUSHMAN – Istnieje wiele legend i opowieści o systemach głębokich jaskiń, spotkaniach z włochatymi humanoidami, gigantycznych wężach i owadach, dziwnych zjawiskach elektromagnetycznych i niewyjaśnionych zniknięciach. Jedną z nich jest „Blowing Cave” jaskinie w okolicy prawdopodobnie łączą się na głębszych poziomach.

California

29 PALMS MARINE BASE – Podziemne obiekty zaangażowane w odzyskaną technologię i badania obcych. Obszar ten znajdował się pod wodą, tworząc strukturę przypominającą tunel, z którego wyłaniały się UFO. Próby wysłania kamer przez personel armii spowodowały „przecięcie” kabli kamer, a próby wysłania wojskowych na linach spowodowały, że odkrywcy zostali wystawieni na działanie nieznanego błękitnego gazu, który najwyraźniej został uwolniony od dołu, aby uniemożliwić tam wejście.

SANTA ROSA – Aktywna baza UFO znajduje się pod Mt. Ranier. Mówi się również, że istnieją podziemne „krypty” zawierające zapiski o starożytnych cywilizacjach, Mt. Ranier zawiera labirynt korytarzy i jaskiń. W sierpniu 1970 roku naukowcy wspięli się na szczyt Mt. Ranier i wszli do tych jaskiń i tuneli. Znaleziono dowody wskazujące na to, że głęboko pod pokrywą lodową znajduje się małe jezioro. Możliwe, że można znaleźć sposób, aby dostać się pod Mt. Ranier przez te tunele.

DEATH VALLEY – Lokalne indyjskie legendy mówią o tunelu biegnącym pod pustynią. Wejście do Death Valley Tunnel znajduje się w Górach Panamint, na dolnej krawędzi pasma w pobliżu przełęczy Wingate, na dnie starego opuszczonego szybu. Dno szybu zawaliłosię, otwierając wejście do dużego systemu tuneli, w którym znajduje się wiele tajemnic. Są tam wejścia prowadzące do tamtejszej bazy UFO, a także drogi łączące się z rozległą światową siecią tuneli. Mówi się, że lemuriańskie miasto „Telos” istnieje Właśnie w tym miejscu.

Colorado.

BLANCA PEAK – Mt. Blanca znajduje się w tajemniczej dolinie San Luis w Kolorado, która była „gorącym miejscem” obserwacji UFO i okaleczeń zwierząt. Również plemiona południowo-zachodnie Indian mają legendy o jaskiniach poniżej Mt. Regionprzez przez które ich przodkowie migrowali podczas klęsk żywiołowych na powierzchni. Krążyły pogłoski o próbie ataku rządu na podziemną bazę obcych przy pomocy wirusów atakujących układ nerwowy.

Florida

MIAMI – podziemna baza z biblioteką DNA używaną do wyhodowania „hybrydowej” niewolniczej rasy, która ma infiltrować społeczeństwo na powierzchni.

ATLANTA – Budowa dużego podziemnego obiektu NWO we współpracy z podobną bazą poniżej międzynarodowego lotniska w Denver. Podobnie jak placówka DIA, obiekt w Atlancie jest okupowany przez kult węża i jest „przeznaczony” do użytku razem z obiektem lotniska w Denver w ramach projektu „Montauk” lub „Phoenix”.

BURLEY – Legendy rdzennych Amerykanów opowiadały o demonicznej rasie, która wyłoniła się z jaskini i porywała ich kobiety i dzieci. Odkryty przez tamtejszego miejscowego szyb prowadził do długiego starożytnego tunelu próbował on przekopać się głębiej, choć napotykał podczas prac dziwny energetyczny opór, później ktoś próbował wysadzić w powietrze zamknięty szyb dynamitem, a także zgłosił śmiercią lokalnemu poszukiwaczowi, nakazując mu zaprzestanie poszukiwań. Wkrótce potem został on znaleziony
uduszony w swoim domu

Udostępnij

NAJCIEKAWSZE TAJNE PODZIEMNE BAZY OBCYCH W AMERYCE.

Globalna Świadomość19 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ”OBYWATEL NWO” – WIZUALIZACJA CZŁOWIEKA W 2100 ROKU.Następny artykułPRZERAŻAJĄCE ŻYCIE ”BESTII Z APOKALIPSY” – NAJWIĘKSZEGO OKULTYSTY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAJCIEKAWSZE TAJNE PODZIEMNE BAZY OBCYCH W AMERYCE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?