AGENDA 2030

CO¥ID XIX – PREKURSOR NWO I WIELKIEGO RESETU.

Globalny chaos zawsze był prekursorem wielkich zmian na naszej planecie, ta inicjatywa „sił, które są”, jest obecnie nazywana jest „Wielkim Resetem”. Zastanów się: Czy problemy tworzą ci, którzy chcą zaproponować rozwiązanie? Czy naturalnie występujące problemy są wykorzystywane w celu wprowadzenia lepszych środków kontroli? Czy przeżywamy obecnie epidemię kontroli?

Do czego odnosi się „Nowy Porządek Świata”? Odnosi się do idei, że wiele kryzysów „jest wywoływanych przez potężne grupy ludzi, aby usprawiedliwić bardziej zaostrzone państwo bezpieczeństwa narodowego. Chociaż niektórzy mogą uważać to za bezpodstawną teorię spiskową, istnieje wiele przykładów i dowodów, które pokazują, że tak nie jest. 

Wielu światowych przywódców wielokrotnie mówiło o „nowym porządku świata”, wskazując na większą globalną współpracę, kontrolę i nadzór, aby wszystko osiągnąć. To program większej scentralizowanej władzy dla tych, którzy już zajmują wielkie stanowiska niewybieralnej władzy, ruch, który powoli odbiera wiele naszych praw i wolności pod pozorem dobrej woli.

Podwyższony stan bezpieczeństwa narodowego w naszych obecnych czasach obejmuje większy nadzór i gromadzenie danych, stosowanie większej liczby metod śledzenia ogólnej populacji, jej działań, intencji, a nawet aktualności. Ponownie, to nie jest teoria spiskowa, Edward Snowden dał do zrozumienia, że ​​NSA przez cały czas śledziła obywateli USA nielegalnie, bez ich zgody.

Skoncentrowanie się na problemach lub zagrożeniach

Uzasadnieniem, które doprowadziły do ​​powstania NWO, są ciągłe zagrożenia, takie jak zmiana klimatu, wybuchy epidemii, takie jak te, których doświadczamy w przypadku COVID-19, terroryzm itp., A środki podjęte przeciwko tym rzeczom są przedstawiane nam jako konieczne dla naszej ochrony i dobrego samopoczucia. W wyniku tego marketingu powoli jesteśmy uwarunkowani, aby postrzegać naszą wolność jako szkodliwy czynnik.

Wielu, zwłaszcza tak zwanych „weryfikatorów faktów”, odrzuca ideę jakiejś formy „zwiększenia scentralizowanej władzy” lub „nowego porządku” jako „teorii spiskowej”, ale pomysł ten ma wiele uzasadnień. Ten rodzaj legitymacji zyskał jeszcze większą popularność dzięki takim ludziom jak Julian Assange, Edward Snowden i William Binney.

Binney i Snowden, obaj sygnaliści NSA, wielokrotnie wypowiadali się na temat propagandy zagrożeń. Oczywiście nie jest to objęte głównym nurtem mediów i każdy, kto daje głos ludziom takim jak Snowden i Binney, wydaje się podlegać cenzurze przez platformy mediów społecznościowych. Ludzie tacy jak Assange, który jest na krawędzi śmierci w brytyjskim więzieniu oczekującym na ekstradycję przez USA, są napiętnowani jako zdrajcy lub zagrożenie dla społeczeństwa, podczas gdy Edward Snowden żyje na wygnaniu.

Przychodzi mi na myśl wspaniały cytat  Nilsa Melzera , Katedry Praw Człowieka Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka, profesora prawa na Uniwersytecie w Glasgow i sprawozdawcy ONZ ds. Tortur i innego nieludzkiego lub poniżającego traktowania lub karania. Używałem tego wcześniej.

„Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko zaszliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Co to mówi o nas i naszych rządach”?

Snowden mówił o wielu zagrożeniach, ostatnio podkreślając, że koronawirus jest wykorzystywany, podobnie jak groźba terroryzmu, do narzucania bardziej nadmiernych środków kontroli populacji ludzkiej. 

Ten rodzaj cenzury występuje we wszystkich skalach na różnych poziomach, my w globalna.info doświadczyliśmy tego w formie demonetyzacją reklam w wielu artykułach oraz banami na naszej stronie na Facebooku. Mamy świadomość tego że nie jesteśmy jedyni….

Wydaje się, że wolność słowa nigdy nie była tak zagrożona, a jednak jesteśmy w krytycznym momencie, w którym jest ona bardzo potrzebna.

Powinniśmy słuchać nie tylko wiarygodnych sygnalistów. Jeśli chodzi na przykład o co¥id, wielu renomowanych lekarzy i profesorów z całego świata nieustannie przekazuje swoją zdecydowaną opinię, że mamy do czynienia z czymś znacznie mniej niebezpiecznym niż to, co jest prezentowane, i że może to być na równi z grypą, lub nie bardziej niebezpieczne niż inne wirusy układu oddechowego, które już zarażają setki milionów i zabijają dziesiątki milionów rocznie. 

45 000 lekarzy i naukowców podpisało obecnie The Great Barrington Declaration, zdecydowanie sprzeciwiając się blokadom, a niektórzy z najbardziej renomowanych naukowców w tej dziedzinie dzielą się tymi samymi informacjami, będąc całkowicie ignorowanymi, ocenzurowanymi i „sprawdzanymi pod względem faktów”.

W połączeniu z tego rodzaju cenzurą pojawia się ogromna liczba mediów głównego nurtu na całym świecie, nieustannie emitujących dokładnie odwrotną narrację do alternatywnych mediów i wyśmiewającą ją po drodze. Naukowcy rządowi są w centrum uwagi, podczas gdy wszyscy inni, którzy wydają się stanowić większość, wydają się mieć kagańce.

Dziwne czasy.

Szkoda, że ​​nauka stała się tak upolityczniona, wykorzystana i zmanipulowana, aby prawdopodobnie pomóc w promowaniu tego „Nowego Porządku Świata” lub większej scentralizowanej władzy i masowej inwigilacji.

Co¥id to taki nowy 11 września, który był wspaniałym przykładem uzasadniającym inwazję na Irak. Wydaje się, że wydarzenia te są wykorzystywane jako próba inwazji pod pozorem dobrej woli. Ponownie, jest to narracja, która zagraża potężnym interesom, dlatego zwykle jest wyśmiewana i bagatelizowana za każdym razem, gdy zdarzy się, że trafi do głównego nurtu.

„Prawda jest taka, że ​​nie ma islamskiej armii ani grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą i każdy poinformowany oficer wywiadu o tym wie. Ale prowadzona jest kampania propagandowa, mająca na celu przekonanie opinii publicznej w obecności zintensyfikowanej istoty reprezentującej „diabła” tylko po to, aby skłonić obserwatorów telewizyjnych do zaakceptowania zjednoczonego międzynarodowego przywództwa w walce z terroryzmem ”.

Wielki reset

Co to jest „Wielki reset”? To inicjatywa zapoczątkowana przez Światowe Forum Ekonomiczne. House of Windsor i ONZ są głównymi koproducentami wykonawczymi. Główni sponsorzy to BP, Mastercard i Microsoft. Według nich ,

 Istnieje pilna potrzeba współpracy interesariuszy z całego świata przy jednoczesnym zarządzaniu bezpośrednimi konsekwencjami kryzysu co¥id Aby poprawić sytuację na świecie,  Światowe Forum Ekonomiczne  rozpoczyna inicjatywę Wielki Reset.

Co¥id i wszystkie inne kryzysy, z jakimi mamy do czynienia, według Światowego Forum Ekonomicznego,

… Kształtować ożywienie, inicjatywa ta zapewni wgląd, który pomoże informować wszystkich, którzy określają przyszły stan stosunków globalnych, kierunek gospodarek narodowych, priorytety społeczeństw, charakter modeli biznesowych i zarządzanie globalnymi dobrami. Czerpiąc z wizji i rozległej wiedzy liderów zaangażowanych w społeczności Forum, inicjatywa Wielki Reset ma zestaw wymiarów umożliwiających zbudowanie nowej umowy społecznej, która będzie honorować godność każdego człowieka.

Założyciel WEF i prezes wykonawczy Klaus Schwab powiedział:

„Świat musi działać wspólnie i szybko, aby odnowić wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy… Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w nim uczestniczyć, a także każda branża, od ropy i gazu po technologię , musi zostać przekształcony. Krótko mówiąc, potrzebujemy „wielkiego resetu” kapitalizmu ”.

Przesłanie Schwaba zostało wzmocnione przez księcia Karola,  kiedy powiedział :

„Mamy świetną okazję, by wykorzystać coś dobrego z tego kryzysu. Jego bezprecedensowe fale uderzeniowe mogą sprawić, że ludzie będą bardziej otwarci na wielkie wizje zmian”.

Wszystko to wymaga zmian w ludzkim zachowaniu. Modyfikacja zachowania, jeśli chcesz.

Według wielu jest to autorytaryzm pod pozorem dobrej woli i bez wątpienia będzie obejmował środki nakładane na obywateli kosztem naszych wolności. Obecnie w nim mieszkamy i obecnie przeżywamy początek „Wielkiego resetu”.

Carlo Maria Viganò, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki i informator Watykanu, na przykład niedawno napisał list do Donalda Trumpa. Wspomina w nim o Wielkim Resetowaniu.

Celem  Wielkiego Resetu  jest narzucenie dyktatury zdrowia, mającej na celu wprowadzenie środków libertyobójczych, ukrytych za kuszącymi obietnicami zapewnienia powszechnego dochodu i umorzenia indywidualnego zadłużenia. Ceną tych ulg ze strony Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie zrzeczenie się własności prywatnej i przystąpienie do programu szczepień przeciwko Covid-19 i Covid-21, promowanego przez Billa Gatesa przy współpracy głównych grup farmaceutycznych. 

Poza ogromnymi interesami gospodarczymi, które motywują promotorów Wielkiego Resetu w nakładaniu szczepień towarzyszyć będzie wymóg posiadania paszportu zdrowotnego i cyfrowego dowodu tożsamości, a co za tym idzie śledzenie kontaktów ludności całego świata. Osoby, które nie zaakceptują tych środków, zostaną umieszczone w obozach dla internowanych lub w areszcie domowym, a cały ich majątek zostanie skonfiskowany.

Wniosek: czas głębiej pomyśleć 

Co¥id, pokazuje, że żyjemy w zbiorowej narracji opartej na podstawowej idei, że jesteśmy od siebie. Jest wielu ludzi, którzy dostrzegają i wierzą w wartość większego bezpieczeństwa, walut cyfrowych, większej liczby śledzenia itp. I uważają, że dzięki temu będą bezpieczniejsi.

O ile wskazujemy na globalną elitę i działania autorytarnych rządów, które mają miejsce, prawdziwa zmiana wynika z edukacji, przebudzenia się do głębszego zrozumienia tego, kim jesteśmy, traktowania wszystkich z szacunkiem i prowadzenia dialogu z tymi, którzy się nie zgadzają. 

Głęboka zmiana, o której wszyscy wiemy, jest możliwa na tej planecie, zostanie stworzona z innego stanu świadomości. Taką, którą musimy wspierać i rozwijać. Granie w grę z obwinianiem na głębszym poziomie nie daje zbyt wiele. Biorąc to pod uwagę, ważnym krokiem jest pytanie, dlaczego nasz świat jest taki, jaki jest, i zidentyfikowanie problemów, przed którymi stoimy, zwłaszcza tych, które są wprowadzane przez rządy.

Nie ma większego znaczenia, czy zgodzimy się, że coś takiego jak Wielki Reset jest planowaną konspiracją, ważniejsze jest głębokie pytanie, czy to jest świat, który naprawdę chcemy stworzyć? Czy to jest to, do czego jesteśmy ograniczeni, a jeśli nie, to co nas powstrzymuje? Jaką moc mielibyśmy, gdybyśmy jako kolektyw zjednoczyli się i coś zrobili?

Jeśli nie chcemy, aby ludzie, którzy tak naprawdę nas nie reprezentują, mieli ogromną moc, to musimy się obudzić i zdać sobie sprawę, że to nie oni muszą się zmienić, to my.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO¥ID XIX – PREKURSOR NWO I WIELKIEGO RESETU.

23 lutego 2021 / Możliwość komentowania CO¥ID XIX – PREKURSOR NWO I WIELKIEGO RESETU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

KORONATERROR – POLSKE OBOZY IZOLACYJNE”FEMA” NASZPIKOWANE NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ JUŻ ISTNIEJĄ. 11 października 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO¥ID XIX – PREKURSOR NWO I WIELKIEGO RESETU.
  • Może Ci się spodobać