Alternatywna historia świata

TAJEMNICE ”WIELKIEJ TARTARII” – GWIEZDNE FORTY ,ALTERNATYWNA ENERGIA, WIELKI POTOP.

TAJEMNICE ”WIELKIEJ TARTARII”  – GWIEZDNE FORTY ,ALTERNATYWNA ENERGIA, WIELKI POTOP.

Chociaż istniało wiele nieznanych, starożytnych cywilizacji w historii świata, takich jak Atlantyda czy Lemuria, tak cywilizacja ”Wielkiej Tartarii” tatarskiej pozostaje całkowicie owijana tajemnicą, okultyzmem i głębokimi spekulacjami. Obecnie zbudził się nowy trend żarliwego, intensywnego zainteresowania tym tematem wraz z badaniami pobocznych i alternatywnych chronologii znanej nam historii.

Wszystko rozpoczęło się od opublikowanego przez CIA dokumentu z 1983, który został udostępniony opinii publicznej, ale odnosi się do wydarzenia, które miało miejsce w 1945 r. To wydarzenie wspomniało w dokumencie CIA było celowe ujawnienie tatarskiej historii przez stalinowską partię komunistyczną. Odkrycie tego dokumentu zapoczątkowało intensywne badania pod koniec 2017.

Wielka Cywilizacja, która istniała potencjalnie na całym świecie 200 lat temu, wykorzystując zaawansowaną technologię darmowej energii podobną do wynalazków Nikoli Tesli, która stworzyła największe architektoniczne osiągnięcia ludzkości i była w stanie używać urządzeń opartych na darmowej i bezprzewodowej energii. 

Że taka cywilizacja mogła istnieć i została albo celowo zniszczona przez Napoleona i jego sojuszników, albo została zniszczona z powodu ogromnych kataklizmów środowiskowych (cykliczne resety); a może było to połączenie obu tych zjawisk ?

 KONCEPCJE WIELKIEJ TARATARII.

Powódź błotna

image105

Być może najciekawszy aspekt całości tego scenariusza opiera się na koncepcji resetu poprzez coś, co nazwano „powodzią błotną”. Dowody na tak ogromną katastrofę wydają się być niemal wszechobecne, ponieważ wiele regionów na świecie zachowuje strukturalne uszkodzenia spowodowane takim zdarzeniem w największych strukturach architektonicznych, które pozostają do dziś. 

Prawdopodobnie, jeśli ktoś miałby rozpocząć badania ich lokalnych historycznych budynków, natknąłby się na częściowo zasypane przez błoto struktury nawet do 20 stóp głębokości. Takie dowody można znaleźć w Kalifornii, Iowa, Nowym Jorku, Anglii, Francji, Rosji, Serbii, Holandii, Kanadzie i wielu innych miejscach. Wiele osób, które badały ten temat, z grubsza zdecydowało się umieścić to katastrofalne wydarzenie w latach 1811-1820. Co ciekawe, ten okres zbiega się z olbrzymimi wstrząsami geologicznymi na całym świecie od przelotów komet, erupcji wulkanów, trzęsień ziemi, ekstremalnych zim i „roku bez lata” w 1816 roku. 

Zmieniona oś czasowa

image106

Teraz idea, że ​​chronologie historyczne mogły zostać celowo zmienione, całkowicie zniszczone, przeinaczone lub przepisane, nie jest niczym nowym, jednak ogrom skojarzeń zmian w historii w celu wymazania śladów Tartarii jest bezprecedensowy i niewyobrażalny. Dowodem tego mogą być tajemnicze artefakty artefakty pochodzące z przełomu XIX i XX wieku, które zadają wiele pytań o ich technologiczne możliwości. 

Chodzi o to, że gdy cywilizacja ta zbliżała się do upadku, istniał zbiór grup geopolitycznych, które były zazdrosne o dominację Tatarów i postanowiły pomóc cywilizacji tatarskiej na jej drodze do całkowitej destrukcji, a po zakończeniu wymazały wszystkie jej zapisy z kart historii. Ci aspiranci geopolityczni są pod wieloma względami potomkami obecnych iluminatów. To właśnie w tym okresie od początku do połowy XIX wieku dominują takie rodziny, jak Rothschildowie, JP Morgans, Rockefellerowie i Astorowie. 

Tuszowanie Historii.

image107

Skala tego tuszowania jest na tyle duża, że ​​prawie niemożliwa jest wiara w to że mogło to zostać zrealizowane. Jednak jako osoba z dyplomem z historii jednak wielu alternatywnych historyków, jest całkowicie w sferze możliwości, że przy wystarczającym wysiłku, pomysłowości, oszustwie i zrozumieniu ludzkiej psychiki tego typu proceder mógł mieć miejsce. Wytłumaczeniem mogą być tysiące podejrzanych pożarów, które jednocześnie wybuchły w tym samym momencie na przełomie XIX i XX wieku trawiąc architekturę starego świata. Jednocześnie w tym samym czasie powstał światowy trend targów Expo gdzie były prezentowane ”nowe technologie” oparte na paliwach kopalnych.

Darmowa energia

image108

Jedną z najbardziej znaczących koncepcji dotyczących zaginionej cywilizacji Tartarii jest ta, w której ta utracona kultura oparta jest na technologii architektonicznej wykorzystującą darmową energię atmosferyczną. Istnieją dowody wskazujące, że wiele z rzekomej architektury neoklasycznej, jak i niektóre architektury późnego średniowiecza są zbudowane w sposób, który praktycznie naśladuje idee związane z Technologia Tesla Tower. 

Konceptualizacja takich technologii konstrukcyjnych obraca się wokół idei, że kiedy zaczyna się badanie architektury objętej tą teorią, można znaleźć wiele budynków zbudowanych w podobny sposób do tych postulowanych przez Teslę w celu wykorzystania energii atmosferycznej. 

W rzeczywistości, wiele z tych budynków posiada anteny atmosferyczne i materiały konstrukcyjne wymagane zarówno do zbierania, jak i rozprowadzania energii. Co więcej, badając konstrukcję wielu kościołów gotyckich w połączeniu z rezydującymi w nich implementacjami Organów opartymi na częstotliwości odkrywamy, że natura takiego schematu silnie rezonuje z atmosferyczną eterową technologią cymatyczną, używaną też do leczenia. 

Wielka architektura

image109

Na całym świecie, gdy można znaleźć absolutnie wspaniałe i zdumiewające konstrukcje architektoniczne budowane wszędzie w identycznym stylu, od Ameryki po Daleką Azję stworzone w mniej więcej podobnych ramach czasowych. Wiele z tych wielkich osiągnięć zostało rzekomo wzniesionych w latach 1800-1920. Ogromny wysiłek, jaki musiał zostać włożony w te cuda architektury, przechodzi ludzką wyobraźnię, a jednak dzisiaj przyjmujemy to za pewnik, kiedy w podręcznikach historii mówi się, że zostały one dokonane w szczytowym okresie rewolucji przemysłowej. 

Jednak, po dokładnym zbadaniu i otwartej analizie wiele z tych struktur historycznych wydaje się zbyt bajecznych, aby mogły zostać wzniesione w ramach czasowych wyznaczonych im w kronikach historycznych i przez przypisywanych im „przedsiębiorców”. Niektóre z tych projektów były w sumie zbyt imponujące w swoich założeniach architektonicznych i często brakuje dowodów na ich budowę. Dodatkowo, wiele z tych konstrukcji rzekomo zostało zbudowanych w czasach, gdy istniał deficyt materiałów i wiedzy na ich konstrukcję.

Forty gwiazdy

image110

Kolejnym niesamowitym i tajemniczym osiągnięciem geo-architektonicznym, dość obficie występującym na całym świecie, w kilkudziesięciu krajach, to geometryczne i wielokątne strukturalne Fortece-gwiazdy. Te gwiezdne forty znajdziemy prawie na każdym kontynencie, od obu Ameryk, przez Europę, po Rosję, po wiele miejsc w Azji, a nawet w odległych miejscach, takich jak Australia i Nowa Zelandia.

Historyczne wytyczenie dla tych geometrycznych arcydzieł, znalazły zastosowanie podczas wojen i że były one ewolucyjnym narzędziem zaprojektowanym w celu obronnych operacji wojskowych. Główną ideą stojącą za takimi wałami obronnymi jest to, że projekt został wdrożony z myślą o geometrii kątowej, tak aby wzmocnić funkcje ochronne „fortu” przeciwko wojnie oblężniczej. Jednak pogląd, że przez około 500 lat potęgi militarne świata skupiały się na geometrii obrony strukturalnej, wydaje się co najmniej naciągany. Jego wykorzystanie do rozpraszania energii wydaje się być bardziej zgodne z taką wielokątną inżynierią strukturalną niż zwykłe forty obronne.

Wojna napoleońska 1812 roku

obraz111

Historia otaczająca Napoleona, wojnę 1812 roku i jej następstwa są w pewnym sensie dość tajemnicze, ponieważ wszystkie elementy narracji nie do końca się sumują. Uczono nas, że wojna 1812 r. Obejmowała Napoleona, Brytyjczyków, Amerykanów i zaangażowanie wojskowe na całym świecie. W tym okresie występuje również wiele katastrof geologicznych, o których mowa, prowadzących do „roku bez lata” w 1816 roku, który następuje po tej wojnie. A co, jeśli wojna 1812 roku była w rzeczywistości fałszywie przedstawiana, podobnie jak inwazja Napoleona na Rosję? A co, jeśli w rzeczywistości była to strategicznie przeprowadzona próba zmiany świata dla „nowej elity politycznej”, w tym Napoleona, by zlikwidować pozostałości tatarskie, zawłaszczyć ich osiągnięcia, a następnie napisać na nowo otaczającą ich historię i wojnę? Jak zwięźle stwierdził sam Napoloen:

„Historia to zbiór kłamstw ustalonych wspólnie”

Giganci Tartarii

image112

Aby uczynić ten scenariusz jeszcze bardziej niewytłumaczalnym, istnieje mnóstwo starych fotografii przedstawiających olbrzymów żyjących do końca XIX wieku, po czym te typy osób znikają z zapisów fotograficznych, z wyjątkiem niezwykle rzadkich przypadków. Powyższe zdjęcie przedstawia taką osobę, odzianą w królewską suknię, górującą nad małym mężczyzną, reprezentującym dzisiejszy średni wzrost. Pojęcie ”gigantycznych ludzi” nie jest odosobniana a istnieje międzykulturowo na całym świecie.  

Więcej na temat Wielkiej Tartarii znajdziesz w dziale : https://globalna.info/category/alternatywna-historia-swiata/

Udostępnij

TAJEMNICE ”WIELKIEJ TARTARII” – GWIEZDNE FORTY ,ALTERNATYWNA ENERGIA, WIELKI POTOP.

Globalna Świadomość24 lutego 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMONOPOL NA WODĘ PITNĄ – BYŁY PREZES NESTLE TWIERDZI, ŻE DOSTĘP DO WODY NIE JEST PRAWEM CZŁOWIEKA.Następny artykułOFICIALNA HISTORIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ? JAK ELITY UKRYŁY ISTNIENIE GIGANTÓW W ŚWIATOWEJ HISTORII PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE ”WIELKIEJ TARTARII” – GWIEZDNE FORTY ,ALTERNATYWNA ENERGIA, WIELKI POTOP.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?