AGENDA 2030

OSTATNI WYWIAD Z ARONEM RUSSO – ”JEŚLI BĘDĄ NIEPOSŁUSZNI TO WYŁĄCZYMY IM CZIP”

OSTATNI WYWIAD Z ARONEM RUSSO – ”JEŚLI BĘDĄ NIEPOSŁUSZNI TO WYŁĄCZYMY IM CZIP”

Od 1776 roku iluminaci zamordowali miliony ludzi. Większość z nich zmarła w wyniku głodu, chorób i wojny i innych narzędzi, których iluminaci zwykle używają do eliminacji ludzi, których uważają za niewiele więcej niż zwykłe bydło.

Jednak niektóre morderstwa przyciągają uwagę ze względu na znaczenie zamordowanych osób. Najbardziej niepokojącym faktem ostatnich lat jest to, że posiadają oni możliwość wywoływania nowotworów używając ukierunkowanej broni energetycznej. Dobrym przykładem jest historia człowieka o imieniu Aaron Russo (14 lutego 1943 – 24 sierpnia 2007) był on anglo-amerykańskim filmowcem i libertariańskim działaczem politycznym. Za swoje osiągnięcia otrzymał wiele nagród, nagrody Grammy, Tony, Emmy i sześć nominacji do Oscara. Opisał siebie jako „bojownika o wolność”. Jego kariera polityczna rozpoczęła się w latach 90.,zmarł niespodziewanie 24 sierpnia 2007 r.

W historycznym wywiadzie z Aaronem Russo w 2005 roku, na krótko przed śmiercią ,przekazał on wiele tajnych informacjach które otrzymał od członka rodziny Rockefellerów.

Russo dowiedział się o planach przeprowadzania ataków terrorystycznych, inwazji na obce narody na długo przed 11 września poznał także plany nadania impetu najnowocześniejszym metodą kontroli sieci, oraz programem wszczepiania mikroczipów RFID. 

Cel: utworzenie rządu światowego

Miałem przyjaciela, Nicka Rockefellera, który jest członkiem rodziny Rockefellerów. Kiedy ubiegałem się o urząd gubernatora Nevady przyszedł do mnie, poznaliśmy się przez znajomego adwokata. Zostaliśmy przyjaciółmi, zaczęliśmy rozmawiać o różnych sprawach. I sporo się od niego dowiedziałem. Jedną z rzeczy o której rozmawialiśmy był ostateczny plan przedsiębiorstwa bankowego – tego co chcą osiągnąć. A celem przedsiębiorstwa bankowego, nie tylko FEDu, ale i prywatnych banków w Niemczech, Anglii, z całego świata – wszystkie te banki centralne współpracują ze sobą i wszystkie one są częścią Manifestu Komunistycznego. Centralna bankowość jest jednym z głównych założeń Manifestu Komunistycznego. Mówiliśmy o Ameryce jako kraju kapitalistycznym, a jednocześnie mamy bank centralny, który zajmuje się planowaniem wszystkiego za nas. A progresywny podatek dochodowy jest kolejnym założeniem Manifestu Komunistycznego. Więc obecnie osiągnęli dwa główne założenia Manifestu Komunistycznego i to dzięki wprowadzeniu FEDu.

Ostatecznym celem, jaki tym ludziom chodzi po głowach, jest utworzenie jednego rządu światowego kierowanego przez przemysł bankowy, przez bankierów.

Robią to sekwencyjnie. Europejska waluta – euro i europejska konstytucja to jedna część. Teraz starają się to zrobić w Ameryce poprzez Unię Północnoamerykańską. I chcą utworzyć jedną walutę zwaną amero. Ostatecznym celem jest utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć. To wszystko wiem bezpośrednio od Rockefellera, powiedział, że właśnie to chcą osiągnąć.

Kiedy więc w chipach będą pieniądze, oni będą mogli sobie wziąć z nich dowolną ilość. Jeżeli powiedzą, że jesteś im dłużny tyle i tyle pieniędzy za podatki, to po prostu potrącą je sobie cyfrowo z twojego chipa. I jeśli ktoś jest taką osobą jak ja lub ty i oprotestujesz to co oni robią to po prostu wyłączą ci chipa. Nie będziesz mógł kupić żywności, ani robić czegokolwiek innego, bo będzie totalna kontrola ludzi. (…)

 I staniesz się niewolnikiem, Staniesz się sługą tych ludzi. To jest właśnie ich cel. takie są ich intencje.

Mit „wojny z terroryzmem”

To on [Nick Rockefeller – [przyp. red.] powiedział mi na 11 miesięcy przed wydarzeniami 9/11, że będzie miało miejsce pewne wydarzenie. Nigdy nie powiedział co to będzie, ale będzie wydarzenie po którym dokonamy inwazji na Afganistan, aby móc poprowadzić rurociąg Morzem Kaspijskim, zaatakujemy Irak, aby przejąć pola roponośne i utworzyć bazę na Środkowym Wschodzie i uczynić to wszystko częścią NWO, a także zajmiemy się Chavezem w
Wenezueli.

Oczywiście później przydarzył się 9/11 i pamiętam jak mówił o tym jak będziemy oglądać żołnierzy przeszukujących jaskinie w Afganistanie, Pakistanie i innych miejscach i że będzie miała miejsce „wojna z terroryzmem”, gdzie nie ma prawdziwego wroga i że cała ta sprawa jest ogromną mistyfikacją ponieważ jest to sposób na to, aby rząd przejął
kontrolę nad obywatelami. (…) Mówił o „wojnie z terrorem” śmiejąc się…

Na pytanie Alexa Jonesa „Jak myślisz, dlaczego po 9/11 nic podobnego się nie przydarzyło?”, Aaron Russo odpowiedział:

Uważasz, że mamy tutaj tak doskonałe zabezpieczenia, że ludzie którzy przeprowadzili 9/11 nie byliby w stanie porwać kolejnego samolotu? Daj spokój. To niedorzeczne. 9/11 został przeprowadzony przez ludzi z naszego własnego rządu i naszego systemu bankowego, aby wzmóc strach w obywatelach i aby podporządkować ich wszystkiemu co rząd chce zrobić.

To było ich pierwsze kłamstwo. Następnym była wyprawa do Iraku celem pozbycia się Hussajna i jego broni masowej zagłady.
Alex Jones dopytywał: – I Nick Rockefeller, prawnik był twoim przyjacielem w tamtych latach i mówił ci, że będzie miało miejsce to duże wydarzenie po którym będzie „wojna z terroryzmem”, mająca trwać i trwać?
– Zgadza się. Niekończąca się wojna z terrorem, gdzie nie ma prawdziwego wroga i kiedy to nie można określić wygranego. (…) Ta cała „wojna z terrorem” jest oszustwem! Farsą! Strasznie trudno powiedzieć to na głos, gdyż ludzie są zastraszani, aby nie mogli o tym mówić. Jeśli to powiesz – potraktują cię jak świra. Ale prawda musi nastać, prawda musi się przedostać. Oto dlaczego udzielam tego wywiadu. (…)

Aaron wyjaśnił, też w jaki sposób elita stworzyła ruch wyzwolenia kobiet, aby rozbić rodzinę i otrzymać podatek od pracy kobiety. Russo sprzeciwia się Amerykańskiej ”demokracji” – która jest niczym innym jak prawem ulicy gwarantującym tyranię. Russo ujawnia również prawdę na temat Rezerw Federalnych i IRS. Tłumaczy mechanizm fałszyzmu podatkowego, inflacji i utraty prywatności.

Russo wyjaśnia, że ​​on sam był prześladowany w latach 80. przez przestępczy reżim podatkowy działający z mocą wsteczną, który próbował nałożyć nowe podatki na minione lata. Aaron Russo zachęca siły wolności do powstania i zmiażdżenia tyranii. Dopiero wtedy można przywrócić prawdziwą wolność.

Wielu ludzi w Hollywood zna prawdę, ale nie robią tego, co powinni, bo brakuje im odwagi, boją się utraty materialistycznego życia. 

Kluczem do nadziei jest to, że ONI potrzebują nas, ludności, do współpracy przy ich planach, więc codziennie piorą nasze mózgi telewizją, jednak jeśli przerwiemy tą hipnozę i owczy pęd oni będą zgubieni.

Wreszcie Aaron Russo przypomina nam mądre zdanie:

„Zło może się rozwijać tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią” (Edmund Burke). Musimy powstrzymać tych bankierów i kłamców, złodziei, musimy zjednoczyć wszystkich dobrych ludzi, aby obalić zło. 

Jeśli nie walczysz o to, co słuszne w życiu, stajesz się sługą, niewolnikiem, jesteś bezwartościowy i zostawiasz swoim dzieciom świat, w którym wstydzisz się żyć.

Udostępnij

OSTATNI WYWIAD Z ARONEM RUSSO – ”JEŚLI BĘDĄ NIEPOSŁUSZNI TO WYŁĄCZYMY IM CZIP”

Globalna Świadomość12 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŻELKI – JAK NAPRAWDĘ POWSTAJE JEDNO Z ULUBIONYCH SŁODYCZY NA ŚWIECIE ?Następny artykułCO SKRYWAJĄ TAJNE WATYKAŃSKIE TUNELE POD GROBOWCEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OSTATNI WYWIAD Z ARONEM RUSSO – ”JEŚLI BĘDĄ NIEPOSŁUSZNI TO WYŁĄCZYMY IM CZIP”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?