Alternatywna historia świata

RESET XIX WIEKU – TEORIA WIELKIEJ POWODZI BŁOTNEJ .

RESET XIX WIEKU – TEORIA WIELKIEJ POWODZI BŁOTNEJ .

Nigdy nie byłem w Berlinie, ale powiedziano mi, że jest to raczej mało inspirujące miasto zbudowane na hałdach gruzu pozostałych po alianckich bombardowaniach podczas drugiej wojny światowej. To ma sens. Istnieją teorie mówiące o tym, że Holokaust że może być wydarzeniem fabularyzowanym, a Procesy Norymberskie sądem kangurów, jednak ale upadek Trzeciej Rzeszy jest wydarzeniem dobrze udokumentowanym. Cholernie dużo TNT spadło wtedy na Niemcy.

Ogrom alternatywnych publikacji na temat Illuminati, NWO i Apokalipsy zawierały wiele wzmianek o tym historycznym fakcie ale nigdzie, ani razu nie wspomniano o ogólnoświatowym wydarzeniu nazwanym powodzią błotną XIX wieku… A jednak dowody na zaistniały fakt znajdziemy wszędzie, na całym świecie.

błotnistość_12

Mniejsza o papierową propagandę. Widać to gołym okiem. Wybierz dowolne miasto metropolitalne w Europie, Rosji lub Ameryce z budynkami liczącymi co najmniej 150 lat. Zamknij oczy i zwizualizuj: Rząd okien na parterze, częściowo zagłębionych poniżej poziomu gruntu. A co powiesz na to? Schody na poziomie ulicy, które prowadzą kilka pięter w dół ?

Przyznaj, widziałeś niezliczone takie budynki. Stare budowle. Oficjalna narracja twierdzi, że budowle te nie mają jeszcze dwustu lat. A ty przechodziłeś obok nich, spoglądałeś na nie mówiąc sobie, że architekci mają dziwne pomysły. Odepchnąłeś to nieprzyjemne uczucie na bok, myśląc o filmie, książce lub którejkolwiek hollywoodzkiej produkcji sponsorowanej przez iluminatów. Pomyślałeś o swojej pracy i długach niewolników zaciągniętych przez Korporacyjne Rządy, które nazywasz swoim krajem i któremu służysz – wszystko, aby zignorować nieprawidłowości i zakłócenia życia codziennego na plantacji niewolników.

Wracając do meritum, budynek lub katedra, a nawet cały pałac, który wydaje się mieć część lub całość swojej pierwotnej parterowej kondygnacji osadzony pod ziemią, jest charakterystycznym dowodem na to, że w tym miejscu wystąpiła powódź błotna.

To małe szczegóły.

Na przykład te podziemne okna często znajdują się obok podziemnych drzwi i są całkowicie zamurowane. To okna światła dziennego. Ludność wiktoriańska miała zwyczaj budowania dużych okien i drzwi aby dodać trochę światła słonecznego w ciemnej przestrzeni wewnątrz budynków.

Wiesz, to prawda. Całe budynki, katedry i pałace, które zgodnie z oficjalną narracją nie mają więcej niż 150 lat są prawdopodobnie zakopane pod 12 metrami ziemi. A właściwie całe miasta. Na każdym kontynencie. Na całym świecie. 

Chcecie miażdżący dowód ? Proszę bardzo.

Kościół św. Marii Magdaleny w Omaha_1.jpg

Powyżej: Kościół katolicki św. Marii Magdaleny, Omaha, Nebraska – 1908 r

Poniżej: Kościół katolicki św. Marii Magdaleny, Omaha, Nebraska – po wykopaliskach (zauważ, że drzwi są teraz oknem)

Kościół św. Marii Magdaleny w Omaha_11.jpg

Oficjalne wyjaśnienie podaje nauka archeologiczna. Widzisz, nagromadzenie brudu i gruzu na zewnątrz twojego domu według nich sumuje się do około pięćdziesięciu centymetrów na sto lat. Zapytaj archeologa. Najwyraźniej mieszkańcy miast na wszystkich kontynentach na Ziemi, w Moskwie, Czechach, Danii, Londynie, Nowym Jorku, Bostonie, Seattle, Oklahoma City i Kairze, byli zbyt leniwi, by podnieść miotłę. Po prostu czekali, aż ziemia całkowicie zasypie frontowe drzwi ich katedr, firm, budynków mieszkalnych i domów, zanim ktokolwiek z nich pomyślał o zamurowaniu starych i wyrzeźbieniu nowych wejść do budynków.

Istnieje również dziwne prawdopodobieństwo, że większości z tych miejsc miały miejsce kiedyś ogromne pożary niszczące całe miasta.

Sprawia to że ​​zastanawiasz się, dlaczego nie mówią nam o tym i czemu to ukrywają – i jakim cudem byli w stanie całkowicie ”zresetować” ludzką pamięć o tym wydarzeniu ?

Jeśli znasz jakiegoś nauczyciel lub wykładowcę posiadającego doktorat z indoktrynacji w zakresie Historii, Geologii  lub Architektury XIX wieku. Konieczne zapytaj go o Tartarię .

Udostępnij

RESET XIX WIEKU – TEORIA WIELKIEJ POWODZI BŁOTNEJ .

Globalna Świadomość14 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”OPORU NIE MA WCALE, NAWET PROMILA” – WYWIAD Z POLICJANEM NA TEMAT ”PANDEMICZNEJ” SYTUACJI W POLSCE.Następny artykułTAJEMNICA POLSKICH WARÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • RESET XIX WIEKU – TEORIA WIELKIEJ POWODZI BŁOTNEJ .
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?