Przekraczając Rubikon

TRANSHUMANIZM – ROSJANIE OPATENTUJA NIEŚMIERTELNOŚĆ DO 2045 KOKU.

TRANSHUMANIZM – ROSJANIE OPATENTUJA NIEŚMIERTELNOŚĆ DO 2045 KOKU.

Śmierć jest czymś, co zawsze przeraża ludzkość. Od wieków naukowcy na całym świecie próbują zrozumieć, jak wygląda śmierć. A dziś bardzo się do tego zbliżyli – byli w stanie określić kolor śmierci.

Kolor śmierci

Eksperymenty zostały przeprowadzone przez naukowców z centrum badawczego Wellcome Trust i Rady ds. Badań Biologicznych i Biotechnologicznych BBSRC na dżdżownicach – informuje Clutch.

Podczas śmierci organizmu wiązania międzykomórkowe ulegają zniszczeniu, co prowadzi do utraty związków organicznych. Prowadzi to do tego, że komórki zmieniają kolor w odpowiedzi na zniszczenie pewnych wiązań, a mianowicie połączenia z wapniem.

Naukowcy przeprowadzili badanie na robakach. Podczas umierania komórki robaków z powodu zniszczenia połączeń międzykomórkowych i martwicy nabrały innego koloru. Właśnie zmieniając kolor komórek między sobą przekazywały informacje o nieodwracalnych procesach zachodzących w organizmie. I właśnie dzięki temu kolorowi naukowcy mogli zobaczyć, jak rozprzestrzenia się śmierć.

Jednak bardziej interesującym tematem dla naukowców jest to jak zatrzymać ten proces,

Idea nieśmiertelności jest bardzo bliska ludzkości. Historia zna liczne próby odkrycia przez ludzi tajemnicy życia wiecznego w taki czy inny sposób. Wystarczy przypomnieć, jak długo alchemicy próbowali stworzyć kamień filozoficzny, aby uzyskać eliksir życia, zapobiegający starzeniu się i śmierci.

W Rosji istniały pogańskie legendy o odmładzających jabłekach, zgodnie z którymi po skosztowaniu tych owoców ktoś mógł odzyskać młodość. Do dziś ludzie nie tracą nadziei na zdobycie daru nieśmiertelności. Świadczy o tym projekt rosyjskich naukowców o kryptonimie „Avatar”.

Nieśmiertelność do 2045 roku

Młody rosyjski biznesmen Dmitrij Itskov zainicjował niezwykły projekt naukowy, którego celem jest nieśmiertelność człowieka. Jego entuzjazm jest inspirujący. Jest przekonany, że już w 2045 roku każdy może stać się nieśmiertelny.

W jaki sposób? Chcą rozwiązać problem za pomocą zaawansowanych technologii. W szczególności naukowcy dążą do wykorzystania sztucznej inteligencji, która będzie odgrywać rolę ludzkiej świadomości.

Nad projektem pracują wybitni naukowcy zajmujący się robotyką, naukowcy zajmujący się badaniami z zakresu sztucznej inteligencji i interfejsu neuro-komputerowego. Wykorzystuje się nanotechnologię i konstrukcję sztucznych organów.

Ogólnie rzecz biorąc, naukowcy zajmują się tworzeniem sztucznego ciała ludzkiego. Projekt obejmuje 4 etapy jego realizacji.

Etap pierwszy

Po pierwsze, naukowcy chcą stworzyć oprogramowanie, które pozwoli ludzkiemu mózgowi przekazywać sygnały do ​​ciała robota. Oznacza to, że „awatar” będzie musiał reagować i wykonywać różne polecenia, które zostaną mu wysłane specjalnym systemem kontrolnym przez rejestrowane cyfrowo myśli kontroler. Z zewnątrz może się wydawać, że mózg operatora przeniósł się do sztucznego ciała.

Autorzy i uczestnicy projektu postawili sobie dość ambitne cele. Argumentowali, że pierwsza faza projektu zostanie zakończona do 2020 roku. Ale to się jeszcze nie wydarzyło.

Etap drugi

Kolejnym krokiem jest przeszczepienie ludzkiej głowy na sztuczne ciało. Tak więc, według naukowców z instytutu Itskova, osoby sparaliżowane i nieuleczalnie chore dostaną nowe, nieśmiertelny byt.

Ciało robota-awatara będzie kontrolowane przez przeszczepiony ludzki mózg, operacja ta przypomina stworzenie nowego ”Techno-Frankensteina”. Jednak ludzki mózg, podobnie jak ciało, nie jest wieczny.

Etap trzeci

Na tym etapie planowana jest wymiana ludzkiego mózgu na syntetyczny, czyli jego stopniową protetykę. Jednocześnie naukowcy będą w stanie zachować osobowość i świadomość pacjenta. Wszystkie uczucia i wspomnienia zostaną zapisane matematycznie w ststemie zerojedynkowym (podobnie jak pamięć w komputerach) i umieszczone w protezie mózgu.

Trudno w to uwierzyć, ale coś takiego już się wydarzyło. Neurofizjolog Theodor Berger stworzył częściową protezę odpowiadającą za pamięć części mózgu zwanej hipokampem.

Kiedy ta sekcja została zablokowana u szczurów laboratoryjnych, straciły one zdolność zapamiętywania. Po włożeniu do nich elektronicznego mikroczipa zdolność powróciła. Sztuczny hipokamp mógłby całkowicie zastąpić prawdziwy.

Theodore Berger stara się teraz stworzyć sztuczny hipokamp w ludzkim mózgu. Pracuje również nad stworzeniem protezy kory przedczołowej, odpowiedzialnej za abstrakcyjne myślenie, emocje, podejmowanie decyzji i nie tylko.

Czwarty etap

Jeśli projekt dojdzie do tego etapu, ludzkość ujrzy idealne syntetyczne klony ludzkie. Naukowcy wygenerują również hologram, który będzie alternatywą dla sztucznego ciała. Świadomość osoby również zostanie w nią wszczepiona, a awatar będzie mógł zmieniać kształt i rozmiar, w zależności od życzeń właściciela.

Zainspirowani tak imponującym projektem naukowcy chcą również wynaleźć nanoboty, które zostaną zaprogramowane do tworzenia niestandardowego nowego ciała. Dzięki temu „awatary” będą mogły zmieniać swoje ciała w zależności od wprowadzonych parametrów.

Istnieją również plany, skąd te roboty będą czerpać energię. Już dziś istnieją technologie, które pozwolą takim „awatarom” pozostać przez 6 godzin bez ładowania. Itskov jest przekonany, że w przyszłości zostaną wynalezione baterie jądrowe i atomowe, a nieco później bardziej wydajne baterie słoneczne.

Tacy ludzie będą mogli czerpać przyjemność, stymulując określone obszary mózgu. Dlatego nie będą potrzebować jedzenia jako źródła pożywienia lub przyjemności.

Twórcy projektu są też przekonani, że „awatary” nie pogłębią problemu przeludnienia planety. Po pierwsze, nie będą potrzebować zasobów ludzkich. Po drugie, pojawią się nowe sposoby osiedlania się mieszkańców Ziemi, na przykład w kosmos lub na dnie oceanu.

Można śmiało stwierdzić, że tego typu badania i eksperymenty są częścią ogromnej agendy NWO, która ma na celu technokratyczną hybrydyzację ludzkości po 2030 roku.

Udostępnij

TRANSHUMANIZM – ROSJANIE OPATENTUJA NIEŚMIERTELNOŚĆ DO 2045 KOKU.

Globalna Świadomość21 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEPISYWANIE HISTORII – JEDEN STYL ARCHTEKTONICZNY NA CAŁYM ŚWIECIE NALEŻĄCY DO JEDNEJ CYWILIZACJI W XIX WIEKU.Następny artykułTAJEMNICA STUDNI ”KOLA”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TRANSHUMANIZM – ROSJANIE OPATENTUJA NIEŚMIERTELNOŚĆ DO 2045 KOKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?