Alternatywna historia świata

WYMAZYWANIE HISTORII – BROŃ, KSIĄŻKI I INSTRUMENTY MUZYCZNE GIGANTÓW Z TARTARII.

WYMAZYWANIE HISTORII – BROŃ, KSIĄŻKI I INSTRUMENTY MUZYCZNE GIGANTÓW Z TARTARII.

Wygląda na to, że istnienie gigantów w czasach biblijnych jest ogólnie akceptowane przez nasze społeczeństwo. Ale nie mówię o Księdze Rodzaju 6: 4 , czy Dawid kontra Goliat . Mówię o rasie gigantów, która prawdopodobnie istniała 200-400 lat temu. Temat jest wyraźnie kontrowersyjny i całkowicie zwalczany przez tzw. Oficjalną naukę. 

Istnieje wiele możliwych oznak istnienia gigantów w bardzo niedalekiej przeszłości. Jednocześnie w oparciu o naszą dogmatyczną edukację i wiedzę gigantów nie mieli racji bytu. Wszelkie podejrzane dowody na istnienie takiej rasy są wyśmiewane lub ogłaszane jako fałszerstwo. 

​Istnieje wiele udokumentowanych relacji o znanych i szanowanych osobach mających kontakt z gigantami. Jedną z tych osób był Amerigo Vespucci . W 1499 roku jego wyprawa wylądowała na wyspie Curacao. Vespucci opowiadał o tubylcach, którzy wyglądali jak giganci. Jego relacja została przedstawiona na poniższych rycinach.

​W 1520 roku odkrywca Ferdynand Magellan spędził zimę w Patagonii. Zgodnie z historią opowiedzianą przez kronikarza Magellana, Antonio Pigafettę , tubylcy, których napotkali, byli niezwykle wysocy – Pigafetta oszacował, że mają od 3 do 5 metrów. Sto lat po Magellanie kronikarz Sir Francisa Drake’a potwierdził relację Pigafetty – Uniwersytet Princeton

1612: Projekt pomp i powiększenia karuzeli wykonany w miejscu Royalle w Paryżu
1612: Publiczne powiększenia karuzeli wykonane w królewskim miejscu Paryża


Jest ich znacznie więcej tego typu przykładów. Oczywiście takie relacje są traktowane jako rażąca przesada. W jakiś sposób dzisiejsi naukowcy wiedzą lepiej niż osoby, które doświadczyły tamtych wydarzeń.

Dowody z dzisiejszych czasów


Można by zapytać, gdzie poza tymi rysunkami byłyby dowody ich istnienia. Cóż, wszędzie.

1. Budynki: jednym z najbardziej oczywistych możliwych dowodów jest architektura, którą nazywam „ już tak nie budują ”. W XIX wieku wystąpił sezon na tego typu budowy w miastach na całym świecie. 

Jednocześnie sporo z tych budynków wciąż istnieje. Wszystkie mają wspólne cechy: plany pięter od 10 do 12 metrów, ogromne drzwi i modne style architektoniczne. Czasami w planie piętra uwzględniono jedno piętro o standardowym rozmiarze (zgadnij, dlaczego tak jest). Często są podzielone na dwie odrębne części (jak w załączniku poniżej. Dwie dolne historie są różne). Mają dziwaczną symbolikę kamieniarki w określonych z góry miejscach. Budowano je, w czasach gdy były ograniczone zarówno zasoby ludzkie, sprzętowe, jak i materialne. Te budynki zostały zbudowane w tysiącach na całym świecie.

Nie ma innej dokumentacji ani dowodów materialnych na poparcie ich konstrukcji, poza jakimś wątpliwym „wyznaczonym” architektem i / lub firmą. Nie można dowiedzieć się, jakie cegielnie wyprodukowały biliardy ultra wysokiej jakości cegieł. Nie wiadomo, jakie fabryki okien wyprodukowały dziesiątki milionów okien zwykłych i okrągłych. Te budynki nie mają śladu swej budowy w żadnych dokumentach. I co najważniejsze ich budowa wtedy jak i dziś była całkowicie nieopłacalna.


​Jedną z tych konstrukcji (spośród tysięcy) jest Holyoke Building w Seattle. Podobno został zbudowany w latach 1889-90, ale nie znajdziesz żadnego udokumentowanego dowodu na to. To jeden z łatwych do obejrzenia budynków. Możesz wybrać dowolny lokalny budynek spełniający kryteria i spróbować samemu.

2. Broń: po raz kolejny zależy to od tego, jak bardzo ktoś chce znaleźć dogodną interpretację, aby dopasować poniższe informacje do jego rzeczywistości. Oczywiście, jak to wygląda, to jedno. Sposób, w jaki wyjaśniamy, jest zupełnie inny.

  • Broń palna : oto kilka zdjęć ogromnych karabinów. Były pewne próby wyjaśnienia tego jako broni typu fragmentacyjnego montowanej na łodzi polującej na kaczki. Dodatkowa interpretacja sugerowała, że ​​jest to dwuosobowa broń typu załogowego. Ostatnie twierdzenie sugeruje, że te karabiny mają charakter dekoracyjny i są swego rodzaju pamiątkami.

Jest oczywiste, że broń tej wielkości nie jest praktyczna dla człowieka normalnych rozmiarów. Na pierwszym zdjęciu powyżej widać dżentelmena z dwoma różnymi rozmiarami karabinów. Tylko jeden z nich jest przeznaczony dla normalnej wielkości człowieka. Na poniższym obrazku możesz zobaczyć, jak wygląda broń montowana na łodzi myśliwskiej na kaczki.


​Zwracając uwagę na chwyty pistoletowe, zauważamy, że są one wykonane dla normalnej wielkości ludzkiej dłoni. Podobnie jak kolba. Teraz spójrz poniżej. Porównaj rozmiar spustu i zdjęcie, które usunęło kolbę. Broń po lewej najwyraźniej nie została stworzona dla człowieka normalnych rozmiarów.


Obecnie niektóre ogromne pistolety, karabiny maszynowe i karabiny są wykonywane w skali, aby uzyskać prawdziwie dekoracyjne, rekordowe i specjalne potrzeby klientów. Bardzo wątpię, że filozofię tę można zastosować do gigantycznej broni przedstawionej powyżej.

  • Broń biała: tutaj mamy kilka zdjęć mieczy o absurdalnych rozmiarach. Oficjalnie te miecze nazywane są: ”podwójny uchwyt”, ”półtorakierowy”, ”przesuwny uchwyt” i wszystkie inne nazwy. Niektóre są przeznaczenia dekoracyjnego lub rytualnego. Te miecze są wystawiane w dużych ilościach w wielu muzeach na całym świecie. Na niektórych zdjęciach kontrast między mieczami normalnego rozmiaru a tymi gigantycznymi jest ogromny.

Oczywiście w przypadku niektórych osób możliwe jest zamachnięcie jednym z poniższych mieczy. To z pewnością zapewniłoby to ogromny zasięg. Ale mam wrażenie, że równie dobrze normalny człowiek z nożem mógłby krążyć wokół mężczyzny podobnej wielkości, próbując wymachiwać jednym z tych ogromnych mieczy.

Dodatkowo, patrząc na niektóre z prezentowanych broni, tę technikę podwójnego chwytu zapewne należałoby ulepszyć do poczwórnej.

3. Książki: istnieje również wystarczająca liczba gigantycznych książek do interpretacji. Czy mogą być używane przez osoby o normalnych rozmiarach? Oczywiście, że tak. chodzi o to, jak brzmi oficjalne wyjaśnienie. Czy sensowne jest tworzenie ksiąg, których noszenie wymaca co najmniej czterech osób? Kiedy wyjaśnienia są ograniczone do dogmatów, nie ma innego sposobu na zinterpretowanie tego, co widzisz.

I tak, dzisiaj tworzymy ogromne książki. Są stworzone do określonych celów i wydarzeń. Z jakiegoś powodu podczas obsługi tych specjalnie wykonanych współczesnych książek białe rękawiczki nie są wymagane.

3. Instrumenty muzyczne: tutaj mamy instrument o nazwie Octobass . Wikipedia podaje, że jest niezwykle duży (do3,5 metra) i rzadki przedmiot. Istnieje tylko zaledwie 7 sztuk tego instrumentu naswiecie. Zastanów się, dlaczego. Osobiście uważam, że giganci też lubili muzykę. Oczywiście olbrzym nie potrzebowałby specjalnego urządzenia do zaciągania strun. Gigant nie potrzebowałby też krzesła żeby na nim grać.

Myślę, że na drugim zdjęciu ten facet trzyma dwa wielkie instrumenty podobne do fletu, ale nie jestem pewien.

Może w tamtych czasach nie było to takie niezwykłe

Zbiór artykułów o Gigantach opublikowane w 1800 i 1900 roku
Artykuły opublikowane w XIX wieku:

opublikowane 21 listopada 1856, New York Times – znaleziony szkielet olbrzyma
Opublikowano 3 października 1862, New York Times – wyścig olbrzymów w starej Galii
Opublikowano 25 grudnia 1868, New York Times – zgłoszono odkrycie wielkiego Szkielet
opublikowany 8 września 1871, New York Times – Więcej wielkich Indian znalezionych w Wirginii
Opublikowano 8 lutego 1876, New York Times – wczesny amerykański gigant
Opublikowano 10 sierpnia 1880, New York Times – Dwa bardzo wysokie szkielety
Opublikowano 25 maja 1882, New York Times – Znalezione kości olbrzyma,
opublikowane 20 listopada 1883, New York Times – Giants pozostaje w kopcu
Opublikowane 5 maja 1885, New York Times – Szkielety 7 stóp długie
Opublikowane 9 lutego 1890, New York Times – Wyścig indiańskich gigantów
Opublikowane 10 sierpnia 1891, New York Times – The Wisconsin Mounds
Opublikowane 5 marca 1894, New York Times – Giants of Inne dni
opublikowano 25 października 1897, Towanda Daily Review – The Grave of a Giant
Opublikowano 20 grudnia 1897, New York Times – Wisconsin Mound Otwarte

artykuły Opublikowano w latach 1900:


Opublikowano 11 lutego 1902, New York Times – Giant Skeletons Foun
Opublikowany 7 września 1904, New York Times – Find Giant Indian Bones
opublikowany 4 maja 1908, New York Times –Giant Skeletons Found
Opublikowany 4 maja 1912, New York Times – Strange Skeletons Found
Opublikowany 14 lipca 1916, New York Times – Giants Bones in Mound
Opublikowany 21 września 1916, Wellsboro Gazette – Uncover Bones of Giants Near Sayre
Opublikowano 1940, San Antonio’s Express – Beach Olbrzymia czaszka odkryta przez pracowników WPA w pobliżu Wiktorii
Opublikowano w San Diego Union 1947 – Ślad olbrzymów znaleziony na pustyni

Udostępnij

WYMAZYWANIE HISTORII – BROŃ, KSIĄŻKI I INSTRUMENTY MUZYCZNE GIGANTÓW Z TARTARII.

Globalna Świadomość24 marca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEJĘCIE POLSKI – SPIS POWSZECHNY NIEWOLNIKÓW I LIKWIDACJA POLSKICH LASÓW.Następny artykuł”MAPPA MUNDI” – DROGA DO RAJU I TAJEMNICZE ISTOTY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

SKRADZIONY ETER – JAK ELITY UKRYŁY PRAWDĘ O CYWILIZACJI TARTARII ? JAK ELITY UKRYŁY ISTNIENIE GIGANTÓW W ŚWIATOWEJ HISTORII PRZEDRESETOWY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WYMAZYWANIE HISTORII – BROŃ, KSIĄŻKI I INSTRUMENTY MUZYCZNE GIGANTÓW Z TARTARII.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?