Świat jest inny

PRAWDZIWE KULISY POWSTANIA ”HARREGO POTTERA” – SŁUŻBY WYWIADOWCZE, OKULTYZM I NAZIŚCI.

PRAWDZIWE KULISY POWSTANIA ”HARREGO POTTERA” – SŁUŻBY WYWIADOWCZE, OKULTYZM I NAZIŚCI.

Kto z nas nie mógł cieszyć się nieszkodliwą zabawą, a jednocześnie przyjemnie przerażającymi opowieściami o Harrym Potterze , bohaterskim chłopcu-czarodzieju i jego epickiej walce z siłami zła, wraz z jego dzielnymi kumplami, Hermioną i Ronem Weasly ?

Cóż za wspaniała rozrywka, którą wszyscy mieliśmy dzięki żywym wyobrażeniom Joanny K. Rowling, tej ”samotnej matki”, która jakoś wbrew wszelkim przeciwnościom zdołała samodzielnie wydostać się z rynsztoka, stając się multimiliarderką. Wzór do naśladowania, do którego wszyscy możemy aspirować.

Gdyby tylko wszystko było takie, jak się wydaje…

Joanna Rowling jest w rzeczywistości kontrolowaną umysłowo niewolnicą programu Monarch , wybraną na autorkę książek, ponieważ jest samotną matką i jako część kontrolowanego programu instytutu Tavistock / Szkoły Frankfurckiej, mającego na celu obalenie społeczeństwa poprzez promowanie  ekstremalnej seksualizacji , feminizmu i „pozytywnych” aspektów samotnego rodzica. Jest członkiem Towarzystwa Fabiańskiego i Kościoła Scjentologicznego.

Kościół scjentologiczny jest oczywiście kierowanym przez CIA, współpracuje z elitą , rodzinami Rockefeller i Rothschilds.

W okolicach Świąt Bożego Narodzenia 2011 roku korespondowałem i rozmawiałem z ojcem dziecka JK Rowling, urodzonego w 1995 roku. Wierzyłem, że mówi prawdę ze względu na szczegółową historię, którą mi opowiedział.

Powiedział, że na początku lat 90. on, Jessica Mitford (jedna z niesławnych sióstr Mitford, która zmarła w 1996 r.) I jej mąż Bob Treuhaft (który najwyraźniej był ”opiekunem” JK Rowling) przeprowadzili burzę mózgów nad całą historią Harry’ego Pottera, z której JKR robiła obszerne notatki.

Ta historia została następnie napisana przez ”ghostwriter’a”, został on zatrudniony do napisania historii, która nie jest ich własnym pomysłem, po czym podjęto decyzję o wykorzystaniu JKR jako „frontmenki” dla tego projektu, zgodnie z planem instytutu Tavistock dotyczącym agresywnej promocji wszystkiego, co podważa wartości rodzinne, tj. homoseksualizm , feminizm itp., ale w tym przypadku był to jej status samotnej matki.

Ojciec dziecka wspomniał również, że książka jest luźno oparta na opowieściach CS Lewisa ”Narnia”, ale uściślił to dalej, mówiąc, że w tamtym czasie nie miał pojęcia, że istnieje w niej tyle odniesienia do pedofilii , czarów , satanizmu itp. Był on też narażony na wielokrotne zamachy na życie zaaranżowane z rozkazów samego księcia Filipa i którego, jak sądził, reprezentował w opowieściach Lorda Voldemorta .

Emily Gyde jest prawdziwą autorką Harry’ego Pottera . Jest ona potężnym medium kontrolowanym przez MI6. Wyobraźnia i klarowność, którą wnosi do swojego pisania, są przekonującym argumentem za tym, że jest prawdziwą autorką Harry’ego Pottera, ale z JK Rowling wymienionym jako autorka.

Istnieje zbiór 19 blogów internetowych, rzekomo napisanych przez byłych oficerów wywiadu MI5 i MI6, zawierających różne powiązane historie, głównie zorientowanych na wykorzystanie kontroli umysłu opartej na traumie w szkoleniu oficerów wywiadu. Ci oficerowie wywiadu ujawniają, jak naprawdę rządzi światem

Ta społeczność blogerów uważa, że ​​prawdziwą autorką prac o Harrym Potterze jest Emily Gyde mieszkająca w Anglii. Po otrzymaniu dość przybliżonego i luźnego zestawu parametrów, zlecono jej napisanie serii książek o Potterze. Ukończyła pierwsze siedem książek. Mniej więcej w tym czasie zaczęła naciskać na kwestie odszkodowań i nie chciała więcej pisać.

Gyde powiedziała, że ​​Rowling została wybrana na czołówki tej serii książek, ponieważ była tak widowiskowa:

Chciała sławy i fortuny bez kosztów. Jej rodzice aszkenazyjscy żydzi wykupili ją z niewoli brytyjskich iluminatów, a także kupili to, co w handlu jest znane jako „ghostwriter”, pisarza-widmo, który pracuje jako niewolnik – jeden z agentów brytyjskiego wywiadu.

Rowling powiedziała swoim mentorom, że chce zostać autorką. Problem polegał na tym, że nie mogli stworzyć powieści dla dorosłych ponieważ nie dotarła by ona do najbardziej plastycznych i bezkrytycznych umysłów czyli do dzieci. Myśleli jednak, że może ujdzie im to na sucho dzięki literaturze dziecięcej. Było jednak oczywiste, że Rowling nie miała żadnej twórczej wyobraźni.

W pewnym sensie prawie jej współczuję – nie muszę stawać twarzą w twarz z prasą, wiedząc, że jej sekret wyszedł na jaw, a mimo to przejść przez piekło machiny reklamowej wraz z publikacją ostatniej książki o Harrym Potterze. Rowling jest w tym wszystkim tylko małym, smutnym pionkiem.

Pamiętasz Dom „O” na południu Francji? Ten, w którym brytyjscy autorzy zostali zaproszeni na weekend lub dwa, na „warsztaty kreatywnego pisania” JK Rowling… i jak doszło do ogólnego buntu wśród tych autorów, kiedy zdali sobie sprawę, że nie pamiętała nawet swoich postaci… lub fabuły…. Więc warsztaty zostały nagle przerwane, aby uniknąć dalszego zawstydzenia iluminatów ”. 

Były konkubent Rowling Wspomina o niesamowitym fakcie:

Siostra Jessiki Mitford była żona Oswalda Mosleya, który stał na czele Brytyjskiego Związku Faszystów podczas II wojny światowej i powiedziała mi również, że dziadkami pisarki była Unity Mitford, jej siostra i niejaki Adolf Hitler ! Więc jeśli to prawda – a nie miałem powodu, by mu nie wierzyć, to dziecko JK Rowling jest prawnuczką Adolfa Hitlera!

W następstwie tych dyskusji podjąłem własne badania związku Mitford / Treuhaft i odkryłem, że wspólnikiem biznesowym Pisarki była kobieta która nosiła nazwisko Walker.

Zagłębiając się jeszcze bardziej w przeszłość Walker odkrywamy, że była ona aktywnym członkiem partii komunistycznej w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku, podobnie jak Mitford i Treuhaft. Elity chciałaby, abyśmy wszyscy wierzyli, że w praktyce komunizm i syjonizm są praktycznie tym samym .

Oczywiście komunizm jest zwodniczo „sprzedawany” masom jako system, który ma zapewnić im równość będąc zbawcą ludzkości.

Co ciekawe, stażystka Hillary Rodham rozpoczęła pracę w firmie prawniczej Treuhaft i Walker na początku lat 70., teraz lepiej znanej jako ta bardzo ukochana humanitarystka, samej Hillary Clinton . Zbieg okoliczności?

Seria o Harrym Potterze była owocem bardzo udanej operacji wywiadowczej mającej na celu rozwój i rozpowszechnianie okultyzmu zarówno w Ameryce, jak i na świecie. Okultyzm odgrywa znaczącą rolę w programowaniu i kontroli umysłu. To była operacja wywiadowcza, która się opłaciła gdyż wygenerowała ona ogromne bogactwa. Gdzie poszły te pieniądze?”

Udostępnij