AGENDA 2030

CHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN W ORGANIZMIE.

CHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN W ORGANIZMIE.

Nauka głównego ścieku nie zawraca sobie głowy szczegółami naukowymi ani patentami stojącymi za rzeczywistą nanotechnologią. Ja, podobnie jak ty, jestem pewien, że nie jestem inżynierem nanotechnologii. Jeśli chcesz poznać szczegóły i poczytać na ten temat jeśli chcesz. Na to wszystko łatwo można znaleźć patenty. Oni chcą i potrzebują, abyś skupił się na super technicznych nonsensach i nowych iphonach a nie na ukrytych technologiach.

Pierwszym punktem odniesienia jest to, że poprzez chemtrails spryskuje się całą planetę nanowłóknami, którymi wdychasz. I teraz głęboki skok w króliczą norę ! Włókna te zawierają (nano) komponenty, które konstruują i instalują nano-implanty, których agregat stanowi tak zwany interfejs programowania aplikacji biologicznych, pozwalający na pełne monitorowanie i kontrola wszystkich funkcji ciała i umysłu danego gospodarza, czyli Ciebie. 

Poniżej znajdują się podstawy, czyli wszystko, co jest potrzebne do szerszego zrozumienia zagadnienia nanowłókien. Pierwsze kilka przykładów pokazuje rzeczywisty ładunek w światłowodzie. Standardowy mikroskop pozwoli ci zobaczyć te włókna. Są wszędzie wokół ciebie, nawet wdychasz je, czytając to. Niektóre włókna poruszają się samodzielnie i wykazują cechy organiczne i biologiczne.

Wszystkie te włókna znajdują się w twoim ciele i mózgu. Wszystkie włókna i konstrukcje są widoczne gołym okiem przy odpowiedniej długości fali światła ultrafioletowego

Imponujący prolog na ten temat można znaleźć w filmie ”Gamer” (2009) klip, w którym dokładnie omawiany jest temat, ciekawy też jest ten klip Technotise: Edit & I (2009).

Nanowłókna są teraz bezpośrednio pokazywane w klipach do Doomsday Book (2012) i Vexille (2007). Chemtrails jako źródło kontroli umysłu pokazano w Ultrasonic (2012) i The Crazies (2010).

Zobacz także film  The Host (2013), gdzie wprost pokazują całkiem niezłą prezentację nanowłókien.

Każdy na planecie ma podstawowy zestaw nano-implantów, który umożliwia ich śledzenie i kontrolowanie umysłu na żądanie.

Nano technologię świetnie pokazuje nam film Minority Report (2002)

Co ciekawe, demonstrują ten implant oczny w akcji i pokazują dokładnie, jak widzą to w filmie Surrogates (2009) W ten sposób ”WSZYSTKO, CO ZROBISZ, BĘDZIE NAGRYWANE” staje się faktem ukazanym w z A Scanner Darkly (2006).

Ten pierwszy przykład pokazuje włókno, którym oddychasz podczas joggingu czy coś w tym stylu. Zwróć uwagę na ładunek, który wydawał się znikać. Zaczął się kurczyć, gdy tylko na niego spojrzałem, lub wyczuł światło z mikroskopu. Widziany przy około 200-krotnym powiększeniu. Czas skurczu wynosił około 300 sekund.

Z jakiegoś powodu niektóre włókna mają kolor czerwony lub niebieski.

To jest przykład najczęściej spotykanych włókien. Jest przezroczysty, dłuższy i wydaje się łagodny. Wszystkie włókna można zobaczyć za pomocą standardowych tanich mikroskopów. Niektóre włókna poruszają się nawet same, drgają, jeśli patrzysz wystarczająco długo.

Ten test stanowi łączący dowód na to, że twoje ciało jest celem. Wypłukanie ust czerwonym winem wyciągnie włókna z jamy ustnej osoby. Oglądając ekstrakcję pod mikroskopem, zobaczysz tę samą strukturę włókien, które opisujemy powyżej. Uwaga – szybkie spłukiwanie nie działa, trzeba pozwolić, aby kwasowość czerwonego wina na chwilę wsiąkła w usta. Wino zabarwi włókna. Płucz gardło, powtórz kilka razy, a zaczniesz je widzieć.

Clifford Carnicom był pionierem w badaniach (sięgających 2003 r.) które wykazały połączenie zjawiska Chemtrails i nanowłókien, wystarczy porównać strukturę tego, co wydobywa się z ust, z tym, co znajduje się na zewnątrz w wodzie deszczowej. To jest to samo. Poniżej znajdziesz test, który możesz przeprowadzić samodzielnie.

Chciałbym poświęcić chwilę i rozwinąć to, co ktoś powinien zobaczyć, jeśli rzeczywiście chce sprawdzić się na tę nano-chorobę. Aby w ogóle nawiązać połączenie, musisz rozpoznać te nanowłókna jako pochodzące z twojego ciała, co w normalnym środowisku jest całkowicie niemożliwe.

Wszyscy wiedzą, że czerwone wino plami absolutnie wszystko. Nie powinno być zaskoczeniem, że w przypadku nanowłókien kopolimerowych ta zasada działania czerwonego wina nie różni się. Test jest podstawowy. Celem jest po prostu pozwolenie kwasowości czerwonego wina na nasycenie ust, a nanowłókna zostaną powoli ekstrahowane, a następnie poplamione przez wino. Dlaczego tak się dzieje, sam nie wiem.

  • Nalej trochę do zlewu. Widzieć cokolwiek? Nie, oczywiście nie. To tylko czerwone wino. Nie ma tu nic do oglądania. Sprawdź też usta, jeśli ci zależy, są czyste. Jeśli nie, po prostu umyj zęby.
  • Wypij trochę czerwonego wina, potrząśnij nim przez chwilę w ustach, przepłucz gardło. Wypluj to z siebie. Co widzisz? Niektórzy na początku nic nie zobaczą, czerwone wino musi nasycić jamę ustną. Niektórzy ludzie natychmiast zobaczą małe dziwne elementy lub włókna, jak pokazano. 

Po kilkukrotnym powtórzeniu tego testu, szczególnie po płukaniu gardła, powinieneś zacząć widzieć wychodzące duże kulki nanowłókien. Możesz wykonywać ten test godzinami i coraz więcej włókien będzie wychodziło z twoich ust.

  • Trochę obrzydliwe, ale konieczne do celów demonstracyjnych. Spójrz na swój język. Nanowłókna zaczepiają się o włos na języku (na języku są oczywiście włosy).

Oddychasz tym, jesz i połykasz te nanowłókna. Nie da się tego nie robić. Czy mógłbyś umieścić te nanowłókna z ust pod mikroskopem? Mógłbyś, ale to nie jest realistyczne, ponieważ wszystkie są poplamione. O wiele lepiej jest pobrać próbkę wody ze stawu lub wody z ulicy lub odpływu kanalizacyjnego lub zostawić na chwilę na zewnątrz mały talerz z wodą, aby uzyskać nanowłókna, które spadają z niższej atmosfery po rozpyleniu smugi chemicznej.

Co teraz robią? Dlaczego? Dlaczego, u licha, miałoby to się dziać? Jak przedstawiono powyżej, nanowłókna dostarczają nanokomponentów. Te nanokomponenty zamykają neurony i łączą synapsy w całym ciele lub, w większym stopniu, instalują nanoimplanty. Znowu po co? Dlaczego? Aby Cię kontrolować i zasadniczo zamienić cię w cyborga, w standardowych kręgach informatycznych nazywałoby się to BioAPI lub wetware. 

Tu są przykłady z mediów i odniesienia do kontroli umysłu z życia wzięte . To wszystko jest prawdziwe.

Przemyślenia na temat możliwego lekarstwa można znaleźć w recenzji do Rise of the Zombies (2012).

TE SAME STRUKTURY WYSTĘPIJĄ W MASECZKACH I TESTACH PATYCZKOWYCH PCR.

https://www.facebook.com/omenirea.inpericol.5/videos/233515301832694

Udostępnij

CHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN W ORGANIZMIE.

Globalna Świadomość6 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”.Następny artykułINCYDENT W PINEY WOODS – TAK

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE OSTATECZNY BUNT PRZECIW AGENDZIE 2030 – LISTA POLSKICH FIRM

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN W ORGANIZMIE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?