Świat jest inny

WATYKAN I PRZEJĘCIE POLSKICH PODZIEMNYCH WAROWNI – TAJEMNICE AMERYKAŃSKIEJ OPERACJI ”RESOLUTE CASTLE”

WATYKAN I PRZEJĘCIE POLSKICH PODZIEMNYCH WAROWNI – TAJEMNICE AMERYKAŃSKIEJ OPERACJI ”RESOLUTE CASTLE”

Przygotowałem dla Was prezent w postaci kolejnej porcji danych które wielkimi krokami przybliżają Polski Naród do ujawnienia bardzo wielkiego oszustwa jakim karmiono Nas wszystkich od bardzo dawna a dokładniej sekretu jaki przed Nami ukrywano. Są w Polsce trzy wyjątkowe miejsca które były najważniejsze dla Naszych Słowiańskich Przodków na których Watykan po sukcesywnie przeprowadzanych krucjatach w trakcie których ogniem i mieczem wycinał w pień ludzi po to aby narzucić swoją religię, postawił swoje bazyliki i kościoły blokując Nam w ten sposób wejście do tych miejsc.

Są to:

  • Wzgórze Lecha w Gnieźnie które było pierwszą stolicą Polski, Łysa Góra w górach świętokrzyskich na której znajduje się Krypta Królów Słowiańskich oraz Ślęża w Sobótce.1. Odległość od Łysej Góry do Wzgórza Lecha (Gniezno) jest dokładnie taka sama jak od Łysej Góry do Ślęży (Sobótka) i wynosi 305 km.
  • Łysa Góra i Ślęża leżą z dokładnością co do sekundy kątowej na tym samym równoleżniku, gdzie środek tych podobnych w swojej budowie masywów wypada dokładnie na 50° 50′ 00″ szerokości geograficznej północnej. Oczywiście to tylko przypadek tak samo jak to, że 15 łatrów dalej znajduje się masyw na którym stoi Castle Książ

Odległość od Gniezna do kalWARii wejherowskiej jest dokładnie taka sama jak od Gniezna do kalWARii bardzkiej (WARtha) i wynosi 234 km.

4. Odległość od góry kalWARii do kalWARii bardzkiej i kalWARii wejherowskiej jest również taka sama i wynosi 353 km (o tych miejscach wspominałem w przedostatnim poście w kontekście ziemi z Jerozolimy zwiezionej przez watykan i rozsypanej przez zwierzchników kościoła w Polsce).A teraz pewne zależności w odniesieniu do Jednostek Wojskowych w których stacjonują utrzymywani z kieszeni Polaków żołnierze uSSarmy (czerwone gwiazdki) realizujący operację „Resolute Castle”

Od Poligonu Świętoszów do JW Rząska w pobliżu Krakowa oraz JW Redzikowo jest po 353 km jak w przypadku kalWARii z punktu 4.- Od miejsca w którym odbyła się bitwy pod Grunwaldem (zorganizowana przez watykan krucjata na Naszych Przodków przy użyciu niemców przebranych za krzyżaków z ulricha von jungingena na czele któremu postawiono pomnik na polu tej bitwy. Idąc tym tokiem myślenia to w Oświęcimiu powinien stać pomnik hitlera) do Castle Kliczków i sąsiadujących z nim poligonów i JW od Bolesławca przez Trzebień, Świętoszów aż do Żagania jest 400 km w linii prostej, a dokładnie w połowie znajduje się Wzgórze Lecha. A jak ktoś dobrze poszuka to znajdzie jeszcze cały szereg poniemieckich fortyfikacji dokładnie w tej samej odległości 100 łatrów od Gniezna.

Mamy tego o wiele więcej. Tu nie ma przypadków i wszystko jest bardzo dokładnie zaplanowane i rozlokowane w oparciu o te same zależności według których Nasi przodkowie budowali WARownie. Myślę, że na dziś tych kilka informacji wystarczy co by każdy mógł się z tym przespać i poukładać w swojej głowie. Nie tak dawno niejaki Niemiec Harald rozpowszechnił w Polskich środowiskach alternatywnych informacje o podziemnych konstrukcjach odnalezionych w górach Bucegi w Rumunii które oczywiście są prawdziwe.

Podzielił się z Nami bardzo fantastycznymi informacjami ale zapomniał powiedzieć, że przywieziono go do Polski w celu odwrócenia uwagi Polaków od tego co potomkowie SSmanów robią ze swoimi kolegami z uSSarmy na terenie Polski. Każdy Polak musi zdawać sobie sprawę z tego, że operacja „Resolute Castle” jest to kontynuacja i rozwinięcie projektu „Riese” nad którym prace rozpoczęto pod przykrywką II WŚ i Holokaustu mającego za zadanie odwrócić uwagę od prac wykonywanych przez jeńców polegających na odcięciu wejść do WARu oraz przystosowaniu go do celów militarnych.

Jest to dla mnie całkowicie zrozumiałe tak samo jak te wszystkie ruchy i hasła nawołujące do obrony kościołów ponieważ zwierzchnicy KK doskonale wiedzą co się stanie gdy prawda wyjdzie na jaw.

Czy Patriota nawołuje do obrony instytucji odpowiedzialnej za krucjaty popełniane na Narodzie Polskim czy raczej to zwykły zdrajca jak Ci którzy odwracają uwagę Narodu od działań uSSarmy w Polsce?

Dzielę się tymi informacjami ponieważ uznałem, że przypisywanie sobie ujawnienia czegoś co było i jest przyczyną jak również taktyką krucjat na ludność zamieszkującą tą część Ziemi będzie dość egoistyczne i nietaktowne w stosunku do ludzi którzy stracili życie podczas wszystkich najazdów organizowanych i finansowanych przez watykan z IIWŚ włącznie.

Zapraszam do własnej analizy opartej o wskazówki jakie udostępniam i publikowanie Waszych odkryć gdzie tylko się da. Ja skupiam się na Polsce gdyż ona jest dla mnie najważniejsza, ale bądźcie pewni, że zgłębiając i ujawniając to na co traficie przysłużycie się Polsce i przyciągniecie swoimi odkryciami uwagę tych osób które odwracały Waszą aż w końcu aby nie wyjść na zdrajców również zaczną o tym mówić. Miłej zabawy i miłego weekendu.

Mapka z którą powinien zaznajomić się każdy Polak z którego kieszeni utrzymywani są żołnierze uSSarmy stacjonujący w Polsce, a w szczególności Żołnierze i Rezerwiści Wojska Polskiego którzy jak zakładam są nieświadomi celu operacji „Resolute Castle” jaką realizuje w Polsce armia amerykańska.

LEGENDA: czerwona gwiazdka – jednostka wojskowa lub poligon na którym stacjonuje uSSarmy, ciężarówka – baza logistyczna amaSSon, czerwony samolot – lotnisko wojskowe uSSarmy w Ramstein.P.S. Oczywiście należy zakładać, że Wojsko Polskie nie bierze udziału w operacji „Resolute Castle” której początek miał miejsce w trakcie agresji niemiec na Polskę i popełnionego ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Droga, pas startowy dla bezpilotowców czy wysunięty punkt uzbrajania i tankowania śmigłowców – amerykańskie wojsko od kilku lat włącza się w modernizację poligonu w Żaganiu. Żołnierze wykonują prace podczas ćwiczeń „Resolute Castle”. Tylko w tym roku Amerykanie chcą przeprowadzić 15 inwestycji. Wartość tych wykonanych oraz zaplanowanych do końca 2025 roku wynosi 51 mln dol.

W tym roku ćwiczenia „Resolute Castle 20” rozpoczną się na przełomie maja i czerwca. Podczas szkolenia zaplanowano 15 ważnych inwestycji. Najważniejszą będzie wyceniona na około 3,5 miliona dolarów budowa czterech poligonowych obozowisk. Jej zakończenie ma się odbyć w roku 2021. Wojska sojusznicze wybudują w tym roku m.in. budynek magazynowy w obozowisku Karliki, budynek szkoleniowy na strzelnicy czołgowej w Świętoszowie, rampy do ładowania amunicji na strzelnicy czołgowej Karliki oraz placu ćwiczeń taktycznych w okolicach Świętoszowa. W czasie ćwiczeń żołnierze ogrodzą także część namiotową Karlików.

Wartość wszystkich wykonanych już prac oraz inwestycji, które zostały zaplanowane do końca 2025 roku, wyniesie ponad 51 milionów dolarów.

Kwota 51 milionów dolarów podana w poniższym artykule jest mocno zaniżona na potrzeby parafian i tyczy się tylko rozbudowy infrastruktury na powierzchni poligonów. Człowiek rozumny musi doliczyć do niej setki milionów dolarów jakie warty jest cały ciężki sprzęt bojowy który pod przykrywką różnych manewrów typu „Anakonda” czy „Defender” przez wiele lat wjeżdża do Polski z którego tylko część dla zachowania pozoru wyjeżdża z kraju oraz wszystkie prace wykonywane przez żołnierzy uSSarmy pod ziemią mające na celu przerabianie WARu do potrzeb militarnych w ramach operacji „Resolute Castle”. Najważniejsza kwestia jaka została pominięta w tym artykule to fakt, że Naród Polski utrzymuje amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Polsce którzy kontynuują prace rozpoczęte przez swoich kolegów z SS w czasie IIWŚ.

Zapraszamy Patriotów i osoby czujące więź z tą ziemią do pomocy w uświadamianiu Rodaków i udostępnianie tego postu jak również lajkowania strony https://www.facebook.com/107217374741296/ „WAR TO JEST – Czyli co każdy Polak wiedzieć powinien” która jako praca zbiorowa będzie narzędziem do uświadamiania i źródłem istotnych informacji dla każdego Polaka, a w szczególności dla osób które przysięgały stać na straży Konstytucji i Narodu Polskiego.

Udostępnij

WATYKAN I PRZEJĘCIE POLSKICH PODZIEMNYCH WAROWNI – TAJEMNICE AMERYKAŃSKIEJ OPERACJI ”RESOLUTE CASTLE”

Globalna Świadomość9 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAUKCJA TAJEMNICZYCH DOKUMENTÓW TESLI I FACECI W CZERNI.Następny artykułATAK ANONYMOUS NA WATYKAN I WIELKĄ BIBLIOTEKĘ APOSTOLSKĄ.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WATYKAN I PRZEJĘCIE POLSKICH PODZIEMNYCH WAROWNI – TAJEMNICE AMERYKAŃSKIEJ OPERACJI ”RESOLUTE CASTLE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?