Alternatywna historia świata

ZAGADKA ZABÓJSTWA TESLI – JP MORGAN, ROCKEFELLER, HITLER, DR MENGELE, KLAN RODZINY BUSH.

ZAGADKA ZABÓJSTWA TESLI – JP MORGAN, ROCKEFELLER, HITLER, DR MENGELE, KLAN RODZINY BUSH.

Wrodzony geniusz Nikoli Tesli był opisywany wiele razy, więc nie ma potrzeby dodawać więcej o życiu, błyskotliwości, wizji i osiągnięciach Tesli; krótko mówiąc, Tesla był niesamowitym, intuicyjnym, kreatywnym geniuszem.

Współcześni biografowie życia i twórczości Tesli nadali mu tytuły: „Ojciec fizyki” człowieka, który „zaprojektował XX wiek” oraz „Patron nowoczesnej energii”. Większość jego życiowej obracała się wokół darmowej energii, którą Tesla chciał bezprzewodowo przesyłać drogą powietrzną lub naziemną bez konieczności stosowania linii energetycznych.

Jego badania i odkrycia wzbudzały szczególne zainteresowanie amerykańskich agencji wojskowych i wywiadowczych. Tesla opatentował około 300 urządzeń w 25 krajach, z których wiele miało szerokie zastosowanie i.

Wiadomość o domniemanym zabójstwie Tesli dotarła do nas po zapoznaniu po wysłuchaniu prezentacji na Youtube, w której niejaki Eric Berman opowiedział w wywiadzie Gregowi Syzmańskiemu, jak odkrył, że jego była dziewczyna była córką byłego nazistowskiego komendanta Otto Skorzenego i że miał okazję spotkać się ze starszym Skorzenym, który przez lata mieszkał w USA, pracując jako stolarz z nową tożsamością nadaną przez CIA po II wojnie światowej. Berman otrzymał pełne uznanie od Skorzenego, który zbliżał się do końca swojego życia.

Wśród wielu ważnych odkryć Berman usłyszał od Skorzenego, że osobiście udusił Nikolę Teslę 6 stycznia 1943 r. I że jego nazistowski kolega Reinhard Gehlen wspierał go w morderstwie. Tesla miał wtedy 86 lat  .

Na zdjęciu morderca Otto Skorzenego z szeregów: Grupa SS / Odessa, ale służył też jako główny szpieg i morderca CIA.  Otto Skorzeny z Adolfem Hitlerem.  Po prawej stronie jest Reinhard Gehlen.
Skorzeny i Hitler

Według zeznań Skorzenego, on i Gehlen zdołali zwabić Teslę dzień przed morderstwem, aby ujawnił im szczegóły swoich kluczowych odkryć. Po zabiciu go opróżnili całą zawartość sejfu Tesli i przekazali Hitlerowi wszystko, co ukradli. Stany Zjednoczone odzyskały te dokumenty pod koniec II wojny światowej poprzez Operację ”Spinacz”

Hanna Reitsch, pilotka, która według Skorzenego uratowała Hitlera.

Chociaż opinia publiczna uważała, że ​​Skorzeny zmarł w Hiszpanii w 1975 roku, pojawił się publicznie w 1999 roku. Otto Skorzeny stwierdził, że pomógł Hitlerowi uciec samolotem do Austrii. Pani Pilot Hanna Reitsch. 

Hitler nie zginął i nie popełnił samobójstwa ”- powiedział Skorzeny. „Jego sobowtór został zabity strzałem w oczy, a zapis dentystyczny dowodzi, że to nie był Hitler. Amerykanie utrzymywali tę informację w tajemnicy, ponieważ obawiali się, że prawda może zdenerwować Rosjan.

Pomimo sporów o pochodzenie Tesli, Serb Tesla urodził się 10 lipca 1856 r. W Smiljan w Lice w regionie austro-węgierskim. Zamieszkiwany wówczas głównie przez Serbów, a obecnie znajdujący się we współczesnej Chorwacji, Tesla był synem prawosławnego księdza, który został mianowany arcybiskupem.

Dzięki osobistej bibliotece swojego ojca Tesla miał okazję czytać na wiele tematów. Jako młody chłopiec towarzyszył ojcu w drodze do Rzymu, gdzie miał okazję przeczytać wiele mniej znanych dzieł i książek znajdujących się w bibliotece naukowej Watykanu. Po ukończeniu studiów inżynierskich i fizycznych na Politechnice w Grazu Tesla kontynuował naukę na Uniwersytecie w Pradze. Od samego początku wykazał się niesamowitymi umiejętnościami rozwiązywania problemów mechanicznych i naukowych, szczególnie z zakresu zastosowań elektroenergetycznych.

Młody Tesla i jego paszport austro-węgierski. Po pracy w filii firmy telefonicznej Edisona w Budapeszcie, Paryżu i innych miastach europejskich, Nikola Tesla udał się do Ameryki, aby spotkać się z człowiekiem, który zapewnił mu pierwszą pracę, Thomasem Edisonem; Tesli trudno było pracować dla Edisona, który nie wywiązywał się z umów finansowych, po pewnym czasie Tesla znalazł finansistów do swoich projektów, badań i nowych odkryć.

Finansiści tacy jak John Pierpont (JP) Morgan, George Westinhouse i Jacob Astor byli jednymi z osób, które dostrzegły potencjał przełomowych badań Tesli, aby wykorzystać jego odkrycia technologiczne w dziedzinie elektryczności, komunikacji bezprzewodowej i fizyki  .

Jedynym oficjalnym dokumentem przybycia Tesli do Stanów Zjednoczonych jest ten z portu w Nowym Jorku 7 kwietnia 1882 roku. Tesla przybył do Nowego Jorku jako „robotnik”, chociaż ta klasyfikacja nie pasowała do człowieka, który stał się najsłynniejszym wynalazcą w historii ludzkości.

Dziełem jego życia było ponad 700 patentów. Jego odkrycia technologiczne z pewnością przyciągnęły uwagę ludzi spragnionych władzy i panowania nad światem. W większości innowacje i kariery Tesli zostały usunięte z podręczników historii, ponieważ jego patenty zostały skradzione.

Nigdy nie mieliśmy się dowiedzieć, którzy ludzie skorzystali na kradzieży jego dzieł – a dokładniej, kim byli ludzie, zaaranżowani w ten spisek. Powstaje pytanie, co wydarzyło się za kulisami działań finansowych, które doprowadziły do ​​spisku nazistów w celu nabycia technologii Tesli i kto zapłacił za opracowanie takich technologii. Wiele patentów Tesli przeszło między dwiema wojnami światowymi w ręce nazistów. Ostatecznie Tesla musiała walczyć o własne patenty w postępowaniu sądowym.

Chociaż Nikola Tesla zdołał wygrać większość tych pozwów patentowych, jego wynalazki i technologie były stale kradzione i sprzedawane nazistowskim Niemcom i innym zagranicznym rządom, więc nigdy nie mógł osiągnąć sukcesu finansowego, który słusznie był jego własnym.

Podczas kariery Tesli inni zrujnowali jego pracę i majątek, co w dużej mierze zostało niezauważone. W chwili swojej śmierci (według jego zabójcy Skorezeny) 6 stycznia 1943 roku Tesla był w zasadzie w nędzarzem.

W prawosławną Wigilię Tesla został znaleziony martwy na łóżku, ubrany w formalny garnitur z rękami skrzyżowanymi na piersi. Mówi się, że ten obdarzony wielką wyrozumiałością człowiek, który prawdopodobnie przewidział śmierć, przed śmiercią założył uroczysty czarny garnitur….

To tylko kolejny dowód na to, że został zabity i że jego zabójcy Otto Skorzeny i Reinhard Gehlen ubrali go w czarny garnitur i zostawili na łóżku. 

Prochy Tesli są trzymane w pozłacanej kuli, jego ulubionym kształcie. W rzeczywistości wiele jego wynalazków było dalej rozwijanych przez tajne programy rządowe, które powstały dzięki wynalezieniu prądu przemiennego, energii elektromagnetycznej, silników elektrycznych, generatorów, cewek, transmisji radiowych, technologii magazynowania energii i technologii komunikacji bezprzewodowej.

Ponieważ Tesla często mocno koncentrował się na swoich badaniach w odległych laboratoriach, nadzór nad sprawami prawnymi Tesli pozostawał w rękach jego najbliższego współpracownika, George’a H. Scheriffa.

Scheriff często doradzał Tesli w sprawie oczekujących patentów, umów, procesów sądowych, propozycji biznesowych, wystąpień publicznych i spraw finansowych. Jak to zwykle bywa w przypadku każdego rzetelnego pracownika, często wspierał Teslę podczas jej wzlotów i upadków oraz koszmarów finansowych, a czasem nawet prosił o dodatkowy kredyt dla hotelu Waldorf-Astoriu, w którym Tesla często przebywał, lub zapewnił mu bezpośredni przepływ gotówki na badania, które Tesla miał przeprowadzić w ramach kontraktu.

Pod koniec swojej kariery Tesla został eksmitowany z Waldorf z powodu niezapłaconego rachunku, który w tamtym czasie wynosił 2000 dolarów  .

Podczas gdy Tesla pracował nad tajnym projektem rządu USA w Colorado Springs, rozpoczął budowę bezprzewodowej wieży przesyłu energii Wardenclyffe w Shoreham na Long Island za pieniądze zainwestowane przez JP Morgan.

Kiedy Morgan odkrył, że wieża będzie przenosić prąd i fale radiowe za darmo, anulował projekt i nakazał rozebranie wieży, a wszystkie jej części sprzedane na złom. Morgan w żadnym wypadku nie chciał, aby Amerykanie mieli darmową elektryczność, radio i telewizję.

Tesla był zdruzgotany, gdy usłyszał tę wiadomości, ale nadal pracował nad nowymi wynalazkami. Tym razem pod adresem Battery Place #17, w budynku Whitehall, który był własnością braci Rockefellerów.

W tym samym budynku mieściła się administracja Międzynarodowego Stowarzyszenia Dokerów służącego różnym firmom, od wydobywania ropy naftowej po petrochemię. Byli też właścicielami firmy Union Sulphur, prowadzonej przez niemieckiego chemika Hermana Frascha, który opatentował metody ekstrakcji siarki i nafty. Frasch pracował również dla Johna D. Rockefellera w Standard Oil, który opracował podobne metody ekstrakcji.

Frank Rockefeller był również inwestorem w Buckeye Steel Casting z Columbus w stanie Ohio. Buckeye produkował automatyczne sprzęgła i podwozia do wagonów dla Harrimans, Rockefeller i JP Morgan, a na koniec Samuel Prescott Bush,(dziadek G. W Busha) który po osiągnięciu ogromnych zysków dla właścicieli przeszedł z dyrektora generalnego na prezesa firmy.

Prescott Bush pracował z Rockefellerami został mianowany dyrektorem Komitetu Przemysłu Wojennego, który dzięki Percy’emu Rockefellerowi był w stanie podpisać umowę z Remington Arms podczas wojny. „Lojalny” współpracownik Nikoli Tesli, znany niegdyś jako „księgowy” lub „sekretarz”, George Scheriff, pracował przypadkiem też dla dla Union Sulphur…

W normalnych sytuacjach nie uruchomiłoby to dzwonka alarmowego, ale kiedy weźmiemy pod uwagę wszystkie problemy ekonomiczne, w których Tesla był przez cały czas, to wygląda to zupełnie inaczej. 

Scheriff miał prawo pozwolić swojej rodzinie na normalne życie. To był „amerykański styl życia”. Ale jeśli przyjrzymy się uważnie Union Sulphur Co. Wtedy dowiemy się, że to jest Tesla został oszukany a Scheriff był rdzeniem tego oszustwa  .

Kim był George H. Sheriff ? Nie ma żadnych akt prawnych ani dokumentów dotyczących George’a H. Scheriffa, ani tego, że urodził się lub mieszkał w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX wieku do 1925 roku, a mimo to George Scheriff był asystentem / księgowym Nikoli Tesli.

Jedynym zdjęciem w aktach publicznych z unieśmiertelnionym George’em Scheriffem jest zdjęcie z bankietu inżynierów radiowych w 1915 roku. Tesla stoi pośrodku Scheriff jest również w tym samym rzędzie po prawej stronie zdjęcia, jedyna osoba stojąca z widocznymi rękami.

Po dalszych badaniach i lekturze tego tekstu, przekonasz co Scheriff miał wspólnego z rodziną Bushów.

Otto Skorezny na łożu śmierci wyznał, że prawdziwa tożsamość George H. Scheriff Jr. to George HW Bush syn imigrantki z Niemiec i księgowego Tesli. Ale to nie jedyna bomba, którą Otto Skorzeny zrzucił tego dnia w 1999 roku. Skorzeny zostawił pudełko po butach pełne tajemniczych zdjęć.

Cała seria zdjęć przedstawia młodego i aroganckiego Skorzenego w pełnym mundurze wojennym NS-SS, obok swojego przywódcy Adolfa Hitlera. To pudełko zawiera również zdjęcia Reinharda Ghelena (mordercy SS i szpiega), Dr. Joseph Mengele (Anioł Śmierci), Martin Bormmann (pomocnik Hitlera i morderca SS).

Eric „Orion” Berman wyjaśnił szczegółowo że Skorzenny po wojnie pomógł dynastii Bush zbudować CIA poprzez operację ”odyseja” i ”spinacz”

Berman zauważył, że Skorzeny został uniewinniony od zarzutów podczas nazistowskiego procesu w Norymberdze i że udało mu się zinfiltrować ponad 50000 nazistowskich zbrodniarzy wojennych do CIA.

W Tesla Tech Inc. Czwarty magazyn 3 sierpnia 2006 roku opublikował biograficzny tekst o Nikoli Tesli zatytułowany „Nadzwyczajna technologia”, w którym Dustin Wallace napisał o dzieciństwie Tesli, niektórych jego wynalazkach i ostatnich dniach życia. Wallace pisze na stronach 21-22:

Członkowie przedwojennej rodziny królewskiej Jugosławii spotkali się z Teslą jesienią 1942 roku. Jednak sekretarz Charlotte Muzar spotkała się również z Teslą, po czym naukowiec rozpoczął serię spotkań z agentami rządu USA, aby poinformować ich o niektórych z jej najbardziej delikatnych odkryć. Ci ludzie zabrali wiele jego dokumentów, aby je zabezpieczyć.

Otto Skorzeny i Adolf Hitler, w lewym dolnym rogu można zobaczyć Skorzenego już jako obywatela USA. 

4 stycznia  1943 roku Tesla był ostatni razy widziany w towarzystwie swojego „lojalnego asystenta” George’a Scheriffa, po czym Tesla został znaleziony martwy na łóżku swojego pokoju hotelowego rankiem 8 stycznia 1943 roku. Zmarł gdzieś w ciągu tych czterech dni między odkryciem jego ciała a wizytą asystenta.

W dalszej części tekstu podano następujące informacje:

Po śmierci Tesli Amerykańskie Biuro Mienia skonfiskowało wszystkie dokumenty i rzeczy osobiste Tesli zgodnie z poleceniem FBI. To był bardzo interesujący manewr, biorąc pod uwagę, że Tesla był obywatelem amerykańskim.

Znaczenie tego pozornie nieszkodliwego opisu ostatnich dni życia Tesli i interwencji po jego śmierci prowadzi nas do bezpośredniego związku z zarzutami Otto Skorzenego. Kiedy sam Skorzeny szczegółowo wyznał: ”

Poznałem Teslę tuż przed tym jak go zamordowaliśmy.

Przed zamachem Skorzeny i Gehlen rozmawiali obszernie i długo z Teslą o jej najbardziej zaawansowanych technologiach, a po zabójstwie ukradli plany najlepszych i najbardziej tajnych wynalazków Tesli. Jeśli to prawda to ostatnia wizyta George’a Scheriffa u Nikoli Tesli jest również niezwykle wątpliwa.

Ten tekst jest tylko skróconą wersją, pracą Idaho Observer z 2007 roku,   która wyjaśnia niezwykle szczegółowo, jak śmierć i kluczowe odkrycia Nikoli Tesli są nadal ukryte przed opinią publiczną, wraz z grami politycznymi na szczycie Stanów Zjednoczonych i światowej piramidy władzy. Jest dla nas całkiem jasne, jak bardzo te teksty przypominają „teorie spiskowe” i jak bardzo mogą wywołać kontrowersje, ale zbyt wiele szczegółów z życia i pracy Tesli oraz jego śmierci w skrajnym ubóstwie pozwala nam wierzyć, że prawda może nie być zupełnie inna.

Udostępnij

ZAGADKA ZABÓJSTWA TESLI – JP MORGAN, ROCKEFELLER, HITLER, DR MENGELE, KLAN RODZINY BUSH.

Globalna Świadomość19 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOLOWANIA NA DZIECI, SYMBOLIKA CZERWONYCH BUTÓW, DZIEWIĄTY KRĄG – TAJEMNICA ABDYKACJI BENEDYKTA XVI.Następny artykułTAJEMNICE WIĘZIENIA NEWGATE – ? EKSPERYMENTY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WIELKI RESET CYWILIZACJI I ZAGADKA PIRAMID TAJEMNICE TARTARII – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO ŚREDNIOWIECZNYM POTOPIE ? PRZED RESETOWE WOJNY NUKLEARNE

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAGADKA ZABÓJSTWA TESLI – JP MORGAN, ROCKEFELLER, HITLER, DR MENGELE, KLAN RODZINY BUSH.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?