Otwórz oczy

PANDEMIE/KONFLIKTY/BLOKADY – CZY OBECNA SYTUACJA NA ŚWIECIE TO PRELUDIUM DO CZEGOŚ WIĘKSZEGO ?

Czy pandemia to preludium do 3 wojny światowej? Analiza geopolityki światowej z ostatnich tylko dwóch lat przekonuje, że to prawdopodobne. Możemy teraz na chwilę otworzyć umysł i zapomnieć o tym, że to niemożliwe w naszych czasach, bo przecież 2 lata temu też nie myślałeś o tym, że będziesz nosić maseczkę i będziesz świadkiem lockdownów,a nasze życie przestanie już być normalne.

Do takiego przemyślenia dochodzę po przeczytaniu tego, że podczas manewrów NATO 2020 w szczycie pandemii żołnierze nie zakrywali się maseczkami i w żaden sposób się nie zabezpieczali. Ale nie tylko to. Zauważyliście jak najważniejsi politycy np Macrone czy nawet u nas w Polsce wielokrotnie mieli wpadki jak nie zakrywali twarzy maseczką co pięknie potrafiły wyłapać media niezależne? Przecież oni właśnie są najbardziej cyniczni i dbają tylko o siebie. Dlaczego więc nie przejmują się “niebezpiecznym wirusem ” i nie przestrzegają nakazów, które sami wprowadzili ludziom?

Dlaczego nie przejmują się zamkniętą turystyką, hotelami, gastronomią, siłowniami, pubami, salonami tatuażu czy fryzjerstwem? No bo po co one komu skoro za chwilę ma przyjść globalny konflikt, a one i tak upadną ? To tłumaczy dlaczego markety z jedzeniem, napojami, lekami i chemią są pootwierane, nie dlatego, że tam wirusa nie ma. To właśnie one będą najważniejsze w pierwszej fazie wojny. Ludzie gdzieś muszą zrobić zapasy.. No właśnie zapasy – wielu z nas robiło je przy pierwszym lockdownie.

Jesteśmy już przygotowani do izolacji na długi czas, dezynfekcja, mycie rąk 30 sekund, odstęp przy drugiej osobie, zakrywanie twarzy, nieufność do drugiego człowieka, szpitale polowe. Jak przygotowywanie.. Nawet dzieci się już od roku do tego zdążyły przyzwyczaić. Broń biologiczna? Jesteśmy już wytresowani. Paszporty covidowe sprawdzą nasze posłuszeństwo. Wyobraźmy sobie, że ktoś wychodzi w TV i ogłasza 3 wojnę światową, przecież zaraz wybuchną zamieszki, protesty, człowieka zniszczą. Lepiej to wprowadzać powoli, pod pretekstem bezpieczeństwa, przyzwyczajać ludzi do nieuniknionego.

Na całym świecie od lat trwa rozstawianie wojsk jak figur na wielkiej szachownicy. Nawet w Polsce rząd opracował plan powoływania rezerwy, aby ją przeszkolić na mięso armatnie. Przesuwanie wojsk w stronę Rosji. Amerykański prezydent obraził ostatnio Putina, grozi że odpowiedzą za to Rosjanie jak nigdy, oskarża. USA toną w długach, Chiny zaraz ich przegonią gospodarczo, a może już to zrobiły. Izrael planuje atak na Iran.

Rozkrada się surowce biedniejszym krajom, wojny handlowe, konflikty, ataki cybernetyczne. Politycy na całym świecie działają jak na rozkaz, wg jednego schematu kompletnie ignorując prawo, konstytucję czy wolność obywateli. Wystarczy iskra aby podpalić ten las. Wielu specjalistów jest przekonanych, że konflikt na światową skalę jest korzystny przede wszystkim dla Stanów Zjednoczonych.

Wyjaśniają to tym, że Amerykanie bardzo potrzebują utrzymać status lidera gospodarczego i politycznego, który tracą z powodu umacniania się Chin. Twierdzą, że jesteśmy już bardzo blisko 3 wojny światowej. Do tego potrzebny jest globalny konflikt, który sprowadzi reset, nowy ład, nowy porządek. To nie słowa z jakiegoś podejrzanego filmiku na YT, ale słowa wypowiadane jak mantra ostatnio przez wszystkich polityków w tym naszego premiera, np jego program “Nowy Ład dla Polski”.

Bill Gates na konferencji na temat bezpieczeństwa w Monachium, 2 miesiące temu powiedział:

Idzie gorsza pandemia. Musimy się do niej przygotować, przygotowujcie się do niej jak żołnierze do wojny.

Przypominam tylko, że sto lat temu miliony ludzi umierało na hiszpankę, potem przyszedł największy kryzys jaki widział świat, a tuż po nim największy konflikt jaki widział świat..2 wojna światowa. Historia się powtarza.

Blokada Kanału Sueskiego.

I co dalej ? Od kilku dni mamy zablokowany Kanał Sueski. Próby wyciągnięcia statku z mielizny z użyciem kilku holowników jak na razie się nie powiodły. Eksperci coś mówią o kilku tygodniach, potrzebnych na rozładowanie części kontenerów, wypompowanie paliwa, wody, itp. Okręty wojenne, różnych państw, zaczynają gromadzić się w pobliżu Syrii. Zupełnie nie mam pojęcia, czy w tym akwenie morza Śródziemnego operują jakieś Chińskie jednostki wojskowe. Wiem tylko, że blokada kanału potencjalnie opóźni wpłynięcie na ten akwen o kilkanaście dni. A dla szybkich operacji wojskowych kilkanaście dni, to prawie wieczność.

Nie wiem jak Państwo, ale ja już czuję, unoszący się w powietrzu, zapach prochu i spalin z silników rakietowych, rakiet wszelakiego zasięgu i typu. Domyślam się, że część z Państwa przeczuwa małe grzybki atomowe. Małe taktyczne ładunki, odpalone przez którąś ze stron, aby rozładować napięcie. To niestety możliwe, jednak wydaje mi się mało prawdopodobne.

ZAPEWNO TO KOLEJNY PRZYPADEK ?1?

Bardziej obawiał bym się innych rodzajów broni. Asumpt świrusa, jako powodu do wprowadzania reżimów sanitarnych i segregacji, pomału się wyczerpuje. Potrzeba czegoś mocniejszego, co wzbudzi prawdziwą panikę. Zupełnie się nie znam na współczesnej biochemii, ale przewidywał bym krzyżówkę tych dziedzin, w wyprodukowaniu broni biologiczno – chemicznej. Coś, co się łatwo przenosi i co powoduje bardzo widoczne obrażenia, lub upośledzenia i co często kończy się zejściem. Tak, żeby wszyscy widzieli i bali się do kwadratu.

Wtedy nie będzie potrzeby wysyłania policji do pacyfikowania tłumów. Ludzie będą tak zesrani, że nikt nie odważy się na manifestację. Wystarczy trochę ujęć w TV, jak ludziom robią się na ciele pęcherze, a później skóra odpada od ciała. Oczywiście będzie to powodował mityczny czynnik x, który przenosi się z człowieka na człowieka. I co? Jak wtedy zareagujemy?

Zrozumcie, te scenariusze były rozpisywane przez wiele lat.

To jest dopracowane w każdym najmniejszym detalu, przez ekspertów, których nie zaskoczy żadne zachowanie ludzkie, które dało się przewidzieć. Bo na wszystkie takie rozwiązania mają gotową, napisaną lata temu, odpowiedź.

Jesteśmy w czarnej du.ie i podążamy w zdecydowanie złym kierunku. Zamiast z niej wychodzić pchamy się głębiej. Wszyscy potrzebujemy niestandardowych rozwiązań. Takich, których system nie przewidział. Nie pytajcie jakie to rozwiązania, bo po prostu nie wiem. Ta wojna wymaga kreatywności od nas wszystkich. To raczej Państwo podawajcie rozwiązania w komentarzach.

I zapomnijcie o regułach. Bo nie ma i nie będzie żadnych. Wygrają sprytniejsi i potrafiący ze sobą współdziałać.

Autor : Paweł Kowalski zapraszamy na fanpage Otwórz Oczy.Ostatnie wpisy

Kategorie

PANDEMIE/KONFLIKTY/BLOKADY – CZY OBECNA SYTUACJA NA ŚWIECIE TO PRELUDIUM DO CZEGOŚ WIĘKSZEGO ?

28 marca 2021 / Możliwość komentowania PANDEMIE/KONFLIKTY/BLOKADY – CZY OBECNA SYTUACJA NA ŚWIECIE TO PRELUDIUM DO CZEGOŚ WIĘKSZEGO ? została

Może Ci się spodobać

DLACZEGO LUDZKOŚĆ W OBLICZU KRYZYSU ZACHOWUJE SIĘ JAK PRZEDSZKOLE? CZYLI JAK WYPRANO NAM MÓZGI. 9 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PANDEMIE/KONFLIKTY/BLOKADY – CZY OBECNA SYTUACJA NA ŚWIECIE TO PRELUDIUM DO CZEGOŚ WIĘKSZEGO ?
  • Może Ci się spodobać