AGENDA 2030

PAPIERZ APELUJE O NOWY POSTPANDEMICZY PORZĄDEK ŚWIATA.

W obszernym wywiadzie dla dziennikarza Domenico Agasso zatytułowanym ”God and the World to Come”, papież powtarza swoje argumenty za Wielkim Resetem, odejściem od spekulacji finansowych, paliw kopalnych i budownictwa wojskowego. w kierunku zielonej gospodarki opartej na integracji.

Możemy uleczyć niesprawiedliwość, „budując nowy porządek świata oparty na solidarności, studiując innowacyjne metody eliminacji zastraszania, ubóstwa i korupcji.

To, z czym ma to do czynienia, to zresetowanie całej planety i wprowadzenie Nowego Porządku Świata, który znajdujemy w Objawieniu 13, 17 i 18.

A kobieta była ubrana w purpurę i szkarłat, przyozdobiona złotem, drogocennymi kamieniami i perłami, mając w ręku złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej rozpusty.

Objawienie 17: 4-6 (KJB)

„A na jej czole wypisane było imię TAJEMNICA, BABILON WIELKI. I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusa, a kiedy ją ujrzałem, zdziwiłem się z wielkim podziwem ”

Objawienie 17: 4-6 (KJB)

W wizji papieża ludzie czczą ziemię i wszyscy żyją w doskonałej harmonii pod sztandarem braterstwa. Zabawnym faktem jest to, że naziści mieli również obsesję na punkcie „ braterstwa ”, „ zielonej agendy ” i środowiska oraz uniwersalnego przywódcy, który mógł wprowadzić Nowy Porządek Świata. Czy papież Franciszek jest biblijnym fałszywym prorokiem? 

Papież Franciszek Apeluje O „Nowy Porządek Świata” Po Pandemii

Breitbart News : Papież Franciszek podkreśla, że ​​w nowej książce, że rzeczy nigdy nie będą takie same w świecie po pandemii, wzywając zamiast tego do ustanowienia „ nowego porządku świata”.

Po pandemii koronawirusa „dziś nikt nie może sobie pozwolić na spokój” – deklaruje papież w obszernym fragmencie książki opublikowanej przez Vatican News.

Świat już nigdy nie będzie taki sam. Ale właśnie w ramach tego nieszczęścia musimy uchwycić te znaki, które mogą okazać się kamieniem węgielnym odbudowy. Pamiętajmy wszyscy, że jest coś gorszego niż ten kryzys: dramat jego zmarnowania Nie możemy wyjść z kryzysu tak samo jak wcześniej.

Według apostaty Franciszka możemy uleczyć niesprawiedliwość, „budując nowy porządek świata oparty na solidarności, studiując innowacyjne metody wykorzenienia zastraszania, ubóstwa i korupcji”, dodaje, „wszyscy pracują razem, każdy dla swojej części, bez delegowania i przekazywania grosza”.

Ten nowy porządek świata będzie oparty na wykorzenieniu nierówności i trosce o środowisko – zapewnia papież.

„Nie możemy dłużej beztrosko akceptować nierówności i zakłóceń w środowisku” – deklaruje.

Droga do zbawienia ludzkości wiedzie przez stworzenie nowego modelu rozwoju, który niewątpliwie koncentruje się na współistnieniu narodów w harmonii ze stworzeniem.

Franciszek wskazuje drogę do rozwiązania dla młodych ludzi o poglądach lewicowych zaangażowanych w „ruchy ekologiczne”.

„Jeśli nie zakasujemy rękawów i od razu nie zajmiemy się Ziemią, dokonując radykalnych wyborów osobistych i politycznych, dokonując„ zielonego ”zwrotu gospodarczego, kierując rozwój technologiczny w tym kierunku, prędzej czy później nasz wspólny dom wyrzuci nas okno – nalega.

Papież potwierdza również swoje przekonanie, że świat należy uzdrowić z „dominującej mentalności spekulatywnej”, aby przywrócić jego ”duszę”. Chrześcijanie i ludzie dobrej woli powinni wybierać przedsięwzięcia, które będą wspierać, w oparciu o cztery kryteria, jak proponuje Franciszek, a mianowicie: „włączenie wykluczonych, promocja najmniejszych, dobro wspólne i troska o stworzenie”.

„W tej chwili jest to kwestia odbudowy z gruzów” – sugeruje papież, a zadanie to obejmuje zarówno rządzących, jak i resztę ludności. „Nadszedł czas, aby usunąć społeczną niesprawiedliwość i marginalizację” – stwierdza.

Jeśli wykorzystamy obecną próbę jako okazję, możemy przygotować się na jutro pod sztandarem ludzkiego braterstwa, dla którego nie ma alternatywy, ponieważ bez ogólnej wizji nie będzie dla nikogo przyszłości.

Jest coraz bardziej oczywiste, że papież Franciszek nie wierzy ani w Boga, ani w Biblię. Jest na to coraz więcej dowodów.

Przypomnijmy najpierw to, że papież jest uznany za zbrodniarza przez ITCCS Międzynarodowy Trybunał w Brukseli i został on skazany zaocznie na karę dożywotniego więzienia bez możliwości ułaskawienia za zbrodnie przeciwko ludzkości. Człowiek, który jest założycielem i głównym mentorem owego sądu, Kevin Annett jest nadal na wolności, a papiestwo reaguje według klasycznej linii obrony rodzin królewskich, zwłaszcza Windsor, stosuje metodę: nie reaguj.

Bardzo wygodna i efektywna taktyka, która nadal skutecznie ogłupia masy. Trik polega na braku jakiejkolwiek reakcji na te rzeczy. Mas media – własność agencji watykańskich skutecznie ucisza wszelkie informacje na ten temat i przeciętny człowiek nawet nie podejrzewa, że papież jest skazanym zbrodniarzem.

Świadczą one wymownie o tym, że osoba uważana za autorytet moralny świata jest nie tylko aktywnym członkiem najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie – Zakonu Jezuitów, który był usuwany ponad 80 razy z różnych państw za zbrodnie i próby likwidacji rządów. Sprawdź tekst przysięgi Jezuitów. Przysięga.

Działania papieża w przeszłości, w Argentynie potwierdzają w pełni jezuickie metody a wyraźne poparcie dla zbrodniczego generała Jorge Rafael Videla nie budzi żadnych wątpliwości.

Zwrócimy uwagę na szczególne realia tej w sumie komicznej sytuacji.

„Chrześcijanin” proponuje szatańskim władcom świata naprawę świata po pandemii. Ów „Chrześcijanin” czyli papież dyktuje rozwiązania w stylu – potrzebny jest rząd globalny – i jest to pewnym dowodem, ze stare plany Rzymu na rządy nad całym światem, ze wzgórza Syjon w Izraelu wcale nie uległy najmniejszej zmianie i plan NWO pod berłem papieża zawsze był i jest nadal aktualny..Owo dyktowanie świadczy wymownie o jednym.

Papież jest królem tego świata i rządzi z ramienia… Lucyfera, który posiada całą władzę nad Ziemią.

Jest więc oczywiste, że Watykan i papiestwo – obie części są głównymi sprawcami wszelkich kryzysów, wojen i masowych rzezi głównie rasy białej, czyli idą oni po morzu łez i krwi do utopijnego i okrutnego systemu komunistycznego pod szyldem NWO!

Źródło: NowTheEndBegins.com

Ostatnie wpisy

Kategorie

PAPIERZ APELUJE O NOWY POSTPANDEMICZY PORZĄDEK ŚWIATA.

28 marca 2021 / Możliwość komentowania PAPIERZ APELUJE O NOWY POSTPANDEMICZY PORZĄDEK ŚWIATA. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY ŚWIAT PO PANDEMII ZMIENI SIĘ W JEDEN WIELKI ”SECURITY STATE” ? 6 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PAPIERZ APELUJE O NOWY POSTPANDEMICZY PORZĄDEK ŚWIATA.
  • Może Ci się spodobać