Otwórz oczy

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”.

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”.

PiS rozsprzedał czarnogłowym ogromną liczbę nieruchomości i ruchomości należących do Polski. To jest właśnie praca, jakiej czarnogłowi oczekują od banku JP Morgan (i jego nowej filii w Warszawie, którą PiS-iory wpuściły do Polski) – czyli zawiłe i tajemnicze przelewy bankowe zasądzonych odszkodowań dla Polski od Niemiec… prosto do Izraela – umiejętnie omijając Polskę!

Za każde 500+, które rozdaje PiS (z zaciąganych kredytów u Sorosa) – syjoniści i banki żydowskie typu JP Morgan policzą sobie 5000 zł. (5 tys.) – tzw. procent kosztów własnych! Tak Polaczki cieszą się chwilą!

„…wszystkimi polskimi długami państwowymi zarządza bank ”JP Morgan” z centralą w Nowym Jorku, ale z nową siedzibą (filią) w Warszawie…”.

Tajemnice JP Morgan

Bank JP Morgan jest typową korporacją finansowo-inwestycyjną i specjalizuje się we wrogich przejęciach państwowych aktywów państw słabo rozwiniętych. Rezerwy banku JP Morgan są wielokrotnie większe od rezerw banków niemieckich i banków japońskich.

JP Morgan uważany jest za finansowego przestępcę i jest oskarżony o zniszczenie gospodarek wielu państw w Europie, Azji i Afryce. Przeciwko bankowi JP Morgan toczą się liczne postępowanie sądowe w związku z nielegalnym obrotem narkotyków i broni.

FBI zarekwirowało tylko w roku 2020 trzy pełnomorskie okręty kontenerowe przewożące duże ilości nielegalnych przedmiotów – cały trefny towar został zakupiony właśnie przez JP Morgan. Cały zarząd banku JP Morgan jest etnicznie semicki. Żydzi już od 150 lat nim zarządzają.

W latach ’89 do ’94 ub. wieku (tuż po Okrągłym Stole) bank JP Morgan agresywnie uczestniczył w tzw. ”dzikiej prywatyzacji” – czyli przejęcia za bezcen polskich zakładów produkcyjnych (zniszczenia przemysłu ciężkiego, przemysłu stoczniowego, rolnictwa i sektora finansowego).

JP Morgan uczestniczył też wtedy w zniszczeniu gospodaek Węgier i Czech.

LINKI:

https://www.justice.gov/usao-ct/pr/jpmorgan-chase-co-agrees-pay-920-million-connection-schemes-defraud-precious-metals-and

https://news.bitcoin.com/jpmorgan-fraud-billion-dollar-settlement/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7469087/Two-current-one-former-JP-Morgan-precious-metals-traders-arrested-FBI.html

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-05/jpmorgan-s-role-in-metals-spoofing-is-under-u-s-criminal-probe

Aż dziwne, że te artykuły nie zostały opublikowane w Polsce….

Chronologia zdarzeń o której nie powiedzą media

 • Rok ’91 ub. wieku – izraelski Mossad wyłudza nielegalnie z polskiego systemu bankowego kilka-set milionów dolarów na sfinansowanie przewozu czernogłowych ze Związku Radzieckiego do Izraela – Operacja Most. 
 • Rok 2003 – polskie wojsko angażuje się w wojnę w Iraku. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów na Bliskim Wschodzie. Ekipa syjonistów Kwaśniewskiego rezygnuje z należnych Polsce profitów i ceduje je na rzecz Izraela (sic!). Izrael w przetargach rozsprzedaje prawa do odbudowy i inwestycji w Iraku należne Polsce. Z uzyskanych (należnych tylko Polsce) pieniędzy Izrael finansuje żydowskie osadnictwo wzdłuż brzegu Jordanu. Żydzi budują 4 tys. budynków, liczne drogi, słupy energetyczne.
 • Rok 2009 – polskie wojsko angażuje się w wojnę afgańską. Z tego tytułu Polsce należą się pokaźne profity i łupy wojenne w postaci kontraktów. Stany Zjednoczone spełniają swoje obietnice i otworzyły dla Polski możliwości realizacji dochodowych projektów budowy nowoczesnych zakładów zbrojeniowych w Polsce. Ale wszystkie inwestycje PO Tuska scedowała na Izrael. Izrael pobudował (z pieniędzy należnych tylko Polsce) u siebie nowe zakłady artylerii oraz doinwestował budowę muru pomiędzy Izraelem i Autonomią Palestyńską.
 • Rok 2012 – afera Amber Gold. Izraelski Mossad przy udziale PO Tuska wyprowadza z Polski 1 mld. dolarów. Nawet Komisje Sejmowe nie potrafią odnaleźć pieniędzy oszukanych polskich klientów. Ukradzione Polakom pieniądze trafiają do Izraela, za które Izrael kupuje ogromne przestrzenie lasów w Amazonii – i we współpracy z lokalnymi politykami latynoskimi – buduje żydowską autonomię z kilkoma osadami.
 • Rok 2012 – kilka central diaspory czernogłowych spotyka się w Nowym Jorku. Powodem są kłótnie pomiędzy, co do rozdziału łupów z akcji ”holocaust”. Ogromne kwoty z odszkodowań II wojny światowej (wypłacane przez Niemcy) w 90% trafiają do diaspor w USA oraz w Izraelu…. Ale na ”żydowskim rynku łupów” nieoczekiwanie pojawił się trzeci, chciwy gracz – to Chabad Lubawitch gnieżdżący się w Europie Środkowej i Wschodniej. To właśnie Chabad Lubawitch zażądał spotkania w Brooklyn’skiej centrali czarnogłowych, po to, aby wyrwać dla siebie część z tego ’lukratywnego ciastka’.
 • Habat Lubawicz jest sektą czarnogłowych, którą wiele odłamów judaizmu nie uznaje. Chabad Lubawitch nie czerpie nauk z tradycyjnych kierunków… ’wymyślił swoją żydowską drogę’.
 • Chabad Lubawitch zagnieździł się w Polsce, Ukrainie i Białorusi – z których części próbuje zbudować dla siebie ”nowe żydowskie państwo” POLIN. Ci Żydzi głoszą niebezpieczną ideologię… wrogą dla etnicznych mieszkańców Europy.
 • W czasie gwałtownej dyskusji (w roku 2012) Chabad Lubawitch żądają dla siebie dużej części z odszkodowań za II wojnę światową. Niestety, ale diaspory żydowskie z USA oraz z Izraela ani myślą dzielić się z nowymi żydowskimi wspólnikami! W sposób kategoryczny odrzucają ich żądania i pretensję bez żadnego uzasadnienia.
 • Rok 2013 – Chabad Lubawitch przeniknął z sukcesem w struktury państwowe Ukrainy – dominując tam politycznie. Ich oczy skierowały się w stronę Polski. Przy władzy było PO Tuska, które realizował politykę Niemiec. Żydzi wymyślili więc przewrót w Polsce i nowe rozdanie. W tym celu dobili targu z partią Kaczyńskiego PiS. Agenci Mossadu uznali, że przewrót w Polsce zainicjowany przez Chabad Lubawitch będzie korzystny dla Izraela… i w tym celu zrealizowali skandal polityczny, nazywany ”aferą taśmową” (m. in. w Sowa i przyjaciele). Po przejęciu władzy w Polsce przez PiS, żydostwo dostało od Kaczyńskiego wiele za pomoc….
 • Czarnogłowi oznajmili, że to dopiero początek! Ich apetyty na polską kasę są o wiele większe. A jeśli Kaczyński nie przyjmie do wiadomości tych żydowskich żądań – to gorzej dla Kaczyńskiego i jego PiS.
 • Rok 2014 – Dawni agenci WSI z PRL-u (etniczni Żydzi) ulokowani w dyrekcji SKOK wyprowadzają 6 mld. dolarów ze spółdzielni finansowej SKOK Wołomin oraz kilka dodatkowych mld. z innych SKOK-ów. SKOK-i były darczyńcą Kaczyńskiego i całego PiS. Spółdzielnie finansowe oficjalnie sponsorowały egzystencję PiS kiedy było w niełasce PO oraz kiedy PO obcięło o połowę dotację na partię polityczne. Po przejęciu przez PiS ’koryta u władzy’ PiS-iory z wdzięczności pozwoliły, aby SKOKI opitoliły obywateli RP (klientów) z kasy i zapłaciły Mossadowi za pomoc. Izrael przeznaczył tę kasę na budowę portu kontenerowego w Hajfie, budowanego przez Chińczyków. Port jest nowoczesny, i wydajny, ponieważ zastosowano w nim logistykę przy użyciu systemu 5G. Za resztę pieniędzy Izrael buduje również kilka nowych osiedli dla osadników żydowskich w bezpośredniej bliskości z osiedlami Palestyńczyków.
 • Rok 2016 – Kaczyński wraz PiS-em zaciąga w bankach zachodnich (czytaj: syjonistycznych) ogromne kredyty aby spełnić swoje najważniejsze obietnice wyborcze: czyli 500+ oraz pomoce socjalne. W zamian za ogromne kredyty PiS zastawia Lasy Państwowe oraz inne aktywa naturalne: m.in. pozbywa się ważnych (dla autonomii państwa) węzłów energetycznych i ujęć wody. 95% tego przejmują Żydzi, 5 % przejmują Niemcy. Polska jest zadłużona… i nie posiada żadnej samodzielnej gałęzi przemysłu. Nie posiada motoryzacji, elektroniki, stoczni, etc. Rolnictwo prawie nie funkcjonuje. Polska nie produkuje polskich towarów, tylko produkuje towary niemieckie, francuskie i hiszpańskie. Kapitał zagraniczny wywozi wszystkie zyski z Polski, a Polaków wykorzystuje finansowo wzorem robotników przymusowych w III Rzeszy.

Środowiska starszych braci w wierze z USA oraz z Izraela przejmują wszystko co tylko się da przejąć od Polski.

Dodatkowo przywlekli z Washington D.C. do Polski ustawę 447 (oraz żydowski bank JP Morgan) – by wyrwać co najmniej z polskiego budżetu 300 mld. dolarów! Ale Chabad Lubawitch nie chce się tylko przyglądać, jak inni Żydzi sprzątają im wszystkie łupy! Obmyślili PLAN!

 • Rok 2017 – Chabad Lubawitch spotyka się z Kaczyńskim i daje mu ”ofertę nie do odrzucenia”. Twierdzą, że skoro w budżecie państwa polskiego już nic nie ma oprócz długów… to przejmą należne Polsce odszkodowania za reperacje wojenne II wojny światowej(sic!).

Czarnogłowi ponaglili więc PiS, a Kaczyński…. W efekcie ’ni z gruszki – ni z pietruszki’ poseł PiS Arkadiusz Mularczyk odkurzył swoje wyliczenia szkód wojennych i zapowiedział o wystąpienie o zadośćuczynienie Niemiec. Niemiecki wywiad doskonale wie, że te odszkodowania nie byłyby dla Polski i dla Polaków – tylko dla żydostwa! A to zmienia wiele!

Niemcy już zapłaciły Izraelowi ogromne kwoty za wojnę… więc obecnie nie widzą sensu płacenia drugi raz odszkodowań za te same niemieckie zbrodnie wojenne względem czarnogłowych! Niemcy wiedzą, że Polska spełniałaby rolę tylko tzw. ”słupa” dla którego wyasygnowałaby ogromne pieniądze… ale beneficjentem tych ogromnych pieniędzy byliby wyłącznie czarnogłowi! Cała niemiecka kasa nawet nie wpłynęłaby na konta polskie… ale bezpośrednio na konta izraelskie!

 • Rok 2020,luty – Polska strona oficjalnie wysyła sygnały do Niemiec o wszczęcie rozmów negocjacyjnych w sprawie odszkodowań wojennych. Przedmiot negocjacji to 850 mld. dolarów.
 • Rok 2020, kwiecień – Spotkanie środowisk żydowskich w Nowym Jorku. Sekta Chazarów (Chabad Lubawitch) z Europy Wschodniej – według ich prawa – przejmuje całość odszkodowań reperacji wojennych należnych Polsce; czyli prawo do 850 mld. dolarów. Które będą Polsce wypłacać Niemcy.

W zamian sekta Chabad Lubawitch zrezygnowała z prawa do zysku pochodzących z przejęcia Polskich Zasobów Naturalnych oraz Lasów Państwowych i Akwenów Wodnych. Środowiska żydowskie powiadomiły o szczegółach Konsula RP w Nowym Jorku.

 • Rok 2020, kwiecień – Na spotkaniu w Kijowie w rezydencji Zelenskiego odbyło się spotkanie pomiędzy państwem Izrael a sektą Chabad Lubawitch. Izrael (jako państwo) wniósł swoje pretensje co do rozdziału 850 mld. dolarów – wypłacane za reperacje wojenne należne Polsce. Renegocjowano umowę wewnątrz-żydowską; ustalono nowy rozdział środków należnych Polsce: 500 mld. dolarów dla Chabad Lubawitch oraz 350 mld. dolarów dla państwa Izrael. Izrael planuje zapłacić tą kasą za budowę kilku ujęć silosów odsalania wody morskiej i uzdatniania do spożycia. Silosy planuje się budować wzdłuż Morza Śródziemnego.

Samoloty wypełnione pieniędzmi skradzionymi z budżetu Polski(!) oraz pieniędzmi pochodzącymi z zaciągniętych kredytów przez tzw. ’polski rząd’ od różnych banków… przywożą te pieniądze do Izraela. Pieniądze z kredytów dla Polski nawet nie wjeżdża do Polski. Ta kasa (rzekomo dla Polski) jedzie z banków zachodnich i z banków chińskich prosto do Izraela. Przecież i tak już nikt nie liczy na ile zadłużona jest Polska.

Udostępnij

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”.

Globalna Świadomość5 kwietnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUKRYTY HOLOKAUST AUSTRALII – TAJNE PRÓBY NUKLEARNE MASONERII NA ZIEMI ABORYGENÓW.Następny artykułCHOROBA MORGELLONÓW – ROBIMY TEST NA OBECNOŚĆ NANOWŁÓKIEN

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?