extra-terrestrial

GENERAŁ USAF UJAWNIA – ”POSIADAMY TECHNOLOGIĘ STARGATE POZWALAJĄCĄ NA TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE”

Czy to możliwe, że na Ziemi istnieją portale, tak zwane kosmiczne mosty do innych punktów we wszechświecie? Czy te portale rzeczywiście mogą prowadzić do innych galaktyk i cywilizacji pozaziemskich? Chociaż może to brzmieć jak spisek lub materiał do filmu science fiction, to prawda jest taka, że wiele starożytnych cywilizacji mocno wierzyło, że takie rzeczy są możliwe, istnieje również wiele ustnych legend, które opowiadają historie o gwiezdnych gajach i portalach.

W marcu 2013 roku Włoscy archeolodzy ogłosili, że odkryli coś, co starożytni Grecy opisali jako bramę do piekła, bramę do innego świata. Jest rzeczą powszechnie znaną, że starożytna ludzkość była zafascynowana światem podziemnym. 

Wyznania zarówno Greków, jak i Rzymian były mocno związane z królestwem Hadesu. Starożytne zapiski opowiadają historię wędrowców, którzy byli w stanie podróżować do tego tajemniczego miejsca i mieli do niego dostęp. Ale gdzie są te miejsca? Czy są czymś więcej niż mitem?

W całej historii ludzkości znamy wiele opowieści i legend opisujących zaawansowane istoty, które w jakiś sposób przybywały na ziemię z gwiazd. Istoty te nazywane były często bogami. Owi tajemniczy bogowie są opisywani jako istoty przechodzące przez portale lub gwiaździste drzwi, stąd definicja Stargate. Ale czy jest to tylko mit czy element starożytnej kultury? I wreszcie czy możemy znaleźć dowody istnienia portali i gwiezdnych wrót na Ziemi?

Według kilku autorów istnieje wiele miejsc na całym świecie, w których starożytne kultury budowały ,,portale i gwiezdne wrota’’. Ale dlaczego starożytne cywilizacje budowałyby portale lub gwiezdne wrota? Czy dlatego, że bogowie przybyli do nich przez podobne bramy? Czy, jak sugerują niektórzy autorzy, konstrukcja ta jest wynikiem wyobraźni starożytnego człowieka? A może jest coś więcej?

Pracując w Instytucie Badań Zaawansowanych, naukowcy Einstein i Rosen publikują przełomowy pomysł, dzięki któremu portale i gwiezdne wrota są o krok bliżej rzeczywistości. Naukowy duet doszedł do wniosku, że Teoria Względności pozwala na skróty w kontinuum czasoprzestrzeni. Trasy te, zwane częściej mostami Einstein-Rosen, mają zdolność łączenia dwóch odległych miejsc, dzięki czemu podróż do najbardziej odległych gwiazd we wszechświecie jest możliwa, jest w naszym zasięgu.

Czy USA posiada Gwiezdne wrota ?

Eemerytowany generał sił powietrznych USA Steven L. Kwast wygłosił w zeszłym miesiącu wykład, który wydaje się być kolejnym sygnałem, o tym że następnym wielkim polem bitwy będzie kosmos.

Wykład Stevena Kwasta, który odbył się w prestiżowym Hillsdale College, zawierał komentarze, które silnie sugerują możliwość, że armia USA i jej partnerzy przemysłowi mogli już opracować technologie nowej generacji, które mają potencjał do zmiany paradygmatu w jakim postrzegamy świat, o czym donosi także magazyn The Drive w obszernym artykule na temat zaawansowanej technologii kosmicznej.

W swoim wystąpieniu Kwast twierdzi, że Stany Zjednoczone dysponują obecnie rewolucyjnymi technologiami, które mogą sprawić, że obecne możliwości lotnicze staną się przestarzałe:

Technologia jest obecnie na etapie inżynierskim. Ale większość Amerykanów i większość członków Kongresu nie ma pojęcia co osiągnęliśmy przez ostatnie 33 lata badań. Ta najnowocześniejsza technologia może być dziś zbudowana w systemie technologicznym, odpowiednim do transportu (a raczej teleportowania) każdego człowieka z dowolnego miejsca na Ziemi w dowolne inne miejsce w mniej niż godzinę.

Generał Kwast w swoim przemówieniu w Hillsdale College bez ogródek stwierdził, że technologia STARGATE naprawdę istnieje.

Dr Dan Burisch, były pracownik tajnych sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, który pracował bezpośrednio pod rozkazami „Majestic 12”, również mówi o tych technologiach. Jedno z jego najważniejszych stwierdzeń dotyczy „Gwiezdnych wrót” i portali wymiarowych. Są to urządzenia wykonane na Ziemi z pomocą technologii pochodzenia pozaziemskiego. Według dr Burischa, informacje o tym, jak zbudować Gwiezdne Wrota, znajdują się w Sumeryjskich tablicach, wywodzących się z cywilizacji która była przyzwyczajona do komunikowania się z innymi cywilizacjami pozaplanetarnymi.

Dzięki tej technologii możliwy jest dostęp do tunelu czasoprzestrzennego i teleportacja z Ziemi w dowolne inne miejsce, nawet w kosmosie, na Księżyc lub Marsa. Dan opisuje gwiezdne wrota znajdujące się w Strefie 51, mówiąc, że obok tego ogromnego urządzenia znajdowała się platforma, która pozwalała na wrzucenie obiektu do tunelu czasoprzestrzennego, aby mógł podróżować do odległych miejsc w kosmosie przenosząc natychmiast ludzi lub materiały z jednego miejsca do drugiego.

GENERAŁ USAF UJAWNIA – ”POSIADAMY TECHNOLOGIĘ STARGATE POZWALAJĄCĄ NA TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE”

14 kwietnia 2021 / Możliwość komentowania GENERAŁ USAF UJAWNIA – ”POSIADAMY TECHNOLOGIĘ STARGATE POZWALAJĄCĄ NA TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE” została

Zobacz również

PODWODNA ”STREFA 51” MARYNARKI WOJENNEJ USA. 16 marca 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • GENERAŁ USAF UJAWNIA – ”POSIADAMY TECHNOLOGIĘ STARGATE POZWALAJĄCĄ NA TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE”
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie