Otwórz oczy

ROCKEFELLER, BUFFETT, SOROS, BLOOMBERG – TAJNE SPOTKANIE ELIT W 2009 ROKU W SPRAWIE ”ROZWIĄZANIA” PRZELUDNIENIA NA ZIEMI.

W 2009r w Nowym Jorku odbyło się tajne spotkanie multimilionerów i bardzo wypływowych ludzi dotyczące ograniczenia ciągle rozrastającej się populacji na świecie. Wzięli w niej udział m.in.: David Rockefeller, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros i Michael Bloomberg.

Przeludnienie. Spotkanie w 2009 r.

Jak wiemy na świecie mieszka obecnie około 7.5 miliarda ludzi. Długoterminowe prognozy ONZ mogą przerazić, bo do 2100 roku ma nas być na ziemi 11 miliardów. Warto na chwilkę się zatrzymać i zadać sobie kilka bardzo kluczowych pytań.

Otóż najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na planecie wielokrotnie podkreślają, że problemem numer 1 ludzkości jest właśnie przeludnienie. I w tym momencie każdemu z nas powinna zapalić się czerwona lampka. Niedawno zmarły książe Filip zapytany przez reporterkę co jest największym problemem ludzkości, odpowiedział krótko… przeludnienie.

Tego samego zdania jest Rodzina Gatesów, która nie ogranicza się jedynie do głoszenia swoich teorii a podejmują liczne działania mające na celu powstrzymanie rozrostu populacji. Zdaniem Billa Gatesa 💉 to jeden ze sposobów na zmniejszenie liczby ludności na ziemi. W jaki sposób? Stwierdził, że „liczbę populacji można ograniczyć od 10 do 15 proc., stosując przymusowe 💉 i ulepszając system opieki „reprodukcyjnej”.

Jak sam powiedział :

Dzięki nim bowiem poprawi się stan zdrowia dzieci, a przez to rodzice będą decydowali się na mniejszą liczbę potomstwa.

Gates wielokrotnie podkreśla, że rządy światowe powinny stworzyć skuteczny system kontroli obywateli, który wykorzystywałby najnowszą technologie.. Nie będę tutaj opisywał programu 💉 w Afryce i skutków ubocznych jakie się pojawiły wśród ludności, ale chciałbym zadać jedno bardzo ważne pytanie.

Korporacja uczonych zatroskana o Ziemię jako miejsce do życia dla dzikiej przyrody już pod koniec lat 60. w Raporcie Rzymskim przedstawiła katastroficzną wizję przyszłości i uznała, że najgroźniejszym czynnikiem dla Ziemi jest człowiek!

Według nich największym zagrożeniem dla przyrody Ziemi jest rosnąca liczba gatunku homo sapiens. Natomiast ostatnio, gdy szermierze postępu uznali dwutlenek węgla za głównego winowajcę tzw. globalnego ocieplenia, obrońcy natury alarmują, że już nie tylko przemysł i eksploatacja minerałów, ale także rolnictwo, zwłaszcza hodowla zwierząt, stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo dla planety. Niektórzy z nich pewnie najchętniej widzieliby powrót ludzkości do stadium neandertalczyka…

Tajemnice Zrównoważonego rozwoju

W 2021 roku coraz częściej słyszymy o tak zwanej strategii zrównoważonego rozwoju. Cel jakże szczytny. Zrobić wszystko co można, aby przyszłemu pokoleniu żyło się na nie gorszym poziomie na jakim żyje obecne pokolenie z uwzględnieniem ochrony ziemi przed destrukcyjną działalnością człowieka. Z informacji znalezionych w Internecie można wyczytać, że pierwotna wersja Agendy (czyt. strategia) zrównoważonego rozwoju opierała się o kilka głównych punktów:

 • Ograniczanie zużywania zasobów odnawialnych do granic określonych możliwościami odtwarzania tych zasobów
 • Ograniczanie zużywania zasobów nieodnawialnych w skali umożliwiającej ich stopniowe zastępowanie przez odpowiednie substytuty
 • Stopniowe eliminowanie z procesów gospodarczych substancji niebezpiecznych i toksycznych
 • Utrzymywanie emisji zanieczyszczeń w granicach wyznaczonych przez pojemność asymilacyjną środowiska
 • Odtwarzanie i stała ochrona różnorodności biologicznej na poziomach: krajobrazowym, ekosystemowym, gatunkowym i genowym
 • Uspołecznienie procesów podejmowania decyzji dotyczących lokalnego środowiska przyrodniczego
 • Dążenie do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i dobrobytu obywatelom, rozumianego jako tworzenie warunków sprzyjających ich zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i społecznemu.

Wydaje się całkiem rozsądne, prawda?

O samej strategii, mówiono już w 2000 roku, a jej pierwotna wersja nazywała się Agendą 21 i jej realizacja miała zająć 15 lat. Jednak z jakiś przyczyn do 2015 roku nie udało się wypełnić jej postulatów, jak na przykład redukcja CO2, którą dziś znamy jako Paryskie porozumienie klimatyczne.

Jak donosi portal pch24.pl na chwilę przed samym spotkaniem klimatycznym i podpisaniem porozumienia, opracowano nową wersję agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju o nazwie Agenda 2030, a w niej ponoć jest mowa o redukcji CO2 poprzez zrobienie możliwie wszystkiego, aby efekt cieplarniany zatrzymać.

Dla osiągnięcia rozwoju zrównoważonego i wyższej jakości życia ludności, Państwa zredukują lub wyeliminują niezrównoważone trendy konsumpcji i produkcji oraz będą promować odpowiednie polityki demograficzne.

Na stronach organizacji UN Global Compact można przeczytać potwierdzenie istnienia tej zmiany: ”Milenijne Cele Rozwoju zostały w 2015 roku zastąpione Zrównoważonymi Celami Rozwoju, które charakteryzują się znacznie szerszym horyzontem zaplanowanych działań oraz perspektywą do 2030 roku.”

Postulaty tej agendy jak sama nazwa wskazuje, mają być wdrożone do końca 2030 roku. Cały jej tekst możecie znaleźć w Internecie, więc nie będę go tu przytaczał, ale nadal nie ma w nim nic na temat depopulacji (bynajmniej nie napisany w sposób, który mógłby na to sugerować). Więc czego się czepiam?

Czy sam fakt, że najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie, mówiący o przeludnieniu planety, może nieść jakiś głębszy przekaz? Czy nie jest to przypadkiem podłoże do wzbudzenia naszej czujności? Przecież jeśli tak wpływowi ludzie jak Bill Gates i inni milionerzy, mówią o przeludnieniu to jest bardzo prawdopodobne, a nawet pewne że za wszelką cenę będą chcieli coś z tym zrobić, wykorzystując do tego swoje wpływy, możliwości i środki masowego przekazu.

Agenda 2030 została z entuzjazmem przyjęta przez blisko współpracującą z Franciszkiem część watykańskich hierarchów, a także przez samego papieża. Wątpliwe jest, aby współpracownicy Ojca Świętego nie wiedzieli, co się kryje pod Agendą 2030.

Ciekawe czy zrobią to jawnie, czy wykorzystają do tego sztucznie stworzony „problem.” ? ”Problem” który jest z nami od jesieni 2019 roku.

Coś co jeszcze krótki czas temu było wyśmiewane, uznawane za teorię spiskową, a tych którzy się tego obawiali nazywano foliarzami właśnie stało się faktem. Poruszanie się po Europie, wakacje, rejestrowanie się w hotelach, międzynarodowe loty, a nawet wchodzenie na siłownię czy np na koncert będzie akceptowalne tylko dla ludzi.

Ci którzy przejdą całą procedurę 💉 oraz będą posiadać certyfikat 💉 tzw paszport covidowy będą traktowani lepiej niż Ci, którzy tego paszportu nie mają i mieć nie zamierzają.

Wystarczył rok odbierania wolności i pod pretekstem bezpieczeństwa zdrowia zniewolić całe narody.

Praktycznie cały świat. Wielu niezależnych ekspertów uważa, że to pójdzie o krok dalej jak np brak możliwości kupowania żywności w marketach dla tych, którzy się buntują czy Wasz pracodawca będzie mógł wymagać 💉 pod groźbą zwolnienia.

To wszystko przypomina jeden epizod w naszej historii, najbardziej dramatyczny i chory, czyli okres panowania nazizmu. Brutalny podział społeczny na tych lepszych i gorszych ludzi. Wtedy też zastraszone społeczeństwa odwracały głowy na ludzkie cierpienie czy gorsze traktowanie w obawie przed karami. Wtedy były to opaski na ramieniu, dziś paszport w kieszeni.

Zabrano nam normalność i wolność. Usuwane są programy jak ten Pana Pospieszalskiego w TVP gdzie mówi się społeczeństwu, że lockdown to pretekst do zniewolenia społeczeństw. W mediach czy z lewa czy z prawa nie bierze się do wywiadów ekspertów czy lekarzy, którzy mają odmienne zdanie w tej materii. Cenzura i propaganda rodem z 1984 Orwella.

Dziś zapytałem się ojca dlaczego idzie na szczepienie, dlaczego się zapisał odpowiedział to co zdecydowana większość ludzi ” Bo mam już dość i chce żeby wszystko wróciło do normy”. Nie wróci. Już dziś mówi się, że zaszczepieni nadal mogą zarażać. Zaszczepieni nauczyciele nie pracują, szkoły nie funkcjonują, a głupi ludzie czekają na chwilowe otwarcie barów i ogródków restauracyjnych, aby na chwilę poczuć się normalnie..

Ostatnie wpisy

Kategorie

ROCKEFELLER, BUFFETT, SOROS, BLOOMBERG – TAJNE SPOTKANIE ELIT W 2009 ROKU W SPRAWIE ”ROZWIĄZANIA” PRZELUDNIENIA NA ZIEMI.

2 maja 2021 / Możliwość komentowania ROCKEFELLER, BUFFETT, SOROS, BLOOMBERG – TAJNE SPOTKANIE ELIT W 2009 ROKU W SPRAWIE ”ROZWIĄZANIA”

Może Ci się spodobać

TAJEMNICZE BLIŹNIACZE PLANETY POJAWIŁY SIĘ NA NOCNYM NIEBIE NAD DUBAJEM. 11 lutego 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • ROCKEFELLER, BUFFETT, SOROS, BLOOMBERG – TAJNE SPOTKANIE ELIT W 2009 ROKU W SPRAWIE ”ROZWIĄZANIA” PRZELUDNIENIA NA ZIEMI.
 • Może Ci się spodobać