Świat jest inny

TAJEMNICZE OBRAZY – CO ŁĄCZY 11 WRZEŚNIA, AFERĘ EPSTEINA I OKULTYSTYCZNĄ PEDOFILIĘ ?

TAJEMNICZE OBRAZY – CO ŁĄCZY 11 WRZEŚNIA, AFERĘ EPSTEINA I OKULTYSTYCZNĄ PEDOFILIĘ ?

Obraz zatytułowany „Gry wojenne” artystki Ryan-Kleid znalazł się na ścianie w domu Jeffreya Epsteina. Obraz przedstawia George’a Busha bawiącego się papierowymi samolotami przed dwoma zawalonymi wieżami z klocków Jenga. Zastanów się. Dlaczego Jeffrey Epstein miałby mieć taki obraz w swoim domu? Przy wszystkich swoich potężnych koneksjach i kontroli, jaką sprawował nad politykami, czy wiedział coś, czego wciąż nie wiemy o 11 września?

Jeffrey Epstein, skazany pedofil, który podobno „popełnił samobójstwo” i miał bliskie powiązania z wieloma wpływowymi ludźmi, również miał w swoim domu kilka osobliwych obrazów, odkrytych po jego śmierci. Wiele z nich miało charakter seksualny, ale nie wszystkie. Kilka obrazów wykonał artysta Ryan-Kleid. Najwyraźniej Kleid nie miał pojęcia, że ​​te obrazy znalazły się w domu Epsteina. 

Jeden z obrazów w domu Epsteina przedstawiał Billa Clintona w niebieskiej sukience, siedzącego uwodzicielsko na krześle, krzyżującego nogi i wskazującego palcem na osobę patrzącą na zdjęcie. Innym był George W. Bush, zwany „Igrzyskami Wojennymi”, na którym były prezydent siedzi na podłodze Białego Domu bawiąc się papierowymi samolotami przed dwiema upadłymi wieżami z klocków Jenga, co oczywiście sugeruje jego manipulację i ingerencje w wydarzenia z  11 września, które zostały wykorzystane do usprawiedliwienia inwazji na Bliski Wschód Kto wie, co ma oznaczać obraz Clintona, osądzicie sami….

Obrazy ”Parsing Bill” i ”War Games”  zostały pokazane na Tribeca Ball w 2012 roku, podczas zbiórki pieniędzy na alma mater Ryana-Kleida, New York Academy of Art. Zdjęcia z  imprezowego bloga A Guest of a Guest pokazują artystkę pozującą przed dwoma pracami na gwiazdorskiej imprezie.

W 2012 roku, jako student New York Academy of Art, w ramach mojej pracy magisterskiej namalowałem obrazy prezydentów Billa Clintona i Busha. Kiedy w tym roku szkoła zorganizowała zbiórkę pieniędzy na Balu Tribeca, sprzedali mój obraz jednemu z uczestników. 

Nie miałam wtedy pojęcia, kim był kupujący. Podobnie jak w przypadku większości moich obrazów, nie widziałem tych obrazów od momentu gdy zostały sprzedane siedem lat temu. Więc było dla mnie całkowitym zaskoczeniem, kiedy dowiedziałem się wczoraj, że wylądował w domu Epsteina

Dlaczego to jest ważne: 11 września to klasyczny przykład tego, co działo się na naszej planecie raz za razem przez ponad sto lat. Mam na myśli zdarzenia „ fałszywej flagi ”, które są tworzone przez te same siły, które z kolei wykorzystują te wydarzenia do usprawiedliwienia działań, które chcą podjąć. W tym przypadku inwazja na Afganistan i Irak po 11 września. 

Niektórzy nadal uważają, że jest to teoria spiskowa, ale dokumenty, które wyciekły, badania fizyków i inżynierów, zeznania sygnalistów od wysokich rangą osób, powiązania, tworzenie, uzbrojenie i finansowanie różnych grup terrorystycznych, takich jak ISIS i Al-Kaida przez zachodnie rządy i wiele innych rzeczy sprawiają, że jest to całkiem jasne dla innych.

To po tym wydarzeniu powstała ogromna ilość propagandy, a patriotyzm został wykorzystany do gloryfikowania bohaterów wojskowych a żołnierze, którzy nie wiedzieli, do czego są wysyłani. Oni sami wierzyli, że faktycznie chronią swój kraj, podczas gdy w rzeczywistości inwazja na Irak i cały Bliski Wschód przez lata nie miała z tym absolutnie nic wspólnego.

Globalna elita zawsze zdobywała umysły i serca mas. W ten sposób ich działania mogą posuwać się naprzód pod pozorem dobrej woli. Nie dotyczy to tylko „wojny z terroryzmem”, ale także wielu innych tematów.

Przychodzi tu na myśl świetny cytat Edwarda Bernaysa, znanego jako ojciec public relations:

Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanymi nawykami i opiniami mas jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa, stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą naszym krajem. Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są ukształtowane, nasze gusta uformowane, nasze pomysły sugerowane, w dużej mierze przez mężczyzn, o których nigdy nie słyszeliśmy. ( źródło )

Kolejny świetny od Marka Twaina:

Mężowie stanu wymyślą tanie kłamstwa, zrzucając winę na naród, który jest atakowany, a każdy człowiek będzie zadowolony z tych uspokajających sumienie fałszów i odmówi zbadania jakichkolwiek ich wątków, w ten sposób z czasem przekona samego siebie, że wojna jest sprawiedliwa, i podziękuje Bogu za lepszy sen, którym się cieszy po tym procesie groteskowego samooszukiwania się.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że podobnie jak 11 września, Pearl Harbor w Wietnamie, ataki chemiczne w Syrii i wiele innych przykładów niosą ze sobą jeden wspólny pierwiastek, a mianowicie manipulację ludzką świadomością. 

Nasza świadomość jest tak bardzo manipulowana przez wpływowych ludzi, a główne media są ich głównym narzędziem. 11 września był jednym z najlepszych tego przykładów, ale służył również jako silny katalizator, który „obudził” miliony ludzi na fakty dotyczące naszego świata, które były i nadal są dla wielu trudne do przełknięcia.

Tego samego doświadczamy na świecie obecnie podczas ”straszliwej” plandemii. Pozbawiona empatii, moralności i etyki ta niewielka grupa potężnych jednostek musiała zrobić coś takiego jak 11 września i to jest właśnie ten kryzys, którego doświadczamy dziś.

Tak samo jest z pedofilią elit, aby zaangażować się w handel seksualny, wykorzystywanie i morderstwa niewinnych dzieci potrzebny jest empatii, etyki i moralności. Czy nasz świat jest po prostu odbiciem „przywódców”, którym nadal oddajemy naszą władzę? Robimy to głosując co cztery lata. Czy to naprawdę niespodzianka, że ​przywódcy światowi angażowaliby się i organizowali takie wydarzenia, jak 11 września i zajmowali się handlem dziećmi i wykorzystywaniem rytualnym? Kto ich kontroluje?

A co z Jeffreyem Epsteinem, kim naprawdę był? Kilka rzeczy, o których nie mówi Netflix ani media głównego nurtu, to fakt, że istnieje powód, by sądzić, że jego zadaniem było w rzeczywistości zachęcanie wpływowych ludzi w polityce do uprawiania seksu z młodymi kobietami, a następnie ostatecznie uwięzienie ich, czy to za pomocą zdjęć, czy ukrytych kamery lub innymi metodami. 

Na przykład w  wywiadzie  z  Zevem Shalevem , byłym  producentem wykonawczym CBS News i wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem śledczym  Narativ , byłym dyrektorem izraelskiej Dyrekcji Wywiadu Wojskowego, Ari Ben-Menashe, twierdził, że poznał nie tylko Jeffreya Epsteina i jego partnerkę Ghislaine Maxwell, jeszcze w latach 80., ale to jedno i  drugie Epstein i Maxwell  już wtedy  współpracowali z izraelskim wywiadem.

Istnieje wiele zarzutów, że Epstein był nie tylko pedofilem zaangażowanym w handel dziećmi, ale także agentem wywiadu. To nie jedyny przypadek, kiedy organizacje „obronne” są zaangażowane w tego typu działalność. W niedalekiej przeszłości aresztowano wielu wojskowych, setki pracowników Pentagonu były zaangażowane w pornografię dziecięcą.

Maxwell  została aresztowany  i oskarżony o spisek w celu nakłonienia nieletnich do podróżowania i angażowania się w akty seksualne, a także wabienia i przewożenia nieletnich do podróży w celu udziału w nielegalnych czynnościach seksualnych. 

To nie jedyne dwa przykłady wykorzystywania seksualnego i handlu seksualnego wśród elity, jest wiele przykładów z rodziny królewskiej, Watykanu, Hollywood, świata wielkich finansów i nie tylko. To duży problem, któremu nigdy nie poświęcono tak dużej uwagi, na jaką zasługuje.

Udostępnij

TAJEMNICZE OBRAZY – CO ŁĄCZY 11 WRZEŚNIA, AFERĘ EPSTEINA I OKULTYSTYCZNĄ PEDOFILIĘ ?

Globalna Świadomość3 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł1 MAJA – ŚWIĘTO POWSTANIA ZAKONU ILUMINATÓW I JEGO SPEKTAKULARNY UPADEK.Następny artykuł”TERREG” – KONIEC WOLNEGO INTERNETU, BLOGERZY STANĄ SIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZE OBRAZY – CO ŁĄCZY 11 WRZEŚNIA, AFERĘ EPSTEINA I OKULTYSTYCZNĄ PEDOFILIĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?