Otwórz oczy

PANDEMICZNI „ŁOWCY SKÓR” – ”PANDEMIO TRWAJ” TO HASŁO PRZEWODNIE BRANŻY MEDYCZNEJ.

O tym, że Polska zajmuje pierwsze miejsce w Europie i czołowe miejsce na świecie w liczbie „nadmiarowych” zgonów, w mediach głównego nurtu mówi się mało. Wskaźniki są tak dramatyczne, że w żaden sposób nie pasują do straszenia Hiszpanią, Szwecją i ostatnio modnymi Indiami. Wystarczy spojrzeć na podstawowy parametr „zgonów kowidowych”, aby gorzko się uśmiać z „tragicznej sytuacji w Indiach”, gdzie w przeliczeniu na milion mieszkańców umarło 145 Hindusów, a w Polsce 1760 Polaków.

Prześcignęliśmy Szwecję o 400 zgonów, Hiszpanię o 100, do Brazylii brakuje nam 89. Wielu Polaków zadaje sobie pytanie skąd te liczby, przecież Polska była „fenomenem” i jak to możliwe, że nagle sytuacja stała się tak tragiczna i co więcej końca nie widać. Spada liczba „przypadków”, ale liczba zgonów wręcz idzie w przeciwnym kierunku.

Odpowiedzi udzielałem wielokrotnie, główną przyczyną jest powtórka z Bergamo, autorstwa socjopatycznego ludobójcy Niedzielskiego. On i „rada medyczna” przekształcili szpitale i przychodnie w „opiekę kowidową”. Praktycznie od ponad roku niczym innym służba zdrowia się nie zajmuje tylko jedną najmodniejszą chorobą, jednocześnie oficjalnie wyrzucono ze szpitali wszystkich innych pacjentów, między innymi oczekujących na zabiegi planowane.

Powstaje jednak inne pytanie, dlaczego lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni nie budują grup na Facebooku, nie pukają do TVN albo TVP i nie alarmują o fatalnym zarządzaniu prowadzącym do narodowej hekatomby? Pełna odpowiedź zawiera się w poniższych danych.

Jeszcze Szumowski zbudował patologiczny system, w którym równocześnie opłaca się: nic nie robić, „leczyć” pacjentów wyłącznie „kowidowych”, ze szczególnym uwzględnieniem intensywnej terapii, czyli respiratorów i na końcu opłaca się też wypisywać „kowidowe” karty zgonów. Zacznijmy od stawek NFZ i mam nadzieje, że w końcu ludziom otworzą się oczy.

Rodzaj opłatyWartość
Opłata ryczałtowa za gotowość do transportu sanitarnego realizowanego przez jedną osobę960 zł za dobę
Opłata ryczałtowa za gotowość do transportu sanitarnego realizowanego przez zespół co najmniej dwuosobowy1920 zł za dobę
Opłata za transport sanitarny realizowany przez jedną osobę120 zł za wyjazd
Opłata za transport sanitarny realizowany przez zespół co najmniej dwuosobowy150 zł za wyjazd
Opłata ryczałtowa za gotowość do udzielania świadczeń nieobjętych dotychczas finansowaniem135 zł za dobową dostępność łóżka
Dodatkowa opłata ryczałtowa za dostępność łóżka do udzielania świadczeń100 zł za dobową dostępność łóżka
Dodatkowa opłata ryczałtowa za dostępność respiratora do udzielania świadczeń w jednoprofilowych szpitalach zakaźnych200 zł za dobową dostępność jednego respiratora
Pobyt związany z zapobieganiem i przeciwdziałaniem zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 w podmiocie wykonującym działalność leczniczą185 zł za dzień (na osobę)
Hospitalizacja związana z leczeniem COVID-19430 zł za dzień (na osobę)
Hospitalizacja związana z leczeniem COVID-19 pacjenta wymagającego wentylacji mechanicznej poza OAiIT1054 zł za dzień (na osobę)
Wykonanie testu na obecność wirusa SARS-CoV-2280 zł (razem z kosztem odczynników) lub 140 zł (bez kosztu odczynników)

Już pierwsze dwie pozycje „gotowości” mówią, jaki to jest złoty „kowidowy” interes. Gotowość oczywiście nie oznacza wykonania jakiejkolwiek świadczenia, ale tylko tyle, że stoi karetka w garażu i ratownicy grają w karty. Kolejna kluczowa pozycja to „leczenie” respiratorem, które wycenione jest na 1054 zł dziennie, dla porównania 185 kosztuje „zwykły” pobyt w szpitalu. 

Respirator nikogo nie leczy, zawsze był ostatecznością, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, mechaniczna wentylacja płuc w każdym przypadku płuca uszkadza. Respirator to urządzenie ratujące życie w stanie krytycznym, tak było od zawsze, ale od roku respiratory robią za najpopularniejszy sposób „leczenia”, czytaj dobijania chorych. Dlaczego? Patrz wyżej!

Jeśli na to wszystko nałożymy 100% dodatku “kowidowego” do podstawowych pensji lekarzy, pielęgniarek i ratowników, które tylko w ich medialnych i internetowych wypowiedziach wynoszą klika tysięcy złotych, to rzeczywiste 50 000 – 70 000 zł dla lekarza, 10 000 -12 000 zł dla pielęgniarki i tyle samo dla ratownika, deje pełen obraz brudnego biznesu. 

Szpital w Legnicy od tygodni szuka lekarza, płacąc 54 000 zł miesięcznie i w tę stawkę nie jest wliczony dodatek „kowidowy”, mimo to chętnych brak! Tak się „przypadkowo” składa, że najgłośniej o „pandemii” krzyczą nie politycy, ale „dzielni”: lekarze, pielęgniarki i ratownicy, jednym słowem „służba zdrowia”. PiS z Niedzielskim zbudowali tak patologiczny system, skutkujący masową zbrodnią na życiu i zdrowiu Polaków, że słynni „łowcy skór” z Łodzi, to są przedszkolaki i detaliści.

“Medykom kowidowym” opłaca się nic nie robić, udawać leczenie, a najbardziej uśmiercać pod respiratorem. Co jest najgorsze? Ta zbrodnia jest bezkarna, autoryzowana przez „państwo” i „medyczne autorytety”, a ludzi, którzy to ujawniają ściga Naczelna Izba Lekarska, GiS i prokuratura.

Źródło: https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,jak-leczenie-pacjenta-z-koronawirusem-wycenia-nfz-,artykul,90405041.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

PANDEMICZNI „ŁOWCY SKÓR” – ”PANDEMIO TRWAJ” TO HASŁO PRZEWODNIE BRANŻY MEDYCZNEJ.

5 maja 2021 / Możliwość komentowania PANDEMICZNI „ŁOWCY SKÓR” – ”PANDEMIO TRWAJ” TO HASŁO PRZEWODNIE BRANŻY MEDYCZNEJ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ANTYMEDIA – 10 ANTYSYSTEMOWYCH ALTERNATYW DLA NAJPOPULARNIEJSZEJ WYSZUKIWARKI NA ŚWIECIE. 22 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PANDEMICZNI „ŁOWCY SKÓR” – ”PANDEMIO TRWAJ” TO HASŁO PRZEWODNIE BRANŻY MEDYCZNEJ.
  • Może Ci się spodobać