Mistyczny 11/09/2001

TEATR 9/11 – JAK MEDIA SPRZEDAŁY ŚWIATU FIKCYJNY ATAK TERRORYSTYCZNY.

TEATR 9/11 – JAK MEDIA SPRZEDAŁY ŚWIATU FIKCYJNY ATAK TERRORYSTYCZNY.

Telewizja jest – i zawsze była – bronią masowego odwracania uwagi. Siła obrazu telewizyjnego była siłą napędową oszustwa z 11 września. Zawsze, gdy media głównego nurtu donoszą o jakimś ważnym wydarzeniu informacyjnym, będzie ono niezmiennie ilustrowane zdjęciami lub filmami w celu przekazania opinii publicznej pewnych wizualnych wrażeń z tego wydarzenia. Niezaprzeczalnie obrazy związane z daną wiadomością wzmacniają nasz emocjonalny związek z nią. 

Sposób, w jaki odnosimy się do obrazów w wiadomościach, ma niemal hipnotyczny wpływ na naszą psychikę: zaczęliśmy traktować wizualizacje dowolnej historii w wiadomościach jako dowód autentyczności wiadomości. To jest naprawdę „słaby punkt” w możliwości naszego krytycznego myślenia. 

Z tego wynika, niestety, że kwestionowanie autentyczności katastrofalnego wydarzenia pokazanego w telewizji na żywo wykracza poza to, co większość ludzi jest skłonna do rozważenia. Nadszedł jednak czas, aby wszyscy nazywali telewizję jej najbardziej odpowiednią, wojskowo brzmiącą nazwą: „Broń masowego odwracania uwagi”.

Psyop z 11 września polegał głównie na tym naszym „słabym punkcie”. Wszyscy daliśmy się nabrać na obrazy, które wtedy oglądaliśmy w telewizji – co jest zrozumiałe, ponieważ sam horror proponowanych obrazów stworzył ścianę oburzenia i strachu – wystarczająco grubą, aby zniechęcić do ich krytycznej recenzji. Z perspektywy czasu możemy się tylko zastanawiać, dlaczego tak niewielu kwestionowało absurdalne relacje telewizyjne proponowane przez wszystkie główne sieci.

CO WIDZOWIE TELEWIZJI WIDZILI 9/11

Zdjęcia telewizyjne z 11 września (najważniejszych porannych wydarzeń) były po prostu wstępnie wyprodukowanym filmem animowanym komputerowo. Suma „zdjęć akcji” („katastrofa planety” i „zawalenie się wieży”) wyniosła niewiele ponad 30 sekund transmisji telewizyjnych z całego poranka! Nie trzeba dodawać, że podobnie jak reszta filmu animowanego, żadne z tych „ujęć akcji” nie przedstawiało rzeczywistości. 

Teraz wielu może mieć trudności ze zrozumieniem, dlaczego plotery z 11 września musiały udawać, że nawet wieża się zawaliła; jednak był to niewątpliwie najważniejszy aspekt całej operacji – i należy go w pełni zrozumieć w swojej prostej logice: bezprecedensowa rozbiórka WTC była zbyt ryzykowną sprawą, aby ją pokazać w LIVE TV. 

Spiskowcy z 11 września nie mieli żadnego zamiaru oferować takiej „pirotechnicznej” spektakl dla zbadania świata – wyobraź sobie, jak niewyobrażalnie głupie byłoby to. Stąd, najprawdopodobniej, wykorzystano najstarszą sztuczkę w instrukcjach tajnych operacji wojskowych: zasłony dymne. Nowsza technologia tymczasowo dezaktywowała wszystkie kamery w zasięgu wzroku. 

W rzeczywistości wieże były najprawdopodobniej spowite gęstym dymem (obicia wojskowe), gdy się zawaliły – i nie ma prawdziwego materiału filmowego z tego krótkiego wydarzenia. Na szczęście – dla wszystkich normalnych ludzi na tym świecie – planiści z 11 września zatrudnili słabo wykwalifikowaną ekipę animatorów: ich prymitywny ”artyzm” i niezliczone błędy w ich wysiłkach, aby symulować rzeczywistość, dostarczają obszernych i powtarzalnych dowodów oszustwa.

Transmisje telewizyjne z 11 września miały „sprzedać” światu fikcyjny atak terrorystyczny – zastępując rzeczywiste wydarzenia tamtego dnia (wyburzenia WTC) fałszywymi obrazami. Oficjalna historia była dość surrealistyczna – podobnie jak ówczesne obrazy telewizyjne i niedorzeczna opowieść o 19 arabach, którzy całkowicie wymanewrowali amerykańską obronę powietrzną. Istotne jest, aby na własne oczy ocenić programy faktycznie emitowane przez ABC, CBS, FOX, NBC i CNN.

A CO Z FILMAMI „AMATORSKIMI”? Wszystkie pozostałe filmy (odtwarzane w nieskończoność w telewizji) zostały pokazane dopiero później . Wszystkie zostały dokładnie przeanalizowane przez dziesiątki analityków wideo; każdy fragment filmu „amatorskie zdjęcia” został metodycznie przeanalizowany i porównany – i empirycznie udowodniono, że jest niczym innym jak wytworzeniem wygenerowanym komputerowo.

CO Z LUDŹMI ZWIĄZANI Z TĄ HISTORIĄ ? Najprawdopodobniej osoby zaangażowane wystarczająco głęboko są zmuszane do utrzymywania stanowiska, które zostało dla nich przygotowane. Na razie możemy założyć, że nikt nie czuje się komfortowo będąc pierwszym informatorem w tej operacji, ponieważ byłby sam przeciwko globalistycznemu imperium, które kontroluje jedyne źródło informacji o jego działalności: media. 

Aby oszustwo telewizyjne z 11 września odniosło sukces, pełna kontrola wizualna obszaru Manhattanu musiało być na miejscu. Zastosowano do tego istniejącą technologę EMP / HERF Jest to jedyny rozsądny postulat poparty serią awarii elektronicznych, które miały miejsce tego ranka w Nowym Jorku. ŻADNE prywatne fotografowanie rzeczywistych wydarzeń z tego dnia nie było dozwolone: ​​w ten sposób obrazy emitowane przez sieci telewizyjne nie obawiały się porównań materiałów.

W tym materiale przedstawimy niektóre z naszych zbiorowych badań zawierających najbardziej niepodważalne dowody fałszerstw telewizyjnych przedstawiających teatr 11/9. Będzie to obszerny materiał ze względu na ogromną liczbę dostępnych obecnie dowodów, a więc zaczynajmy.

Media głównego ścieku

5 głównych amerykańskich programów telewizyjnych i brytyjska BBC byli głównymi pomysłodawcami i wspólnikami tej gigantycznej operacji psychologicznej umożliwiając autorom ”zamachów” z 11 września dostęp do ich kanałów aby nadać całkowicie prefabrykowany materiały rodem z Hollywood. Podczas kluczowych 102 minut potrzebnych do wyburzenia kompleksu WTC. 11 września nie uprowadzono żadnych samolotów.

Żadnym istniejącym zdjęciom z 11 września nie można ufać 

Przeanalizowaliśmy w ciągu 4 lat wszystkie materiały i żadne z nich nie spełniły standardów i kryteriów, jakich oczekuje się od autentycznego materiału wideo, audio lub fotografii. 

Fakt, że nie można znaleźć wiarygodnych zdjęć, zdecydowanie sugeruje, że zastosowano wszelkie możliwe środki dostępne sprawcom z 11 września, aby zapobiec wyciekowi prywatnych zdjęć do opinii publicznej lub, co bardziej prawdopodobne, ich utrwaleniu. 

Ta ostatnia hipoteza jest poparta długą listą zakłóceń elektronicznych, które miały miejsce podczas kluczowych 102 minut wydarzenia, co sugeruje, że urządzenia zakłócające EMP / HERF (rutynowo używane we współczesnej wojnie elektromagnetycznej) były na miejscu podczas kluczowych 102 minut tego ranka. 

Każdy, kto słusznie zastanawia się nad pochodzeniem obrazów analizowanych w tym wątku, powinien wiedzieć, że WSZYSTKIE zostały wyemitowane w telewizji i, dla pewności, są identyfikowalne z oficjalnie wydanymi produkcjami wideo, które rzekomo opisują prawdziwe wydarzenia z 9 / 11. 

Każdy, kto kwestionuje „autentyczność” obrazów analizowanych w ramach wieloletnich badań projektu ”September Clues”, może to zweryfikować samodzielnie, nam to zajęło ponad 4 lata. Dzięki czemu bezpiecznie zarchiwizowaliśmy gigabajty materiałów źródłowych.

Tajemnice cienia.

Obejrzyj ten krótki film, aby zrozumieć to zagadnienie:

https://www.youtube.com/watch?v=RagsvInd09s&ab_channel=ReelTruthHistoryDocumentaries

Słońce nigdy nie kłamie, oto klatka z materiału zamieszczonego poniżej. Widać tu wyraźnie jak słoce świeci ze wschodu.

W następnej klatce widzimy dramatyczną scenę z przewracającym się człowiekiem się na chodniku. Dlaczego upada? Nie wiemy. Może uderzenie na 100 piętrze WTC go przewróciło! Więc „Gruby Joe” jest teraz ratowany przez innych mężczyzn. 

Zwróć uwagę na ich cienie. Jak łatwo można zauważyć i pojąć – są one po prostu niemożliwe. Ci ludzie najwyraźniej mają znajdować się przed budynkiem WTC4. Ale ich cienie są całkowicie nie do pogodzenia z położeniem słońca w ten wrześniowy poranek na Manhattanie. W ten sposób całkowicie pozbawiamy ten film jego rzekomej autentyczności:

dla tych, którzy nie są zaznajomieni z WTC COMPLEX i jego orientacją, oto przegląd, który pomoże ci zwizualizować „problem”. Poniższe zdjęcie lotnicze kompleksu WTC z wczesnego poranka pokazuje, że cienie tych mężczyzn są nieodpowiednie. Wierzę, że nikt nie będzie się spierał z faktem, że słońce wschodzi od wschodu.

„X” jest mniej więcej tam, gdzie podobno rozegrała się ta scena „FAT JOE spadającego na chodnik” gdzie światło słoneczne padało prawie z przeciwnego kierunku.
Istnieje więcej dowodów dotyczących problemów z cieniem występujących w różnych filmach z 11 września, które miały być kręcone w tym samym rejonie Manhattanu NA WSCHÓD wież.

Podsumowując, pamiętaj, że istnieją 2 różne wersje tego filmu „FAT JOE” zamieszczone na Youtube – zawierające 2 CAŁKOWICIE RÓŻNE ścieżki dźwiękowe. Jeden został wgrany w 2010 roku – a drugi w 2011.

Wersja HOLY SHIT :https://youtu.be/2dLb0qpKtXw?t=193
Wersja NO HOLY SHIT :http://www.youtube.com/watch?v=RagsvInd09s

Te trzy obrazy poniżej są po prostu nie do pogodzenia. Są dramatycznie sprzeczne. Po prostu nie pasują: SŁOŃCE NIE KŁAMIE. Północna ściana WTC była albo nasłoneczniona, albo zacieniona. Nie możesz mieć tego zjawiska z obu stron. Zatem oba z nich nie mogą być prawdziwe. Od Ciebie zależy, czy uwierzysz, że JEDEN z nich jest prawdziwy – a drugi nie. Czy mógłbyś teraz uznać, że OBA są fałszywe?

Te cienie te na czerwonym budynku po lewej stronie – w porównaniu z tymi widocznymi na tle Manhattanu zupełnie do siebie nie pasują.

Te zdjęcia przypisane Williamowi Nunez (reżyser / scenarzysta / producent) William twierdzi, że zrobił te zdjęcia jednorazowym aparatem firmy Kodak za 14,99 USD… To twierdzenie jest całkowicie niewiarygodne. To twierdzenie jest obraźliwe dla inteligencji każdego fotografa.

”Znikające” śmigłowce.

Różne helikoptery są widziane ( i NIE widoczne ) lecące przy wieżach WTC w momencie ich upadku. Sami oceńcie,
czy ten „akt zniknięcia” trzech różnych helikopterów ma jakikolwiek sens.

Gdy WTC 2 się zawali, przelatujemy helikopterem tylko w wersji video na History Channel. Nieco inne kąty ”kamery” nie mogą wyjaśnić, dlaczego helikoptera całkowicie brakuje w niemieckiej telewizji.

Zdjęcia z 11 września zostały wyraźnie wykonane w trybie ”łańcucha montażowego ”: leniwi dranie opanowali szablony dowolnego kąta panoramy Manhattanu – i skonstruowali wizualną opowieść, którą chcieli przekazać publiczności. Oto sześć identycznych widoków / punktów widokowych, które zostały przypisane sześciu różnym „amatorskim kamerzystom” / lub sieciom telewizyjnym. Proszę zwrócić uwagę na tę niezwykle ważną kwestię: obrazy pokazane przez sieci telewizyjne i zdjęcia opublikowane później jako „obrazy amatorskie” – wszystkie zostały oczywiście skomponowane przez jedno i to samo źródło.

Te 6 ujęć jest wynikiem jakiegoś niezwykłego zbiegów okoliczności, 6 kamerzystów stojących w odległości kilku kroków od siebie.

FIZYKA ZDERZENIA

Niniejszym rzucam wyzwanie każdemu inżynierowi specjalizującemu się w fizyce zderzeń, aby wyjaśnił to, co widzimy w 4 poniższych filmach. W jaki sposób ten aluminiowy samolot pasażerski przenika przez stalową konstrukcję WTC bez ścinania jednej części?

Z pewnością jest to do dziś całkowicie nierozwiązana kwestia. ŻADNA osoba, która twierdzi, że są to PRAWDZIWE filmy, nigdy nie podjęła tego podstawowego problemu w jakikolwiek naukowy, recenzowany sposób.

Kartonowe wierze

Dlaczego wieże mają gruby, czarny kontur – i dlaczego ten zarys jest przekrzywiony / źle wyrównany na górze WTC 1 ?

Udostępnij

TEATR 9/11 – JAK MEDIA SPRZEDAŁY ŚWIATU FIKCYJNY ATAK TERRORYSTYCZNY.

Globalna Świadomość12 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułALCHEMIA NOWEGO BABILONU – PRAWDZIWE PRZEZNACZENIE OŚRODKA CERN.Następny artykułPOTWORY WŚRÓD NAS – DOGMAN, BIGFOOT I UFO.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TEATR 9/11 – JAK MEDIA SPRZEDAŁY ŚWIATU FIKCYJNY ATAK TERRORYSTYCZNY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?