Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE TESLI – GLOBALNA ANTYCZNA SIEĆ ENERGETYCZNA.

TAJEMNICE TESLI – GLOBALNA ANTYCZNA SIEĆ ENERGETYCZNA.

Marzeniem Nikoli Tesli dla świata było to, aby każdy mógł bezpłatnie podłączyć się do bezprzewodowej sieci energetycznej. Magli już wpaść na ten pomysł w starożytnej cywilizacji. W 1905 roku Nikola Tesla stworzył patent 787,412, sztukę przesyłania energii elektrycznej przez medium naturalne. Chciał stworzyć ogólnoświatowe generatory, które mogłyby sięgać do jonosfery, która mieni się energią i którą można łatwo wykorzystać.

Według Tesli planeta Ziemia to gigantyczny generator elektryczny. Wiruje między dwoma biegunami, gdzie można wykorzystać nieograniczoną energię. Wykorzystując przewodnictwo Ziemi (fale stojące), mogą przesyłać energię elektryczną dookoła świata jak niewidzialną wodę.

Zbudował on wieżę Wardenclyffe na Long Island w stanie Nowy Jork na szczycie warstwy wodonośnej, która odprowadzała jony ujemne z warstwy wodonośnej na szczyt wieży. Następnie do odbioru energii budowano odbiorniki, aby inni ludzie mogli tę energię wykorzystać.

Tak więc w gruncie rzeczy chciał złapać energię ze sfery jonowej, sprawić, by pulsowała na Ziemi z pewną wibracją, którą mogliby odczytać inne odbiorniki. Tesla miał również wiele innych zainteresowań w różnych dziedzinach badań, niektóre były dość ezoteryczne. Jedną z najbardziej niezwykłych było jego zaabsorbowanie egipskimi piramidami, jedną z najbardziej tajemniczych i najwspanialszych budowli ludzkości.

Piramidy w Egipcie to najbardziej tajemnicze budowle na świecie. Ludzie nie wiedzą, kiedy, jak, dlaczego zostały zbudowane i kto je zbudował.

6 milionów ton, 2,3 miliona kamieni, 80 ton kamieni przetransportowanych z odległości 500 mil. Tesla uważał, że służyły wyższemu celowi i badał je przez całe życie. Co wydało mu się tak pociągające w piramidach? Zastanawiał się, czy nie były to gigantyczne przekaźniki energii, które przesyłają energię bezprzewodowo….

Wynalazki Tesli odpowiadają za 80% dzisiejszych technologii. Udoskonalił prąd przemienny i wynalazł wiele nowoczesnych technologii. Silnik elektryczny, radio, laser, radar, etc. To, co mówi, należy traktować poważnie. 

Wiele osób uważa, że ​​piramidy są grobowcami faraonów starożytnego Egiptu, ale czy wiesz, że nie znaleziono w nich ani jednej mumii ? Wszystkie zostały znalezione w Dolinie Królów.

W piramidach brakuje również grafiki inskrypcji, z której znany jest starożytny Egipt. To doprowadziło wielu do przekonania, że ​​piramidy zostały stworzone w bardziej funkcjonalnym celu. Tak wygląda wnętrze piramid. Wapień wewnątrz piramidy zawiera kwarc i granit, który jest wysoce przewodzący.

Kiedyś pryamidy pokrywały biały wapień, który był tak ciasno ubity, że nie można było między nimi zmieścić żyletki. Posiadł wysokie właściwości izolacyjne i nie zawiera magnezu. Zapobiegało to uwalnianiu się energii elektrycznej z wnętrza.

Płaskowyż w Gizie znajduje się nad starymi podziemnymi kanałami wodnymi / warstwami wodonośnymi. Nil płynął bardzo blisko piramid i płynął pod nimi, tworząc prąd elektryczny.

Nazywa się to fizyczno-elektrycznością. Energia elektryczna przemieszcza się w górę piramidy przez granitowe kamienie wewnątrz do złotego zwieńczenia na szczycie piramidy. Złoto jest również świetnym przewodnikiem elektrycznym. Spowodowałoby to wysłanie jonów ujemnych do jonosfery Wnętrze Wielkiej Piramidy w Gizie ma bardzo mechaniczną konstrukcję.

Woda wpadała do poniższych komór i wypływała, tworząc pompę, która wibrowała w piramidzie. Ta wibracja uderzyłaby w komorę Kings z precyzyjną częstotliwością.  Były to urządzenia geomechaniczne, które wibrują energiami Ziemi i przekształcają energie Ziemi w energię elektromagnetyczną.

Starożytni budowniczowie zbudowali piramidy i obeliski, aby stworzyć starożytną globalną bezprzewodową sieć energetyczną.

Obeliski służą do okiełznania energii z generatorów piramid. Obeliski są wykonane z granitu zawierającego kwarc. Kwarc ma zdolność przekształcania wibracji Ziemi w użyteczną energię znaną jako piezoelektryczność.

Użyto obelisków, aby można było używać lokalnie mniejszych urządzeń elektronicznych, takich jak lampy / żarówki.
Egipcjanie używali ręcznych żarówek, zwanych światłami Dendery, które pokazują w swoich opcjach.
Jeśli to brzmi śmiesznie, wyjaśnij, dlaczego na suficie w Grobowcach Królów nie ma sadzy Oznacza to, że w podziemnych tunelach nie używali pochodni / świec.

Tesla pokazał podobną wersję do tej na targach w Chicago, gdzie trzymał żarówkę która działała w kontakcie z jego własnym ciałem.

W 2018 roku grupa badaczy ustaliła, że ​​piramida w Gizie nadal skupia energię elektromagnetyczną. Lokalizacja Płaskowyżu Gizy leży również na Ley Lines of the World. Są to wysokie punkty energii lub wysokie stężenia ładunku elektrycznego.

Pobierają one informacje lub energię i niosą je po całym świecie, szerząc wiedzę i mądrość wśród wszystkich mieszkańców.

Te przecinające się punkty są również przypadkowo domem dla niektórych z najświętszych świątyń i zabytków na świecie, w tym piramid egipskich, Machu Picchu, Stonehenge, Angkor Wat itp.

Wydaje się, że większość starożytnych kultur na całym świecie ma pewne pojęcie o Ley Lines:

Chiny – Dragon Lines
Ameryka Południowa – Spirit Lines
Australia – Dream Lines
West – Ley Lines

Istnieje symetryczny system / wzór dla wszystkich głównych starożytnych piramid i innych budowli megalitycznych

Jednym z głównych kompleksów piramid o dużym znaczeniu i dowodach elektromagnetycznych jest Teotihuacan w Meksyku

Kompleks ten ma podziemne tunele, w których znajduje się woda, piryt, rtęć i radon

Najbardziej interesującym faktem dotyczącym kompleksu jest to, że jest prawie identyczny z płytką drukowaną komputera, gdy patrzy się na nią z góry.

Istnieją dowody na istnienie energii elektromagnetycznej we wszystkich tych głównych starożytnych zabytkach, co oznacza, że istniała starożytna cywilizacja, która wykorzystywała energię z jonosfery do tworzenia technologii, o których moglibyśmy tylko pomarzyć… Może ten dzień nastąpi wcześniej, niż nam się wydaje…

Źródło : Earth Resonance Project

Udostępnij

TAJEMNICE TESLI – GLOBALNA ANTYCZNA SIEĆ ENERGETYCZNA.

Globalna Świadomość20 maja 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKLĄTWA ”DZIECKA ROSMERY” – OKULTYZM, POLAŃKI, LAVEY, MANSONNastępny artykułTEATR ? KIEROWANY PRZEZ KORPORACJE MEDYCZNE – TAJEMNICA SUBSTANCJI ”DDT”.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE TESLI – GLOBALNA ANTYCZNA SIEĆ ENERGETYCZNA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?