Otwórz oczy

CZAS ZAGŁADY – JAK PANDEMIA ZMUSIŁA LUDZI DO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA APOKALIPSĘ ZOMBIE.

W XX wieku ludzkość stanęła w obliczu masowej śmierci podczas II wojny światowej oraz przed widmem zagłady nuklearnej. Teraz świat żyje w pandemii, którą wielu postrzega jako prolog do prawdziwej apokalipsy zombie. Ludzie naprawdę zastanawiają się nad perspektywą bycia zabitym przez hordy żywych trupów. Jest to najczęstszy scenariusz promowany przez kulturę popularną, filmy, telewizję i książki.

Jak ludzie boją się pandemii przygotowującej się do apokalipsy zombie? Jakie drogie rzeczy są skłonni kupić ze strachu?

Kolba i kompas

Dziś temat nieumarłych to jedna z najlepiej sprzedających się fabuł w branży filmowej. Najbardziej niesamowite jest to, że przygotowują nas na przyszłość nie tylko w Hollywood. 

Przeczytałem przewodnik przetrwania w apokalipsie zombie Maxa Brooksa i przygotowałem się na przyszłość. Butelka wody, kubek, kompas. Musisz wiedzieć, dokąd się udać, gdy mapy satelitarne przestaną działać

– wyjaśnia bloger Dash Thompson.

Wraz z nadejściem pandemii i zamknięciem granic na świecie ludzie w końcu uwierzyli, że koniec świata nie jest odległy. Ludzkość ma zostać zniszczona przez nieznanego wirusa. W końcu nawet naukowcy z Aragonese National Laboratory potwierdzili straszne fantazje, mówiąc, że epidemia podobna do apokalipsy zombie może rozpocząć się w następnej dekadzie. 

Najbardziej odważni byli pierwszymi, którzy znaleźli swoją drogę. W Internecie pojawiły się kursy przetrwania w postapokaliptycznej przyszłości.

Życie w piwnicy

Podstawowych zasad przetrwania uczy niejaki Mad Mouk. Kilka lat temu obudził się z mocnym przekonaniem: zombie wkrótce zawładną Ziemią. Rozejrzał się po swoim domu i zdał sobie sprawę, że nie jest gotowy stawić czoła nieumarłym. Od tego czasu zrobił bardzo dużo: przestudiował wszystko, co wiadomo o żywych trupach, i przeniósł się do piwnicy.  

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, było zamaskowane przejście między piętrami domu. Ta ścieżka prowadzi do piwnicy. Właściwie to tutaj mieszkam przez większość czasu – dzieli się.

Są tysiące ludzi takich jak Mad. Założyli nawet społeczeństwo do badania żywych trupów i przygotowania się do inwazji. Tutaj wszystko jest poważne: hierarchia, składki członkowskie, opracowywanie planów odwrotu i budowanie fortyfikacji. 

Koledzy Mada nie są jedynymi, którzy budują ”osiedla zagłady”. Wszelkiego rodzaju schrony są dziś jednym z najbardziej poszukiwanych towarów na rynku nieruchomości. Na przykład w stanie Wirginia Zachodnia utworzono tak zwany obóz ”Doomsday”

Obóz końca świata

To miejsce, w którym ludzie mogą przetrwać katastrofę i stać się jednym z tych, którzy uratują nasz gatunek przed wyginięciem. Oto gotowi na koniec świata. Na terenie rancza znajduje się kilka podziemnych bunkrów z zaopatrzeniem, a także domy otoczone ogrodzeniem z wieżami strażniczymi. Ale co najważniejsze, do dyspozycji gości obozu jest wyszkolona ekipa survivalowców. Są oni w stanie nie tylko ochronić przed inwazją zombie, ale także uratować przed głodem, zimnem i pragnieniem.

Członkowie naszego klubu będą w pełni chronieni. Wystarczy złożyć wniosek o przystąpienie do organizacji i uiścić składki członkowskie. To zapewni ci miejsce w naszej arce. Nie trzeba tu przyjeżdżać cały czas. Chociaż w dobrych czasach nasz obóz to świetne miejsce na relaks.

– mówi kierownik obozu i były wojskowy Drew Miller.

Prawa dotyczące katastrof

Stany Zjednoczone wszędzie przygotowują się na koniec świata. Stan Georgia napisał nawet prawa dla mieszkańców postapokaliptycznego świata. Zostały uwiecznione na ogromnych kamieniach i wystawione na widok publiczny. Pomnik znany jako Georgia guidestones żartobliwie nazywany „amerykańskim Stonehenge”. Dopóki świat nie został zniszczony, tłumy turystów fotografuje się przy swego rodzaju legalnym pomniku. 

Wokół tego pomnika kryje się wiele tajemnic. Po pierwsze, firma, która go zainstalowała, nadal nie wie, kto ją zamówił. A zasady, które są tam wybite, wcale nie mają zastosowania we współczesnym świecie. To naprawdę zbiór przykazań dla tych, którzy przeżyją koniec świata.

  • Nie przekraczaj liczby ludności Ziemi o pół miliarda ludzi,
  • znajdź wspólny język dla wszystkich narodów i narodów,
  • bądź bardziej tolerancyjny w sprawach wiary i nie mieszaj się w cudze sprawy.

Prawa dla ocalałych są wyryte na tablicach w ośmiu językach.

Odleć od zombie w kosmos

Naukowcy niemal codziennie publikują opcje ratowania ludzkości na wypadek końca świata. Przeniesienie do podziemnych bunkrów, wynalezienie cudownych szczepionek i ochrona przed promieniowaniem. Nawet podwodne miasta na dnie oceanu. 

Niektórzy są pewni, że ludzie będą mogli uciec w kosmos przed pewną śmiercią. Wielu milionerów obiecuje przenieść ludzi na inne planety lub zbudować gwiezdną arkę – na przykład słynny Elon Musk.

Zapowiedział obiecujący lot na Marsa prawie pięć lat temu. Od tego czasu nikt nie poleciał na Czerwoną Planetę – podczas gdy Musk szykuje się do inwazji zmarłych na Ziemię i zarobił już 10 milionów dolarów na ludzkim „apetycie na zniszczenie”. 

Nie tak dawno zaprezentował nowe rozwiązanie – miotacz ognia do walki z hordami złych duchów. Dwadzieścia tysięcy urządzeń, każde warte pięćset dolarów, wyprzedano w cztery dni…..

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZAS ZAGŁADY – JAK PANDEMIA ZMUSIŁA LUDZI DO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA APOKALIPSĘ ZOMBIE.

6 czerwca 2021 / Możliwość komentowania CZAS ZAGŁADY – JAK PANDEMIA ZMUSIŁA LUDZI DO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA APOKALIPSĘ ZOMBIE. została

Może Ci się spodobać

CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT. 11 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZAS ZAGŁADY – JAK PANDEMIA ZMUSIŁA LUDZI DO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA APOKALIPSĘ ZOMBIE.
  • Może Ci się spodobać