Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE IV RZESZY – KULT ”CZARNEGO SŁOŃCA”, VALHALLA, BABILON, ARYJANIE, SS.

TAJEMNICE IV RZESZY – KULT ”CZARNEGO SŁOŃCA”, VALHALLA, BABILON, ARYJANIE, SS.

Termin „Czarne Słońce” został po raz pierwszy wymieniony przez budowniczych piramid. Konstrukcję piramid przypisuje się dawnej, zatopionej kulturze wysokiej, która miała się znajdować we wszystkich dziedzinach życia, wiedzy i ich społecznej i kulturowej ekspresji daleko ponad dzisiejszym poziomem. Według napisów i mistycznych wersetów twórcy tej wysokiej kultury Aryjskiej, która została zniszczony przez katastrofę lub planetarną wojnę i odtąd nadal istniała tylko w legendach i mitach.

Symbol Czarnego Słońca jest niezwykle tajemniczy i do dziś nie wyjaśniony jednoznacznie. Przypuszcza się, że pierwsze przesłanki po potopowe na temat tego znaku pochodzą z około 10 000 lat wstecz z północnej Mezopotamii. Najstarsze dowody archeologiczne, interpretowane jako przedstawienie Czarnego Słońca, pochodzą z Susa w południowo zachodnim Iranie i są datowane na 3 tysiąclecie pne. Są to Stelle Zwycięstwa króla Naram – Sin, do obejrzenia w paryskim Luwrze. Naram – Sin, wnuk Sargona I, założyciela miasta Akkad, stał się największym władcą Akkadu i całego Sumeru. Tu powstał legendarny Babilon, skąd prawdopodobnie pochodzą poniższe teksty:

„Na szczycie Świata, stoi Góra Północy
Zawsze wydaje światło.
Ludzkie oko nie może go zobaczyć –
A jednak tam jest. Ponad Górą Północy promieniuje
Czarne Słońce. Ludzkie oko nie widzi –
A jednak tam jest: Wewnątrz świeci.
Samotne jest, waleczne i sprawiedliwe;
Samo z siebie jest bóstwem.”

… w innym tekście jest napisane:

„Białe Słońce świeci na całym ziemskim świecie –
Daje światło dzienne.
Czarne Słońce świeci w nas –
Daje siłę wiedzy.
Odbicie królestwa Atlantydy,
Które było Filarem Nieba.
pochłoniętym z wściekłością przez morze.
Przypominając sobie mądrych Gigantów,
Którzy przyszli z Thule i nauczali.”

Jak wynika z tego tekstu, Czarne Słońce jest postrzegane jako obiekt będący uosobieniem Boskości, boskiego porządku wszechświata i zrównoważenie, rozwoju duchowego, dający wewnętrzną siłę wiedzy. Jego promienie docierają tylko do wartości duchowych ludzi i tylko ludzie którzy zainwestowali w samorozwój duchowy są w stanie zrozumieć tą wiedzę. Czarne Słońce to nic innego tylko symbol poszukiwania wewnętrznej, duchowej wiedzy. Wiedzy, której nie znajdziemy w świetle dnia, której nie znajdziemy podanej nam na tacy. Wiedzy, która istnieje w nas samych, gdzieś tam wewnątrz. I po którą możemy sięgnąć, jedynie zagłębiając się w naszej istocie, analizując to co w nas się dzieje.

Promienie pochodzą z gór północy (Kharsak Kurra), będących niezbadanymi i tajemniczymi dla ówczesnych. Siła „czarnego słońca” nigdy nie mogła całkowicie uciec również tajnym starożytnym stowarzyszeniom. Alchemicy i Rycerze Templariusze poszukiwali wiedzy o starożytnej mądrości i zawsze uważali „Czarne Słońce” za znak zbawienia dla wszechobejmującej mądrości, boskiej wiedzy, która została utracona i której prawdopodobnie nie rozumieli ze względu na niski poziom technologiczny i na czasy w których żyli. Głęboka tajemnica i wiedza, która zawsze była związana z symbolem „Czarnego Słońca”, niestety nie jest i dzisiaj do końca wyjaśniona.

Nie jest to zaskakujące, jeśli dojdzie się do wniosku, że przed naszą dzisiejszą „cywilizacją” istniała już bardzo rozwinięta kultura i cywilizacja techniczna której nie można rozpoznać a wręcz wiedza o niej jest zakazana dzięki dzisiejszym „niskim” standardom i etyce dzisiejszej nauki opartej na żydowskiej biblii, która narzuca wersje historii świata i człowieka ale tylko po planetarnej katastrofie zwanej potopem. Jedynymi którzy rozpoznali i zbliżyli się do tej starożytnej wiedzy a nawet zaczęli ją stosować i wykorzystywać w praktyce, była III Rzesza, co spowodowało, że ciągu kilkunastu lat wyprzedzili technologicznie resztę cywilizacji o jakieś kilkadziesiąt lat.

Symbol Czarnego Słońca odnaleziono także u germańskiego plemienia Allemanów, z pierwszego tysiąclecia n.e. Używali go także Frankowie i plemiona bawarskie i rzymskie. Czasami w centrum symbolu znajdował się znak swastyki. Liczba promieni w odnalezionych symbolach waha się od 5 do 12 i miała symbolizować energię elektromagnetyczną. Same promienie mają pochodzić od Runy Sowilo/Sieg/Sig.

Czarna dziura/Czarne Słońce = Schwarze Sonne = SS(88) = ϞϞ

Obecna forma symbolu jest wzorowana na słynnej mozaice z zamku Wewelsburg. W III Rzeszy zamek miał stać się centrum ideologicznym III Rzeszy . Heinrich Himmler , szef zakonu (Schwarze Sonne), [SS], Synów Czarnego Słońca , chciał tu założyć „Centrum Nowego Świata”. Rzeczywistą działalnością SS na zamku były wykopaliska archeologiczne w świecie i badania na temat wczesnej historii aryjskiej. Mozaika znajduje się na parterze w Wieży Północnej I została utworzona w latach 1939 – 1943. Miała symbolizować odrodzenie aryjskiej siły duchowej w Europie. Wizerunek czarnego słońca zdobi również osiemnastowieczny dom w Pradze nazywany Czarnym Słońcem. W/g okultystów tajnego „Societas Templi Marcioni” (spadkobierców templariuszy), Aryjczycy byli tworem tzw. Czarnego Słońca.

Schwarze - sonne - Wewelsburg - SS - Okkulte Physik - Occult Third Reich - Peter Crawford.jpg

W pismach z Babilonu odnajdujemy wyraźną wzmiankę na temat istnienia dwóch Słońc, Białego, dającego światło dzienne, i Czarnego, dającego siłę wiedzy. Czarne Słońce odnosi się więc do wartości duchowych człowieka. Czarne Słońce, podobnie jak drzewo poznania/życia rozświetla mroki ciemności / lux et tenebris / czarne słońce którego prawdziwy blask jest ukryty przed oczami profanów.

Przekładając to na język nowoczesności, pojęcie Czarnego Słońca opisywał już Wiktor Schauberger lub Karl Schappeller jest to w rzeczywistości zimny implozyjny wir w przestrzeni międzygwiezdnej które generuje promieniowanie niewidzialne postaci kosmicznego, promieniowania gamma i promieniowaniem rentgenowskiego. Czarne Słońce jest bardzo realne.

W rzeczywistości, Czarne Słońce jest najpotężniejszą siłą jaką można zaobserwować w naszym wszechświecie.
Zlokalizowane przez astronomów w samym centrum naszej galaktyki. W rzeczywistości, jesteśmy zaznajomieni z nim pod inną nazwą a mianowicie Czarna dziura jak nazywamy ją dziś. Jest to centrum wielkiej spirali wir gwiazd, która wciąga materię i energie i generuje promieniowania na jej peryferiach i jest odpowiednikiem Czarnego Słońca a odśrodkowy wir pozostaje niewidoczny.

Całe światło jest pochłaniane do środka, skąd nie może uciec (symbolizowane przez odwrócone runy Sieg) – pierścień wewnętrzny symbolizuje „horyzont zdarzeń”, w końcu ma pustkę pośrodku. Czarne Słońce to niestabilny wymiar równoległy do świata rzeczywistego do którego prawdopodobnie dotarła III Rzesza, a następnie zaczęła tworzyć maszyny napędzane jego implozyjną energią. Czarne Słońce to starożytne źródło mocy ofiarowane żyjącym przed ludźmi gigantom z dalekiej północy (Thule), nazywanymi Hiperborejczykami, których dziećmi i potomkami byli Aryjczycy.

Wierzono, że ma ono moc odnowienia rasy aryjskiej, będącej potomkami Thule, i przywrócić im poprzednią formę. Maszyna lub miejsce, z którego ludzie mogą, za pomocą wysokich technologii, opuszczać ziemię i nasz wymiar czasoprzestrzenny. W rzeczywistości Czarna Dziura, która jest odpowiednikiem Czarnego Słońca a odśrodkowy wir czarnej dziury pozostaje niewidoczny dla oka a być może jest nawet przejściem w inny wymiar lub do innego świata równoległego, w którym to materia i energia z naszego wymiaru również jest niewidoczna.

Jest to ten sam rodzaj wiru implozyjnego, z którego III Rzesza zamierzała zbudować „nową naukę” opartą na twórczej, żywej implozyjnej energii. Co im się prawdopodobnie udało ponieważ wykorzystali tzw. ezoterykę czy okultyzm, czyli przedpotopową, prastarą wiedzę ukrytą (a jest to nic innego jak fizyka kwantowa), aby przetrwała do czasów kiedy to osiągniemy taki poziom wiedzy nauki i oczywiście predyspozycje intelektualne :), że zaczniemy ją właściwie rozumieć.

Może Czarne Słońce jest w rzeczywistości ogromny układem, a może nawet ogromną maszyną a nawet drzwiami do innych wymiarów i innych światów. My i cała nasza galaktyka są częścią tej maszyny wirujące w przestrzeni.
Czarne Słońce z racji swej niewyjaśnionej do końca tajemniczości, może być również schematem naszego ziemskiego świata z pokazanym biegunem i wejściem do wnętrza lub na zewnątrz do innego równoległego wymiaru (świata).

Swiata podziemnego unterlandu przez który można dostać się dalej, o którym wiadomo z poszlak, że istnieje jest zamieszkany i strzeżony przez Antarktycznych strażników gdzie wstęp jest surowo zabroniony. Wejście i przebywanie tam jest możliwe tylko za zaproszeniem, o czym miał okazję przekonać się już nie jeden śmiałek.
Równie dobrze Czarne Słońce może symbolizować obraz naszego świata ludzi, który w cale nie musi być w kształcie kuli czy globu, na co wskazuje wiele poszlak a co pokazuje drzewo życia Wikingów i jego światy.

A może wreszcie Czarne Słońce to pierwsze oryginalne słońce ziemi – brązowy karzeł zwany Saturnem – szatanem, Lucyferem, władcą pierścieni lub panem czasu i śmierci, które dawało więcej energii niż światła a które wycofało się na rubieże naszego systemu słonecznego. Jedno jest pewne jeśli nie osiągniemy pewnego poziomu wiedzy, będziemy już do końca życia niewolnikami wolnych i niezwykle inteligentnych panów. Dlatego prawdziwa wiedza blokowana jest przez nich i dawkowana w/g ich zgody.

Chociaż ich biblioteki uginają się od materiałów dotyczących powyższych zagadnień, złotego wieku ludzkości czy bajkowych i mitycznych dla was krain Hiperborei, Atlantydy czy Lemurii, które istniały tak samo jak istnieje nasza cywilizacja. Ten świat był już kiedyś zjednoczony. Być może była to jedna wielka rzesza ludzi lub też różne krainy, oddzielone od siebie tak jak nasze współczesne kraje, lecz połączone w działaniu i komunikujące się dzięki zaawansowanej technologii. I to prawdopodobnie wojna między tymi światami doprowadziła, że straciliśmy ten świat i technologie na długi czas.

Udostępnij

TAJEMNICE IV RZESZY – KULT ”CZARNEGO SŁOŃCA”, VALHALLA, BABILON, ARYJANIE, SS.

Globalna Świadomość8 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZA WIZYTA KRÓLOWEJ W KANADZIE I ZNIKAJĄCE DZIECI.Następny artykułWOKALISTKA ZESPOŁU ”PUSSYCAT DOLLS” UJAWNIA MOLESTOWANIA I SATANIZM W HOLLYWOOD.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE IV RZESZY – KULT ”CZARNEGO SŁOŃCA”, VALHALLA, BABILON, ARYJANIE, SS.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?