extra-terrestrial

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – GEORGE VAN TESSEL JEGO MASZYNA ODMŁADZAJĄCA I KONTAKTY Z OBCYMI.

George Van Tassel był klasycznym ”kontaktowcem” z lat 50. W latach 1953-1978 był gospodarzem „The Giant Rock Spacecraft Convention”, która przyciągnęła w szczytowym momencie w 1959 roku aż 10 000 uczestników. Van Tassel założył organizację badającą metafizykę o nazwie ”Ministerstwo Uniwersalnej Mądrości”, aby skodyfikować duchowe objawienia, które teraz regularnie otrzymywał za pośrednictwem komunikacji z istotami z Kosmosu.

Począwszy od 1953 roku, Van Tassel zaczął budować urządzenie o nazwie ”Integratron”, położony trzy mile na południe od Giant Rock przy Linn Road w Landers. Ta szesnastoboczna kopulasta drewniana konstrukcja miała trzydzieści osiem stóp wysokości i pięćdziesiąt pięć stóp średnicy, połączoną ze sobą bez gwoździ lub metalowych łączników, aby nie zakłócać jej właściwości przewodzących. 

Konstrukcja była klejona z laminowanych starych „grzbietów” i sklejki, pomalowana na biało i z daleka sprawia wrażenie, jakby właśnie wylądował latający spodek. Centralny rdzeń betonowy utrzymywał krzywoliniowy drewniany szkielet konstrukcji na miejscu.

Rzeczywiste plany architektoniczne zostały opracowane przez architekta z Los Angeles Howarda Peytona Hessa, którego później zapytano w wywiadzie, czy otrzymał wytyczne projektowe od kosmitów. Odpowiedział:

Nikt nie szeptał mi do ucha. Ale kiedy skończyłem pracę, Van Tassel powiedział mi: „Na pewno musieli cię w tym kierować. To jest dokładnie to, czego chcemy”.

Strona internetowa Integratron opisuje strukturę jako „rezonującą maszynę energii umieszczoną w potężnym wirze geomagnetycznym na magicznej pustyni Mojave”. Rzeczywiście, Integratron został zaprojektowany jako generator elektrostatyczny do odmładzania ludzkich komórek i tkanek. 

Jego określenie jako „wehikułu czasu” zostało błędnie zrozumiane: Integratron nie został zaprojektowany do dosłownych podróży w czasie, ale jako sposób na przekroczenie skutków czasu poprzez przeciwstawienie się prawom grawitacji i odwrócenie procesów, jakie wywiera wiek na ciało.

Gdy struktura była już gotowa do użytku, Van Tassel zaplanował, że uczestnicy w białych garniturach, wchodzą do wnętrza gdzie każda osoba zostaje poddana odmładzającym „wibracjom elektromagnetycznym”. 

„Energia” miała być generowana poprzez obrót zewnętrznego pierścienia znajdującego się pomiędzy dwoma piętrami konstrukcji, który przenosił i skupiał „siły elektrostatyczne” pośrodku dolnej kondygnacji. Uczestnicy programu Van Tassela przebywali w gigantycznej miedzianej spirali, która znajdowała się w poszyciu całego budynku.

Chociaż sam budynek został w pełni zbudowany do 1959 r., kiedy Van Tassel w dość tajemniczy sposób zmarł na atak serca 9 lutego 1978 r., Mówiono, że mechanizm elektrostatyczny Integratron jest ukończony w 90 procentach, a jednak nie znaleziono żadnych planów ani instrukcji do wykonania. 

Uczniowie bliscy Van Tasselowi twierdzili, że jego plany zostały skradzione, przypisując kradzież konspiracyjnemu tuszowaniu. Van Tassel został pochowany z napisem epitafium „Narodziny przez indukcję, śmierć przez krótkie spięcie”.

Po śmierci Van Tasselsa, jego druga żona, Dorris, wydzierżawiła budynek kilku najemcom, w tym jednemu, który planował przerobić kopułę na dyskotekę. W ciągu następnych kilku lat konstrukcja zaczęła popadać w ruinę.

Ostatnimi właścicielkami kopuły są trzy siostry ze wschodniego wybrzeża, Joanne, Nancy i Patty Karl, które kupiły nieruchomość w 2000 roku. Z biegiem czasu starannie odrestaurowały zarówno teren, jak i budynek, który wymaga stałej konserwacji strukturalnej. W 2018 roku Integratron został nominowany do Krajowego Rejestru Miejsc Zabytkowych.

Chociaż Integratron nie jest używany zgodnie z pierwotnymi zamierzeniami Van Tassela, stał się niezwykle modnym miejscem turystycznym, odwiedzanym przez 20 000 do 30 000 odwiedzających każdego roku. 

Za opłatą przeprowadza się wciągające sesje kąpieli dźwiękowej z użyciem specjalistycznych białych misek kwarcowych o różnych rozmiarach, aby wytworzyć transformujące „harmoniczne częstotliwości dźwięku” w doskonałej akustycznie przestrzeni na piętrze. 

2014 w New York Times  opisano to doświadczenie jako podobne do bycia „wewnątrz instrumentu muzycznego.” Przestrzenne właściwości struktury generują dźwięki i wibracje, które słuchowo otaczają twoje ciało i umysł w niezwykle przyjemnym stanem medytacyjnym.

Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy w rzekome spotkania Van Tassela z obcymi, czy też w pozaziemskie pochodzenie Integratrona, należy przyznać, że tutaj pustynia Mojave odgrywa główną rolę, gdyż jest ona miejscem szalenie popularnych konwencji ufologicznych oraz wielu spotkań i obserwacji istot nie z tego świata.

TŁUMIONE TECHNOLOGIE – GEORGE VAN TESSEL JEGO MASZYNA ODMŁADZAJĄCA I KONTAKTY Z OBCYMI.

15 czerwca 2021 / Możliwość komentowania TŁUMIONE TECHNOLOGIE – GEORGE VAN TESSEL JEGO MASZYNA ODMŁADZAJĄCA I KONTAKTY Z OBCYMI. została

Zobacz również

ŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ. 13 lutego 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • TŁUMIONE TECHNOLOGIE – GEORGE VAN TESSEL JEGO MASZYNA ODMŁADZAJĄCA I KONTAKTY Z OBCYMI.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie