extra-terrestrial

BYŁY PRACOWNIK PENTAGONU – ”PREZYDENT EISENHOWER ODBYŁ 3 SPOTKANIA Z OBCYMI”.

BYŁY PRACOWNIK PENTAGONU – ”PREZYDENT EISENHOWER ODBYŁ 3 SPOTKANIA Z OBCYMI”.

W lutym 20-21 lutego 1954 roku, kiedy prezydent Eisenhower oficjalnie przebywał na wakacjach w Kalifornii, 34. prezydent USA zniknął i rzekomo został zabrany do bazy Edwards Air Force na tajne spotkanie z przybyszami z innego świata. Od lat mówi się, że rządy na całym świecie tuszują istnienie obcego życia. Przez lata tysiące obserwacji UFO było odrzucanych jako globalny spisek.

Były konsultant Pentagonu twierdzi, że prezydent Eisenhower miał TRZY tajne spotkania z trzema różnymi gatunkami obcych. Mówi się, że były prezydent USA został zabrany do bazy Edwards Airforce, podczas gdy figurował jako oficjalnie “zaginiony”.

Wykładowca i autor Timothy Good stwierdzają, że 34. prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki spotkał się z trzema niezwykle zaawansowanymi gatunkami obcych w Nowym Meksyku w 1954 roku. Spotkanie obcych miało miejsce w odległej bazie lotniczej, a komunikowali się oni za pomocą “telepatycznych wiadomości”.

Według Timothy’ego Gooda, świadkami spotkań obcych było wiele osób. ‘Obcy nawiązali zarówno formalny, jak i nieformalny kontakt z tysiącami ludzi na całym świecie ze wszystkich środowisk’ – powiedział Timothy Good. Powszechnie wiadomo, że prezydent Eisenhower mocno wierzył w istnienie Obcych.

Jego spotkanie miało miejsce, gdy “urzędnikom” powiedziano, że prezydent był na wakacjach w Palm Springs w Kalifornii w lutym 1954 roku. Prezydent Eisenhower rzekomo spotkał przybyszów o “nordyckim” wyglądzie, ale podpisał umowę z Szarymi Kosmitami.

Innym “demaskatorem”, który wypowiedział się na temat Eisenhowera i jego spotkania z Obcymi był Philip Schneider.

Philip Schneider był geologiem i inżynierem strukturalnym rządu Stanów Zjednoczonych i był zaangażowany w budowę głębokich podziemnych baz wojskowych w Stanach Zjednoczonych z Army Corps of Engineers.

Był on również jedną z trzech osób, które przeżyły starcie pomiędzy dużymi Szarakami a amerykańskim wywiadem i siłami wojskowymi w podziemnej bazie Dulce w 1979 roku. W Dulce, jak utrzymuje Schneider, “szare” humanoidalne istoty pozaziemskie pracowały ramię w ramię z amerykańskimi technikami.

W 1954 roku były prezydent Dwight Eisenhower zawarł pakt z trzema gatunkami obcych; Schneider powiedział o tym na konferencji w 1995 roku. W zamian za technologię pochodzenia pozaziemskiego, Eisenhower rzekomo zezwolił obcym na uprowadzenie ograniczonej liczby istot ludzkich w celu przeprowadzenia licznych eksperymentów na Ziemi i w kosmosie.

Według Schneidera, technologia, którą kosmici przekazali nam w ramach tej wymiany, obejmuje rodzaj metalu, który jest prawie niezniszczalny. Podobno podczas konferencji prasowej w 1995 roku Schneider zaprezentował nawet publiczności kawałek tajemniczego “metalu obcych”.

Udostępnij

BYŁY PRACOWNIK PENTAGONU – ”PREZYDENT EISENHOWER ODBYŁ 3 SPOTKANIA Z OBCYMI”.

Globalna Świadomość15 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTŁUMIONE TECHNOLOGIE – GEORGE VAN TESSEL JEGO MASZYNA ODMŁADZAJĄCA I KONTAKTY Z OBCYMI.Następny artykułCZY PODCZAS SZCZYTU G7 MIAŁ MIEJSCE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁY PRACOWNIK PENTAGONU – ”PREZYDENT EISENHOWER ODBYŁ 3 SPOTKANIA Z OBCYMI”.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?