Skok w króliczą norę

UPADEK PEDOFILSKIEJ ELITY – CO UJAWNI MELINDA GATES ?

UPADEK PEDOFILSKIEJ ELITY – CO UJAWNI MELINDA GATES ?

Melinda i Bill Gatesowie poinformowali, że zamierzają się rozwieść po 27 latach małżeństwa. Para będzie dalej współpracować w ramach swojej fundacji. Bill Gates na początku tego roku mówił, że jest zszokowany „szalonymi” i „nikczemnymi” teoriami spiskowymi, wymierzonymi w niego w ostatnich miesiącach.

Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem zadecydowaliśmy zakończyć nasze małżeństwo

– przekazano w oświadczeniu pary w mediach społecznościowych.

Melinda i Bill zaznaczyli w nim, że ciągu 27 lat małżeństwa wychowali „trójkę wspaniałych dzieci” oraz stworzyli fundację, „która działa na całym świecie, by umożliwiać wszystkim ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia”.

Amerykańscy ”filantropi” zapewnili, że dalej zamierzają współpracować w ramach fundacji. Jednocześnie „nie wierzą już, że mogą nadal wspólnie wzrastać jako para w kolejnych etapach naszego życia”..

66-letni Gates to według najnowszej listy „Forbes’a” czwarty najbogatszy człowiek świata; jego fortuna przekracza 124 mld dolarów. W przeszłości Amerykanin wielokrotnie znajdował się na czele tej listy. Przedsiębiorca do swojego majątku doszedł jako współzałożyciel i twórca oprogramowania Microsoftu.

Oprócz działalności biznesowej Gates angażuje się w szereg przedsięwzięć filantropijnych. W 2000 roku wraz ze swoją małżonką założył fundację, wśród której celów są m.in. przeciwdziałanie ubóstwu oraz walka z chorobami nękającymi biedniejsze państwa.

Na początku tego roku Gates ostrzegł, że świat musi być przygotowany na kolejne pandemie, które mogą być znacznie groźniejsze od obecnej. Mówił też, że jest zszokowany „szalonymi” i „nikczemnymi” teoriami spiskowymi, wymierzonymi w niego w ostatnich miesiącach.

Czy na pewno są to tylko teorie spiskowe ? Projekt ID 2020, zaciemnianie słońca, eksperymenty ? w Indiach , afera Epsteina… najprawdopodobniej właśnie ta ostatnia była gwoździem do trumny dla związku tej pary.

Współzałożyciel Microsoftu poznał amerykańskiego multimilionera, skazanego za przestępstwa seksualne, w 2011 r. Mimo że małżonce Billa Gatesa nie podobała się ta znajomość, to jeden z najbogatszych ludzi na świecie nie zerwał kontaktów z nieżyjącym już finansistą.

  • Od 2011 r. doszło do wielu spotkań Bill Gatesa i Jeffreya Epsteina 
  • Melinda Gates miała powiedzieć, że znajomość jej męża z Epsteinem sprawia jej dyskomfort 
  • W 2019 r. współzałożyciel Microsoftu stwierdził, że chociaż poznał Epsteina, to „nie przyjaźni się z nim i nie łączą ich żadne relacje biznesowe”

Bill i Melinda Gates zaszokowali cały świat informacją o końcu ich 27-letniego małżeństwa. Jak wskazuje „The Wall Street Journal” nie była to nagła decyzja. Według gazety Melinda Gates od 2019 r. miała prowadzić rozmowy z prawnikami specjalizującymi się w rozwodach. W tym samym roku „New York Times” opublikował artykuł, który wskazywał, że miliarder wielokrotnie spotykał się z Jeffreyem Epsteinem.

Oto historia znajomości współzałożyciela Microsoftu ze skazanym za przestępstwa seksualne milionerem.

Pierwsze spotkanie

Do pierwszego spotkania mężczyzn miało dojść na trzy lata po tym, jak Epstein przyznał się przed sądem do stręczycielstwa wobec trzynastoletniej dziewczyny. Po wyroku spędził 13 miesięcy w więzieniu, a jego dane trafiły do rejestru przestępców seksualnych.

Nowojorski dziennik, powołując się na dokumenty i informacje uzyskane od osób znających kulisy relacji mężczyzn, wskazuje, że dziesięć lat temu Epstein i Gates spotkali się w nowojorskiej posiadłości pierwszego z nich. To właśnie Epstein miał usilnie zabiegać o spotkanie. Mężczyźni mieli omawiać pomysły związane z inicjatywami filantropijnymi. „NYT” dodaje, że miliarder pozostał w nowojorskiej rezydencji do późnych godzin nocnych. W tym samym czasie miała tam przebywać ówczesna dziewczyna Epsteina oraz jej 15-letnia córka.

Jakiś czas później Gates w mailu skierowanym do swoich współpracowników napisał, że „chociaż styl życia Epsteina jest ekscentryczny i na swój sposób intrygujący, to nie jest to czymś dla mnie”. Przedstawicielka miliardera w rozmowie z „Timesem” stwierdziła, że ów mail miał dotyczyć „unikatowego wystroju” rezydencji Epsteina oraz tendencji gospodarza do spontanicznego zapraszania znajomych na spotkania z gośćmi.

Według informatorów portalu „The Daily Beast” wspomnienie spotkania Gatesa ze zmarłym dwa lata temu przestępcą seksualnym ma do dzisiaj prześladować małżonkę twórcy Microsoftu, Melindę. W 2011 r. miało dojść do kolejnego spotkania mężczyzn, tym razem z udziałem jednego ze starszych rangą menedżerów banku JP Morgan oraz doradcy naukowego, pracującego w Bill and Melinda Gates Foundation.

W 2019 r. Gates w rozmowie z gazetą „The Wall Street Journal” przyznał, że spotykał się z Epsteinem, ale – jak sam stwierdził – „nie przyjaźniliśmy się i nie łączyły nas żadne relacje biznesowe”. Miliarder udzielił komentarza po tym, jak na światło dzienne wypłynęły szczegóły dotyczące jego znajomości ze skazanym za przestępstwa seksualne mężczyzną.

Kolejne spotkania

Cała trójka spotkała się w nowojorskiej posiadłości Epsteina. Jak wskazuje „WSJ” krótko po tym Melinda miała powiedzieć swojemu mężowi, że nie czuła się komfortowo w towarzystwie gospodarza spotkania, a fakt znajomości Billa Gatesa z Epsteinem doprowadza ją do szału. Mimo to zarówno twórca Microsoftu, jak i część pracowników fundacji Gatesów, nadal utrzymywali kontakty z finansistą, twierdzi gazeta.

„NYT” przytacza inne wydarzenie z historii znajomości obu mężczyzn: w 2013 r. Gates razem z Epsteinem miał polecieć z New Jersey na Florydę na pokładzie prywatnego odrzutowca (określanego – jak się później okazało – mianem „Lolita Express”) należącego do Epsteina. W rozmowie z „The Wall Street Journal” Gates zaprzeczył tym doniesieniom, odrzucił też sugestie, że mężczyźni razem imprezowali.

Darowizny

Dziennikarze gazety „The New Yorker” dotarli do maila autorstwa Joi Ito, byłego dyrektora media labu należącego do Massachusetts Institute of Technology. W wiadomości rozesłanej do współpracowników wskazywał, że Epstein miał namówić Gatesa do dokonania darowizny na rzecz zarządzanego przez Ito podmiotu na kwotę 2 mln dol.

Dotacja miała pochodzić od firmy bgC3, zamienionej później na Gates Ventures, czyli funduszu typu venture capital, należącego do twórcy Microsoftu, jak twierdzi portal „Axios”.

„Te 2 mln dol. są darowizną od Billa Gatesa, koordynowaną przez Jeffreya Epsteina” – brzmi treść wewnętrznego maila, upublicznionego przez „New Yorkera”. Należący do MIT podmiot miał przyjąć prezent, mimo zarzutów stawianych Epsteinowi. Dzień po opublikowaniu artykułu Joi Ito złożył rezygnację z zajmowanego dotychczas stanowiska.

„Twierdzenie, że Jeffrey Epstein miał stać za jakąkolwiek dotacją pochodząca od Billa Gatesa, jest całkowicie fałszywe”- napisał w oświadczeniu rzecznik Gatesa.

Epstein miał pod koniec 2014 r. żalić się swojemu przyjacielowi, że Bill Gates zerwał z nim kontakt – twierdzi jeden z informatorów „New York Timesa”.

Przyjaciel Epstein

Z Epsteinem miała znać się także część byłych i obecnych współpracowników Gatesów, zarówno tych z Microsoftu, jak i pracujących w fundacji założonej przez małżeństwo.

„The Daily Beast” podaje przykład Melanie Walker, pracownicy Gates Foundation w latach 2005-2013. Jej znajomość z nieżyjącym już finansistą miała rozpocząć się w 1992 r. Sześć lat później kobieta została zatrudniona jako jego doradczyni.

Walker zapoznała Epsteina z Borisem Nikolicem, który w owym czasie pracował jako doradca ds. naukowych w Gates Foundation – twierdzą dziennikarze portalu. Skazany za przestępstwa seksualne milioner mianował go później zastępczym wykonawcą swojego testamentu. 

Osoba zbliżona do Melanie Walker przekazała „Daily Beast”, że kobieta nie uczestniczyła w spotkaniach Gatesa i Epsteina oraz nie pomagała w zorganizowaniu jakichkolwiek spotkań obu mężczyzn.

Linda Stone, dyrektor w Microsofcie w latach 1993-2002, miała znać Epsteina i zapoznać go z Joiem Ito.

„Ma trudną przeszłość, to prawda, ale Linda zapewnia mnie, że jest super gościem”- miał napisać w wewnętrznej korespondencji Ito, donosi „The Daily Beast”.

Czasopismo „Vanity Fair” wskazuje z kolei na znajomość Epsteina z Nathanem Myhrvoldem, byłym dyrektorem ds. technologicznych w Microsofcie, który przepracował w firmie 14 lat.

Udostępnij

UPADEK PEDOFILSKIEJ ELITY – CO UJAWNI MELINDA GATES ?

Globalna Świadomość16 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PODCZAS SZCZYTU G7 MIAŁ MIEJSCE RYTUAŁ SATANISTYCZNY ?Następny artykułCZYM JEST WOLNOŚĆ W PANDEMICZNYCH CZASACH – HISTORIA NASTOLETNIEJ JENNY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! CZY ELITY NAPRAWDĘ SĄ UZALEŻNIONE OD ADRENOCHROMU ? CO SKRYWAJĄ TAJNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UPADEK PEDOFILSKIEJ ELITY – CO UJAWNI MELINDA GATES ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?