Skok w króliczą norę

WYSPA EPSTEINA, RYTUALNE POLOWANIA, KTO STOI ZA MIĘDZYNARODOWĄ SZAJKĄ HANDLU DZIEĆMI?

WYSPA EPSTEINA, RYTUALNE POLOWANIA, KTO STOI ZA MIĘDZYNARODOWĄ SZAJKĄ HANDLU DZIEĆMI?

Handel dziećmi to nie tylko jakaś choroba: to jest globalny, dochodowy biznes. I ten prosty fakt jest zbyt często pomijany przez pęd ku obarczeniu winą złych osobników, czy to „Reptylian podobnych rodzin królewskich” czy księży i ​​papieży gwałcących dzieci, trwa nadal systematyczny ubój wielkiej liczby niewinnych.

Zbrodnia popłaca: dlatego to jest kontynuowane. I nic się tak nie opłaca, jak sprzedaż ludzi, a zwłaszcza dzieci.

„Kartele przeniosły się do biznesu przemytu ludzi, uwięziąc niedoszłych przekraczających granice, obciążania wysokimi ratami, lub wymagając od przekraczających granice działań, jako przemytnicy narkotyków lub prostytutki … były Bank Wachovia (obecnie Wells Fargo), Bank of America oraz Western Union zarabiały i nadal zarabiają miliony dolarów z handlu narkotyków w USA, wysyłania wypranych pieniędzy z powrotem do lub z Meksyku … General Dynamics, Motorola i Raytheon mają się dobrze poprzez przez (pobudzane handlem ludźmi) zwiększeniu bezpieczeństwa granicy. „- Washington Spectator , 1 lipca 2018

Szczegóły tego światowego przemysłu ukazały się niemal przypadkowo, w trakcie przewodu sądowego w Brukseli, poprzez Międzynarodowy Sąd Powszechnego Prawa, przeciwko „papieżowi Franciszkowi” – Jorge Bergoglio oraz innych uczestników handlu dziećmi.

„Syndykat przestępczości nazywany 'Ndrangheta dostarcza dzieci używane w ofiarnych zabójstwach w Holandii, tych, których byłem świadkiem, włączając w to myśliwskie łowy ludzkie. To się nazywa „Octopus” w Holandii. Są to głęboko zaangażowane w handlu ludźmi dzięki ich kontroli policji oraz polityków „. – Relacja „Josephine”, emerytowanego prawnika i naocznego świadka, wydana podczas zeznań Międzynarodowego Trybunału Powszechnego Prawa Sprawiedliwości, Bruksela, czerwiec 2018 „

Rozpoczęty jako oskarżenia przywódców katolickich i anglikańskich kościołów dla ich udokumentowanego zaangażowania w krzywdzeniu dzieci lub pomagania tym, którzy także to czynią, sprawa Brukselska od Maja odkryła znaczne wewnętrzne informacje na temat karteli korporacyjnych, które dostarczają dzieci w celach gwałtów, tortur i zabijania: a także na ich powiązaniach z ludźmi bedącymi w trakcie aktu oskarżenia przez sąd.

’Ndrangheta jest organizacją przestępczą w stylu mafii we Włoszech, która zastąpiła stary styl Cosa Nostra. 'Ndrangheta jest obecnie najpotężniejszą i najbogatszą organizacją przestępczą we Włoszech i chyba w Europie, z przybliżonym rocznym dochodem co najmniej 53 miliardów euro (72 miliardów dolarów USA), uzyskanych z handlu narkotykami, wymuszenia i pranie brudnych pieniędzy „. – Wikipedia.org

Emerytowana holenderska prawniczka, która chce pozostać anonimowa twierdzi, że jej były mąż jest członkiem kryminalnego syndykatu, który dostarcza dzieci i młodzież, która jest używana w rytualnych „wyprawach myśliwskich” w Belgii.

jej wypowiedzi są teraz zapisane w archiwach Międzynarodowej Wspólnej ustawy Trybunału Sprawiedliwości.

Według wypowiedzi jej były mąż i inni członkowie „Ośmiornicy” – lokalny slangowy termin dla Ndrangheta, ponownie odrodzona Mafia – dostarczyła dziesięcioro dzieci i młodzieży, którzy byli ścigani i zabijani, a następnie rozczłonowane przez bogatych mężczyzn w lesie w pobliżu Oudergem, Belgii, wiosną 2000 roku i 2004 roku.

„Byłam tam, widziałam wszystko. Powiedziano mi, że były dzieci z ośrodków przetrzymywania nieletnich w Brukseli. Zostali wypuszczeni nago w lesie, byli ścigani i zastrzeleni. Zabójcy to m.in. książę Friso z Holandii oraz przyjaciel jego żony, miliarder George Soros, holenderski premier Mark Rutte, i książę Albert z Belgii. Po zestrzeleniu najmłodszych odcięli penisy obu chłopców i trzymał je jak trofea, podczas dopingu i braw. „

Pomimo, że potwierdzone przez innych uczestników, te przerażające opisy mogą odwracać uwagę od większego historii i motywów tych zbrodni. 'Ndrangheta konsorcjum, jako przykład, uzyskuje swój dziecięcy towar poprzez jej głębokie zaangażowanie w szmugiel dziećmi Kościół rzymskokatolicki oraz najwyższych urzędników watykańskich. Według Matteo Macceo, członka Partii Radykalnej włoskiego parlamentu,

„Nowoczesna Mafia to ci sami ludzie, którzy prowadzą Kościół katolicki oraz rząd włoski. Oni są nie do odróżnienia, wszyscy są w tym samym klubie. A ich głównym problemem jest ich dochód, który pochodzi z zorganizowanej przestępczości: narkotyki, handel bronią oraz handel ludźmi „

Kościół jest wyraźnie największym handlarzem dzieci w historii ludzkości, zarabiając każdego roku miliardy sprzedając katolickie noworodki do domów dziecka, rodzin zastępczych i osób agencji nieujawnianych.

W samej Hiszpanii 300.000 dzieci było ofiarami handlu ludźmi przez kościół pomiędzy latami 1940 i 1980, i zarobienia ponad 20 miliardów dolarów.

(Zobacz ICLCJ świadectwo Antonio Barrero). I obecny w stanie oskarżenia, Papież Franciszek osobiście zorganizował takie obroty dziećmi należącymi do ponad 30.000 więźniów politycznych Argentyny podczas swojej pracy jako główny człowiek junty wojskowej w latach 1970-tych i 80-tych. (ICLCJ zeznania świadka nr 32)

Ten oficjalny handel niewolnikami, powiązany jest bezpośrednio z grupami przestępczymi, takimi jak 'Ndrangheta, która często dostarcza zbyt dla handlu katolickiej sprzedaży dzieci poprzez kontrolowane przez syndykaty bezpieczne domy i zapewnianie ochrony politycznej i prawnej dla ich watykańskich współpracowników.

„Dla każdego pojedynczego gwałciciela dziecka – księdza lub zakonnicy, istnieje dziesięć innych osób, które je chronią, smarują gdzie trzeba, dzięki czemu zapłaty są zatrzymywane a wszystko działa płynnie i niewidoczne. A 'Ndrangheta wciąż utrzymuje głowę na górze w tym całym biznesie „,

zeznał członek prokuratury w Brukselskim Trybunałe, który prowadzi sprawę przeciwko Jorge Bergoglio oraz innym.

A jednak nawet 'Ndrangheta jest sama częścią jeszcze większego światowego kartelu specjalizującego się w nowoczesnym handlu ludzkich niewolników, finansowanej przez główne banki wiązane poprzez ich rutynowego prania pieniędzy narkotyków dla mafii. Te banki, m.in. Bank of America, JP Morgan i HSBC, który niedawno przyznał się do prania ponad 2 miliardów dolarów narkotyków, pieniądze dla meksykańskich syndykatów przestępczych.

To imperium ekonomiczne, w którym narkotyki i handel ludźmi są tak ściśle ze sobą związane, jest wzmocnione i połączone politycznie przez ciągłe korzystanie z dziecięcej prostytucji przez krajowe agencje szpiegowskie do szantażu i kontrolowania polityków i przywódców.

„CIA przyznało ich zainteresowanie handlem dziećmi w ich odtajnieniu w roku 2008, że od wojny w Wietnamie utrzymywali pułapki prostytucji dzieci aby wciągać w te pułapki swoich politycznych przeciwników w Kongresie, w Bangkoku i Seulu” (Rock Creek Free Press, Washington).

Pedofilska Wyspa Jeffrey’a Epsteina  

Wyspy Dziewicze, USA. Wyspa Jeffreya Epsteina – miejsce orgii organizowanych przez miliardera – została sfilmowana kamerą zainstalowaną na pokładzie drona. Na filmie widać różne zabudowania: domy, baseny, a także tzw. „świątynię”. To właśnie m.in. na tej wyspie miało dochodzić do współżycia seksualnego Epsteina z nieletnimi dziewczynami, za co miliarder został oskarżony. Ciążyły na nim także zarzuty stręczycielstwa. Spekulowano, że w trakcie procesu Epstein może ujawnić nazwiska osób, które płaciły za seks z nieletnimi. Amerykańskie media podkreślały, że w przeszłości Jeffrey Epstein miał dobre kontakty m.in. z prezydentem Billem Clintonem i księciem Andrzejem.

O co oskarżano Jeffreya Epsteina?

Mężczyzna oskarżany był o to, że kilkanaście lat temu korzystał z usług seksualnych nieletnich dziewcząt. W jego rezydencjach na Manhattanie i na Florydzie miało dochodzić do aranżowanych przez niego spotkań z nastolatkami, z których najmłodsza miała mieć 14 lat. Jeffrey Epstein nie przyznawał się do winy. 66-latek już w lipcu trafił do szpitala po tym, jak znaleziono go nieprzytomnego w celi. Prawdopodobnie była to jego pierwsza próba samobójcza.

Sprawa Epsteina ciągnie się od lat. Biznesmen w latach 2007-2008 uniknął jednak więzienia, zawierając ugodę. Przyznał się do części zarzutów, m.in. do podżegania do prostytucji i został wpisany do rejestru przestępców seksualnych. Miał zasądzone także 13 miesięcy aresztu, ale ugoda pozwalała mu na wychodzenie do pracy przez sześć dni w tygodniu.

Ostatecznie groziło mu nawet 45 lat więzienia. Tym razem sąd nie zdecydował się na wyznaczenie kaucji. Proces finansisty miał rozpocząć się nie wcześniej niż w czerwcu 2020 roku.

Śmierć Epsteina

Epstein, uwięziony od lipca pod zarzutem przestępstw seksualnych, z pedofilią i stręczycielstwem na czele, został znaleziony martwy w swej jednoosobowej celi. Władze więzienia poinformowały, że „najwidoczniej” popełnił samobójstwo przez powieszenie.

W USA mało kto w to wierzy. Śmierć Epsteina jest na rękę zbyt wielu prominentnym postaciom świata polityki i biznesu, nie tylko amerykańskim. Znany telewizyjny komentator i były republikański kongresman Joe Scarborough, gospodarz popularnego porannego programu „Morning Joe”, oglądanego regularnie przez prezydenta, powiedział, że finansista popełnił „samobójstwo rosyjskie”. Dochodzenie w sprawie jego zgonu wszczęło FBI.

W sumie w niedawno ujawnionych udziałach królewskich rodzin i Kościoła w rytuałach ofiarnych dzieci wydaje się, że jest to kolejny przysłowiowy czubek góry lodowej zbrodni w najwyższych miejscach.

Ale fakt stałej obecności 'Ndrangheta w tak wielu przestępstwach przeciwko dzieciom, oraz tego, że syndykat posiada własne i bezpośrednie więzi z Watykanem, dało to nowy impet do śledztwa przeciwko papieża Franciszkowi i innym, którzy, podobnie jak naziści oskarżeni w Norymberdze, są symbolem korupcji całego systemu, którego musi spotkać śmierć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WYSPA EPSTEINA, RYTUALNE POLOWANIA, KTO STOI ZA MIĘDZYNARODOWĄ SZAJKĄ HANDLU DZIEĆMI?

Globalna Świadomość5 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZNAKI CZASÓW POTWIERDZAJĄCE, ŻE ŚWIAT TO JEDEN WIELKI KULT SZATANA.Następny artykułMK ULTRA / PROJEKT ”MONARCH” – LUDZIE, KTÓRZY PRZETRWALI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WYSPA EPSTEINA, RYTUALNE POLOWANIA, KTO STOI ZA MIĘDZYNARODOWĄ SZAJKĄ HANDLU DZIEĆMI?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?