Świat jest inny

MASTERCARD I KRYPTOWALUTA ”APOLLO” WCHODZĄ W PROJEKT BILA GATESA ”ID2020”

Sojusz ID2020  powstał  20 maja 2016 r. Jest on zbudowany na bazie  strategii Zrównoważonego Rozwoju. a więc elity wiedziały o dokładnej dacie ”plandemi” minimum w 2016 roku.

Dwoma głównymi rezultatami sojuszu w maju 2016 były:

  • powszechny konsensus wśród uczestników ID2020, że tożsamość jest zarówno podstawowym prawem człowieka, jak i niezbędnym warunkiem wstępnym sukcesu celów zrównoważonego rozwoju
  • szerokie zobowiązania uczestników konferencji do wniesienia wkładu we wspólne cel uniwersalnej tożsamości cyfrowej.

W skrócie pisząc jest to plan nadania każdemu człowiekowi na ziemi cyfrowego identyfikatora, który będzie powiązany z chipem.

Przypominam, że polska firma ”Hemp & Wood” ma zamiar wdrożyć plan chipowania w Polsce.

Zrównoważony rozwój to z kolei kolejne komunistyczne hasło niczym proletariusze wszystkich krajów łączcie się. Teraz hasłem jest łączmy się w chipowaniu aby zrównoważyć rozwój. Ludzie naprawdę nie zastanawiają się nad sensem takich poczwar intelektualnych.

Masoneria używa pozytywnie brzmiących słów do oszukania ludzi. Wyobraźcie sobie , że w ubojni świń szef tejże ubojni oświadcza świniom: od dzisiaj będzie zrównoważony rozwój, każda z was będzie jadła tyle samo i będzie musiała być oznaczona cyfrowym identyfikatorem, gdyż macie prawo do własnej tożsamości cyfrowej.

Pomyśleć , że ludzie kupują takie czcze hasła.

Zgodnie z celem zrównoważonego rozwoju satanistycznej agendy ONZ 2030 będziemy potrzebować tożsamości cyfrowej. Ten ambitny cel nie mówi nam tego, po prostu opisuje siebie jako:

„Promowanie pokojowych i integracyjnych społeczeństw na rzecz zrównoważonego rozwoju, zapewnienie wszystkim dostępu do wymiaru sprawiedliwości i budowanie skutecznych, odpowiedzialnych instytucji na wszystkich poziomach”.

Oni nam tworzą potrzeby jak przystało na ogłupiałe społeczeństwo. Niektóre z obecnych firm na spotkaniu 1 maju 2016 to:

Bloomberg, Brigham Young University, Cisco Systems, Cornell University, Ernst and Young, Forbes, Google, IBM, JP Morgan, Microsoft i NASDAQ.

Światowy rząd (ONZ) uważa uniwersalną tożsamość cyfrową za absolutnie niezbędną do powodzenia w swoim globalnym systemie „transformacji świata do 2030 roku”.

ID2020 jest dzieckiem teorii Zrównoważonego Rozwoju.

ID2020 – to strategiczna globalna inicjatywa podjęta w odpowiedzi na cel zrównoważonego rozwoju. Ideą niektórych bardziej kontrowersyjnych technologii ID2020 jest identyfikator cyfrowy, który można wszczepić komuś w formie chipu.

Podobno ma to pomóc osobom bezdomnym lub ludziom w krajach rozwijających się, zapewniając im dostęp do identyfikacji opartej na blockchain. Teoretycznie i w praktyce ludzie otrzymywaliby bezpłatne szczepienia za pośrednictwem fundacji Billa Gatesa – rozumiecie oni są tacy dobrzy że aż łezka w oku się kręci , że chcą nas gratis zachipować… gdyby mieli implant z chipem identyfikacyjnym. Z kolei implanty te niosłyby zaszyfrowane dane zabezpieczone łańcuchem bloków, które umożliwiają łatwy dostęp do usług, których normalnie nie można uzyskać bez identyfikatora.

Oczywiście wszystko będzie przedstawione w formie zalet tak jak szatan przedstawił zakazany owoc, że będą jak bóg, że będą bogami, że będą mieli boga w sobie… No i ludzie będą mieli boga w sobie, ale cyfrowego… boga z małej litery.

No więc oni przedstawią Wam to tak: ID cyfrowe może pomóc pracownikom społecznym i urzędnikom śledzić, kto jest na bieżąco za szczepieniami chroniącymi przed covidem, a kto nie.

“Dzięki stale spływającym do nas informacjom w czasie rzeczywistym rozpoznamy natychmiast nowe źródła zakażeń”

Oni zawsze mają swój język, swoje symbole. Czy wiecie, jaki był pierwszy element technologii, który został stworzony po 11 września? Był to ludzki wszczepialny mikroczip RFID firmy VeriChip Corp. Od tego czasu zmienili nazwę na Digital Angel.

Za Jezusa rządzili Judea Edomici i zgadnijcie którego dnia i miesiąca Jerozolima została zniszczona w 70 roku ne? Dokładnie w 70ym i Edomici zemścili się 11 września swoich usuwając w tym dniu z tych wieżowców ,  a reszta gojów zmarła. To taki akt zemsty za 11 września 70roku od Rzymian co przepowiedział Jezus. Generalnie była to zemsta za słowa Jezusa że “nie pozostanie tam kamień na kamieniu”.

Tymczasem Mastercard dołącza do sojuszu tożsamości cyfrowej blockchain ID2020 , który został założony przez Accenture, Microsoft, Gavi, Rockefeller Foundation i IDEO. Partnerami są organizacje pozarządowe, prywatne firmy i agencje ONZ.

Trwająca ”plandemia” doprowadziła do pojawienia się rozwiązań wyłącznie cyfrowych, które wymagają od użytkowników udowodnienia, kim są. Tożsamość cyfrowa może odgrywać znaczącą rolę w ułatwianiu dostępu do szeregu usług cyfrowych.

Musicie udowodnić systemowi kim jesteście, prezes MasterCard powiedział:

„MUSIMY WSPÓŁPRACOWAĆ, ABY USTANOWIĆ SPÓJNOŚĆ I WSPÓLNE STANDARDY NA CAŁYM ŚWIECIE, KTÓRE MOGĄ SPRAWIĆ, ŻE STANIE SIĘ TO RZECZYWISTOŚCIĄ, STAWIAJĄC CZOŁA PRAWDZIWYM WYZWANIOM, PRZED KTÓRYMI CODZIENNIE STAJĄ LUDZIE, I POBUDZAJĄC CIĄGŁE INNOWACJE”,.

Dla przeciętnego człowieka takie słowa bardzo ładnie brzmią.

Bank Światowy szacuje, że ponad miliard ludzi nie ma żadnej legalnie uznanej tożsamości. Utrudnia to dostęp do podstawowych usług, w tym opieki zdrowotnej, ochrony socjalnej, edukacji i finansów. Kilka rozwiązań jest opracowywanych na całym świecie, ale ID2020 uważa, że ​​współpraca i globalne partnerstwo są kluczem do przyjęcia tożsamości cyfrowej.

„TOŻSAMOŚĆ CYFROWA MOŻE BYĆ POTĘŻNYM MULTIPLIKATOREM SIŁY, KTÓRY ZWIĘKSZA SZANSE SPOŁECZNE I EKONOMICZNE DLA WSZYSTKICH LUDZI”, POWIEDZIAŁA DYREKTOR WYKONAWCZY ID2020.

„ABY JEDNAK W PEŁNI ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ, ŻE POTENCJAŁ, RZĄDY, FIRMY TECHNOLOGICZNE, INSTYTUCJE FINANSOWE I SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE MUSZĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ WITAMY MASTERCARD W ID2020 ALLIANCE I POCHWALAMY ICH ZAANGAŻOWANIE W OCHRONĘ PRYWATNOŚCI, ZORIENTOWANĄ NA UŻYTKOWNIKA TOŻSAMOŚĆ CYFROWĄ. ”

ID2020 Sojusz umożliwia partnerom gromadzenie funduszy i innych zasobów w celu opracowania projektów tożsamości cyfrowej.

Trudno się dziwić, że owa korporacja w płatnościach bierze w tym udział. To musiała być  jedna z pierwszych firm.

Od lat pisuję, o tym, że znakiem bestii najpewniej będzie heksagram: dwa trójkąty.

Istnieje już kryptowaluta o nazwie Apollo. Ma to kolosalne znaczenie profetyczne. Nie tylko ze względu na dwa trójkąty i nie tylko ze względu na cyfrową walutę.

Nazwa tej waluty Apollo wskazuje na 9 rozdział apokalipsy:

” (11) Mają nad sobą króla, anioła otchłani, którego imię po hebrajsku brzmi Abaddon, a po grecku Apollyon.” 

Apollo był aniołem zniszczenia, a więc być może najpierw będzie wojna…

Co prawda agenda 2030 ma niestety w nazwie rok, który będzie za 10 lat, ale rożnie może być. Wiemy jedno, że wszelkie wielkie korporacje dołączą do id2020.

To jest faszyzm . Jego cechami są gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm. Dlatego niszczy się klasę  średnią bo to ona jest w stanie zagrozić systemowi, bo wiadomo, że biedak będzie myślał 24 godz, na dobę za co zjeść i nie w głowie mu będzie walka z systemem, a bogaci i możni raczej będą się bratać z elitą i świecić w ich towarzystwie.

Ostatnie wpisy

Kategorie

MASTERCARD I KRYPTOWALUTA ”APOLLO” WCHODZĄ W PROJEKT BILA GATESA ”ID2020”

26 maja 2020 / Możliwość komentowania MASTERCARD I KRYPTOWALUTA ”APOLLO” WCHODZĄ W PROJEKT BILA GATESA ”ID2020” została wyłączona

Może Ci się spodobać

PRZEDRESETOWE WAROWNIE W POLSCE – TAJEMNCA broWARU I bulWARU. 30 maja 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • MASTERCARD I KRYPTOWALUTA ”APOLLO” WCHODZĄ W PROJEKT BILA GATESA ”ID2020”
  • Może Ci się spodobać