AGENDA 2030

”HISZPANKA” Z LAT 1918-1920 – ELITY CO 100 LAT FUNDUJĄ NAM TEN SAM SZCENARIUSZ.

Zdjęcie z okresu tzw. epidemii hiszpańskiej grypy z lat 1918-1920. Widać, że kanalie rządzące światem co 100 lat fundują ludzkości ten sam scenariusz ..”O obniżeniu poziomu oświaty medycznej w Polsce, świadczą liczne wpisy na internetowych forach, podpierające się hiszpańska grypą z 1918 roku. Ciągłe przypominanie, rzekomej epidemii grypy, wynikłej faktycznie z powodu masowego 💉, jest potwierdzeniem opinii dr Goebbelsa: kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą!

Od wielu lat wmawia się społeczeństwu, że w 1918-19 roku była epidemia grypy, która pochłonęła około 20 milionów istnień ludzkich. Obecnie trolle 💉 dochodzą już do 100 milionów ofiar. Im dalej od 1918 roku, tym więcej trupów. Tymczasem raporty z tamtych lat i biuletyny medyczne, są jednoznaczne.

To wszystko były powikłania po bezmyślnie stosowanych 💉 w wojsku. Biuro Generalnego Lekarza USA Armii podaje dokładne dane. Po 💉 na ospę i tyfus w armii w 1917 roku, wystąpił gwałtowny wzrost zgonów na zapalenie płuc i zapalnie mózgu. W 1917 roku liczba zgonów wynosiła 15.54 na każde 1.000 💉 z powodu tyfusu. Taką rzeź przygotował przemysł farmaceutyczny. Nikt kary nie poniósł.

USA w czasie I Wojny Światowej zmobilizowała ok. 5 milinów ludzi. Łatwo obliczyć, ile tysięcy młodych ludzi chorowało i zmarło. Z raportu Głównego Lekarza Armii we Francji: Po 💉 przeciwko tyfusowi występują dolegliwości doprowadzające do zgonu z powodu paraliżu, niewydolności serca oraz zapalenia płuc. Generalnie opisywano dwie główne przyczyny zgonów: zapalenia płuc i ewidentny paraliż – zapalenie mózgu.

Zgony te były wielokrotnie częstsze, aniżeli zgony w grupie cywilów nie💉 . Zapalenia płuc stanowiły aż 32 % liczby zgonów. Mówimy tu o młodych mężczyznach, zakwalifikowanych do służby wojskowej, czyli kategoria zdrowia A. Zgony z powodu odry, stanowiły kolejne 30 % zgonów.

Zapalenia opon mózgowych stanowiło 10 % zgonów. Zgony spowodowane przez służby medyczne w Armii USA, w okresie I wojny światowej stanowiły aż 72 % wszystkich zgonów. Odliczając wypadki, to działania wojenne stanowiły tylko kilkanaście procent zgonów. To była rzeź z chęci zysku przedstawicieli Armii, którzy dali się namówić, na stosowanie takich procedur.

Jak w owych czasach przygotowywano 💉 ? Brano łajno końskie i rozsmarowywano na brzuchu cielaka. Następnie nacinano ten brzuch ok. 100 – 200 razy. Po tygodniu zeskrobywano ropę i suszono, a następnie wcierano lub wstrzykiwano w skórę przedramienia. Były takie kliniki, które reklamowały się, że szczepią świeżą ropą prosto od zwierzęcia.

W łajnie końskim znajdowały się bakterie tężca, kiły i wiele innych. Te procedury testowania 💉 istnieją w wojsku nadal. Przykładem jest epidemia sepsy w Armii Polskiej w 2007 roku. Zmarło 16 młodych ludzi szczepionych przed wyjazdem na Misje, zwane Pokojowymi.

Na stronie 236 ww. raportu, pokazano różnice w częstotliwości zgonów pomiędzy 💉 żołnierzami a cywilami nie💉. Zachorowania z powodu odry wśród 💉 żołnierzy, były 200razy częstsze, aniżeli wśród nie💉 cywilów. Na zapalenie opon mózgowych, zachorowania były 15 razy częstsze. Zachorowania na zapalenia płuc, były 12 razy częstsze. Na szkarlatynę 10 razy częściej chorowali szczepieni żołnierze, aniżeli nieszczepieni cywile. A dzisiaj nadal namawia się do 💉 przeciwko odrze.

Żołnierze to okazy zdrowia, a cywile to te osoby, które wojsko zdyskwalifikowało z powodu ogólnego stanu zdrowia. Dwie główne choroby, na które chorowali żołnierze, to zapalenie płuc i zapalenie mózgu. Czyli to, co w 20 lat później w Instytucie Rockefellera nazwano hiszpańską grypą. Jednym z głównych producentów 💉przeciwko grypie był właśnie Instytut Rockefellera. Podobnie bardzo wzrastało u żołnierzy zachorowanie na gruźlicę i kiłę. W tamtych czasach szczepionki były mocno zanieczyszczone.

Mikroskop elektronowy odkryto dopiero po 30 latach, co i tak nie zlikwidowało zanieczyszczeń. Przez następne pół wieku, 💉 dzieci szczepionką przeciwko polio, skażoną rakotwórczym wirusem SV-40.W USA zaszczepiono w ten sposób ok. 100 milionów dzieci.

W Polsce 💉 do lat 80 tą szczepionką, pomimo posiadanej wiedzy od 1960 roku, o obecności tego rakotwórczego 🦠. dr n. med. Jerzy Jaśkowski powyższym tekstem udowadnia, że hiszpańska grypa to mit, który funkcjonuje w społeczeństwie na zasadzie, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

💉 trolle reprezentujące przemysł farmaceutyczny, straszą obywateli hiszpanką i 100 milionami jej ofiar, a faktycznie w tamtym okresie zmarło ok. 20 milionów ludzi – przede wszystkim – ze względu na zastosowane w wojsku, masowe 💉 przeciwko ospie i tyfusowi

Ostatnie wpisy

Kategorie

”HISZPANKA” Z LAT 1918-1920 – ELITY CO 100 LAT FUNDUJĄ NAM TEN SAM SZCENARIUSZ.

23 czerwca 2021 / Możliwość komentowania ”HISZPANKA” Z LAT 1918-1920 – ELITY CO 100 LAT FUNDUJĄ NAM TEN SAM SZCENARIUSZ.

Może Ci się spodobać

ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI. 3 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”HISZPANKA” Z LAT 1918-1920 – ELITY CO 100 LAT FUNDUJĄ NAM TEN SAM SZCENARIUSZ.
  • Może Ci się spodobać