extra-terrestrial

INWAZJA NA AFGANISTAN – US ARMY W POSZUKIWANIU LATAJĄCYCH ”VIMAN” – TAJNA WIZYTA MERKEL I ŚWIATOWYCH PRZYWÓDCÓW.

INWAZJA NA AFGANISTAN – US ARMY W POSZUKIWANIU LATAJĄCYCH ”VIMAN” – TAJNA WIZYTA MERKEL I ŚWIATOWYCH PRZYWÓDCÓW.

Od 2014 roku pojawiały się pogłoski, że wojna w Afganistanie ma swoje inne oblicze. Od początku amerykańskiej inwazji padały sugestie, że armia amerykańska poszukuje tam czegoś więcej niż tylko brodatego pastucha owiec. Sugerowano, że w jaskiniach afgańskich znajduje się pojazd latający sprzed tysięcy lat.

Informacje na temat tego, że w Afganistanie znajdują się jakieś tajemnicze pojazdy, pojawiła się już kilka lat temu, ale jako nieweryfikowalna nie przetrwała długo w przestrzeni publicznej. Poza tym brzmiało to tak nieprawdopodobnie, że większość ludzi zbywa takie rewelacje wzruszeniem ramion traktując to jako oczywistą niedorzeczność.

Raporty służb specialnych donszą, że kanclerz Niemiec Angela Merkel stała się ostatnią osobą, która w linii zachodnich przywódców, odbyła „nagłą i niespodziewaną” wizytę w Afganistanie. Dalej raport wskazuje na zwiększony ruch informacyjny i podniecenie wśród naukowców wojskowych. Śledzone są też wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Obamy, brytyjskiego premiera Davida Camerona i prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego.

Wszyscy przerywali swoje wizyty i zmierzali do Afganistanu. Tylko podróż Sarkozy’ego, była ukryta, ponieważ znajdował się on już w tym samym czasie w Indiach podczas wizyty państwowej, i został przewieziony przez amerykański samolot wojskowy do afgańskiej strefy wojennej. Co odkryto w Afganistanie i jak ważne jest to odkrycie dla ludzkości? O tym dowiecie się w dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.

Tymczasem w historii tej może być ziarenko prawdy. Wiadomo przecież, że viman poszukiwali Naziści i towarzysze radzieccy, którzy zajmowali Afganistan przed Amerykanami. Niestety nie ustalono nigdy jakie były rezultaty tych poszukiwań.

W sieci pojawia się bardzo wiele materiałów wideo wskazujących na to, że w Afganistanie dzieje się coś więcej poza ogólnie znanym konfliktem z Talibami. Na poniższym nagraniu widać coś, co wygląda na atak na UFO. Oczywiście pierwsze skojarzenie jest takie, że to fałszerstwo. Jeśli tak jest to wideo to jest bardzo dobrze wykonane.

Pojazd na zdjęciu nie atakuje żołnierzy tylko wisi w powietrzu, ale po chwili widać, że żołnierze zamierzają go zaatakować za pomocą przenośnej rakietnicy i robią to. Obiekt jednak w tym momencie odlatuje. Czy to po prostu dobre fałszerstwo? A może w opowieściach na temat afgańskich viman jest więcej prawdy niż mogłoby się początkowo wydawać.

W internecie pojawiły się teorie spiskowe, dotyczące nagrań UFO dokonanych przez amerykańskie drony bojowe. Bezpośrednim pretekstem był opublikowany w sieci film z Afganistanu.

Według opisu na nagraniu widać obraz z amerykańskiego drona Pretador. Śledzi on niewielki obiekt poruszający się a tle pustynnego, górzystego krajobrazu. W pewnym momencie, gdy Predator zbliża się do obiektu który zniknął za zboczem góry widać oślepiający, jasny błysk. Według publikujących to nagranie śledzonym obiektem było UFO, a amerykańska maszyna została zaatakowana przez nie wiązką tajemniczej energii.Reklama

Eksperci, którzy widzieli ten film twierdzą, że jest on autentyczny. Video dało początek kolejnym teoriom spiskowym, dotyczącym ukrywania przez amerykański rząd informacji o obiektach należących do obcych cywilizacji. To właśnie drony amerykańskiej armii miały dokonać wielu nagrań UFO, a opublikowane nagranie jest jedynie „wierzchołkiem góry lodowej”.

Powyższe nagranie zostało rzekomo wykonane w marcu, w prowincji Ashabarad w Afganistanie. Niezidentyfikowany obiekt latający zaatakował obóz talibów, wszystko nagrali amerykańscy żołnierze.

Niezidentyfikowany obiekt o trójkątnym ksztalcie nagle zainicjował atak i wszystko pokryło się ogniem. W miejscu gdzie do tego doszło tydzień wcześniej zabito żołnierzy afgańskiej armii.

Oczywiście o ile film nie jest sfałszowany to najbardziej prawdopodobne jest to jakiś nowy rodzaj drona. Jego kształt wygląda bardzo podobnie do tajnego TR-3B. Atak wygląda imponująco i dosyć ryzykancko. Może to świadczyć o tym, że cały ten film to CGI, postęp w zakresie grafiki komputerowej pozwala na tworzenie czegoś takiego na domowym komputerze.

Udostępnij

INWAZJA NA AFGANISTAN – US ARMY W POSZUKIWANIU LATAJĄCYCH ”VIMAN” – TAJNA WIZYTA MERKEL I ŚWIATOWYCH PRZYWÓDCÓW.

Globalna Świadomość2 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”UCIECZKA Z KRATERU” – NOWA TEORIA NA TEMAT KSZTAŁTU ZIEMI, CZYM JEST KSIĘŻYC, WYJAŚNIENIA TAJEMNIC LUDZKOŚCI.Następny artykułDBAJ O SWOJĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INWAZJA NA AFGANISTAN – US ARMY W POSZUKIWANIU LATAJĄCYCH ”VIMAN” – TAJNA WIZYTA MERKEL I ŚWIATOWYCH PRZYWÓDCÓW.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?