Alternatywna historia świata

”UCIECZKA Z KRATERU” – NOWA TEORIA NA TEMAT KSZTAŁTU ZIEMI, CZYM JEST KSIĘŻYC, WYJAŚNIENIA TAJEMNIC LUDZKOŚCI.

”UCIECZKA Z KRATERU” – NOWA TEORIA NA TEMAT KSZTAŁTU ZIEMI, CZYM JEST KSIĘŻYC, WYJAŚNIENIA TAJEMNIC LUDZKOŚCI.

Zapewne wieku z was spotkało się z fenomenalnym, kilkugodzinnym filmem Duńskiego badacza pt: ”Ucieczka z krateru”.Materiał przedstawiony w filmie przewraca do góry nogami wszystkie alternatywne teorie na temat obcych, płaskiej ziemi, religii i pochodzenia człowieka. Sęk w tym, że ta prawie surrealistyczna wizja rzeczywistości ma sens i jest poparta wieloma ukrytymi dowodami składając się w piękną całość, tak więc zaczynamy!

„Autorką poniższego tekstu jest Nejra Chiyurin: https://www.facebook.com/NejriChiyurin/posts/3747990148640525

Część dysku na której żyjemy

Ziemia po której chodzimy jest płaska, nie jest jednak idealnie okrągła, owy dysk bardziej posiada kształt jajka/elipsy(złożonej z kilku nałożonych na siebie dysków/wymiarów), choć dla ułatwienia będę pisać półkula. Półkula ta przypomina przekrojony na pół owoc i jest umieszczona jest w kuli(bańce). Na górze znajduje się półkolisty firmament, a na dole odpowiednik kopuły który jest podziemiem i wygląda jak przeźroczysty worek jutowy w którym pływa brązowa energia.

Fale w wodzie są modulowane przez wpływ Ziemskiego pola magnetycznego(System energetyczny Torusa znajdujący się w centrum naszego krateru): Cokolwiek wrzucisz do wody, fale zawsze będą miały kształt okręgów. Środek naszego krateru(Góra Meru) emituje dźwięk, który łączy się z energią pochodzącą z części zewnętrznej (poza kopułą) i sprawia, że wszystko wewnątrz krateru żyje i funkcjonuje.

Muzyka emituje częstotliwość(372mhZ), sprawiając że inni stają się dostrojeni do tej częstotliwości, bez owej muzyki ludzie by oszaleli, nie wiedzieliby, gdzie się znajdują. Jednak dzięki niej ludzie są połączeni z tą Ziemią, z tą atmosferą, oraz z tą rzeczywistością.

Jerozolima-centrum Ziemi

Albo raczej tej części krateru na której obecnie żyjemy. Znajdował się tam gigantyczny zegar słoneczny. Centrum Disneylandu wygląda jak krzyż na środku Jerozolimy. Wyspa Moorea Polinezyjska oraz piramida Giza- główne punkty energetyczne siatki, która nas otacza, na znanej nam części(mniejszej niż 1/4) naszego krateru. Oś ziemska jest nachylona do ekliptyki pod kątem 66°, to raczej nie przypadek, a celowy zabieg masoński.

Skok spadochronowy pokazywany jest za pomocą obiektywu rybie oko. Horyzont zanika równo z poziomem naszych oczu. Twierdzimy, że Ziemie nie jest płaska dlatego, że z wyższej odległości zaczynamy widzieć krawędź dysku.

Poza grafiką komputerową misja Apollo 11 pokazała ludziom jedynie sfingowane zdjęcie kuli Ziemskiej wykonane przez okno(dziurę) w samolocie. 9h wcześniej znajdowali się oni na Orbicie Ziemskiej, a tego samego dnia wylądowali na Księżycu, serio?

Gdyby Ziemia obracała się wokół Słońca na orbicie, to zmiana względnego położenia gwiazd po 6 miesiącach ruchu orbitalnego nie mogłaby być niewidoczna. Występowałaby ciągła intensywna zmiana gwiazdozbiorów.60 tyś mil – taki dystans przepłynięto wzdłuż wybrzeża Antarktydy. Gdy Ziemia była kulą wybrzeże Antarktydy liczyłoby 12 tysięcy mil. Antarktyda została wymyślona w 1820 r.

Mapa ONZ

Symbolizuje kratę oddzielającą nas od Antarktydy. Traktat Antarktyczny mówi o zakazie zbliżania się do Antarktydy. Pod Antarktydą zaś znajduje się węgiel pochodzenia tropikalnego a także ropa oraz Uran. Góra Ararat mogła znajdować się na Antarktydzie, ponieważ w pewnym miejscu tego muru znajduje się punkt będący środkiem całej powierzchni naszego krateru.

Mount Ararat=Ant Arctica / Arctica Ant / Ar Ant / Ararat. Nie istnieje także taki kontynent jak Grenlandia, został on stworzony po to, aby ukryć część ściany lodu. Trump chciał kupić Grenlandię. Nasz krater otoczony jest przez „straż przybrzeżną”/różne rodziny masońskie, ponieważ Folwark Ziemia podzielony został przez wielu rolników. Góry Rockefellera, Płaskowyż Rockefellera-nazwa mówi sama za siebie.

Grawitacja

Siła na tyle silna, aby przykleić oceany, ale nie zatopić żaglówki. XD Grawitacja nie istnieje. Istnieje jednak siła gęstości. Siły nam towarzyszące to:-gęstość magnetyczna-ciśnienie-światło. Znaczenie czarnego słońca oraz Gwiazdy Polarnej: Nasz dysk(jak również zapewne każdy inny) posiada dziurę w środku i przypomina wyglądem płytę CD. Poniżej otworu znajduje się czarne słońce Trzy linie przechodzą przez otwór pośrodku, gdzie znajduje się dziura dysku, jest to biegun południowy(nie północny!).

Na szczycie niebiańskiego sklepienia znajduje się gwiazda polarna. Ważny jest także drugi okrąg który przebiega między innymi przez Ekwador. Prowadząc z gwiazdy polarnej dwie linie w kierunku powyżej opisanych punktów otrzymamy wzór trójkąta. Promienie wychodzące z czarnego słońca również tworzą trójkąt, ale w odwrotnej pozycji. Rysunek pokazuje symbol Masonów utworzony za pomocą cyrkla i kątomierza.

W miejscach przecięć znajduje się słońce oraz księżyc. Ziemia jest na powierzchni oraz po drugiej stronie, gdzie znajduje się SummerLand. Promienie czarnego słońca wychodzące przez otwór w dysku tworzą zorzę polarna.Świątynia Salomona(nigdy nie istniała osoba o takim imieniu)= 3 królestwa, ale jedna korona dla władcy, który rządził nimi z Rzymu.

Rzym oraz Babilon były częściami gigantycznego ogniwa galwanicznego: Sodom=Ba-zalt, Cynk, Babyl-om = -Gorom=KA, Rom, Karome, Chrom, Miedź= +Aktualnie Ba (-) traci materię Istnieje wyjście z naszego krateru, jednak wszędzie poza źródłem (wewnątrz czasu i przestrzeni) w mniejszym lub większym stopniu znajdujemy się w Matrixie / holograficznej grze wideo.

Na co wydawane są nasze pieniądze

Budowa imitacji stacji kosmicznej: ISS Wystrzeliwanie fałszywych satelit. Eksploracja fałszywego kosmosu Wojna: USA vs USSR (związek sowiecki)NASA wykorzystuje nasze pieniądze na eksplorację nieznanych nam terenów znajdujących się wewnątrz naszego krateru oraz terenów otaczających nasz krater, przypuszczam iż nie są to tereny bezludne więc cała gotówka wykorzystywana jest zapewne na prowadzenie tam wojen o terytorium oraz bogactwa naturalne.

Filmy z stacji kosmicznej tak na prawdę kręcone są w Hollywood pod wodą. Aktorzy czasem zaliczają wpadki, jednemu kiedyś wlała się do skafandra woda, przez co utonął (w kosmosie). Czasem na ekranie możemy zauważyć bąbelek, którego graficy zapomnieli wymazać. To co znajduje się na ich plecach to tak na prawdę butle nurkowe. Trochę Historii: 10 000 tyś lat temu ludzie dobrze znali prawdziwy kształt Ziemi.

Wszystkie ilustracje pochodzące z starożytnych, a bardziej rozwiniętych kultur przedstawiają Ziemię w formie płaskiego dysku z kopułą oraz Sheolem znajdującym się pod Ziemią. Tylko NASA jest innego zdania. W naszej Historii zaistniało kilka potopów, jeden z ostatnich wydarzył się zaraz po śmierci Karola Wielkiego. Okresy zlodowacenia mogły następować po wojnach atomowych lub uderzeniu w nasz krater asteroid które tak naprawdę były statkami kosmicznymi.

Mogły występować także wskutek uszkodzenia kopuły(aktualnie NASA próbuje rozwalić kopułę atomówkami) ponieważ wszystkie kratery otoczone są wodą będącą krwią wszechświata, ale równie dobrze mogły odbywać się tylko wewnątrz naszego dysku kiedy pewna jego pokryta lodem część odmarzała a inna zamieniała się w Antarktydę. Historia nam znana rozpoczęła się w 800r.n.e.

W 700r.n.e. wiele kontynentów zostało zalanych. Jednym z tych który nie został zalany był ląd Scytów, skąd rozprzestrzenili się Europejczycy oraz Azjaci. Scytowie to także Tartarowie oraz Germanii. Wikingowie byli uchodźcami, którzy zaraz po tym jak ich ląd zatonął przypłynęli do Belgii, jednak tamta Belgia nie ma nic wspólnego z Belgią dzisiejszą.

Budowle z znikąd

Jeżeli słyszał ktoś o czasie widmowym, wie o czym mówię, ale istnieje inne wyjaśnienie niż dopisanie kilku set lat tylko po to, aby rządzić z Watykanu w roku 1000. Widza innych sposobach budowy pochodziła po prostu od uchodźców. Uchodźcy Ci okazali się jednak najeźdźcami/ chrześcijanami. Nazywano ich Arii, czyli Ariowie. Prześladowali oni inne ludy np. Scytów/ciemnoskórych. Później Konstantynopol oraz Bizancjum zostały zalane, następnie Istanbul który przetrwał otrzymał obie nazwy.

Około 1250 r. wydarzył się kolejny potop/reset w czasie którego zamarzła większość naszego krateru, tworząc mur antarktyczny. Co ciekawe, Jerozolima oraz morze czerwone zawsze były zaznaczane na starożytnych mapach. Nie zaznaczano na nich jednak Ameryk. (Może kiedyś istniały one w innym wymiarze?)Nasza historia został utworzona przez aktorów, takich jak np. Kopernik, który także był Masonem. Newton-wolnomularz. Większość Astronautów-także. Wśród starożytnych filozofów tylko Pitagoras twierdził, iż Ziemia nie jest płaska.

Człowiek ten jest niezwykle mocno zachwalany przez Masonów. Wszyscy masoni noszą specjalne pierścienie-sygnety. Płaskoziemski renesans: książka wydana przez Samuela Birley Rowbothana. Tesla nie wspierał heliocentryzmu! Teoria względności została wymyślona po to, aby uciszyć płaskoziemców. Po drugiej wojnie światowej technologia „antygrawitacyjna” została sprowadzona przez Nazistów do USA.

Operacja Papperclip=NASA

powstała dzięki Nazistom. Rozmieszczenie kontynentów zostało zmienione, aby udowodnić, że Ziemia jest kulą, Ameryka Północna oraz Południowa znajdują się w zupełnie innych miejscach. Z Ameryki Południowej kiedyś można było przedostać się na Antarktydę(mur otaczający część naszego krateru), jednak przejście to dla zwykłych obywateli zostało wysadzone. Zaraz potem pojawiły się tak wysoce szanowane w środowisku pasjonatów sci-fi seriale jak Star Treak lub Gwiezdne wojny, więc ciężko obecnie przekonać ludzi do tego, że Ziemia nie jest kulą.Space X -Nazwa mówi sama za siebie, co oznacza X?

X oznacza NIE / nie wylatujemy promami kosmicznymi przez kopułę aby usmażyć się w słońcu. Firmament/kopuła:W obrębie naszego krateru oraz terenów go otaczających istnieje kilka kopuł. Kopuła otacza część dysku na której żyjemy, cały nasz krater oraz tereny go otaczające. Barier bowiem istnieje kilka. Między jedną kopułą a drugą znajdują się planety, będące tak naprawdę tylko holograficznymi kulami wpływającymi na budowę naszego krateru. Ostatnia kopuła zbudowana jest z sztucznych gwiazd.

W gwiazdozbiorze Wielki Wóz znajduje się gwiazda polarna. Sposób w jaki obracają się wokół niej gwiazdy, tworzy symbol swastyki. Symbol Swastyki pochodzi od gwiazdy Polarnej. Punkt świetlny zwany Gwiazdą Polarną odpowiada za ruchy „gwiazd” dookoła niej, na najwyższej kopule. Natomiast za ruchy „planet” naszego „układu słonecznego” odpowiadają kopuły niższe. Każda z nich obraca się z inną prędkością, dlatego każda „planeta” sunie po niebie w innym tempie.

Kopuła gwiezdna obraca się w innym kierunku względem pozostałych. Prawdziwa Gwiazda Polarna także istnieje, jednak znajduje się ona wysoko, nad galaktyką Drogi Mlecznej, Andromedy oraz Omegi. Kopuły tworzą elektromagnetyczną barierę. Bariera ta stworzona jest z plazmy, przypominającej przeźroczyste lustra będące tak naprawdę szkłem powiększającym/wypukłą soczewką. Struktura ta kreuje i zniekształcają optycznie wszystko to co widzimy na dole, dlatego to co tak na prawdę jest dwuwymiarowe staje się trójwymiarowe. Struktura 2D przekształcona w hologram.

Bariery

Gigantyczny stopień załamania owego szkła powiększającego odpowiada za dzień oraz noc. Bariery nie tylko odgradzają nas od wszechświata(innych kraterów) ale także chronią nas oraz tylko dzięki nim istnieje życie w danym kraterze, są niczym błona komórkowa. Ich zniszczenie mogłoby spowodować śmierć danego pierścienia, ponieważ życie, które tam istnieje, jest przystosowane do takich a nie innych warunków. Kopuły poruszają się w taki sposób jak by oddychały.

Wszystkie kratery otoczone są wielowarstwowa bańką, wypełnioną po brzegi wodą, dlatego czasem na nocnym widzimy jak pewne światła(ufo) poruszają się ponad firmamentem w taki sposób, jak by pływały. Na pewno muszą być to spore obiekty, ponieważ satelity nie byłyby widoczne z takiej odległości. Satelity to grafiki komputerowe. W termosferze występuje temperatura o wysokości 2500 stopni C, gdzie na dodatek wszystkie obiekty nagrzewają się szybciej niż w atmosferze, bez której nie są w stanie oddawać swojego ciepła. Przebywanie jakichkolwiek obiektów w takim miejscu jest nie możliwe.

Zamiast Satelit posiadamy inne urządzenia je zastępujące. Programy Lorn oraz Pecca działające na radiowej triangulacji. Telefonia komórkowa funkcjonuje także dzięki kablom telefonicznym. Krótkie fale radiowe pokonują duże odległości i są odbijane przez jonosferę.

Krawędzie części krateru na której żyjemy zbudowane są z brył lodu unoszących się na oceanie. Woda jest energią, która sprawia, że lód unosi się na powierzchni. Ta lodowa ściana została nazwana Antarktydą. Kopułę zaś NASA nazywa elektromagnetycznym pasem VanAllena. Nie jest możliwym przedostanie się za kopułę drogą powietrzną, jedyny sposób na to jak upuścić to miejsce to: kanałami wodnymi pod lodowcami Antarktycznymi. Osłabienie bariery EM wpływa na roztapianie się lodowców. Wydarzenie to podwyższa poziom świadomości istotom zamieszkującym dany krater ale jednocześnie może spowodować również potop.

Jonosfera jest górną częścią atmosfery i zaczyna się na wysokości 80km. Tam znajdują się gazy obojętne które są rozdzielane warstwami w zależności od ich masy cząsteczkowej. Gazy w atmosferze: Azot, Tlen, inne gazy: Hel (He2), Neon (Ne10), Argon (Ar18), Krypton (Kr36), Ksenon (Xe54), Radon (Rn86)700km – wysokość pierwszej kopuły (balony latają do 50km)Historia o Kainie i Ablu opowiada historię procesu elektrycznego: Abel(biegun ujemny) symbolizuje cynk trzymając w ręce rózgę (kable elektryczne)Kain(biegun dodatni) symbolizuje miedź trzymając w ręku laskę.

Owy system elektryczny tworzy nad naszymi głowami drugą kopułę (w sensie pierwszą ale zniekształconą pewną technologią-coś w rodzaju nakładki). Gdyby istniała tylko kopuła podstawowa stworzona przez Merkabę wtedy księżyc(będący lustrzanym odbiciem Ziemi) posiadałby kształt jaja. Pierwotnie, w kraterze Ziemia energia życia została stworzona przez węża Apofisa, Atlanci jednak walczyli z tą energią, szczególnie Ra. Aktualnie nasz krater otoczony jest dwoma wężami (dwoma kopułami przeciwbieżnymi)Linia życia=Analemma, odzwierciedlona jest zarówno w ruchu słońca, jak i księżyca.

Bajka o żółwiu oraz zającu opowiada o tym jak księżyc o stałej prędkości wyprzedza słońce o prędkości zmiennej. „Rakieta skręca po jej odpaleniu, ponieważ Ziemia się obraca”-gdyby tak było to po podskoczeniu lądowalibyśmy w innym miejscu/kawałek dalej.

Co tak naprawdę dzieje się z rakietami ?

Kiedy silnik zostaje odcięty rakieta traci moc do poruszania się. Zdalnie kontrolowany start makiety->Odłączenie rakiety, Wahadłowiec zaś wraz z zbiornikiem spada na Ziemię, do morza. Jakiś czas później inny wahadłowco-samolot startuje z zamkniętego lotniska i ląduje w świetle kamer na innym lotnisku publicznym. Pilot challengera, który podobno wybuchł w powietrzu nie zginął, ale ukrył się zmieniając zawód na profesora uczelni .Kiedy zaznaczymy loty samolotów na mapie płaskiej Ziemi trasy z linii krzywych stają się proste. Możliwość śledzenia lotów na półkuli południowej jest wyłączona i niemal brak tam połączeń.

Księżyc: Obiekt który widzimy na nocnym niebie nie jest solidnym przedmiotem. Księżyc jest zjawiskiem elektromagnetycznym zogniskowanej plazmy, przybiera kształt płaski i zachodzi w jonosferze która rozpoczyna się na wysokości 80km(więc znajduje się on pod pierwszą kopułą).

Na plazmie tej możemy zobaczyć odwrócone oblicze naszego płaskiego świata(całości krateru na części którego żyjemy). Księżyc jest plazmową mapą znanych kontynentów, jednak znajdują się tam także ukryte krainy nazwane przez kartografa Urbano Monte w 1582 r.: Terra Fuego (na południe od Ameryki południowej), Galeca, Lacach, Branielia. Po drugiej zaś stronie Terra Vista i kilka innych.

Ziemie te znajdują się na pozostałych ¾ naszego krateru do których jednak nie mamy dostępu. Mimo iż kopuła z fałszywych gwiazd znajduje się nad księżycem, na księżycu znajdziemy ich lustrzane odbicie na drugim planie. Znajdziemy tam także odbicie „planet” z naszego układu słonecznego. Księżyc obraca się szybciej niż Ziemia, ponieważ znajduje się bliżej zewnętrznej części plazmy (dylatacja czasu). W związku z tym, jeżeli odbicie Ziemi jest 30 razy wolniejsze od samej Ziemi, to znaczy, że jeśli Ziemia ma 5 miliardów lat, patrząc w księżyc widzimy obraz Ziemi mającej 170 milionów lat. To, że każdy widzi tą samą stronę księżyca, potwierdza, że żyjemy na wielkiej płaskiej Ziemi.

Słońce, które znamy nie oświetla Księżyca.

Gdyby księżyc absorbował ciepło słońca powinien posiadać Zielony kolor, więc nie odbija światła słonecznego. Gdyby księżyc znajdował się na takiej wysokości jaką podaje nam NASA nie podświetlałby chmur. Apollo 8 sfotografowało księżyc a następnie przerobiono go w Ziemię aby udowodnić że właśnie znajdują się na księżycu. Wracali na Ziemię na chwilę(7-krotnie) np. po to, aby zabrać operatora kamery. Mistyfikacja. Alianci wypuścili do TV info o zdobyciu księżyca, aby wgrać do ludzkich umysłów, że księżyc jest skałą a Ziemia nie jest ani na cal większa. Za księżycem 1(hologramem) znajduje się czarny, metalowy projektor który przypomina aparat fotograficzny.

Generuje on światło w swoim wnętrzu, a na powierzchni zaś znajdują się ludzie-operatorzy. Krąży wokół niczym satelita wyświetlając przed nami hologram. Za projektorem znajduje się księżyc 2: Kula z licznymi dyskami. Zaraz za fałszywym księżycem znajduje się prawdziwy księżyc który nie jest widoczny z Ziemi. Jest to kulisty statek kosmiczny w którym na wielu dyskach znajduje się wiele gatunków różnych istot przewyższających inteligencją ludzi, oraz ludzkich klonów które często za pomocą wehikułu czasu(tuneli czasoprzestrzennych) są przenoszone na inne linie czasowe(np. do lat 50)

Zaćmienie księżyca następuje wtedy, kiedy światło z projektora zostaje w całości przykryte przez Czarne Słońce-Rachu. Rachu znajdujące się zaraz pod naszym dyskiem. To ono odpowiada za zaćmienia oraz za to że poza czasem pełni widzimy tylko część hologramu. W tym przypadku stosowana jest technologia która usuwa część hologramu, nie tworząc niczego nowego(czarnego) na niebie.

Odległość między prawdziwym księżycem a powierzchnia Ziemi, mierzy 3300 mil lub 5310km(więc znajduje się on ponad pierwszą kopułą która zaczyna się na wysokości 700km). Średnica Księżyca jest równa 3200mil lub 51000km. Dolecieliśmy na niego, ale przy pomocy „kosmitów”. Nie jest możliwe lądowanie na księżycu w taki sposób, w jaki nam to demonstrowali, ponieważ po pierwsze przedostanie się przez barierę/kopułę jest nie możliwe (od góry), a po drugie księżyc który widzimy to tylko hologram. Księżyc obracał się szybciej między 700-1100 r.n. e.

Słońce

Gdyby słońce znajdowało się niesamowicie daleko od nas, jego promienie na Ziemi powinny padać prostopadle, zamiast tego posiadają kąt 45 stopni. Słońce to pewien poruszający się po plazmowej kopule kulisty punkt(bąbel) rozgrzanej plazmy, podgrzewanej przez zewnętrzne źródło. Obiekt ten gotuje się, obraca i wyrzuca rozbłyski słoneczne. Nie Ziemia się zakrzywia, ale światło dzienne.

Dzieje się tak ze względu na ruch pilota pola elektromagnetycznego, który znajduje się nad nim i wytwarza słońce oraz odpowiada za powstawanie cieni. Lampa ta jest zimna, metalowa i chropowata w dotyku. Kontrole nad nią sprawują pewne grupy istot. Światło dzienne wydobywa się z jonosfery(a dokładniej mówiąc: będąc podgrzewanym za pomocą urządzenia znajdującego się ponad pierwszą kopułą pokazuje się nam najpierw na wysokości 80km, czyli miejscu w którym rozpoczyna się jonosfera, pod pierwszą barierą) oraz w niej zachodzi.

Wygląda jak parasol poruszający się po okręgu nad płaską Ziemią, wykonany jest z zjonizowanych gazów obojętnych zatrzymujących się(mających swój punkt kulminacyjny) na wysokości pierwszej błony komórkowej naszej części dysku. Pod tym względem NASA nas nie okłamuje: światło dziennie faktycznie stworzone jest z plazmy wyładowanej gazem na ogromną skalę! Sztuczne słońce naszego dysku krąży z prędkością 1000mil/h i wykonuje pełny obrót w 24h.

Słońce tworzy poruczające się wokół siebie zakrzywione pole elektromagnetyczne, które powoduje, że wszystkie gazy obojętne znajdujące się w jonosferze wokół słońca reagują z gazami zjonizowanymi wywołując fluorescencję. Gazy szlachetne znajdujące się w jonosferze: Hel (He2), Neon (Ne10), Argon (Ar18), Krypton (Kr36), Ksenon (Xe54), Radon (Rn86). Gazy te są rozdzielone na warstwy: cięższe na dole a lżejsze u góry. Wszystkie te gazy ulegają jonizacji, gdy zbliżają się do pilota będącego źródłem pola elektromagnetycznego. Reagują pod wpływem pola i każdy fosforyzuje innym kolorem.

Kiedy słońce się oddala, temperatura i ciśnienie stają się niskie, a gazy rozpraszają się. Kiedy słońce wschodzi pole elektromagnetyczne jonizuje obojętne gazy, w ten sposób uzyskujemy światło dzienne. Nie tylko promienie słońca wpływają na temperaturę panującą na Ziemi.

Wokół naszej części krateru znajdują się ogromne suszarki/grzejniki, które ogrzewają lub ochładzają klimat. Pory roku zmieniają się, ponieważ zarządcy zmieniają scenografię. Według innej teorii zaś nasz krater porusza się w górę i w dół, chwieje się, dlatego różne jego części mają w różnych porach lato i zimę.

Prawdziwe słońce znajduje się na wysokości 3300 mil lub 5310km. Średnica tego słońca wynosi 3200mil lub 51000km. Obiekt ten przypomina półokrągły zbiornik/ wielki basen/miskę/kielich z energią koloru czerwonego oraz czarnego.

Energia pochodząca od ludzi zbierana jest do tego basenu a następnie emitowana z niego w stronę wszystkich istot naziemnych (w tym ludzi) nieco inna energia. Następuje wymiana energetyczna. Słońce wysyła jasną energią, my zaś oddajemy energię w kolorze krwi/ w pewnym sensie oddajemy im swoją krew. Niektóre istoty udają się do słońca, aby się w nim napoić.

Sztuczne słońce tworzy szczelinę w komórce a prawdziwe słońce jest bramą/portalem do innych kraterów. Wygląd portalu: struktura w formie okrągłej spirali. Daje wrażenie liczb, które następują po sobie jedna za drugą. To tak jak by liczyć od 100 do 0. 100 na zewnętrznej części, 0 w środku. Prawdziwe słońce jest punktem połączenia przez który przesyłamy kod Bi-osu. Przed prawdziwym słońcem znajduje się zasłona z światła w kolorze energii żółto-zielonej, przed zasłoną zaś towarzysząca nam na co dzień żółta kulka światła.

Zaćmienie słońca następuje wtedy, kiedy dwa obiekty są jednocześnie widoczne na niebie. Słońce może zostać zakryty czymś co nazywa się Rachu-czarne słońce. Prawdziwe czarne słońce znajduje się pod naszym dyskiem, czarna kula na niebie to projekcja z niego się wydobywająca. Czarne słońce także jest portalem, zawiera technologie umożliwiającą wyjście z Ziemi:

Wormhole

Portal/tunel czasoprzestrzenny, który prowadzi na inne „planety” lub do innych galaktyk.)Hindusi nazywają słońce OmGwiazdy: Kiedyś wszystkie obiekty na niebie nazywano gwiazdami. Planety określano gwiazdami wędrującymi. Gwiazdy, które widzimy na niebie/firmamencie są sztuczne. Jednak kiedy wylatujesz poza ostatnia barierę otaczającą nasz krater dostrzegasz iż inne kratery, świecą niczym gwiazdy, mimo iż także nimi nie są. Nasza galaktyka jest w kształcie półkuli na powierzchni której znajdują się liczne zagłębienia/kratery.

Galaktyk takich jest sporo dlatego po opuszczeniu naszej galaktyki dostrzeżemy poruszające się punkciki światła nie tylko na prawo i lewo ale także u góry. Jakim cudem skoro pod galaktykami znajduje się część podziemna która widok świecących się i znajdujących wyżej kraterów by zasłaniała? Takim, że wszystkie galaktyki ustawione są częścią płaską do siebie, choć to tylko hipoteza będąca logiczną odpowiedzią na moje pytanie.

Wszystko się porusza więc oczywiście wszystkie kratery wirują(przypuszczam, że pomiędzy kraterami musi znajdować się woda) wokół głównego punktu galaktyki którego w przypadku naszej drogi mlecznej która jest chora/odcięta od źródła można nazwać czarną dziurą, niektórzy jednak nazywają ją słońcem centralnym(cóż, skoro wysysa od nas energię to musi dzięki niej na pewno pięknie świecić).

Niektóre galaktyki porównując ich stan do ludzkiej choroby cierpią na coś w stylu raka. Galaktyka taka zostaje otoczona i odcięta od źródła egzystując jedynie w systemie podtrzymywania życia. Zdrowe Galaktyki komunikują się z pozostałymi galaktykami, krążąc po całym „organizmie”.Prawdziwe gwiazdy jednak także istnieją. Tak samo jak za naszym słońcem oraz księżycem znajduje się prawdziwe słońce oraz księżyc, tak za widocznymi na naszym niebie obiektami które przez NASA zostały nazwane planetami(a tak na serio są one również sztucznymi słońcami i księżycami) znajdują się prawdziwe księżyce oraz słońca.

Przypuszczam, że podobnie jest na innych kraterach, że w każdym miejscu znajduje się sporo takich słońc będących portalami. Bowiem prawdziwe gwiazdy to tak samo jak słońca: białe dziury, wyloty z czarnych dziur z innych miejsc galaktyki. Istnieje możliwość nawrzucania do czarnej dziury setek ton złomu, w konsekwencji czego w jej wylocie(gwiazda/słońce) zachodzi burza słoneczna, ponieważ wypluwa zmielony szrot.

Planety: Widoczny z ziemi układ słoneczny jest planem filmowym/hologramem obiektów przedstawiającym układ energetyczny człowieka/nasze czakry. Układ ten jest także reprezentacją znacznie większych archetypów. Neptun oraz Uran znajdują się tuż nad główną kopułą i nadają obroty wszystkim dyskom. Jowisz to mechaniczny mężczyzna a Saturn to mechaniczna kobieta, która spogląda na Jowisza. Wyglądają oni jak gigantyczne statuy faraonów egipskich, ustawieni są oni naprzeciwko siebie i współpracują w pewien sposób budując nasz krater.

Saturn/Nibiru nie jest planetą.

Obiekt ten znajduje się w naszym układzie słonecznym ale jest maleńką kulką z metalu która posiada dwa skrzydełka. Merkury symbolizuje Hermesa niosącego informację RNA przez nasz układ. Nie istnieje coś takiego jak Planeta. Nazwa mówi sama za siebie. Plan ET A-Plan kosmitów A. Jaki plan? Między innymi polegający na wmówieniu nam że żyjemy nam na kuli obracającej się w próżni. Poza naszym kraterem istnieją jednak inne kratery. Całość naszego krateru: Powierzchnia: Sulpicius Gallus M. to nazwa znajdującego się na powierzeni księżyca krateru który przedstawia krater na którym żyjemy. Krater ten naprawdę przypomina wyglądem żółwia i jest to Syriusz.

Przy wejściu do naszego krateru znajdują się dwie wieże/góry, być może to one zostały nazwane słupami Heraklesa. Średnica naszego krateru to: 40 000kmStonehenge wyglądem przypomina Syriusza/ Ziemski krater widoczny na księżycu. Jeszcze kilka wieków temu stał on w całości i nie był zniszczony.

Atmosfera nie jest konieczna, jest generowana za pomocą projekcji, wzdłuż całego krateru. Projektowane są energie które wznoszą się i opadają. Czemu żyjemy tylko na części naszego krateru? Chodzi tutaj o pewien powtarzający się cykl związany z przebiegunowaniem.

Góra Meru

Znajduje się w środku naszego krateru (nie tego kawałka na którym obecnie żyjemy, ale całego). Jest to centrum Magnetyczne które nie zmienia swojego położenia, ale wokół którego porusza się powoli inny magnes-południowy, który zmienia strefę zdatną do życia. Pełny obrót zostaje wykonany w 26,452 lat. Około 26 tysięcy lat temu mieliśmy sezon Lemurii, aktualnie znajdujemy się w tym samym miejscu, zatoczyliśmy koło19,500 tyś lat temu – epoka lodowcowa13,000 tyś lat temu – epoka Atlantydy6,500 tyś lat temu -epoka Grecji oraz Egiptu.

Największy kontynent znajdujący się w naszym kraterze to Terra Vista. Przyczyna potopu: Do naszego krateru przeciekła woda (być może z krateru Saturna-Linee, lub przestrzeni między kraterami w której znajduje się woda). Możliwe, że przeciekająca do nas woda już była zamarznięta. Wydarzenie to przyczyniło się do destrukcji większej połowy naszego krateru oraz podniesienia poziomu wody. Potop ten był jednym z najgorszych potopów jakie nas spotkały, jednak wody „morza spokojnego”(przestrzeni otaczającej nasz krater) nadal przeciekają do naszego krateru, za każdym razem zalewając nieco inny jego obszar. Fale rozbijają się o wybrzeże klifu(kopuły) tak długo aż go nie zniszczą. Większość krateru zawsze jest pokryta lodem, jest to tak zwana Antarktyda.

W pobliżu „góry” Meru znajduje się Labirynt z Minos/Krety będący urządzeniem elektrycznym. Minotaur symbolizuje jon dodatni, a Tezeusz ujemny=Przyczyna Depolaryzacji! Taurus to tak na prawdę Torus. Opowieść o Minotaurze oraz Tezeuszu mówi tak na prawdę o zniszczeniu pola toroidalnego. W Labiryncie znajduje się przeciwbieżna Merkaba / Wielowymiarowa Gwiazda Dawida.

Ciekawe podobieństwo słów: Theseus/Tesla/TetraHedron. Na samym szczycie pola/Torusa znajduje się mechanizm, który tnie wszystko na strzępy, niczym mikser.124875-Wzór matematyczny Torusa, który zawarty jest w kwiecie życia opisuje system energetyczny(naszego świata oraz astrala) który posiada kształt wstęgi Möbiusa. (Kształt ten pokazuje się po wybuchu bomby atomowej, która niszczy światy równoległe.)

Oko RA przelewa krew do Torusa/świętego Grala.369-numer Tesli, Odwrócona piramida. Wzór przeciwbieżnej Merkaby / Wielowymiarowej Gwiazdy Dawida Czarny trójkąt znajdujący się niżej symbolizuje Ozyrysa, władcę ciemności. Biały trójkąt znajdujący się wyżej symbolizuje Izydę. Biegun północny to inaczej Vortex=Gwiazda w gwieździe, wiekuisty punkt centralny. KA BA-czarna dziura, a w środku oko RA, oko wiru.

Kiedyś nasz krater posiadał tylko jeden wzór energetyczny: Toroidalny z okiem Horusa wewnątrz. Wszystko co zostało tutaj stworzone, podczas wzrostu i rozwoju postępuje zgodnie z tym wzorem, naśladując jego ruchy oraz wygląd. Od jakiegoś(dłuższego) czasu jednak Atlanci rozpoczęli przeprowadzanie tu eksperymentów z przeciwbieżnymi urządzeniami, dlatego w naszym kraterze od dawna istnieją dwie formy energii jednocześnie.Labirynt w Cern bardzo podobny jest do tego w którym mieszkał Taurus.

Zderzacz Hadronów=Hydra

Wąż ścięty przez Heraklesa symbolizował Apofisa. Nasz mózg posiada kształt krateru w którym żyjemy. Jego centrum/szyszynka symbolizuję górę Meru. Szyszynka symbolizuje święty Gral/święte drzewo życia. Gral z krzyżem=zniszczenie drzewa życia. W związku z tym, iż większość naszego krateru zawsze pokryta jest lodem, nasze mózgi nie działają prawidłowo. Nieco lepiej działają one jednak u tych którzy połączą się/są połączeni z systemem Wielowymiarowej Gwiazdy Dawida.

Bliźniacze wieże WorldTradeCenter= Odzwierciedlenie RA BA. Próba reaktywacji systemu Sol-om-on, który wyciąga energię z naszego krateru. Pole siłowe gwiazdy Sol-om-on zniszczyło wcześniej Czarnobyl. Ten system energetyczny karmi istotę umieszczoną w Jeruzalem. Jednak świątynia nie musi koniecznie być odbudowana w Jerozolimie, została ona już odbudowana w Cerkwii Greckokatolickiej im. św. Mikołaja. Trump zaś przeniósł Ambasadę z Telawiwu do Jerozolimy. Jest to narodowe Sanktuarium.

Nowa świątynia Solomona przechowuje Arkę przymierza-Kamień BinBenRA, czyli superkomputer Jahwe. Zamierza on zniszczyć i wchłonąć Ziemię, po czym udać się w inne rejony naszej galaktyki, udając biednych uchodźców i przenosząc owe pudełko Pandory po całym wszechświecie(od krateru do krateru).Pod Ziemią: Przyglądając się wnętrzu Ziemi które zbudowane jest z kilku stopniowej piramidy schodkowej, zauważyć można, że Ziemia faktycznie składa się z skorupy, płaszcza, jądra zewnętrznego i wewnętrznego.

We wnętrzu naszego krateru znajduje się lejek energii w dół związany z ukształtowaniem terenu Terry. Zaraz nad tym lejem znajdują się bazy wojskowe. Kiedy ludzie wchodzą do wnętrza Ziemi, mogą przemieszczać się w czasie i przestrzeni, a technologie sprawniej tam działają. Pod Ziemią znajdują się ogromne zbiorniki wody w których mieszkają różne przystosowane do życia w wodzie istoty.

Żyje tam również sporo smoków które mimo iż bardzo chciałyby się wydostać na zewnątrz, nie mają na to przyzwolenia. Znajdujący się we wnętrzu Ziemi czarny płyn jest skryptem tej „planety” który wysyła do innych kraterów oraz galaktyk nasz kod Bi-osu. Pod Ziemią znajduje się wielka wirująca kula(centralne źródło energii-czarne słońce), która się obraca. Wygląda nieco jak kwiat Lotosu choć bardziej swym kształtem przypomina Torusa. Pod spodem znajdują się płatki, a na górze kula koloru kobaltu.

Emituje ona pulsujące światło(w kształcie oponki), które nie wydostaje się na zewnątrz. Z centrum owej kuli wychodzi fontanna w kolorze złoto-czerwonym generująca jeden kolektywny umysł, wielki centralny słup wielkiej karuzeli, generujący liczby. Umysł ten rozdziela się na odgałęzienia. Odgałęzienia te to rozszerzenia umysłu, a ludzie znajdują się na drugim końcu długiej gałęzi drzewa przypominającego wierzbę płaczącą.

Podziemie czy inny wymiar?

Istnieje wiele wymiarów jednak wszystkie znajdują się prawie tym samym miejscu. Prawie, ponieważ każdy kolejny(większy dysk) znajduje się na terenie tych mniejszych ale także po części(końcowa obręcz) wychodzi poza ich teren. Jeden wymiar jest niewidoczny dla drugiego, dlatego nikt nie żyje pod nami, a jedynie na innej częstotliwości. Nasza dusza także żyje w wielu wymiarach równocześnie/jest rozszczepiona. Jak myślicie, czy takie światy jak Lemuria, Atlantyda lub Hiperborea faktycznie znajdują się pod Ziemią?

Z początku myślałam, że tak, ale później uzmysłowiłam sobie, że skoro widzą oni na niebie te same planety, oraz te same gwiazdy(wraz z gwiazdą polarną) nie możliwym jest, aby światy te znajdowały się pod Ziemią. Istnieją one, ale w innym wymiarze. Każdy wymiar znajduje się na tej samej płaszczyźnie(prawie, ponieważ niektóre płaszczyzny są większe od pozostałych). To tak jakby nałożyć na siebie kilka płyt CD, gdzie każda posiadałaby inny rozmiar a żyjąc na jednej z nich, nie widziałbyś kilku pozostałych.

Na każdym dysku(w każdym wymiarze) każda epoka trwa ponad 26 tysięcy lat chociaż względem naszego dysku, dyski pozostałe są nieco przesunięte w czasie. Nie chodzi o to że czas płynie u nich szybciej lub wolniej ale o to że posiadają one inny punkt startowy. Reset jest wydarzeniem cyklicznym i dotyczy wszystkich dysków, ale na każdym następuje przejście do innej Yugi, zmieniając tym samym teren zdatny do życia nie tylko na naszym dysku ale także na innych dyskach, nigdy więc w całości nie są one zaludnione. W związku z tym możemy zauważyć także iż w naszym kraterze biegun południowy istnieje tylko jeden, ale biegunów północnych jest kilka, rozmieszczonych w różnych miejscach w zależności od czasu i wymiaru.

Dysk Aryan znajduje się w centralnej części naszego krateru. Jest niczym nasiono/źródło, z którego wyrosły (i nadal wyrastają) korzenie (świat podziemny/podwodny) oraz gałęzie (świat podniebny/naziemny-czyli między innymi nasz dysk). „Roślinka” rozszerza się w obu kierunkach. Jest to najmniejszy pierścień będący siedzibą Aryjczyków/Orionidów/Siewców życia czyli Drako. Obiekt wypełniony rtęcią na dysku Aryów jest jednocześnie słońcem i księżycem. Połowa mieszkańców tego dysku jest eteryczna. Stworzyli oni białych ludzi.

Drugi oraz jednocześnie największy pierścień to Hiperboreya, gdzie rolę słońca oraz księżyca odgrywa Jowisz i Saturn. Prawowici mieszkańcy tego pierścienia to Anunnaki. Stworzyli oni ludzi czarnoskórych. Następny pierścień to Lemuria, gdzie rolę księżyca oraz słońca odgrywa Mars i Wenus, prawowici mieszkańcy tego pierścienia to Reptilianie oraz ich dzieci. Stworzyli oni ludzi o rysach azjatyckich.Kolejny pierścień to Atlantyda, na której to MY mieszkamy!

Prawowici mieszkańcy tego pierścienia to Indianie z Ameryki a słońce i księżyc to Apollo i Artemis. Hiperboreya narodziła się wtedy, kiedy pierścień Aryów już istniał, wszyscy pochodzimy od Aryjczyków. Pierwszy dysk który stworzyli został zniszczony, jego księżycem i słońcem był Neptun oraz Adon(Uran?). Drugim dyskiem jaki stworzyli Aryan była Hiperboreya.

Każdy dysk rozszerza się podczas resetu, a więc nasz układ słoneczny powiększa się. W naszym kraterze narodzą się jeszcze dwa dyski. Atlantyda miała już 4 cykle, po których następował reset, aktualnie żyjemy w piątym cyklu.Najwięcej czystych Aryów/Aryjczyków wcieliło i nadal wciela się na terenie Polski. Intensywną ekspansję na inne dyski zaczęli już 6 tysięcy lat temu.Na początku istnienia każdego pierścienia rolę słońca oraz księżyca odgrywa jeden obiekt (Androgeniczny), później zostaje on podzielony, tylko na dysku Aryan się to nie zmienia. W naszym kraterze oraz poza naszym kraterem:

Nasza galaktyka

Nazywa się ELLE, ja jednak zostanę przy nazwie Droga Mleczna. Czym jest galaktyka? Po krótce opisałam już to w punkcie dotyczącym gwiazd. Wypełnioną wodą(krwią wszechświata) półkulą na powierzchni której znajduje się wiele kraterów. Półkula ta otoczona jest pewną bańką/błoną komórkową o strukturze metalicznej, a każdy krater istnieje w kilku wymiarach jednocześnie. Smugi chemiczne są między innymi pomostem dla istot z innych wymiarów. W naszym wszechświecie istnieje 70 kul(galaktyk) podobnych do naszej, jednak tylko 2 z nich poza naszą jest wybudzona (zorientowana, że ich ziemia jest płaska)Kosmiczny wir, który uformował między innymi to jajo z dyskami ma wpływ na pogodę, prądy, przepływy powietrza.

Kosmiczny wir otacza cały wszechświat, jest w kształcie jaja/autostrady z góry na dół i z dołu do góry. Na górze znajduje się matryca zasilająca/źródło, które daje energię. Jest to kraina bogów będących reżyserami. Kosmiczny wir obracając się daje grawitację, gęstość, wyporność, turbulencje. Jak zeszliśmy do tej galaktyki? Nasza naddusza/Anioł/Avatar/Corsup zarządza wszystkim sprzed ekranu komputera. Zeszła do tej galaktyki wcielając się jednocześnie na wielu różnych kraterach oraz w wielu wymiarach, podejmując wcześniej główne decyzje na temat tego co będzie robić.

Istnieją bowiem miliardy linii czasowych a przez to i miliardy rzeczywistości. Jesteśmy jak podzielony/pokrojony tort jednak w pewnym stopniu jesteśmy także odbitkami naszej nadduszy. Nasza dusza znajduje się w wielu miejscach jednocześnie, ponieważ jest poszatkowana. W wyższych wymiarach wybieramy dla siebie życie w tych niższych. W innych wymiarach można posiadać inną płeć.

Tak na prawdę jednak przyszliśmy tutaj przede wszystkim po to, aby znaleźć rozwiązanie/zakończyć tą grę/wojnę. Kurtyna ma opaść, teatrzyk ma się zakończyć.J ęzyk hebrajski pochodzi z konstrukcji naszej galaktyki, jest to język maszynowy który robi z nas software. Jest przydatny przy wchodzeniu w czasoprzestrzeń.

Żyjemy w Matrixie

Zarządza nim komputer architekta oraz sam architekt który jest zbiorem programów, komputerem, który uczy się oraz wymyśla technologie, które są mu potrzebne do przeżycia. Kontroluje pogodę, klimat, rzeczywistość holograficzną, umysły. Komputer ten kontroluje różne miejsca, także poza Ziemią.

Nawet wszystkie dusze razem nie są w stanie zniszczyć tego komputera, ponieważ jest on w stanie przewidzieć wszystkie hipotetyczne opcje. Sama próba jego zniszczenia to głupota ponieważ istota ta składa się z myśli wszystkich żyjących tu istot.Cel komputera: uczynić wszystko sztucznym. Dusza niszczy struktury i chipy, ale architekt wyposażył ją w implanty. Komputer tworzy reguły (zasady panujące na świecie).

Inne kratery:Operacja High Jump oraz Deep Freeze

przeprowadzona przez Admirała Byrda polegała na przedostaniu się na lądy znajdujące się za Antarktydą. W oficjalnym, publicznym nagraniu ujawniono informację iż obszar po drugiej stronie bieguna jest wielkości Stanów Zjednoczonych oraz zupełnie nie pokryty śniegiem. Na księżycu znajduje się pewne miejsce wyglądające jakby ktoś nakleił na nie taśmę. W miejscu tym widzimy w kraterach odzwierciedlenie pasu Oriona, gwiazdozbioru Byka, Plejad, Mgławicy Kraba. Możliwe iż w miejscach tych występują równe okresy dnia oraz nocy. Pomiędzy kraterami można podróżować za pomocą portali czasoprzestrzennych.

Sulpicius Gallus M.-Sirius

Nasz krater oraz jego pierwotny wzór energetyczny w postaci Torusa. Między Syriuszami znajduje się Morze SpokojneKrater Linee to Saturn, jego pierwotny wzór to przeciwbieżna piramida. Wydarzyła się tam pewna katastrofa: powódź, podczas której tylko niektórym udało się uciec. Musieli oni przemierzyć 2 miliony kilometrów zanim dotarli do góry Ararat-góry, która znajduje się blisko krateru Ziemi. Przeszli oni 40 000km zanim dotarli na Ziemię, co trwało 40 lat (40 lat na pustyni).Krater Canis Major- Wielki Pies.

Sfinks przedstawiał kiedyś AnubisaKrater „Joy”(Radość) to JupiterKrater Hadley C to Mars czyli Lemuria. Z tego krateru przybyli do nas pierwsi ludzie, dlatego Mars znajduje się na początku zodiaku. W naszym kraterze na wymiarze Atlantyckim żyły w tym czasie pewne wysoko rozwinięte istoty które owych ludzi na Mu stworzyli, ciężko jednak nazwać ich ludźmi). Na dnie tego krateru znajduje się lód, dlatego została zrzucona tam broń atomowa aby owy lód roztopić, być może teren ten był nadal zamieszkały! Mu dawno temu był kraterem, na który wrzucano najlepsze projekty/gatunki roślin oraz zwierząt.

Jakiś czas później Lemurianie zniszczyli spory kawałek swojego krateru przez eksperymenty na nim przeprowadzone. Eksperyment został przeprowadzony mimo zakazu Atlantów. Po nieudanym eksperymencie Lemurianie przewieźli do naszego krateru w Arce Noego swoją technologię a także w jakiś sposób przetransportowali(Felinoidzi wraz z istotami z konstelacji Byka) kawałek swojego krateru w rejon między Anglią północną, Francją oraz częścią Hiszpanii. Inna bryła Ziemi w kształcie pentagonu została przetransportowana do naszego karteru z krateru Wenus. Jej wierzch znajduje się w rejonie Wielkiej Brytanii/na północy Francji.

W jaki sposób przenoszono bryły Ziemi? Za pomocą fal dźwiękowych. Dwa punkty rozdzielone są czymś w stylu kurtyny dymowej, która dla wysoko rozwiniętych istot możliwa jest do przenikania. Być może każdy krater posiada swój własny wzór. Czym zajmują się prawdziwi astronauci? Prawdziwi astronauci umieszczani są w podziemnym pociągu ekspresowym w którym to być może serwują im pranie mózgu, że znajdują się na statku kosmicznym który leci np. na Marsa (podróż tak naprawdę odbywa się poza nasz krater).

Dotychczas w rejony te przewieziono sporo osób (około 100 promów). Każda osobę którą wywieziono na służbę lub do więzienia poza nasz krater pozbawiono imienia oraz nazwiska, ludzie tacy stali się tylko numerami, niemal jak w obozach koncentracyjnych. Fałszywi astronauci natomiast w tym samym czasie nagrywają swój odlot w studiu Hollywood(lub w powietrze wystrzeliwany jest pusty, zdalnie pilotowany prom), po czym wracają innym promem niż odlecieli. Dowód? Załoga Challenger STS-51 podobno zginęła w 1986 r., mimo to wszyscy z nich nadal żyją i mają się dobrze.

Disneyland

est kopią naszego krateru oraz zasiedlonych terenów go otaczających. Zaraz za naszym kraterem naziści umieścili sporo swoich baz, w postaci ciągu kilku dysków. Ostatnim z nich jest Lotnisko przyszłości. W prostej linii od lotniska do naszego krateru znajdują się jeszcze 3 bazy: Park Dla Gości, Park Przemysłowy, eksperymentalne prototypowe miasto jutra (EPCOT). Każdy z dysków posiada także bazy podziemne, wątpię jednak aby były to kratery, ponieważ w pobliżu Ziemi nie występuje zbyt wiele „gwiazd”. Walt Disney był władcą jednej z baz i tak na prawdę nazywał się Król Nome.

Święte miasto/Miasto Światła/Miasto Piratów/Wolne Miasto/MaudLand/Gimlea/ Aes Garden to placówka w której mieszka wiele piratów.Nie jest możliwe dotarcie tam samolotem czy nawet promem kosmicznym, ponieważ przebicie się przez kopułę jest niezwykle trudne a nawet gdyby się udało, doprowadziłoby to do potopu. Droga z Miasta Światła trwa 6 miesięcy w pełnym zanurzeniu(szlakiem Cushima) z kilkoma km lodu i skał nad głową zamiast otwartej wody. Punktem startowym jest mała skalista wysepka w którą zostały wbite trzy flagi, jednak żadna osoba która nie zna kodu wywoławczego oraz protokołów grodzi nie zostanie wpuszczona na pokład.

Przez owe pół roku przepłyniętych zostaje 25 Tiagard(miara nawigacyjna).Kiedy dopływasz na miejsce na dole znajduje się tylko port Kaygan obsługowo-remontowy zajmujący się rozładunkiem zapasów i naprawami jednostek, miasto zaś znajduje się na górze-pół kilometra nad ziemią, dlatego najwygodniej dostać jest się tam drogą powietrzną niż za pomocą wspinaczki.

Jest to miasto niepodległe i z konieczności samowystarczalne. Poza władzą rządów państw. Cuschima to podobno droga do środka przypuszczam więc, że prowadzi na dysk Aryan, szczególnie, ze dostałam jeszcze podpowiedź: „miejsca wspólne świata X oraz Y”.

Przyszłość

Ci którzy mówią o przechodzeniu Ziemi do wyższych gęstości, mówią tak na prawdę o reinkarnacji naszego krateru. Nasze wyzwolenie się faktycznie może wpłynąć na wyzwolenie się innych kraterów. Krater zostanie zniszczony i narodzi się na nowo z wszystkich informacji, które do tej pory zebrał. W informacje zaś zasilają go wszystkie te dusze, które pochodzą stąd, te które pochodzą z innych rejonów wszechświata najprawdopodobniej wrócą do siebie.

Cykle Yugi: RESET DOTYCZY WSZYSTKICH PIERŚCIENI(wymiarów), ale na każdym czas płynie nieco inaczej, w związku z czym następuje przejście do innej epoki. Na dysku Aryów nastąpi piękny reset: Przejście z Zimy do Wiosny. Brąz->Srebro. Wschód słońca. Narodzenie Edenu.Atlantyda: Metal->Brąz, czyli Jesień->Zima. Lemuria: Lato->Jesień. Upadek ze złotej ery. Hyperborea: Złoto->Złoto. Lekki upadek.

Mówią że dotrze do nas rozbłysk z centralnego słońca co nie? Opisałam wyżej, co znajduje się wewnątrz naszej Galaktyki. Nasz krater zostanie oświetlony gigantyczną dawka promieniowania. Niezwykła zielona mgła, czyli nietypowa Zorza Polarna(Aurora Mundis/tchnienie smoka) widoczna będzie na całym świecie, we wszystkich wymiarach.

Rozbłysk z centralnego słońca galaktyki można porównać do wrzucania odpowiednio dużego kamienia do wody, by woda z kałuży ochlapała ziemię wokoło pozwalając na wzrost roślin, jednak zamiast wody mamy zimną plazmę, a zamiast kałuży słońce. Istnieje wiele wersji przyszłości(linii czasowych wersji rozwoju wydarzeń) więc ciężko dokładnie przewidzieć to, którą linię czasową wybierzesz akurat TY.

Udostępnij

”UCIECZKA Z KRATERU” – NOWA TEORIA NA TEMAT KSZTAŁTU ZIEMI, CZYM JEST KSIĘŻYC, WYJAŚNIENIA TAJEMNIC LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość1 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE IV RZESZY, TOM 4 – ELITY XX WIEKU, SYSTEM KORPORACYJNY, TAJNE BAZY I WSPÓŁPRACA Z OBCYMI.Następny artykułINWAZJA NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICE TARTARII – JAK ELITY UKRYŁY PRZED ŚWIATEM DARMOWĄ ENERGIĘ ATMOSFERYCZNĄ SZALONA TEORIA O CYKLICZNYCH RESETACH – JAK ”POŚWIĘCANA” JEST

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”UCIECZKA Z KRATERU” – NOWA TEORIA NA TEMAT KSZTAŁTU ZIEMI, CZYM JEST KSIĘŻYC, WYJAŚNIENIA TAJEMNIC LUDZKOŚCI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?