Świat jest inny

WATYKAN I JEGO ”OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII SŁOWIAŃSKIEJ”

WATYKAN I JEGO ”OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII SŁOWIAŃSKIEJ”

W ostatnim czasie bardzo nasiliły się ataki na tle wyznaniowym. Wychodzą różne skandale, wypływają dokumenty, odkopywane są masowe groby dzieci. Jedni zaciekle bronią danej religii, drudzy atakują przekonania religijne tych pierwszych i tak w koło jedni i drudzy podsycają ogień pod rzymską strategią divide et impera (dziel i rządź) który odpowiednio rozdmuchany nie wróży niczego dobrego.

Skoro już wiemy, że za podziałami religijnymi i terytorialnymi stoją te same struktury które odpowiedzialne są za wywoływanie wojen na Świecie to czy aby na pewno ktoś kto głosi hasła typu „Bóg, Honor i Ojczyzna” jest Patriotą czy może zaprogramowanym elementem na propagowanie tego typu haseł lub oddanie życia w imię sprytnie stworzonych i narzuconych idei nastawionych na depopulację najbardziej walecznych jednostek wśród niewolników w celu łatwiejszej kontroli nad tymi słabszymi?

To bardzo istotne zagadnienie które należy dokładnie przeanalizować, wbić sobie do głowy i wszystkim w koło ponieważ ostatnie ruchy związane z masowym dozbrajaniem jednostek wojskowych w Polsce i państwach ościennych pokazują, że ktoś liczy na to, że włoży rękę do Roju, ukradnie cały miód i uniknie użądlenia przez Pszczoły Rasy Aryjskiej. Mam nadzieję, że świadome osoby dokładnie rozumieją tą przenośnię.

Posłużę się grafiką która szybko otwiera oczy i w prosty sposób pokazuje przekręt historyczny o nazwie „Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej” którym karmi się kolejne pokolenie Polaków. Uprzedzam, że jakiekolwiek komentarze zarzucające antysemityzm wynikają z niewiedzy lub będą pisane przez sponsorowanych troli którzy nie mają nic wspólnego z prawdziwymi semitam zesłanymi do Izraela.

W dużym zaokrągleniu haplogrupa R1a to Rasa Biała, a J1 to czarnogłowi semici (Arabowie i Żydzi). Wiemy już jak wielkie pieniądze pochodzące z Watykanu oraz z uSSa Niemcy przeznaczyli na działania wojenne mające rzekomo rozwiązać kwestię żydowską to trochę to dziwne, że nie wiedzieli, że atakują nie tą część Świata.

Odniosę się w tym miejscu do raportów Międzynarodowego Czerwonego Krzyża (czyt. organizacja stworzona przez pracownika banku z Genewy który miał ponoć tak dobre serce, że zamiast działać w kierunku zatrzymania wojen wolał zarabiać na sprzątaniu rannych z pola bitwy za czym szybko poszły w ślad wszystkie kraje biorące udział w szopce pt. Divide et impera).

Wiele osób wspomina o tych raportach zapominając, że Czerwony Krzyż został powołany przez te same struktury które wywołują wojny i na nich zarabiają co wskazuje w prosty sposób, że te raporty choćby były prawdziwe, a raczej są, to mogły zostać zatajone lub zniszczone tak jak wiele innych dokumentów, a jednak nie zostały.

Dlaczego? Właśnie dlatego abyśmy szukali teraz wroga odpowiedzialnego za zbrodnie popełnione na Naszych Przodkach. W rocznicę pierwszego transportu do Oświęcimia podkleiłem wywiad z ofiara tego obozu.

Czy kogoś z Was zastanowiło dlaczego przeżył? Przypomnę sytuację z obozu w Słońsku gdzie z jakiegoś powodu z ponad 800 więźniów zostawiono przy życiu stu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w wielu obozach Niemcy zostawiali przy życiu kilku jeńców którzy dla Nas są wiarygodnymi świadkami.

Ale czy widzieli oni to samo co pozostali więźniowie których Nasi przyjaciele z Niemiec masowo mordowali po wykonaniu zadania czy może zobaczyli przedstawienie specjalnie spreparowane dla nich przez niemieckie ministerstwo propagandy kierowane przez Goebbelsa.

Manewr tego typu nie był dla Niemca, żadną nowością ponieważ np. już podczas IWŚ ściągnęli do obozu w Szczypiornie jeńców z całej Europy aby później ci mogli opowiadać jak to grało się w piłkę w czasie internowania.

Pamiętać należy, że to czego obecnie jesteśmy świadkami zostało zaplanowane jeszcze przed IWŚ więc opieranie się na informacjach które są powszechnie dostępne może być złudne, ponieważ gdybyśmy mieli nie wiedzieć kim z pochodzenia byli niemieccy dowódcy z adolfikiem na czele (podpowiem: tego samego co selman i stalin) tak samo jak kim z pochodzenia są obecni prezydenci w Polsce to byśmy tego nie wiedzieli.

A jednak znamy o nich prawdę. W tym miejscu chciałbym zalecić ostrożność co do osób które publikują szczątkowe informacje tworząc w ten sposób podziały i mieszając w głowach. Tylko łącząc wszystko to co zostało podzielone można dojść do źródła problemu i go rozwiązać. Uderzająca tylko w jedną religię powstałą z rozbicia wiary abrahamowej gramy w grę w którą ktoś chce abyśmy grali, a która pochłonęła już wystarczająco dużo ofiar.

Zapraszamy wszystkich do polubienia i obserwowania fanpage: WAR to jest – Czyli co każdy Polak wiedzieć powinien.

Udostępnij

WATYKAN I JEGO ”OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII SŁOWIAŃSKIEJ”

Globalna Świadomość14 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBEZOS, GATES I AL GORE BĘDĄ KAZALI JEŚĆ ”ANTYMIĘSNE ”MIĘSONastępny artykułNASA OSTRZEGA PRZED DESTRUKCYJNYM DZIAŁANIEM KSIĘŻYCA PO SYMBOLICZNYM 2030

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WATYKAN I JEGO ”OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII SŁOWIAŃSKIEJ”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?