Świat jest inny

TAJNE SPOTKANIE ILUMINATÓW NA JEKYLL ISLAND, KTÓRE ZDECYDOWAŁO O LOSACH ŚWIATA.

TAJNE SPOTKANIE ILUMINATÓW NA JEKYLL ISLAND, KTÓRE ZDECYDOWAŁO O LOSACH ŚWIATA.

Sto lat temu – 23 grudnia 1913 roku – powstała wszechwładna instytucja finansowa, która przejęła monopol na kreację pieniądza w największej gospodarce świata. Narodziny systemu Rezerwy Federalnej były jednym z najważniejszych wydarzeń XX wieku.

Interesy Iluminatów chciały stworzyć Bank Centralny w Ameryce. Chcieli zbudować Rezerwę Federalną. Po pierwsze, potrzebowali serii kryzysów bankowych, które popchnęłyby opinię publiczną opinię publiczną w kierunku systemu Rezerwy Federalnej.

Dostarczyli je Iluminaci, wywołując panikę na rynkach walutowych rękami J.P. Morgana z 1907 roku. Po drugie, potrzebowali sprzyjającego im prezydenta USA. amerykańskiego prezydenta na stanowisku. Agent Rothschildów, Colonel House, zapewnił to, doprowadzając do wyboru Woodrow Wilsona na stanowisko.

Naród amerykański był poddawany warunkowaniu. Aby zapewnić „reformę amerykańskiego systemu bankowego” powołano kongresową Narodową Komisję Monetarną na czele której stanął człowiek spokrewniony z Rockefellerami, Nelson Aldrich. Przez dwa lata ta Komisja podróżowała po Europie z Iluminatami. uzyskując wskazówki, jak powinien być skonstruowany bank centralny. Potem Komisja wróciła w 1910 roku.

Tajne spotkanie na wyspie

Nelson Aldrich udał się na tajne spotkanie w Jekyll Island Hunt Club w Georgii. Jekyll Island Hunt Club w Georgii, aby napisać przepisy dla amerykańskiego banku centralnego, który miał być prowadzony przez Iluminatów.

Spotkanie to było kluczowe, gdzie jesienią 1910 roku grono najbardziej wpływowych finansistów podyktowało Aldrichowi projekt ustawy o Rezerwie Federalnej. Konspiracja była tak silna, że uczestnicy obrad nie ujawniali swoich nazwisk. Trzy lata później nieco tylko zmodyfikowany dokument z Jekyll Island był już obowiązującym prawem. J.P. Morgan nie dożył jednak dnia utworzenia Rezerwy Federalnej – zmarł 31 marca 1913 roku w wieku 76 lat.

Innymi uczestnikami spotkania na Jekyll Island byli ci Illuminati – A. Platt Andrew, Frank
Vanderlip (z banku Kuhn-Loeb & Company), Henry Davidson (z J.P. Morgan), Charles
Norton (z banku Morgana), Paul Warburg (z Kuhn-Loeb & Company i szwagier
Schiffa), oraz Benjamin Strong (z innej firmy Morgana). Większość z tych ludzi była
powiązana z Jacobem Schiffem lub J.P. Morganem, którzy z kolei byli agentami Domu
Rothschildów. Jekyll Island Hunt Club był nawet własnością J.P. Morgana.

Chodziły pogłoski że nie przypadkowo wybrano tę akurat wyspę. Jest o ziemia święta dla indian, podobno przybywający tam banksterzy odprawiali mistyczne rytuały na indiańskich cmentarzach wierząc że owe miejsce ma niezwykłą moc a sam Rockefeller postawił tam swoją luksusową chatę.

Ustawa o Federalnej Rezerwa Federalna została podstępnie uchwalona przez Kongres zimą 1913 roku, a prezydent Woodrow Wilson podpisał ustawę. Wilson podpisał ustawę. Iluminaci, szczególnie Rockefellerowie i Rothschildowie, uzurpowali sobie władzę nad finansami Stanów Zjednoczonych.

Pierwszym gubernatorem nowojorskiego oddziału Rezerwy Federalnej był Benjamin Strong. Pierwszym prezesem zarządu FED-u był Paul Warburg. Obaj związani z Schiffem, J.P. Morganem Jr. i domem Rothschildów. FED był skutecznym narzędziem Iluminatów i Rothschildów, wywołując kryzysy takie jak Wielki Kryzys (który
J.P. Morgan, Jr. był bardzo zaangażowany w tworzenie).

Najwyraźniej (według kongresmena Louis McFadden), Depresja pomogła skonsolidować władzę finansową nad USA.
w ręce bankowego sojuszu Rothschildów między grupą First National Bank J.P. Morgana Bank J.P. Morgana i prowadzony przez Schiffa Kuhn, Loeb i National City Bank. Wielki Kryzys doprowadził również doprowadził do powstania Nowego Ładu Roosevelta.

CHATA ROCKEFELLERA

Schiffowie stali się agentami Rothschildów, i jak większość agentów Rothschildów w końcu stali się bardzo bogaci i potężni. Najbardziej znanym z Schiffów był Jacob Henry Schiff. Jacob urodził się we Frankforcie w 1847 roku, i został wysłany przez sieć Rothschild/Schiff do Ameryki, aby zbić fortunę (podobnie jak Astorowie wysłali Johna Jacoba Astora).

Jacob Schiff przybył do Nowego Jorku w 1865 roku. Dziesięć lat później został partnerem w Iluminatów w firmie Kuhn, Loeb & Company. Dziesięć lat później został jej prezesem. Z tej siedziby władzy kierował sprawami Rothschildów i Iluminatów. Jacob Schiff był również również w zarządzie Central Trust Company, Western Union i Wells Fargo
Company. Jak większość elit, przekazywał ogromne sumy pieniędzy na cele charytatywne.

Udostępnij

TAJNE SPOTKANIE ILUMINATÓW NA JEKYLL ISLAND, KTÓRE ZDECYDOWAŁO O LOSACH ŚWIATA.

Globalna Świadomość20 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRAWDZIWA ”MAGIJA” – JACK PARSONS I RON HUBBARD PRZYWOŁUJĄ DO NARODZIN ANTYCHRYSTA W ŁONIE NIERZĄDNICY.Następny artykułKRÓLOWA ELŻBIETA II –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNE SPOTKANIE ILUMINATÓW NA JEKYLL ISLAND, KTÓRE ZDECYDOWAŁO O LOSACH ŚWIATA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?