Przekraczając Rubikon

KRÓLOWA ELŻBIETA II – CZY W 2016 ROKU POKAZAŁA SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE ?

KRÓLOWA ELŻBIETA II – CZY W 2016 ROKU POKAZAŁA SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE ?

Jest wiele niezwykłych teorii na temat świata, na temat bogatych i wpływowych ludzi. Jedna z nich jednak jest szczególnie kontrowersyjna i dla jednych może być zabawna, a znowu dla innych bardzo niepokojąca. Bowiem dotyczy istot, które mają żyć między nami…

Są to pół gady pół ludzie. Są to istoty, które przypominają połączenie jaszczura i człowieka. Rzekomo przebyły z Kosmosu w jednym celu by przejąć świat. Karmią się one naszą energię i tylko i wyłącznie negatywną. Kiedy jesteśmy smutni, zdenerwowani, źli one kradną naszą energię.

Dlatego te istoty dbają o to, by na świecie działo się źle. Potrafią one przybrać wybraną formę więc mogą ukrywać się pod postacią znanych i wpływowych ludzi. Podobno Królowa ma być jedną z nich? Czy jest to prawda? Czy nagranie poniżej temu dowodzi? Jak sądzicie? W nagraniu omawiamy kilka tematów m.in. przemianę królowej, ale też np. dziwne zjawisko zielonego śniegu, który spadł z nieba.

W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian, Istot Gadzich, Chitauli na Ziemi. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli omyłkowo za bogów (archaniołów), którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli współczesnego człowieka. Mianowali się panami oraz stwórcami rodzaju ludzkiego. 

Orionidzi, inaczej raptilianie to są kosmiczne siły zła, które doją z ludzi energię – czerpią siłę do swego istnienia z ludzkiego bólu, cierpienia, upokorzenia, zniewolenia, złych uczuć jak również z ludzkiej energii seksualnej – zrobią więc wszystko żeby rodzaj ludzki wpędzić w stan złych uczuć, w stan cierpienia oraz w stan ciągłych pragnień i niewłaściwych pożądań seksualnych – i robią – w obecnym czasie robią bardzo wiele aby ludzie tkwili w tej matni i jeszcze bardziej w nią brnęli.

Siły te to oriońscy okupanci rasy ludzkiej – Orionidzi i ich ziemskie i pozaziemskie sługusy, niewolnicy oraz opętańcy. Celibat – jeśli jest autentyczny i szczerze motywowany duchowo – jest stanem gdy człowiek może uwolnić się chociaż od jednego pragnienia – od seksu – i większość osób żyjących w celibacie jest od tego pragnienia wolnych – można im tylko pogratulować bo często pragnienia duchowe przerosły u nich te cielesne i materialne.

Oficjalne rządy na ziemi są zwykle tylko marionetkami w rękach tajnego, ogólnoświatowego rządu, który manipuluje oficjalnymi politykami za pomocą technologii dostarczonej przez kosmitów dla obopólnie uzgodnionych celów. Jednak nie oznacza to, że jest to robione dla dobra ludzkości, a wręcz przeciwnie.

Obecnie ludzkość jest ukierunkowana filozofią własnej ścieżki i Służenia Sobie, jednak około 309 tysięcy lat temu ludzkość była ukierunkowana na Służenie Innym i ścieżkę Boga, co można spotkać we wspólnotach autentycznej duchowości. Orionidzi nie znoszą energii duchowego wielbienia, bhaktiguru, nie znoszą kultu świętych Bożych ani kultu aniołów, jeśli oparte o pozytywne energie uczuć jak miłość.

Zmiana, która powoli nadchodzi ma być kresem panowania nad tą planetą istot, które po stoczonej bitwie ponad 300 tysięcy lat temu zawłaszczyły sobie Ziemię i wprowadziły tyranię trwającą po dziś dzień.

W Wielkiej Brytanii w 2016 roku trwały obchody 90 rocznicy urodzin Królowej Elżbiety. W trakcie jednej z transmisji telewizyjnych doszło jednak do zdumiewającego zdarzenia. Brytyjska monarchini na chwilę zmieniła swoją cielesną formę czym zszokowała wielu swoich poddanych.

Do niezwykłego zdarzenia doszło podczas czerwcowej, uroczystej parady w Whitehall. Byli tam członkowie rodziny królewskiej, politycy i inni dygnitarze z całego świata. Impreza była też transmitowana przez stację telewizyjną BBC. To właśnie w trakcie tego przekazu doszło do niewytłumaczalnego zjawiska. Świadkowie twierdzą, że  widzieli Królową, która nagle zaprezentowała swoje nieznane powszechnie, gadzie oblicze.

Cała anomalia trwała około 3 sekund. Twitter od razu został zalany wpisami zszokowanych Brytyjczyków, którzy zaczęli dociekać co to właściwie było. Od razu pojawil sie też hashtag #ReptillianQueen, który funkcjonuje do dziś. Wiele osób twierdzi, że podczas transmisji widziało u Królowej zielone gadzie szpony oraz czarne oczy podobne do tych jakie mają węże. Była też spora grupa ludzi, którzy twierdzą, że widzieli jej pełne reptiliańskie oblicze.

Królowa Elżbieta jest od dawna oskarżana o bycie reptilianiem, przedstawicielem gatunku zmiennokształtnych gadzich istot. Wedle teorii, ktorej głównym propagagatorem jest brytyjski pisarz David Icke, światem rządzi grupa reptilian, którzy maskują się przed nami zmieniając kształty na ludzkie. Niekiedy jednak to maskowanie zawodzi i ludzie mogą zobaczyć prawdziwe oblicza tych istot. Brytyjska królowa, zwana przez Icke „wielką iguaną „myli się” pokazując gadzie atrybuty wyjątkowo często.

Udostępnij

KRÓLOWA ELŻBIETA II – CZY W 2016 ROKU POKAZAŁA SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE ?

Globalna Świadomość20 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE SPOTKANIE ILUMINATÓW NA JEKYLL ISLAND, KTÓRE ZDECYDOWAŁO O LOSACH ŚWIATA.Następny artykułW PATAGONII ODKRYTO CIAŁO DWUGŁOWEGO GIGANTA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KRÓLOWA ELŻBIETA II – CZY W 2016 ROKU POKAZAŁA SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?