Otwórz oczy

ELITY NWO ,WALL STREET I PRAWDZIWE PRZYCZYNY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWASKIEGO.

ELITY NWO ,WALL STREET I PRAWDZIWE PRZYCZYNY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWASKIEGO.

Już w 1943 roku było oczywiste, że Niemcy II wojny wygrać nie mogą. Z resztą tej wojny wygrać nie mogli od początku , albowiem , co pisałem kilka razy, armiami uczestniczącymi w II wojnie, po obu stronach barykady, dyrygowali ci sami ludzie, których celem było wyniesienie USA i ZSSR do roli supermocarstw, uformowanie nowego porządku świata opartego na władzy Dwóch Wież ( Waszyngton – Barad Dur i Moskwa – Orthank ).

Każdy kto analizuje ten zryw, Powstanie Warszawskie, musi dojść do przekonania ze coś tu jest nie tak, że ten bestialski czyn Niemców , którzy posłużyli się wieloma innymi narodami do eksterminacji mieszkańców Warszawy, umyka jakiejkolwiek logice, albowiem Niemcy były już w odwrocie, ktoś kto przegrywa wojnę nie sili się na takie okrucieństwo świadomy , że za taki czyn przyjdzie słono zapłacić, że naród który to uczyni będzie zhańbiony potwornym mordem.

Przekonują nas historycy, że bestialstwo Niemców było zamierzone w tym celu aby przestrzec inne narody przed podobnym oporem. Tłumaczenie to byłoby może logiczne gdyby Niemcy spokojnie panowały nad Europą, tymczasem po drugiej stronie Wisły stała już armia Sowiecka, 04.06.1944 roku wojska amerykańskie wkroczyły do Rzymu, w dniu 26.08.1944 wyzwolono Paryż, 04.09.1944 roku Antwerpię. Potężne szczęki zacisnęły się na Niemcach i nie było już drogi odwrotu.

Patrząc na ten obraz aren II wojny widzimy że Niemcy ponoszą druzgocąca klęskę za klęską na wszystkich frontach. W tej sytuacji żaden dowódca nie wydałby rozkazu rzezi ludności cywilnej , chyba że zagwarantowano by mu bezkarność i życie, zaofiarowano niemieckiemu narodowi jakiś specjalny deal.

Wracam do 1943 roku, bo od tego roku elity niemieckie słały do Londynu emisariuszy by paktować z aliantami i zakończyć wojnę. Podobno nawet Canaris był w tej sprawie w Albionie. Poczytajcie trochę o misji Hessa z 1941 roku, który przebił się myśliwcem przez brytyjskie niebo i wylądował na polu rolnika w Szkocji. Podaje się , że Brytyjczycy i Amerykanie nigdy nie pozwolili mu opuścić więzenia, gdzie podobno się powiesił.

Według nieoficjalnych informacji Hess nie siedział w więzieniu, jego śmierć w więzieniu wyreżyserowano, miał już 93 lata i zmarł naturalnie. Kto grał zatem Hessa w więzieniu ? Nic trudnego ! Znam przypadek, z początku lat 90-tych, tu w Polsce, kiedy skazany na więzienie spokojnie odsiadywał wyrok w swojej willi. Piłem z nim w tym czasie dobrą wódkę.

To było oczywiste że Mordor i Orthank nie odpowiedzą na niemieckie propozycje, że nie zgodzą się na pokój, to byłoby przekreślenie celów dla jakich wywołano II wojnę. Skoro nie udało się Niemcom wynegocjować pokoju czy mogli z elitami zachodu coś jednak wytargować ?

Na to pytanie trzeba odpowiedzieć twierdząco. Czy elity amerykańskie zagwarantowały dowództwu III Rzeszy bezkarność i dostatnie życie pod warunkiem że wypełniać będą rozkazy Wall Street , pomogą zbudować Nowy Porządek, ułatwią zajęcie Polski przez ZSSR ?

To doskonale widać, bo ruchy wojsk, tych z zachodu i ze wschodu były precyzyjnie planowane tak by armie Mordoru i Orthanku spotkały się w Berlinie i dokonały podziału, który był już zaplanowany przed II wojną światową, co obrazuje mapa Gomberga, do tej pory przechowywana w bibliotece Kongresu USA.

Czy zatem rozkaz pacyfikacji Warszawy mógł przyjść z Mordoru ? Czy Mordor mógł zlecić takie zadanie Niemcom ? Jak najbardziej ! Wojska niemieckie dziwnie się zachowały, najpierw wyszły z Warszawy , by nagle do niej wrócić. Oczywiście padają głosy że celem tego powrotu było zatrzymanie armii ZSSR na drugim brzegu Wisły.

Historycy kalkulują że niemieckie dowództwo było zainteresowane tym by zatrzymać armię ZSSR , by posunął się w tym czasie do przodu front zachodni, by to zachodni alianci sami okupowali Niemcy. Stalinowi rzeź ludności cywilnej miała pasować, ułatwić zadanie przejęcia Polski, mógł zatem wstrzymać front i poczekać aż Niemcy wykonają brudną robotę.

Ten argument ma jakiś walor, ale trzeba pamiętać , że ZSSR był kontrolowany przez elity zachodu od 1917 roku. Stalin był człowiekiem światowej finansjery, takim samym agentem jakim był Hitler, czy Piłsudski.

Skoro dowództwo III Rzeszy już wiedziało że Niemcy znajdą się pod okupacją, także ZSSR, oraz że pod okupację ZSSR trafi także Polska mogli przysłużyć się Nowemu Porządkowi, ułatwić zadanie, zburzyć miasto i wyciąć młodych, odważnych Warszawiaków, by mieć dobry układ z sowieckim okupantem. Wieża Mordor mogła w tej sprawie naciskać na dowództwo niemieckie, by ukrzepić sojusz dwóch wież, USA i ZSSR.

O tym że nakłaniano dowództwo polskie w Londynie, do zainicjowania powstania, wszyscy wiemy. Jak bardzo spiskowcy z Jekyll Island kontrolowali polski rząd na uchodźstwie ? Permanentnie, czego dowodem jest choćby śmierć Sikorskiego, czy odsunięcie Polski od defilady zwycięzców w Londynie.

Zapytacie w jakim celu ? To oczywiste, do zburzonej Warszawy nie wrócą jej mieszkańcy, bo nie było do czego wracać. Z resztą to wszystko było precyzyjnie zaplanowane : zburzenie polskich miast, eksterminacja ludności cywilnej, przyłączenie ziem zachodnich, Warmii i Mazur, Pomorza Zachodniego, by mieszkańców dużych, zburzonych miast, tych którzy ocaleli, przesiedlić na tereny odzyskane , a do miast zburzonych, w tak utworzoną przestrzeń, przenieść agenturę ze wschodu, Żydów,, wtopić ich w otoczenie, by wzrastali razem z odbudową.

To oni sukcesywnie przejmowali, pod sowiecką ochroną, strategiczne pozycje w polskim państwie z dykty i kartonu. To byłoby trudne gdyby wrócili do domu sąsiedzi , ci którzy się znali od pokoleń. Poza tym ten plan miał jeszcze ten walor że krojąc nowe granice skłócano ze sobą kraje tego obszaru, co ułatwiło Waszyngtonowi w przyszłości prowadzenie gry politycznej w tej części świata.

Sojusz dwóch wież miał trwać do czasu przejścia do fazy tworzenia rządu światowego, więc zakładano potrzebę zbudowania w Polsce konstrukcji, która zdolna byłaby do permanentnej kontroli okupowanego kraju, by dotrwał ona do uformowania rządu i państwa światowego.

Kto ma Polskę ten kontroluje całą Europę Środkową i Wschodnią, co ma strategiczne znaczenie dla procesu budowy Nowego Porządku. To właśnie o tę konstrukcję, która przetrwała po 1945, tej utrzymanej przy Okrągłym Stole, trwa dzisiaj zażarta walka mocarstw.

To właśnie o tej konstrukcji w ZSSR i Rosji mówił Trump tak barwnie opowiadając o wężu którego wyhodowały elity zachodu. Usadowieni na tułowiach narodów namiestnicy nie chcą się podporządkować swoim chlebodawcom z Wall Street i Londyńskiej City, Berlina, Paryża, chcą zachować swoje pozycje, przywileje i zasoby, nie godzą się na zepchnięcie ich do roli plemiennych watażków, a z czasem na unicestwienie , bo mając taką wiedzę jaką mają zawsze będą groźni dla Nowego Porządku.

Jaki chory umysł mógł wymyślić coś podobnego ? Znam ten umysł, czuję go , wyczuwam , to pierwotne zło , wiem kto stoi za tym barbarzyństwem i bestialstwem. I pewnie Wy także wiecie , bo ten umysł żyje i dalej tworzy potworne plany nie licząc się z życiem i człowiekiem, dąży do przejęcia władzy nad całym światem.
Czy katom Warszawy zagwarantowano bezkarność ?

Gen. Heinrich Reinefahrt, autor rzezi Woli, po wojnie został burmistrzem Westerlandu , zmarł w dostatku w sędziwym wieku 76 lat w 1979 roku. W 1975 roku zmarł inny kat Powstańców Warszawy Wilhelm Koppe. Inny ludobójca Erich von dem Bach-Zalewski zmarł w dostatku w Monachium w 1972.

Plan Marshalla był nagrodą za wzorowe wykonanie zadania, za umożliwienie przejęcia przez ZSSR władzy nad Polską, co nie udało się w 1920 roku. Po II wojnie, pozostałym przy życiu dowódcom III Rzeszy Mordor powierzył zadanie zbudowania Unii Europejskiej , by wtopić w nią kraje Europy, wykonać kolejny krok na drodze do stworzenia państwa światowego, do przejęcia władzy nad całą Ziemią, nad jej wszystkimi zasobami, i wszystkim co na niej żyje.

Udostępnij

ELITY NWO ,WALL STREET I PRAWDZIWE PRZYCZYNY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWASKIEGO.

Globalna Świadomość4 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLUKASZENKA WZYWA POLAKÓW – ”OCKNIJCIE SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO”Następny artykułMOSSAD, AFERA EPSTEINA I JAK POWSTAŁ ”POЯNHUB”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ELITY NWO ,WALL STREET I PRAWDZIWE PRZYCZYNY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWASKIEGO.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?