Otwórz oczy

TAJEMNICZA KORPORACJA I PRAWDZIWY CEL POBYTU US. ARMY W POLSCE.

TAJEMNICZA KORPORACJA I PRAWDZIWY CEL POBYTU US. ARMY W  POLSCE.

Wszystko co podają całkowicie podległe pod korporacje reżimowe media głównego ścieku jest to zasłona dymna która ma uśpić Naszą czujność. W czasie kiedy z Afganistanu samolotami ewakuuje się współpracowników NATO (czyt. zdrajców którzy za kilka dolarów pomogli rozpętać wojnę w swojej ojczyźnie tylko po to aby w konsekwencji można było przerzucić kolejną falę uchodźców na Europę)

Kiedy na „pasie ziemi niczyjej” koczują statyści z rasowymi kotami, w tym samym czasie amerykańska firma będąca wykonawcą rządowym obsługującym wywiad i uSSarmy prowadzi cichy nabór na tłumaczy mających pomagać w działaniach militarnych na terenie Europy, w tym Polski.

Celowo nie podaję nazwy tej firmy ponieważ wiem, że są w Polsce ludzie (choć ciężko to nazwać ludźmi) którzy za parę złotych, za stanowisko w firmie lub za możliwość grania gangstera w półświatku sprzedają i niszczą swoich Rodaków, a co dopiero będzie jak zobaczą dolary. Firma ta oferuje kontrakt, wynagrodzenie, zakwaterowanie, jedzenie, itp.

Przewidywany czas rozpoczęcia pracy to PAŹDZIERNIK 2021! Zakładając, że na ewentualne przeszkolenie/wypranie głowy takiego sprzedawczyka potrzebnych będzie kilka tygodni, może miesięcy to do planowanego ich użycia zostało niewiele czasu. Warunki umowy zawarte we wspomnianej ofercie pracy wskazują, że tłumacze potrzebni będą przy działaniach logistycznych szczurów z uSSarmy oraz do komunikacji z mieszkańcami w tym cytuję:” ze szkołami, policją, urzędami”.

Umowa zawiera w sobie również wskazania do tłumaczeń pomiędzy „szpitalami/lekarzami, a rannymi(!!!) lub chorymi żołnierzami”. Oznacza to, że z góry zaplanowane są działania w których szczury z uSSarmy mogą zostać ranni. A skoro oni mogą to ludność cywilna również. I teraz chciałbym zwrócić uwagę na pewien bardzo ważny szczegół. Jeśli informacje te są prawdziwe, a miałem kilka prób podrzucenia mi fałszywych informacji co by je opublikować i stracić na wiarygodności, to po wstępnej weryfikacji wspomnianej firmy wygląda na to, że to nie żart.

I teraz tak: Każdy kto podejmie się współpracy z okupancką armią dopuszcza się zdrady i jako zdrajca zostanie rozliczony! To dokładnie takich współpracowników ewakuowano z Afganistanu aby pokazać jak NATO dba o sprzedawczyków. W tym przypadku na miejscu Polaków którzy zaangażują się w działania o charakterze militarnym nie liczyłbym na ewakuację.

To samo tyczy się wszystkich osób pochowanych w różnych instytucjach z założenia mających stać na straży Konstytucji i Narodu Polskiego które posiadały informacje o planowanych działaniach militarnych i nie ostrzegły przed nimi swojego Narodu, trzymając go w niewiedzy, narażając tym samym na zagrożenie. Wiem, że nadal jest tam sporo Patriotów którzy nie mogą się wychylić aby nie skończyć jak np. st. chor. Stefan Zielonka i wielu innych dobrych Polaków.

Z analizy historii wynika jasno, że los tych którzy mieli dostęp do informacji niejawnych i siedzieli cicho wcale nie kończy się lepiej od tych którzy mieli jaja i próbowali coś zmienić. Chciałbym doprecyzować, że zaWARte w poście informacje nie mają na celu wywołać paniki, strachu, masowych wyjazdów z Polski (wychodzi w takich chwilach prawdziwy powód wprowadzonych obostrzeń turystyki międzynarodowej), itp. Pamiętajcie kim jesteście i o tym, że to szczury weszły do Naszego Roju Pszczół Rasy Aryjskiej.

Fakt, że My jak i Nasi Przodkowie potrafimy przewidzieć zagrożenie, a w walce nie mamy sobie równych sprawia, że tak bardzo się Nas boją i przeprowadzają te swoje różne gierki i zabiegi mające pozbawić Nas tych kilku cech których nigdy nie zrozumieją, a przede wszystkim nigdy nie zdobędą. Bez poznania faktów historycznych, bez znajomości obiektów strategicznych, bez wiedzy o współpracy pomiędzy krajami które grają rywali na arenie międzynarodowej bardzo łatwo jest zatoczyć koło historii na danym terenie i naRodzie.

Wspomnę jeszcze o procederze zbierania danych o Polakach pt. Narodowy Spis Powszechny. Zakładam, że większość osób które udostępniają dane o sobie, swoich bliskich i współlokatorach nie zdaje sobie sprawy w jaki sposób takie informacje mogłyby zostać wykorzystane wpadając w niepowołane ręce.

Ale jeśli cofnąć się do wydarzeń poprzedzających wybuch IIWŚ i operacji o nazwie „Intelligenzaktion” i jej odpowiedników w których oprócz polityków (na wzór tych którzy obecnie tworzą spektakl mający za zadanie odwracać uwagę Narodu od kwestii istotnych) i emerytowanych wojskowych (ponieważ są to ludzie posiadający umiejętności przydające się na polu bitwy jak również cześć z nich brała udział w zdradzieckich przygotowaniach Polski do IIWŚ) wymordowano również znaczną część Polskiej Inteligencji( z uwagi właśnie na inteligencję czyli zdolność wykorzystania posiadanej wiedzy w zmiennych sytuacjach).

I nie uwierzycie ale „nasi przyjaciele z niemiec” dokładnie wiedzieli w które drzwi zapukać aby wyciągnąć przez nie ludzi z listy do odstrzału. A jaką mamy pewność, że przed rozpoczęciem tej operacji nie przeprowadzono spisu ludności z pytaniami o wykształcenie, pracę, itp.I na koniec dla tych którzy nie nadają na wysokich częstotliwościach i nadal nie potrafią zrozumieć intencji tej strony (chociaż mam takie przeczucie, że jeśli ktoś po przeczytaniu wszystkich postów ze strony WAR nie zrozumiał jej przesłania to najwyraźniej musi poczuć bodziec np. w postaci zagrożenia lub głodu aby to załapać).

Pamiętać należy, że aby ciężki sprzęt bojowy jaki ściągano przez kilka lat pod przykrywką różnych manewrów do Polski mógł jeździć potrzebne jest paliwo. Wspomniałem 15 kwietnia o Bazie paliwowej – Cybowo. Na terenie Polski są jeszcze ciekawsze miejsca. Dla przykładu wspomnę o PERN S.A zajmujący się logistyką ropy naftowej trafiającej do Unii Europejskiej.

Dobrze wiedzieć gdzie znajdują się takie bazy paliwowe oraz stacje pompowe. A nóż, widelec komuś zabraknie paliwa. Bo kolejny raz gdyby cofnąć się do czasów II WŚ to dziwnym trafem wiele strategicznych miejsc, w tym miejsca w których niemiec prowadził prace rękami jeńców, a w których po rzekomym wyzwoleniu te same prace kontynuowali roSSjanie były omijanie podczas bombardowań.

Chciałbym aby każda osoba która śledziła dokonania tych wszystkich wielkich Patriotów co to wokół siebie robili medialny hałas przez ostatnie lata, tych redaktorów z rzekomo niezależnych telewizji i różnej maści, tych polityków rzekomo stojących za Narodem, tych którzy żerują na Narodzie organizując co chwilę zrzutki i wskazując numer konta, tych co odwracają uwagę Polaków od kwestii istotnych, tych co zalewają sieć materiałami jak to nie zostali wpuszczeniu do sklepu czy sądu bez maseczki, co organizują pseudoprotesty spuszczające powietrze i energię ze swoich Rodaków, aby każdy z Was zadał sobie pytanie „Gdzie oni są?!

” i „Czy na pewno to co robią robią szczerze?”. Dotyczy to również tych instytucji które utrzymywane są z kieszeni Polaków, a które z założenia powinny stać na straży Konstytucji i Narodu Polskiego. Bo to nie ja, ani nie Ty powinniśmy informować społeczeństwo o tego typu zagrożeniach tylko oni. Ale skoro system się zawiesił to trzeba go naprawić dlatego proszę Świadomych Patriotów o udostępnianie tej informacji.

Zapraszamy do polubienia i udostępniania WAR to jest – co każdy Polak wiedzieć powinien

Udostępnij

TAJEMNICZA KORPORACJA I PRAWDZIWY CEL POBYTU US. ARMY W POLSCE.

Globalna Świadomość26 sierpnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIAT PO POTOPIE – ZNISZCZENIE FIRMAMENTU I WOJNY PIRAMIDOWENastępny artykułWERWOLF – STRAŻNICY SKARBÓW III RZESZY NA TERENACH POLSKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZA KORPORACJA I PRAWDZIWY CEL POBYTU US. ARMY W POLSCE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?